Edice Minecraft Java – našel jsem pevnost, hledal více než hodinu, ale nemohu najít koncový portál! Arqade, jak najít konečný portál v pevnosti v Minecraft

Jak najít konečný portál v pevnosti v Minecraft

V Minecraftu, když potřebujete bojovat s drakem Endera, musíte nejprve jít do konečné oblasti. Můžete jít do koncové oblasti pomocí portálu Ender, který se nachází pouze v pevnosti. Chcete -li najít portál Ender, musíte získat oči Ender, protože vám pomohou najít dračí pevnosti a pak můžete vykopat a najít konečný portál.

Našel jsem pevnost, hledal více než hodinu, ale nemohu najít konečný portál!

V Minecraftu používám oči Endera k nalezení pevnosti, ale když jsem se tam dostal, tam, kde jen zbytečné pokoje a jeskyně, kde se prořízly, což ztěžovalo navigaci, a já i někdo jiný jsme hledali déle než hodinu, ale nemohli ne Najděte koncový portál. Hodil jsem oči Endera uvnitř pevnosti, abych se pokusil najít portální místnost, ale to nefungovalo. Dochází mi oči enderu, prostoru zásob a zbraní. Podařilo se mi získat více kamenných pickaxes nalezením knihovny a zničením zdí a pomocí dlažebního proudu, který už mám. Hraji na serveru, kde je jakékoli podvádění neolerované, takže divák nebo získání světového semene není volba. Našel jsem nějaké divné pokoje, které musíte zničit bloky, abyste se dostali. Docházejí mi možnosti. Jak mám postupovat?

1,124 1 1 Zlatý odznak 7 7 Silver odznaky 18 18 Bronzové odznaky

Dotaz 2. ledna 2019 v 23:26

User224812 User224812

Jako fpr ‘jak byste měli postupovat’, najděte jinou pevnost, jen cestujte dostatečně daleko, aby oči Endera poukazovaly na nový místo na zlomenou.

Jak najít konečný portál v pevnosti v Minecraft

Ve světě Minecraft máte podzemní vzácnou a jedinečnou strukturu zvanou pevnost. Pevnosti mají knihovny, pokoje a jejich specialitu jsou, že mají konečné portály. Koncové portály najdete pouze v pevnosti. Tento článek je úplným průvodcem o tom, jak můžete najít konečné portály v pevnosti.

Konečný portál

Ve světě Minecraft máte koncový portál složený z 3 × 3 koncových portálových bloků s lávou uprostřed toho, můžete použít koncový portál k tomu, aby šel do koncového světa k boji s Ender Dragon.

Jak najít konečný portál v pevnosti

V Minecraftu musíte mít Ender Perl a Blaze prášek, abyste řekli Ender Eye, který vám pomůže najít konečný portál v pevnosti. Můžete postupovat podle níže uvedených kroků a zjistit koncový portál v pevnosti:

Krok 1: lis “T” nebo ” /” Otevřete okno chatu a proveďte níže uvedený příkaz:

Vyhledejte strukturu Minecraft: pevnost

Krok 2: Dostanete souřadnice, klikněte na souřadnice a dosáhnete pevnosti:

Krok 3: Jste teleportováni do oblasti pevnosti:

Krok 4: Nyní řemeslo Blaze prášek Používání Blaze Rod:

Krok 5: Získejte Ender Pearl od zabití Enderman:

Krok 6: Otevřete řemeslnou mřížku a vložte do ní Ender Perl a Blaze prášek oko endera:

Krok 7: Použijte Ender Eye kliknutím na pravé tlačítko myši a bude létat ve vzduchu, sledujte oko endera:

Krok 8: Oko Endera vás zavede do bloku, kde již nebude létat a dostane se do bloku, přesně to, kde byste měli začít kopat:

Krok 9: Dostanete se do pevnosti:

Při hledání portálu Ender můžete najít knihovny v pevnosti:

Krok 10: Najdete místnost jako níže uvedený obrázek, jděte dovnitř:

Krok 11: Najdete Konečný portál:

Závěr

V Minecraftu, když potřebujete bojovat s drakem Endera, musíte nejprve jít do konečné oblasti. Můžete jít do koncové oblasti pomocí portálu Ender, který se nachází pouze v pevnosti. Chcete -li najít portál Ender, musíte získat oči Ender, protože vám pomohou najít dračí pevnosti a pak můžete vykopat a najít konečný portál.

O autorovi

Rafia Amjad

Mám titul v oboru elektroniky a rád píšu. Můj výzkum a psaní zdůrazňují nejnovější inovace v oblasti her a technologie.