Elden Prsten nejjednodušší sestavení 2023 – Top 10 Easy OP sestavení a zbraně k použití v Elden Ring, Best Elden Ring Endgame, hodnocené (2023) – WhatIfgaming

Nejlepší stavění Elden Ring Endgame, hodnocené (2023)

Pokud se vám podaří získat protézu Millicent a Insignie shnilého meče, můžete skutečně použít oba, ale budete potřebovat někoho, aby vás jeden nebo druhý upustil

Elden Ring nejjednodušší sestavení 2023 – Top 10 Easy OP sestavení a zbraně, které lze použít v Elden Ring

V této příručce jdeme přes 10 nejjednodušších sestav, které se použijeme v Elden Ring, to vše je neuvěřitelně snadno použitelné a spousta legrace pro lidi, kteří mají trochu těžší čas, nebo pokud chcete jen jít Získejte některé oblasti velmi rychle to bude pro vás úžasné nastavení zbraní.

Top 10 nejjednodušších sestav a zbraní pro PVE/PVP, které lze použít v Elden Ring 2023

1 – Shield & Heal Build

 • Zbraně a popel války: Blasphemous Blade+10 s plameny Takera (pravá ruka), Demi-Human Queen’s Staff+25 (pravá ruka), Stone Shield otisky prstů+25 (levá ruka), Scholar Shield (levá ruka)
 • Talismans: Shard of Alexander, Greatshield Talisman, velký Jar Arsenal, rituální meč Talisman
 • Baňka úžasného Physicka: Plamen Shrounding Creacked slza, Opalin Hardtear
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 21 mysl, 34 vytrvalosti, 48 síla, 15 obratnost, 12 inteligence, 40 víra, 9 tajemství

S touto sestavou můžete ve hře blokovat téměř cokoli a zřídka vám dojde výdrž a můžete se uzdravit jakékoli poškození čipů, které vezmete. Nyní existuje několik šéfů, jako je Radagon, kteří vás mohou chránit, pokud vás zasáhnou dostatečně něco jako vodní ptact pro Melania, může vás také chránit, ale je to velmi vzácné pro většinu šéfů. Řekli bychom, že 80% šéfů ve hře vás nerozbije s Scholar Shield na štítu otisků prstů a rouhačská čepel způsobí fantastické poškození a neustále vás uzdravuje. Je to fantastická sestavení, zejména pokud jste nový a vyzkoušíte věci, pokud jste někdo, kdo rád prozkoumává, můžete s touto sestavou také hodně škod a samozřejmě můžete vše zablokovat a můžete se uzdravit a také parta. Druhou věcí je, že rouhačská čepel je něco, co vždy způsobí také hodně škody, jako jedna z nejlepších zbraní víry v celé hře, a je schopna to naskládat s úžasným štítem, který dokáže blokovat cokoli, co způsobuje neuvěřitelné stavět. Celkově se jedná o jednu z nejúžasnějších sestav, které lze použít pro téměř všechny šéfy ve hře.

2 – Rogier’s Build

 • Zbraně a popel války: Rogier’s Magic Rapier+24 (pravá ruka), pečeť (levá ruka)
 • Armor: Spellbalde’s Armor Set
 • Talismans: Shard of Alexander, rituální meč Talisman, Dagger Talisman, Dragoncrest Greatshield Talisman
 • Baňka úžasného Physicka: Kouzelná shroukaná slza, křišťálová slza s vírou-uzlem
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 26 mysl, 26 vytrvalosti, 12 síla, 23 obratnost, 60 inteligence, 33 víra, 9 tajemného

Tato sestava používá Glintblade Phalanx Ash válečného popela, který způsobí směšné množství poškození držení těla, může to při tomto procesu mnohem usnadnit hru. Pokud jste někdo, kdo miloval plamen Redmanes a vy jste ho hodně použili, bude to určitě vaše nová náhrada, protože v podstatě to způsobí stejné množství poškození držení těla a má stejné množství použití 30% poškození držení těla na popel války, můžete se postoj velmi často zlomit, a protože držení těla bylo drženo napříč deskou, je to jeden z těch, kteří byli na dotek. Funguje to fantasticky pro tyto přestávky postojů, ujistěte se, že budete čelit tomu, co s nimi bojujete, a pak se to pokoušet znovu velmi rychle a obvykle, do asi tří z nich budete do postoje. Je to fantastické pro zlomení postoje obecně a pak máte také následné R2, pokud používáte tento popel války nebo můžete také použít dýku k posílení také kritických hitů. Je to opravdu snadné sestavení k získání těchto postojů, je to spousta legrace, jak získat kritické hity obecně a jen dobře zaoblenou sestavu, kterou můžete získat do poloviny hry. Celkově se jedná o fantastickou zbraň, která je neuvěřitelně snadná a hra také usnadňuje hru.

3 – BOLT OF GRANSAX BUILD

 • Zbraně a popel války: Bolt of Gransax+9 (pravá ruka), pečeť (levá ruka)
 • Brnění: černý knedlík
 • Talismans: Ritual Sword Talisman, Godfrey Icon, Lightning Scorpion Charm, Shard of Alexander
 • Baňka úžasného Physicka: Lightning Shrounding prasklá slza, Opalin Hardtear
 • STATS (200 Level): 60 Vigor, 30 mysl, 29 vytrvalosti, 30 síla, 80 obratnost, 9 inteligence, 33 víra, 9 arcane

Bolt of Gransax je jednou z nejjednodušších zbraní, které lze použít a má směšné množství dosahu, zejména pro první přehrávání nebo začátek nových her plus cykly. Má také velký rozsah, který můžete využít také z bezpečného místa, což usnadňuje použití porozumění a dobrému poškození z této zbraně mimochodem fantastickým pro první přehrávání a dokonce i druhé přehrávání mají klesnutí, když dostanete na kulatou cestu čtyři nebo pět nebo později, ale přesto to způsobí fantastické poškození a má dobrý dosah.

4 – Vybudování efektu plného stavu

 • Zbraně a popel války: Blood Antspur Rapier+25 s Seppuku (pravá ruka), Poison Antspur Rapier+25 s letem jedovatého můry (levá ruka), těsnění prstu (levá ruka)
 • Talismani: Rotten Winged Sword Insignia, Kindred of Rot’s Exultation, Millicent’s Prothesis, Lord of Blood’s Exultation
 • Baňka úžasného Physicka: Greenburst Crystal Tear, trnitá prasklá slza
 • Statistiky (200 úroveň): 60 vigor, 25 mysl, 25 vytrvalosti, 50 síla, 40 obratnost, 9 inteligence, 25 víra, 40 arcane

Je to opravdu zábavná sestavení, nezahrnuli jsme meče křivky Scavenger nebo žádný z skokových útoků, protože ve skutečnosti trvá trochu času, aby se naučili, jak načasovat všechny skokové útoky a být schopni zasáhnout zvláště menší cíle. Ale za to chceme zahrnout rapier Antspur, protože je opravdu snadno použitelný, vytvářejí tunu stavových efektů, nasadili jste to skoro na jakýkoli válečný popel, který na ně chcete dát, a můžete v podstatě v podstatě Počkejte na hodiny pomocí jedu hniloby, můžete tam dokonce hodit krvácení. Je to opravdu snadné používat jednoduše spamming L1, také způsobíte tunu poškození. Mají na sobě 50 vrozených prutů a dokonce i s nerfem na efekty dvojího stavu se stále staví poměrně rychle. A můžete jedu hodit na jednoho a krvácet na druhého, můžete v podstatě jen roztavit většinu šéfů v Elden Ring s lehkostí.

5 – Darkmoon Greatsword Build

 • Zbraně a popel války: Darkmoon Greatsword+10 (pravá ruka), pečeť prstu (levá ruka), Lusat’s Glintstone Staff+10 (levá ruka)
 • Armor: Jar, Spellblade’s Traveltire, Spellblade’s Gloves, Spellbladeovy kalhoty
 • Talismans: Dragoncrest Greatshield Talisman, Godfrey Icon, Shard of Alexander, Magic Scorpion Charm
 • Baňka úžasného Physicka: Opaline Hardtear, Magic Shrouding prasklá slza
 • Statistiky (200 úrovně): 60 Vigor, 35 mysl, 25 vytrvalosti, 23 síla, 15 obratnost, 80 inteligence, 33 víra, 8 tajemných

Greatsword Dark Moon je také jednou z nejjednodušších zbraní pro použití prstenu Elden a fantastickou zbraň pro mága. Má velké množství rozsahu, není to příliš nákladné, protože po vrhnutí válečného popela můžete poslat paprsky po celou minutu a pak to také způsobí poškození postoje 30 let na útok na útok. Darkmoon Greatsword je pravděpodobně jednou z nejbezpečnějších zbraní, které lze použít jako mág, takže pokud jste mág a nikdy jste tuto zbraň nezkoušeli, určitě si to nezapomeňte vyzkoušet, vzhledem k tomu, že dostanete poškození mrazu, i když to je trochu z dálky, máte tuto vzdálenost středního rozsahu neustále a vždy ji můžete používat z bezpečného místa, aniž byste nepoužívali mnoho FP, protože opět máte celou minutu, abyste ji vrhli.

6 – Řeky budování krve

 • Zbraně a popel války: Řeky krve s pikátorem mrtvoly (pravá ruka), Dragon Communion Seal+10 (levá ruka)
 • Brnění: bílá maska
 • Talismans: Shard of Alexander, Millicent’s Prothesis, Lord of Blood’s Exultation, Rotten Winged Sword Insignia
 • Baňka úžasného Physicka: Thorny prasklá slza, křišťálová slza s vírou-uzlem
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 23 mysl, 26 vytrvalosti, 18 síla, 50 obratnost, 7 inteligence, 25 víra, 45 Arcane

Řeky budování krve má zjevně toto velmi spamotné umělecké umění a stále po Nerfs je velmi dobré pro většinu šéfů v Elden Ring. Řeky krve při startu byly opravdu přemoženy, zpracovávala krvácení jako bláznivé, zatímco způsobovalo masivní poškození, je to stále dobré, i když i po Nerfs a že umělecké zbraně spambicky způsobí požární poškození, fyzické poškození a velké množství krvácení také. Řeky krve jsou pravděpodobně jednou z nejjednodušších zbraní ve hře a můžete dokonce jen spam L2, pokud se vám to líbí.

7 – Wing of Astel Build

 • Zbraně a popel války: křídlo Astel+10 s mlhovinou (pravá ruka), pečetí prstu (levá ruka), personál ztráty (levá ruka)
 • Armor: Spellbladeův špičatý klobouk, Spellblade’s Traveltire, Spellblade’s Gloves, Spellbladeovy kalhoty
 • Talismans: Rotten Sword Talisman, Magic Scorpion Charm, Shard of Alexander, Dragoncrest Greatshield Talisman
 • Baňka úžasného Physicka: Opaline Hardtear, Magic Shrouding prasklá slza
 • Statistiky (200 úroveň): 40 vigor, 40 mysl, 26 vytrvalosti, 20 síla, 28 obratnost, 84 inteligence, 33 víra, 8 tajemných

Křídlo Astelova válečné mlhoviny je úžasným válečným popelem. Protože to může být posíleno Terra Magicka a kouzlem Magic Scorpion, samozřejmě Shard of Alexander, můžete z toho dostat tunu poškození a je velmi rychlé, aby se snadno vrhalo. Popel války je opravdu působivý, jak jsme mluvili, to je opravdu jedno z těch, kde jste, pokud jste ohromeni a ještě jste nezkoušeli Astral křídlo. Absolutně musíte vyzkoušet křídlo Astela, je to spousta zábavy, kterou můžete použít a můžete skartovat většinu šéfů ve hře.

8 – Power Lightning Build

 • Zbraně a popel války: Štěrkový kamenný pečeť+25 (pravá ruka), Shield Medúza (levá ruka)
 • Zbroj: Černý knedlík, zbroj kelímku, kelímky rukavic, kelímky
 • Talismans: Gragoncrest Greatshield Talisman, Lightning Scorpion Charm, Ritual Sword Talisman, Flock’s Canvas Talisman
 • Baňka úžasného Physicka: Lightning-Shrouding prasklá slza, Opaline Hardtear
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 25 mysl, 26 vytrvalosti, 20 síla, 15 obratnost, 9 inteligence, 70 víry, 14 tajemného

Tento energetický blesk udělá velké množství poškození, nemusí se tak ani tolik snížit, ale budete z toho trvale dobré poškození, zatímco budete dělat několik jednoduchých buffů a pak ho budete moci snadno vrhnout a Bezpečnost plného HP a schopnost jej využít tímto způsobem, než se dostanete do tvrdší verze – nízké zdraví, jedovatý vyhrávání a všechny ty věci, které mohou být trochu komplikované. Toto je pravděpodobně jedna z nejzábavnějších sestav, která se použije v Elden Ring. Starověký dračí blesk je pilíř víry opravdu staví. Pokud jste to ve své sestavení víry nepoužili, je to něco, co musíte absolutně vyzkoušet prahovou hodnotu poškození, je šílený. Používáme jednoduché věci, jako je Shield Shield, Hollister Brewery a Golden Slib, abychom zvýšili naše poškození, způsobili nám velké poškození v plném HP a pak používáme rituální meč talisman, abychom nás posílili v plné HP jako studna. Ve hře budete způsobit obrovské poškození většiny šéfů, uvidíte poměrně snadný a přímočarý jeden výstřel.

9 – Stavba okrasného rovného meče

 • Zbraně a popel války: Ozdoba rovného meče+9 se zlatým temperováním (pravá ruka), Giant’s Seal+25 (levá ruka)
 • Brnění: sada kelímku
 • Talismans: Rotten Winged Sword Insignia, Ritual Sword Talisman, Dagger Talisman, Dragoncrest Greatshield Talisman, Millicent’s Prothesis
 • Baňka úžasného Physicka: Thorny prasklý čaj, křišťálová slza s vírou-uzlem
 • Statistiky (150 úroveň): 60 vigor, 18 mysl, 28 vytrvalosti, 10 síla, 80 obratnost, 9 inteligence, 25 víra, 14 arcane

Přímé meče, které dostanete na začátku hry a další později ve hře, takže zatímco technicky dostanete pouze jeden, skončí jako dva, má schopnost proměnit se na dvě zbraně, které pak změní nabitý útok a dává vám obouruční útok s vaším R1 na Xboxu, což je obvykle váš pravidelný útok na světelný útok má nyní duální postoj typický útok L1. Díky tomu je poměrně jedinečnou zbraň vzhledem k tomu, že má tuto schopnost změnit a poté využívat velmi rychlé útoky, které mohou zjevně vybudovat po sobě jdoucí útoky. Po aktivaci válečného popela dostaneme ten zvláštní jedinečný útok R2, který má v podstatě kombinaci spoustu útoků, které vytvářejí postupné poškození útoku a je to opravdu úžasné.

10 – staví tralony Raptor

 • Zbraně a popel války: Keen Raptor Talons+24 s Storm Stomp (pravá ruka), Giant’s Seal+25 (levá ruka)
 • Armor: Jar, Raptor’s Black Feathers, Radahnovy rukavice, Radahnovy Greaves
 • Talismans: Rotten Winged Sword Insignia, Claw Talisman, Lord of Blood’s Exultation, Millicent’s Protéza
 • Baňka úžasného Physicka: Thorny prasklý čaj, křišťálová slza s vírou-uzlem
 • Statistiky (150 úroveň): 60 vigor, 18 mysl, 28 vytrvalosti, 10 síla, 80 obratnost, 9 inteligence, 15 víra, 14 tajemství

Nyní Raptor Talons nemají tunu dosahu, ale mohou se stavět na po sobě jdoucích hity a jsou opravdu silné, pokud s nimi nahroutí krevní plamen, protože na ně mají vrozené krvácení, udělají značné množství krvácení také. Jsou fantastické vzhledem k tomu, že vrozené krvácení, které jsme zmínili, se staví hodně krvácení dohromady, jsou opravdu rychlé zasáhnout, můžete si vybudovat po sobě jdoucí útočné věci a vy jste schopni získat hodně poškození z Raptor Talons. Jsme schopni snadno sundat ohnivý gigant, pro davy je to také vynikající.

Rozhodně nezapomeňte zkontrolovat všechny tyto zbraně a stavět obecně, budou pro vás hru mnohem jednodušší.

Nejlepší stavění Elden Ring Endgame, hodnocené (2023)

V Elden Ring jsou všechny typy sestav, které můžete vyzkoušet právě teď. Samotná hra je poměrně dlouhá a má spoustu věcí, které můžete udělat. Pokud se chcete připravit na pozdější fáze hry, tato příručka vám ukáže nejlepší sestavení Elden Ring Endgame.

Vyzkoušejte některé z těchto sestav, abyste zjistili, zda se vám líbí nebo ne. Rádi bychom také slyšeli, jaká je vaše oblíbená koncová hra. S tím řekl, pojďme se ponořit přímo a začít.

Elden Ring: Nejlepší koncové postavení

Budeme mluvit o některých z nejlepších koncových sestav, které můžete vyzkoušet hned teď. Protože ve hře jsou spousta stavby, zjevně je nemůžeme zahrnout všechny. Takže se zmíním o těch nejlepších, které si vždycky užívám hraní, a to i po mnoha hrách.

Elementalist (Faith)

Nejlepší koncová hra Elden Ring Endgame

Sady brnění Talisman Zbraně Zaklínadla Priorita statu
Mauzoleum Knight Set, Briar Set, Malformed Dragon Set, a Sada černých nožů Dragoncrest Greatshield Talisman, Roh rohu ducha předků, Ikona Radagon, Ikona Godfrey, a Faithful’s Canvas Talisman Prince Prince of Death’s Staff, Zlatý řádný pečeť Kámen Guarranq, Černý plamen, Skvělý Glintstone Shard, Lightning Spear, a Trojité prsteny světla Víra, Síla, Mysl, a Ráznost

Jedná se o sestavení inteligence/víry, která může ve hře vrhat téměř jakékoli kouzlo, a k ničení nepřátel pouze používá magii na dálku.

Zbrojní sady pro většinu sestavení víry jsou docela podobné. Jediná věc, kterou musíte zajistit, je, že bez ohledu na to, jaké brnění se vybavíte, měli byste být stále schopni provést střední roli. Jinak nebudete moci udělat spoustu hitů, protože budete trochu rozcuchaný.

Pro tuto sestavu byste si měli vybrat personál prince smrti. Je to velmi silné a umožní vám také obsadit mocná kouzla.

Playstyle

Způsob, jakým tato budova funguje, je to, že použijete zaměstnance prince smrti k obsazení čarodějnictví a pečeti Golden Order k obsazení zaklínače. Budete budovat se zlatým slibem, abyste zvýšili poškození kouzla, a také posílit svou obranu. Pak vyberete kouzlo, které je pro tuto situaci nejlépe vhodné.

Stone of Guarranq je vaše kouzlo fyzického poškození na dálku, které lze účinně připoutat na skromném dosahu. Můžete také použít skalní popruh, ale vrhá to pomaleji, i když má delší rozsah a způsobí více poškození.

Lightning Spear je vaše kouzlo poškození blesku, které použijete k tomu, abyste vytáhli nepřátele slabí k blesku. Podle potřeby jej můžete účtovat za zvláštní poškození a v dešti to způsobí +10% poškození.

Černý plamen je vaše kouzlo poškození ohně na dálku, které se zabývá, které lze účtovat za další poškození a také v průběhu času způsobí malé poškození na základě maximálního HP nepřítele. Flame Catch se používá v situacích melee, kdy jsou nepřátelé tak agresivní, že nemůžete vrhat kouzla. Catch Flame je rychle obsazen po převrácení nebo sprintu, což vám umožní „s ním nepřátele“.

Skvělý Glintstone Shard je vaše kouzlo na dálku, které má dobrý rozsah a průměrné poškození a může být spamováno. Můžete použít i jiná kouzla magického poškození, jako je Greatbow Loretta pro větší řadu, nebo můžete použít kometu pro více spamovatelných vyšších poškození Greatstone Shard.

Trojité prsteny světla je vaše kouzlo škody na tom, že má skromný rozsah a dobré šíření. Litany správné smrti je velká Aoe, která ničí nemrtvé a brání jim v respawningu.

Spellsword (inteligence)

Sady brnění Talisman Zbraně Čarodějství Priorita statu
RAya Lucarian Sorcerer Set, a SpellBlade set Ikona Radagon, Laskavost Erdtree, Graven Mass Talisman, Shard Alexandra, a Ikona Godfrey Akademie Glintstone zaměstnanci, a Claymore Carian Phalanx, Velký luk Loretty, Swift Glintstone Shard inteligence, Vytrvalost, Ráznost, Mysl, a Šikovnost

SpellBlade je kvalitní sestava, která využívá Claymore a Glintblade Phalanx Ashes of War. Primárně měří se silou a inteligencí a těžce se spoléhá na pravidelný postoj.

Pro tuto sestavu budete používat personál pro kouzla a Claymore k řešení nepřátel, kteří jsou příliš blízko pro pohodlí.

Pokud jde o čarodějství, máte široký seznam možností na výběr. Můžete si vybrat co nejlépe, ale zmínil jsem se o těch, které pro mě ukázaly hodně slibů.

Playstyle

SpellBlade Build je agresivní stavba, která se spoléhá na Claymore, aby způsobila velké poškození svého nepřítele. Následujte s personálem Akademie Glintstone, který dále zvyšuje celkové poškození tím, že Claymore s učenec. Neustále budete používat útoky na náboj R2 vašeho Claymore Buffed s Scholar Armment.

S neuvěřitelně dlouhým dosahem Claymore a silným útokem na tah lze bojovat s pravidelnými nepřáteli nebo dokonce bojovými bojemi. Kromě toho Glintblade Phalanx přidává k této sestavě větší hodnotu tím, že poskytuje poškození bonusového rozsahu a jedinečný následný tah útoku.

Hlavním jídlem je však další poškození postoje, které může poskytnout, bude to fungovat zázraky s Claymore. Očekávejte omráčení a časté kritické údery, zejména u šéfů, které vedou k nesmírnému poškození za sekundu.

Načasování hraje také obrovskou roli při obsazení Glintblade Phalanx ve správný okamžik. V zásadě je umístění šéfů a nepřátel vždy jedním z faktorů, které je třeba zvážit, pokud budete používat útok na následné útoky nebo vaše útoky R2 nabíjecí útoky.

Tato sestava zkoumá následující Talismany, sekeru Talisman a Shard Alexandra, pro další poškození celkově zvýšit, zejména u útoků na poplatky.

Assassin Cerulean Dagger Works také zázraky, protože vrátíte FP použitý od Glintblade Phalanx. A konečně, vyzbrojeni oštěpy talismany pro další posílení vašich strážců.

Na druhou stranu, protože tato sestava zahrnuje zaměstnance Akademie Glintstone a má 50 inteligence. Máte možnosti přidat další kouzla, ale navrhuji to udržet na minimu.

Sanguine Samurai (Arcane)

Nejlepší koncová hra Elden Ring Endgame

Sady brnění Talisman Zbraně Priorita statu
Válečný chirurg, Land of Reeds Set Okřídlený meč odznak, Exultace Lord of Blood, a Dragoncrest Greatshield Talisman Řeky krve Vytrvalost, Ráznost, Arcane, a Šikovnost

Sanguine Samurai je výstavba obratnosti/tajemství, která používá řeky krve Katana k devastujícímu účinku. Rychle to proc krvácí na vaše nepřátele a způsobí jim tuny poškození. To může chytit spoustu nepřátel mimo dohled a dokonce je okamžitě zabít, když krvácí procs.

Budete chtít vybavit brnění, které vám umožní provést střední roli. Ujistěte se tedy, že najdete sady lehkých brnění. V ideálním případě můžete nosit bílou masku vedle dalších kousků brnění, které nenechají přejít na váhu.

Když mluvím o zbraních pro tuto sestavu, navrhl bych pouze jednu – řeky krve. Je to jedna z nejlepších zbraní krvácení ve hře, a to i po tom, co se v několika záplatách dostali. Můžete také vyzkoušet obětní sekeru, ale doporučil bych Rivers.

Playstyle

Způsob, jakým tato stavba funguje, je to, že budete nosit řeky krve v pravé ruce a vlevo používat obětní sekeru a dračí přijímání pečeť. Obětní sekera vám dá 4 FP, i když na to nesplňujete požadavky, pokaždé, když zabijete nepřítele, pokud je v levé ruce.

Jako „výchozí“ útok budete používat řeky krve, protože snížíme náklady na to prostřednictvím CARIAN Filigreed Crest a vrátíme vám FP zpět s obětní sekerou. To kombinované s asi 30 myslí, umožňuje vám to používat jako libovolně, pokud máte několik FP baňků.

Můžete buffe s plamenem, udělit mi sílu, když míříte do boje šéfa nebo obtížného nepřítele, protože řeky krve způsobují fyzické i požární poškození, což nesmírně těží z tohoto zaklínače. Díky pečeti Dragon Communion a High Arcane můžete přidat i další, protože budete mít poměrně dobré škálování zaklínače, ale ty jsou volitelné.

Pokud se vám podaří získat protézu Millicent a Insignie shnilého meče, můžete skutečně použít oba, ale budete potřebovat někoho, aby vás jeden nebo druhý upustil

Závěr

A tady to máte; To jsou nejlepší sestavy Elden Ring Endgame, které si můžete vyzkoušet hned teď. Tyto stavby trvá nějaký čas na správné nastavení a některé z nich mohou být trochu obtížné hrát také.

Která sestavení je vaše oblíbená? Chcete s námi podělit o sestavení? Dejte nám vědět své myšlenky v komentářích níže!

Top 10 Elden Ring Best Builds 2023 (PVE/PVP) | Elden Ring Best Builds 1.08

Aktualizujeme top 10 top 10 Elden Ring Best Builds 2023 pro nadcházející DLC, představující nejvíce op bleed, mág, int, Faith, STR, Stealth sestavy pro PVP a PVP po 1.08 Patch!

Elden Ring Best Builds 2023 – Top 10 OP sestavení po 1.08 Patch

Je to rok od vydání Eldena Ringa a myslíme si, že DLC, kterou jsme čekali na dlouhou dobu, se brzy blíží, takže jaké jsou přemožené sestavení PVE/PVP, které se nyní připraví na nový obsah v Elden Ring? S Nerfy a změnami přinesenými záplatami, které pokračují v osvěžení hraní postav sestavy, jsme vyřešili

Top 1 – Nejlepší sestavení krvácení: Scavengerův zakřivený meč

Bleed sestavuje na zakřiveném meči Scavenger, že jsou úžasné, budete mít absolutní výbuch, který bude mít celý běh na maximálním škálování hry a je to celý běh ve hře. Tyto krvácení jsou fantastické, nejen proc krvácí v dobrém množství s jejich vrozeným krvácením a okultní afinita jim způsobují další poškození. Poškození kromě krvácení je tam, kde je to opravdu s těmito zakřivenými meči, jsou vynikající, jsou neuvěřitelně silné a mohou absolutně skartovat většinu šéfů ve hře. Dokonce i šéfové, kteří jsou odolní krvácení, způsobují hodně obecných škod s skokovými útoky (každý skokový útok způsobuje kolem 2 000 poškození), což je dělá úžasnými všude kolem.

Sestavení nastavení

 • Zbraně: Okultní zakřivený meč Scavenger+25 (pravá ruka), okultní zakřivený meč Scavenger+25 (levá ruka), Giant’s Seal (levá ruka)
 • Brnění: bílá maska
 • Tailsman: Claw Talisman, Rotten Winged Sword Insignia, Millicent’s Prothesis, Lord of Blood’s Exultation
 • Baňka zázračného Physicka: Throny prasklá slza, křišťálová slza víry
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 15 mysl, 21 vytrvalosti, 16 síla, 50 obratnost, 7 inteligence, 25 víra, 60 arcane

Top 2 – Nejlepší sestavení mágů: jednorázové sestavení blesku

Sestavení Lightning má jednorázový výstřel všech hlavních šéfů na maximálním škálování hry. Starověký drak blesk je super mocné zaklínadlo a je to komodizátor Faith Builds. S touto neuvěřitelně mocnou sestavou jsme schopni jeden výstřel Radagon i EldenBeast bez jakéhokoli problému na 1.08. Pro lidi, kteří říkali nebo si jen mysleli, že to není konzistentní, nebo se hodně spoléhá na RNG, řekneme vám, že vám to zabere jen asi tři a půl hodiny na jeden výstřel všech šéfů na maximální škálování hry. Tato sestava by vás mohla provést každou novou hrou plus cyklus za dvě až tři hodiny s lehkostí, způsobí to tunu poškození.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Zlatý řádný pečeť+10 (pravá ruka), zvětralý krev rovný meč (pravá ruka), štít medúzy (levá ruka),
 • Zbroj: Houba koruna
 • Talismans: Lightning Scorpion Charm, Godfrey Icon, červeno-perhered brachword, Kindred of Rot’s Exultation
 • Baňka zázračného Physicka: Lightning-Shrouding prasklá slza, Opalin Bubbletear
 • Statistiky (úroveň 300): 45 Vigor, 40 mysl, 24 vytrvalosti, 20 síla, 42 obratnost, 99 Intelligence, 99 Faith, 14 Arcane

Top 3 – Best Int Build: Wing of Astel Build

Wing of Astel’s Ash of War Scale je do značné míry čistě s inteligencí a magickým poškozením, je to velmi buffable a velmi snadné použití. Tato stavba způsobí hodně škody, když jsou na něm všichni nadšenci a křídlo Astel je opravdu epická zbraň, která se ukáže jako hodně zábavy – je to úžasné boční zbraň pro mága, které udržuje věci zajímavé, dělá to další Poškození gravitace na typu gravitace nepřátele. A co víc, zbraň přichází s paprskem, který ještě nestojí FP – můžete vystřelit nabitý útok, který má ve skutečnosti druh středního dosahu.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: křídlo Astel+10 (pravá ruka), těsnění prstu (levá ruka)
 • Armor: SpellBlade’s Armor Set
 • Talismans: Ritual Sword Talisman, Magic Scorpion Charm, Shard of Alexander, Dragoncrest Shield Talisman
 • Baňka zázračného Physicka: Prasklá slza magie, Opalin Bubbletear
 • Statistiky (200 úroveň): 40 vigor, 40 mysl, 26 vytrvalosti, 20 síla, 28 obratnost, 84 inteligence, 33 víra, 8 tajemných

Top 4 – Best Faith Build: Magma Blade Fire Build

Můžete absolutně zničit tisíciletí pomocí plamenů plamene, plamenem obrů a to je jen všechno, co je tak buffable. Používáme také Blade Magma a naštěstí pro nás válečné stupnice popela Magma Blade téměř čistě s vírou, takže tam můžete jít s minimálními požadavky, pokud plánujete jen spam války, který způsobí hodně škod a vy a vy může udělat celou tuto sestavu. Další dobrá věc na tom je, pokud chcete vyzkoušet tuto sestavu a sestavení blesku, mají ve skutečnosti podobné statistiky i na 150, můžete je zapnout a vypnout – dostat se k 80 víře a minimální požadavky, které potřebujete pro zbraň, Můžete spamovat válku popela za mnoho škod udělat spoustu ohnivých věcí, a pak pokud chcete jen změnit talismany, můžete také přejít na sestavení blesku. Čepele magmatu jsou notoricky těžké najít v tom smyslu, že kapka je vpravo propastná, ale stojí za to vlastně zemědělství, když je dostanete na svou hlavní postavu, jsou velmi škodlivé a nechávají pod nimi lávový bazén a Zaútočte na sebe téměř všechny stupnice s vírou, přineste vám hodně škod na tomto válečném popelu a budete s tím schopni skartovat šéfy.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Magma Blade+10 (pravá ruka), Giant’s Seal+25 (pravá ruka), Magma Blade+10 (levá ruka), Giant’s Seal+25 (levá ruka)
 • Armor: Fire Monk Armor Set
 • Talismans: Shard of Alexander, Godfrey ikona, rituální meč talisman, oheň Scorpion Charm
 • Baňka zázračného fyzika: prasklá slza plamene, trnitá prasklá slza
 • Statistiky (150 úroveň): 40 vigor, 25 mysl, 22 vytrvalosti, 15 síla, 15 obratnost, 9 inteligence, 89 víra, 14 tajemství

Top 5 – Nejlepší sestavení Arcane: Marias Executioner Build

Meč Marias Executioner je neuvěřitelný meč, je to upřímně jedna z nejzábavnějších zbraní, které lze použít a jedna z legendárních zbraní ve hře. Tato legendární zbraň vše žije podle humbuk, je vysoce buffable. Jeho válečný popel těží z po sobě jdoucích útočných bonusů a může absolutně skartovat šéfy, to také těží z ikony Godfrey, protože se jedná o dovednosti poplatků a můžete s tím udělat tunu poškození. S tím můžete absolutně vyhladit šéfy, je to neuvěřitelně úžasná zbraň melee. Další skvělou věcí na meči Marias Executioner je to, že ji můžete dostat kolem střední hry a válečný popel bude měřítko především dříve, než bude posíleno všemi, co samotné poškození zbraně, takže čím více investujete do tajemství a sílu vyšší poškození výstup, který se dostanete na taneční čepel Eochaid Ash of War Eochaid. Další výhodou je, že Melania by mohla být výjimkou pro mnoho různých sestav, ale pro tuto sestavu není výjimkou, popel Marias Executionova popela ji doslova srazí stohováním tun poškození po sobě jdoucích útočných bonusů, takže je to velmi snadné, takže je to velmi snadné, takže je to velmi snadné sólo ji touto zbraní.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Marias Executioner’s Sword+10 (pravá ruka), Giant’s Seal+25 (pravá ruka), pečeť prstu (levá ruka)
 • Armor: Černý knedlík, noční kavalérie
 • Talismans: Kindred Of Rot’s Exultation, Rotten Winged Sword Insignia, Godfrey Icon, Shard of Alexander
 • Baňka zázračného fyzika: Magic-Shrouding prasklá slza, trnitá prasklá slza
 • Statistiky (150 úroveň): 40 vigor, 26 mysl, 26 vytrvalosti, 50 síla, 15 obratnost, 9 inteligence, 33 víra, 50 tajemství

Top 6 – Best Int Build: Darkmoon Greatsword Slayer Build

The Darkmoon Greatsword získal od původního vydání Eldena Ringa spoustu buffů, všechny po sobě jdoucí buffy, které obdržela. To bylo z docela silné zbraně k uchazeči o absolutně nejsilnější zbraň v celé hře. Jak funguje meč, že vrháte popel War Moonlight Greatsword a zase, váš tmavý měsíc Greatsword je naplněn světlem temného měsíce. Funkčně to znamená, že to buffuje váš meč, což mu dává dalších 65 magických poškození a 15 dalších omrzlinových nahromadění k již vrozenému hromadění omrzliny, které má meč, který má meč. Ale co je nejdůležitější, dává vám novou extrémně destruktivní dovednost, vaše nabité útoky s mečem mohou nyní vypálit tyto magické měsíční střely, které způsobí hodně škody, pokud zasáhnou vaše soupeře. A protože se jedná o útok na dálku s docela dobrým rozsahem, má výhodu, že jen zničíte své nepřátele z dálky, aniž byste se museli starat o cokoli. Ale zlepší se, protože tyto výbuchy měsíčního světla mají úžasné poškození poise, takže po natáčení několika projektilů, které dokáže velmi snadno řetězovat, ve skutečnosti postoj zlomí cokoli, co bojujete, a pokaždé, když postoj v jakémkoli boji zlomíte cokoli, znamená to do značné míry to znamená Konec tohoto boje.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Dark Moon Greatsword+10 (pravá ruka), Giant’s Seal+25 (pravá ruka), pečeť (levá ruka)
 • Brnění: SpellBlade Armor Set
 • Talismans: Magic Scorpion Charm, Godfrey Icon, Shard of Alexander, rituální meč Talisman
 • Baňka zázračného fyzika: Prasklá slza magie, cerulean skrytá slza
 • Statistiky (150 úroveň): 60 Vitalita, 15 mysl, 20 vytrvalosti, 20 síla, 12 obratnost, 80 inteligence, 7 víra, 9 Arcane

Top 7 – Nejlepší mage sestavení: Moonville Build

Moonville je opravdu zábavná zbraň, kterou lze použít jako mág a také velmi dobrá sama o sobě. S touto sestavou můžeme snadno sundat šéfy předčasného hry a dokonce je použít na pozdějších cestách. Nyní se mnoho lidí ptá, jestli poškození odchyt se trochu, když jdete do nové hry plus cykly a ano, to je jeden z problémů, které má Moonville, takže může způsobit poškození držení těla s R2 ve speciální zbrani a IT také může trochu poškodit paprsek a co. Jsme schopni přijít s dobrou sestavou pro to na 150 úrovni, kterou jsme schopni trochu buffovat bojování.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Moonveil+10 (pravá ruka), Giant’s Seal+25 (levá ruka)
 • Armor: Jar, Hoslowova brnění, malformované dračí rukavice, Maliketh’s Greaves
 • Talismans: Shard of Alexander, Magic Scorpion Charm, Ritual Sword Talisman, Gragoncrest Shield Talisman
 • Baňka zázračného Physicka: Prasklá slza magie, křišťálová slza Faith-konot
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 22 mysl, 20 vytrvalosti, 16 síla, 45 obratnost, 50 inteligence, 15 víra, 11 tajemství

Top 8 – Best Faith Build: Ancient Dragon Lightning Strike Build

Tato plná starověká dračí blesková budova je jednorázová a jedna z nejvíce přemožených stavby ve hře na úrovni meta. Pro tuto sestavu však od té doby, co to děláme na 150, budeme používat pečeť štěrkového kamene a 15% Boost se dostaneme k zaklínače blesku. Ale na 150 úrovni a maximálním škálování jsme stále schopni jednorázové spousty šéfů ve hře a dokonce i šéf zlatého odstínu s nulovým odporem blesku.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Štěrkový kamenný pečeť+25 (pravá ruka), Warhawk’s Blood Talon+24 (pravá ruka), štít medúzy (levá ruka)
 • Brnění: černý knedlík,
 • Talismans: Godfrey ikona, kouzlo Lightning Scorpion, Red-Pečené Branchsowrd, Kindred of Rot’s Exultation
 • Baňka zázračného Physicka: Lightning-Shrouding prasklá slza, Opalin Bubbletear
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 21 mysl, 20 vytrvalosti, 20 síla, 20 obratnost, 7 inteligence, 80 víra, 11 Arcane

Top 9 – Nejlepší sestavení síly: Nejsilnější budování cihlových kladiv S

Když v Elden Ring, není nic lepšího, než se cítíte tak silní, když se rozběhnete kolem nepřátel a všech různých šéfů, Melina je mučena touto čistou silou – nejsilnější stavění cihlového kladiva S. Brick Hammer je nejlepší silou zbraň, která způsobuje obrovské množství škod, která bude v tuto chvíli 215 s poškozením bonusů 434. Tato zbraň přichází s dovednostmi barbarským řevem, což zvyšuje celkový útok hráče. A s předchozími záplatami, útoky silných poplatků a speciální animace lze provést mnohem rychleji. Také to spárujeme s těžkým shnilým bitevním kladivem, které přidává další stav budování hniloby Scarlet na nepřátele. S tímto Braggartovým řevkovým dovedností bude kladivo samo o sobě velké poškození, přičemž každý zásah bude mít vysokou hromadění Scarlet Hnic.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Těžké cihlové kladivo+25 (pravá ruka), těžký shnilý balttle kladivo+25 (levá ruka)
 • Armor: Beast Champion Helm, Raptor’s Black Feathers, Beast Champion Gauntletes, Beast Champion Greaves
 • Talismans: Gragoncrest Shield Talisman, Claw Talisman, Green Turtle Talisman, Shard of Alexander
 • Baňka zázračného fyzika: Prasklá slza na pevnost, prasklá slza
 • Statistiky (150 úroveň): 40 vitalita, 25 mysl, 40 vytrvalosti, 70 síla, 11 obratnost, 9 inteligence, 25 víra, 9 tajemného

Top 10 – Nejlepší sestavení Stealth: Silná Invisible Assassin Build

Patch 1.08 a mnoho předchozích záplat pomalu a trvale obléčených dýka. Je to Boží a opravdu mocný. Spíše než používat některá z kouzel neviditelnosti, která jsou velmi neobvyklá a netrvají velmi dlouho, se rozhodneme pro konkrétně fyzickou optickou camo, takže existují dvě sady brnění, které lze použít k maskování v prostředí – tmavá sada i světla, obojí Ty jsou kombinovány s hostitelským trikovým zrcadlem, takže když napadneme, nevypadáme červeně. Díky této sestavení Stealth Assassin vás dělá prakticky neviditelné pro nepřátele, takže se můžete snadno vyhnout zbytečným bitvám nebo překvapit mocné nepřátele.

Sestavení nastavení:

 • Zbraně: Reduvia+10 (pravá ruka), Blood Miserricorde+25 (levá ruka)
 • Armor: kapuce stránky, zbroj na dálnici, kožené rukavice, kožené boty (tmavá sada) / zpovědní kapuce, nožní voják Rabard, Battlemage Mandchettes, kožené kalhoty
 • Talismans: Millicent’s Prothesis, Dagger Talisman, Furled Finger’s Trick-Mirror, skrytí závoj
 • Baňka zázračného fyzika: Prasklá slza magie, cerulean skrytá slza
 • Statistiky (150 úroveň): 58 Vigor, 18 mysl, 18 vytrvalosti, 40 síla, 40 obratnost, 19 inteligence, 19 víra, 85 Arcane