Efektivita vzduchu – Destiny 2 Wiki – D2 Wiki, databáze a průvodce, situace v oblasti účinnosti ve vzduchu. STILL: Destiny 2 общие обсуждения

Airborne Efektivita Destiny 2

Mezitím je ještě spousta toho, s čím se tyto změny neobjeví. Pokud hledáte Xur nebo současný legendární ztracený sektor, nebo přemýšlíte, jaké jsou zamířené zbraně a časové zbraně tento týden, dostaneme vás na tuto frontu

Efektivita vzduchu

Efektivita vzduchu je statistika zbraně, která ovlivňuje vzdušnou zbraň. Byl přidán ve verzi 4.1.0 [1], se spuštěním sezóny strašidelné.

Tento stat byl zpočátku vylazen ručně na všech exotických zbraních, všechny zbraně odeslány v sezóně 16 a 17. sezóny a všechny zbraně, které byly kdy propuštěny jako soudy s Osirisem nebo soumrakem kořisti. Starší legendární zbraně mají výchozí hodnotu, která je nastavena na archetyp zbraně na hodnotu těsně pod středem povoleného rozsahu statistik. [2]

Tento stat je v současné době skrytý mimo Destiny 2 API, ale je nastaveno na to, aby se stal viditelným ve hře, spolu s několika dalšími statistikami, se spuštěním sezóny 18. [2]

Přehled

Efektivita ve vzduchu ovlivňuje přesnost a pomoc s cílem zbraní, když je vystřelena ve středu vzduchu. Je přítomen na všech zbraních, s výjimkou těch, kde je ve vzduchu žádný účinek, jako jsou meče. [2] Obecně, mít nízkou účinnost ve vzduchu poskytuje větší pokutu pro přesnost vzduchu a asistenci AIM, zatímco vyšší hodnoty snižuje tuto pokutu.

Efektivita vzduchu, stejně jako jiné statistiky zbraní, se může pohybovat od 0 do 100. Není možné jít pod 0 nebo vyšší 100. [3]

Airborne Efektivita Destiny 2

14 апр в 14:31

Situace účinnosti ve vzduchu. Ještě pořád

Je to na hovno, když vás hra potrestá za hraní s lepším pohybem, zejména nyní, když máme novou podtřídu zaměřenou na mobilitu, která hraje spolu s a proti.

Co takhle místo penalizace lidí za to, že jsou ve vzduchu, mohla by namísto toho efektivita vzduchu budovat kdokoli. Možná něco jako magnetismus kulka nebo snížení šíření nebo tak něco.

Jen tady plivám, ale něco se musí změnit. Mít svůj kříž na cíl, ale s chudým AE se cítí levně a nevytváří zábavnou karanténu/arénu. Pocit, že byl implementován jako způsob, jak postihnout lepší pohyb pro méně prostorově vědomý.

14 апр в 15:12

Změnili to? Lidé používají ruční děla a už si na to nestěžují.

14 апр в 16:18

Автор соообщения: Aloofhermit37
ya ae býval horší

Jo, býval ve vzduchu úplně nehratelný, teď je to někdy ve vzduchu nehraditelné.

14 апр в 16:21

Автор соообщения: Mez Koo

Změnili to? Lidé používají ruční děla a už si na to nestěžují.

Nebylo to jen streamery, které si na to stěžovaly, ale od AE bylo trochu vařeno (Nerfed), ale lidem se tato funkce stále nelíbí. Lidé mají tendenci se to buď nestarat, nebo se to aktivně nelíbí. Jsem si jistý, že tam je někdo.

Efektivita Destiny 2 Airborne získává dlouho opožděný buff

Efektivita Destiny 2 Airborne získává velký buff v každé kategorii, Bungie oznámila v 30. červnu tento týden v Bungie. Nebo přesněji, trest účinnosti ve vzduchu za přesnost a asistenci AIM je dostán do hry FPS ve hře FPS. Vedení Bungie Senior Design Chris Proctor uvedl, že změny došlo po strávení značného času je testováním v sezóně 18, a místo toho, aby všichni čekali, až se v této sezóně spustí, plánuje tým přidat tyto změny v sezóně 17 – i když zmínili žádné vydání datum.

“Byli jsme opatrní, když se zbraně příliš snadné používat, zatímco ve vzduchu při spuštění sezóny 17 jsme raději věnovali vyhodnocení a pak podle toho buff, spíše než museli nerf.”. Tuto hru jsme viděli ve hře již několik týdnů a jsme si jistí, že můžeme bezpečně, výrazně snížit přesnost vzduchu a AIM-Assist Trestties na primárních zbraních.“

Stručně řečeno, změny zlepší základní přesnost vzduchu a zasilují o pomoc pro všechny primární zbraně, zvýší účinnost ve vzduchu pro několik exotik a přidá k některým existujícím výhodám účinnosti vzduchu buff.

Twab jde do specifik o několika dalších vylepšeních zbraní, zejména to, že Lorentz a poslední slovo Nerfs jsou v dílech, spolu s Gjallarhornem. Handcannons a Scout Rifles dostávají několik dlouhozbrojených nadšenců k poškození základny a kritickému poškození zásahu.

Jinde Bungie řekl, že pokusy Grandmaster se brzy vrátí, i když zmíněno žádné konkrétní datum.

Mezitím je ještě spousta toho, s čím se tyto změny neobjeví. Pokud hledáte Xur nebo současný legendární ztracený sektor, nebo přemýšlíte, jaké jsou zamířené zbraně a časové zbraně tento týden, dostaneme vás na tuto frontu

Josh Broadwell Josh je bývalý reportér PCGamesn a plodným nezávislým pracovníkem s Bylines na IGN, Gamespot, Inverse a další. Mezi jeho specializované hry patří ztracená Ark, Stardew Valley, Rust a The Sims – mimo ně pravděpodobně najdete ve hře RPG.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.