Šéfové boje, které jsou prakticky nemožné v Star Wars Jedi: Fallen Order, Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses – Jak vyhrát každý bojový boj s Fallen | Shotkul skalního papíru

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses – Jak vyhrát každý bojový boj s šéfem v Fallen Order

Začněte, Taron Malicos není zranitelný, když se zdá být. Sundáš jeho výdrž, vrátíš ho do rohu, abys na něj začal sekat, a najednou je hned zpátky, aby bojoval s plnou výdržnou barem. Dále existují některé tahy, které mohou jeho vytrvalost úplně vyrazit, ale nějak ho znovu získává téměř okamžitě. Malicos na vás hodí skály, že byste měli být schopni odvrátit se zpět, ale někdy vás buď zasáhnou, nebo odletují do nějakého dalekosaného dosahu arény. A připoutané útoky tohoto chlapa jsou tak dlouhé, že budete mít těžké odvrácení nebo odrazení, aniž byste se nakonec zasáhli.

Šéfové boje, které jsou prakticky nemožné ve Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order přišel a odešel, a zatímco hra byla většinou příjemná – a vhodná pocta Hvězdné války vesmír – bylo tu několik věcí, o kterých jsme mohli mít nitpicky. Ten velký? Šéfové.

Tady je věc o bojích šéfa Fallen Order: Boj, i když dobrý, není dost těsný, aby se selhal jako vaše chyba. Někdy se nevyhýbáte přesně tomu, jak se chystáte. Někdy položíte kombo na nepřítele, jen abyste je okamžitě viděli, jak doplní svůj tyč z výdrže. A někdy se pokusíte odvrátit projektil, jen aby vás stejně nechala bash do obličeje.

Když přidáte skutečnost, že někteří šéfové neprodukují jejich pohyby velmi dobře, boje se mohou cítit nesmírně obtížně a můžete být velmi rychle frustrovaní.

Zde jsou některé z přísnějších bojů, se kterými jsme se potýkali Jedi: Fallen Order.

Režim hordy před konečným šéfem

Víme: Ve skutečnosti to není boj šéfa v nejpřísnějším smyslu. Ale mohlo to být také. Těsně předtím, než se při závěrečném setkání postavíte proti trille, Star Wars Jedi: Fallen Order v podstatě vás nutí provozovat rukavici.

Začnete chůzí na dva vojáky Purge, kteří se náhodou trénují. Dva vojáci Purge? Kus dortu! Ale brzy se jejich přátelé připojí k zábavě. A jakmile porazíte všechny ty nepřátele, přijde další do dveří. Celkově vzato musíte sundat Pět Vlny nepřátel sestávají z bouřkových vojáků, čisticích vojáků, bezpečnostních droidů a dalších. A mezi každým kolem se podlahy znovu přeorientují.

Tato bitva se do vás pravděpodobně převede v kruhu a každý nepřítel vybírá jeden po druhém. Přinutíte lidi tlačit do děr v podlaze. Hackujete bezpečnostní droidy. Budete bojovat bojujte; ne proto, že jste nečestná, ale proto, že musíte.

Toto je pravděpodobně nejtěžší boj ve hře, který není pojmenovaným bojem šéfů. Takže to stejně budeme nazvat bojem šéfa.

Trilla, poslední skutečný boj

Museli jste vědět, že přichází boj s trilla a že to bude obtížné. Trilla je druhá sestra. Je inkvizitorkou. Má všechny nejhorší části temné strany protéká a používá spoustu špinavých triků.

TRILLA, stejně jako mnoho šéfů, má odblokovatelné stávky. Může se zipu přes místnost a tak dlouho vás ohromit, že pravděpodobně nebudete mít šanci se zotavit. Může poslat rázové vlny po zemi, která vás také udělá. A pokud na vás přistane hit – dokonce i jeden – vaše zdraví bude ohromně trpět.

V tomto boji není spousta prostoru pro chyby. TRILLA se nepustí a pokusit se skrýt na druhé straně arény vám moc neposkytuje. Budete potřebovat Stim Packs na připravené a dobré porozumění jejím vyprávěním. I tehdy vás však mohou Trillovy pohyby chytit mimo stráž.

To je těžký boj. Ale není to nějak nejtěžší.

Taron Malicos, který byl těžší, než měl být

Promluvme si o boji Tarona Malicos na chvíli. S tímto konkrétním setkáním je strašně mnoho věcí, o kterých si myslíme, že ve skutečnosti překonává bitvu Trilla jako nejtěžší ve hře.

Začněte, Taron Malicos není zranitelný, když se zdá být. Sundáš jeho výdrž, vrátíš ho do rohu, abys na něj začal sekat, a najednou je hned zpátky, aby bojoval s plnou výdržnou barem. Dále existují některé tahy, které mohou jeho vytrvalost úplně vyrazit, ale nějak ho znovu získává téměř okamžitě. Malicos na vás hodí skály, že byste měli být schopni odvrátit se zpět, ale někdy vás buď zasáhnou, nebo odletují do nějakého dalekosaného dosahu arény. A připoutané útoky tohoto chlapa jsou tak dlouhé, že budete mít těžké odvrácení nebo odrazení, aniž byste se nakonec zasáhli.

Naštěstí získáte několik asistencí od Merrina, noční sestry, která se nakonec připojí k vašemu týmu. Ale to je pouze tehdy, pokud se dostanete k těm klíčovým okamžikům. Pokud zemřete, musíte porazit dva nepřátele a pak běžet asi 30 sekund, než budete moci udělat další výstřel. To je téměř stejně nepříjemné jako tento neuvěřitelně frustrující boj.

Doufáme, že Respawn se z toho naučí několik lekcí. Zatímco boj Jedi: Fallen Order Cítím se většinou na místě, setkání jako Taron Mailcos způsobí, že to vypadají mnohem více Janky. Doufejme Jedi: Fallen Order 2 dělá některá vylepšení.

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses – Jak vyhrát každý bojový boj s šéfem v Fallen Order

Nespysané hvězdné války Jedi: Fallen Order šéfy a minibossy jsou okamžiky, kdy hra skutečně svítí. Stejně jako všechny hry tohoto ILK se i elegantní bojový systém začíná rozpadat při boji proti více nepřátelům najednou, ale při bojích s šéfem jeden na jednoho získáte zážitek z toho, že jste Jedi. Náš Hvězdné války Jedi: Průvodce šéfů Fallen Order Projde vás každým šéfem ve hře, s praktickými tipy a průchody pro porážku každého z nich.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Poznámka: Předvídatelně, spoilery pro Star Wars Jedi: Fallen Order Story and Campaign jsou rozrušeny v této příručce. Byl jsi varován.

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses Guide Content:

 • Hvězdné války Jedi: Průvodce šéfů Fallen Order
 • Star Wars Jedi: Seznam šéfů Fallen
 • Nejlepší tipy pro porážku jakéhokoli šéfa v Fallen Order

Hvězdné války Jedi: Průvodce šéfů Fallen Order

Hvězdné války Jedi: Průvodce šéfů Fallen Order

Velmi brzy ve Star Wars Jedi: Fallen Order, máte ochutnávku toho, co můžete očekávat od mnoha bojů šéfů během vašeho krátkého setkání s druhou sestrou. Během svého času narazíte na mnoho šéfů s Fallen Order a vždy budete vědět, kdy je konkrétní nepřítel šéf, protože velký měřič zdraví šéfa se objeví spolu s názvem šéfa v horní části obrazovky.

Šéfové jsou předvídatelně o krok nad běžnými nepřáteli. Každý šéf má Unikátní sada pohybů, útoků a chování které se musíte naučit a přizpůsobit se, pokud je chcete porazit. Pokud hrajete na úrovni obtížnosti Jediho Master nebo Grandmaster, často to zjistíte Jeden nebo dva zásahy od šéfa mohou stačit k tomu, aby vás přímo zabil, Takže budete muset postupovat opatrně a trávit čas učením útoků každého šéfa.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti Mnoho bojů šéfů prochází několika fázemi, A každá nová fáze obvykle dává šéfovi nové útoky a komba, aby se použili proti vám. Musíte tedy věnovat pozornost momentům, které signalizují vstup do další fáze (často cutscén tuto novou fázi vyloučí při prvním odhalení).

Pojďme projít každý šéf ve Star Wars Jedi: Fallen objednávejte jeden po druhém a pak skončíme několika obecnými tipy a radami, které vám pomohou triumfovat proti kterémukoli z nich.

Star Wars Jedi: Seznam šéfů Fallen

Full Jedi: Seznam šéfů Fallen

Můžete zhruba uspořádat šéfy Fallen Order do dvou kategorií: šéfové příběhu (nebo hlavní šéfové) a minibossy. Šéfové příběhu musí být poraženi, aby mohli pokročit v Cal’s Story a The Game Campaign, zatímco minibossy jsou volitelná setkání, která můžete hledat, abyste mohli otestovat svou mettle a sklízet odměny, které následují.

Pojďme nejprve šéfy příběhu a pak minibossy, jeden po druhém.

Druhá sestra (boje o tutoriál)

Velmi krátká cesta do první kapitoly příběhu Jedi: Fallen Order Story, budete mít krátké a jednostranné setkání s druhou sestrou – hlavním darebákem příběhu. Nepsali jsme o tom vyhrazeného průvodce, protože boj je tak krátkodobý a je to v podstatě jen tutoriál. Jen vím, že se neočekává, že ji porazíte – jakmile vyčerpáte její zdraví krátkou cestou (nebo úplně vyčerpá vaše), příběh postupuje.

At-St

Prvním pravým šéfem kampaně je boj proti AT-ST poté, co jste dokončili svou první misi na planetě Zeffo. Po návratu do Mantis (vaší lodi) najdete na vás AT -St, ale nezoufejte. Toto je jeden z nejjednodušších a nejjednodušších bojů šéfů ve hře a můžete zjistit vše, co potřebujete vědět konzultací s naší Star Wars Jedi: Fallen Order At-St průvodce.

Bezpečnostní droid

Krátká cesta do vaší první mise na Wookiee Homeworld of Kashyyyk, budete zasazeni překvapivě uchopitelným bezpečnostním droidem. Možná s výjimkou AT -ST je to zdaleka nejjednodušší boj šéfů ve hře (ve skutečnosti se často setkáte s bezpečnostními droidy jako běžnými nepřáteli po tomto boji) – ale pokud hledáte Návod na tomto šéfovi, nehledejte nic jiného než náš Star Wars Jedi: Fallen Order Security Droid průvodce.

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses - Druhá sestra

Druhá sestra (druhý boj)

Po Kashyyyku se vrátíte do Zeffa, abyste se pokusili najít hrobku Miktrullu-ale u vchodu najdete druhá sestra, která na vás čeká vždy jedna. Čas odvetu!

I když je to určitě řez nad šéfy příběhů, které jste dosud viděli, tento boj šéfů je usnadněný a rychlejší tím, že potřebujete pouze vyčerpat své zdraví na polovinu, abyste porazili setkání. Veškeré podrobnosti o tomto boji s šéfem najdete v našem Star Wars Jedi: Fallen Order Druhá sestra průvodce.

Devátá sestra

Nyní jsme vážně! Devátá sestra je mocná inkvizitorka, se kterým se konečně dostanete na křížové osvobození na konci své druhé mise na Kashyyyk. Tento tyčící se protivník je rychlý a smrtící se svým dvojitým světelným mečkem a budete se muset přizpůsobit mnoha blokovým a odblokovatelným útokům, pokud se vám objeví vítězství. Naštěstí jsme vám položili všechno v naší praktické Star Wars Jedi: Fallen Order devátá sestra průvodce!

Gorgara

Zdaleka nejmenší šéf, se kterým se setkáte v kampani Star Wars Jedi: Fallen Order Campaign, se na vás během vašich nájezdů do Dathomiru sestoupí Titanic Bat-like Gorgara Schopnost skoku – podívejte se na naše Star Wars Jedi: Fallen Order Force Powers Průvodce pro více podrobností!).

I když jistě monstrózní a schopný vás otřete v několika hity, udržujte hlavu na úrovni a sledujte naši Star Wars Jedi: Fallen Order Gorgara průvodce a vy se objevíte sotva škrábance.

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses - Taron Malicos

Taron Malicos

Zdaleka můj oblíbený boj v celé hře se vaše setkání s Rogue Jedi Taron Malicos odehrává po návratu do Dathomiru po porážce výše uvedené Gorgara. Tento nepřátel s dvojím ovládáním je rychlý, nebezpečný a schopný některých velmi honosných a triků – vše, co jsme nastínili v našem Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos průvodce!

Trilla Suduri

Trilla Suduri je vaším nejnebezpečnějším protivníkem v celé kampani Fallen Order. Po návratu do Bogana na konci kampaně se s ní setkáte pod tímto přezdívkou; A pak znovu pro poslední bitvu o šéfy o hře ve pevnosti Inquisitorius.

Zejména tento poslední boj je zdaleka nejsmrtelnější a nejobtížnější ve hře a budete potřebovat veškerou pomoc, kterou můžete získat, pokud uspějete na vyšší úrovni obtížnosti. Ale pro podrobný průchod a průvodce obou těchto bojů nehledejte nic jiného než naše Star Wars Jedi: Fallen Order Trilla průvodce!

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses - Oggdo Bogdo

Oggdo Bogdo

První a nejslavnější z Jedi: Fallen Order Minibosses, Oggdo Bogdo je jasně navržen tak, aby naučil hráčům myšlenku, že vám nejprve předáte zadek, pak na chvíli odejít a vrátit se, jakmile budete silnější. Samozřejmě to nikdo nechtěl udělat, a tak Oggdo Bogdo se rychle stal něčím jako meme mezi hráči, kteří by zemřeli znovu a znovu a znovu k tomuto zarostlému plazi.

Poté, co všechno řekl, s trochou načasování a určitým znalostí o tom, co očekávat, se tento boj stává pushoverem i při obtížnosti velmistra; Nezapomeňte se podívat na naše Star Wars Jedi: Fallen Order Oggdo Bogdo Průvodce, pokud máte potíže s tímto minibossem.

Albino Wyyyyschokk

Albino Wyyyyschokk, původem z Kashyyyk, je druhou ze čtyř „legendárních bestií“ minibosů, které jsou v podstatě povídány verze pravidelných nepřátel. Albino Wyyyyschokk je silnější a agresivnější než jeho menší bratři Wyyyyschokk, ale pomocí našich Star Wars Jedi: Fallen Order Albino Wyyyschokk Průvodce provedete krátkou práci tohoto monstrózního pavouka.

Vzteklý Jotaz

Rabid Jotaz je podle mého názoru nejnebezpečnější ze všech minibosů v Jedi: Fallen Order. Nalezeno na Zeffo (ale k dispozici pouze po návratu z Kashyyyk), s vyššími potížemi je více než schopen vás vytěsnit jedinou kombo útoků. Ale držte se našeho Star Wars Jedi: Fallen Order Rabid Jotaz Průvodce a z tohoto nebezpečného setkání se vynoříte triumfální.

Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses - Nydak Alpha

Nydak Alpha

Nydak Alpha of Dathomir je poslední legendární bestie ve hře a jeho rychlé a neúnavné útoky mohou udělat krátkou práci i ostříleného padlého veterána řádu, pokud si nebudou opatrní. Náš Star Wars Jedi: Fallen Order Nydak Alpha Průvodce vás projde nalezením a nejlepším přínosem tohoto obřího predátora jednou provždy.

Lovci haxionů mláďat

Konečně jsou tu lovci odměn Haxionu. S těmito lovci odměn narazíte po celé planetě, počínaje vaším zajetím a následným únikem z haxionové bojové jámy uprostřed kampaně (po druhé misi Zeffo).

Existují tři typy lovců odměn a s každým setkáním se často budete muset vypořádat s dvěma najednou, takže tyto z nejtěžších bojů v celé hře občas učiníte. Ale přečtěte si o našich Průvodce lovců odměn Haxion A naučíte se vše, co potřebujete dozvědět se o tom, jak tyto nebezpečné nepřátele dozvědět.

Star Wars Jedi: Fallen Order Boss Tipy

Nejlepší tipy pro porážku jakéhokoli šéfa v Fallen Order

Nakonec skončíme s několika obecnými tipy a rady, které pomohou každému hráči na jakékoli obtížné úrovni porazit některý z výše uvedených šéfů:

 • Získejte správné dovednosti co nejdříve. To je něco, co v našem pokrýváme mnohem lépe Star Wars Jedi: Fallen Order Skill Tree Průvodce, ale existuje několik dovedností, které jsou v mé knize, pokud jde o porážku šéfů. Tyto dovednosti jsou skákací lomítko, vynikající blokování, precizní vyhýbání se a mistrovství světelného meče. Kromě toho se zaměřte na zlepšení vašeho zdraví, síly a stipendií co nejvíce a máte dobré porazit některý z těchto šéfů.
 • Začněte na defenzivní a cvičte trpělivost. Každý nepřítel v Jedi: Fallen Order se chová jinak a používá proti vám jinou sadu pohybů. Učení těchto pohybů je nesmírně důležité, a to zejména případ složitějších pohybů šéfů. Když poprvé čelíte jednomu, začněte na obranném. Podívejte se na naše Star Wars Jedi: Fallen Order Combat Průvodce pro další tipy a triky pro co nejlepší nepřítel.
 • Získejte více stimulovacích kanystrů. BD-1 je absolutní zachránce se svými stimulačními kanystry, ale máte jen velmi omezený počet z nich. Dobrou zprávou je, že naše Star Wars Jedi: Fallen Order Stimbody Locations Průvodce vám poskytne ten nejlepší nástroj pro upgrade počtu Stim Canysters, které máte co nejvíce, takže bez ohledu na to, jak tvrdě vás zasáhne nejnovější šéf, můžete pokračovat v boji.

Hvězdné války Jedi: Průvodce šéfů Fallen Order

Nyní, když víte vše, co potřebujete vědět o různých šéfů Jedi: Fallen Order, proč ne podívat se na jednoho z našich dalších průvodců níže? Máme hloubkové vysvětlení, tipy a průchody pro téměř všechny aspekty této expanzivní zážitky z Star Wars; podívej se!

 • Star Wars Jedi: Fallen Order Tipy– Zjistěte naše osm nejlepších tipů pro hráče všech úrovní dovedností o tom, jak přežít svůj čas s Jedi: Fallen Order.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Combat – Naučte se, jak ovládat svůj světelný meč a sílu jako skutečný Jedi s našimi bojovými tipy a vysvětlením.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Skill Tree – Tato příručka obsahuje úplná vysvětlení každé jednotlivé dovednosti ve stromu dovedností, spolu s našimi výběry na nejlepší dovednosti pro nejprve upgradovat!
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Force Powers – Naučte se, jak a kde odemknout sílu tlačit, vynutit tah, dvojitý skok a další.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Lightsader– Naučte se přizpůsobení a out a outs of the Lightsader, včetně toho, jak získat více barev a kde najít upgrady dvojitého a dvojitého proudu světelného meče.
 • Fallen Order Scomp Oprava odkazu – Co je to sakra, SCOMP odkaz a jak můžete dostat ruce na jeden? Naučte se, jak otevřít všechny tyto uzamčené truhly a dveře s touto průvodcem!
 • Fallen Order hrobka z Eilramu – Pokud jste puzzle-Hater jako já, pak tento průvodce dokončením a únikem hrobky Eilramu za méně než 10 minut je váš svatý grál.
 • Fallen Order hrobka Miktrull – Zjistěte, jak to zakrývat touto nebezpečnou hrobkou pochodní a vinné révy a snadno zvedněte věž Miktrullu!
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Stimbody Locations – Pomocí této příručky najdete všech osm upgradů Stimly Canister roztroušených po celé hře.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Grandmaster – Tipy a rady na vysoké úrovni, jak porazit hru v nejtěžším dostupném režimu obtížnosti!

Star Wars Jedi: Fallen Order šéfy:

 • Star Wars Jedi: Fallen Order Bosses – Naši centrální šéfové průvodce Hub vás projde každým z šéfů padlých objednávek, s některými obecnými špičkovými tipy pro řešení kterékoli z nich.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Oggdo Bogdo – Naučte se, jak vzít prvního pravého šéfa hry a odejít bez poškrábání.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Rabid Jotaz – Vyhýbat se úderům tohoto hrůzostrašného predátora a vyřezávejte ho s tímto hloubkovým průchodem šéfa.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Albino Wyyyschokk – Naučte se, jak snadno porazit tohoto monstrózního pavouka, aniž byste se dostali jediný zásah.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Druhá sestra – Naučte se bránit se proti nejsilnějším Calským nepřátelům v této bitvě na Zeffo.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order devátá sestra – Snižte tohoto hrůzostrašného inkvizitora Temné strany učením a přizpůsobením se jejím mnoha odblonatelným útokům.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Nydak Alpha – Nespadejte na rusy této mocné bestie! Nechte náš průvodce naučit vás nešťastné způsoby Nydak Alpha.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Gorgara – Ořízněte peří tohoto kolosálního ptáka s naším průvodcem po porážce Gorgara na obtížnosti Jedi Master.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Taron Malicos – Ukažte tomuto dvojímu ovládajícímu Sithu, k čemu v této epické bitvě v ruinách Dathomiru.
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Trilla – Dokončete Calův osud tím, že jednou provždy bestoutím nebezpečné trilla suduri.
 • Hvězdné války jedi: Fallen Order Lenty Lovci – Naučte se vstupy a výstupy z těchto smrtících pozdních her Haxion HAXION BOUNTY BONTY LENTERS.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Elektronické umění následovat
 • Funkce Sledujte
 • Následující průvodci následují
 • Respawn Entertainment Follow
 • Star Wars Jedi: Fallen Order Follow

Sledujte všechna témata vidět 1 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.