Elden Ring Best 1.09 Mage Builds (PVP & PVE) – Top 5 nejlepších magických zbraní v Elden Ring 2023, Elden Ring: Magic Swordsman PVE Build Guide

Elden Ring Magic Build

Hlava – černý knedlík

Elden Ring Best 1.09 Mage Builds (PVP & PVE) – Top 5 nejlepších magických zbraní v Elden Ring 2023

Kouzelná sestava může být přemožena v Eldenově prstenu, pokud je herní mechanika špatně vyvážená nebo pokud má hráč přístup k extrémně výkonným kouzlům nebo vybavení. V tomto prstenu Elden 1.09 Průvodce Magic Build 2023, pokrýváme 5 nejlepších sestav mágů a zbraní pro PvP a PVE. Tyto sestavy mohou hru mnohem usnadnit a snadno rozdrtit šéfy.

Elden Ring 1.09 Průvodce Magic Build 2023 – Top 5 nejlepších sestav a zbraní v Elden Ring 1.09

Nyní ukážeme vybavení, brnění, talismany a atributy pro 5 nejlepších Elden Ring Best 1.09 Magic sestavuje. Nejprve jsme vás dostali noční komety. Noční kometa provádí absolutní ničení. Je šílené, kolik škod se z toho dostanete. Pak jsme vás dostali pokerovou bufteringu pokeru smrt. To je také šílená úroveň poškození. Dále je stavba komety Azur, kterou lze snadno snižovat každého šéfa. Zde přichází The Darkmoon Greatsword, což je chladný mágový bok a jeden z nejlepších mágových zbraní Elden Ring After Patch 1.09. V neposlední řadě je křídlo Astel Build. Je to něco, co si budete chtít vyzvednout, pokud provozujete mágův postavu.

Ne. 1 Elden Ring 1.09 Nejlepší magická sestavení

Noční kometa je směšně přemožena a když přidáte nadšence, které nyní znovu pracují na 1.09.1. Většinu šéfů ve hře můžete během několika sekund zničit. Je to tak dobré, má neuvěřitelný rozsah a nelze se uhnunout. Mimochodem, toto je nová hra plus. Obecně řečeno, budete chtít použít dva štáby ztráty. Chcete plus 25 pro ten, s nímž vrháte, jakákoli pečeť udělá pro nadšence se zlatým slibem, které máme.

Pravá ruka 1 a 3 – Lusat’s Glintstone Staff, Wing of Astel, Zaměstnanci ztráty

Levá ruka 1 a 3 – pečeť prstu, želé ryby, personál ztráty

Hlava – černý knedlík

Hrudník – Spellbladeho cestovní oděv

Hand – Spellblade’s Gloves

Noha – kalhoty SpellBlade

1 – Talisman Greaven -Mass

2 – Rituální meč talisman

3 – Ikona Godfrey

4 – kouzlo Magic Scorpion

Elden Ring: Magic Swordsman Pve Build Guide

Elden Ring je hra se zdánlivě neomezeným potenciálem a při kombinaci magických schopností s lomítky meče Swift je obvykle ve většině RPG neživatelná, absolutně zde funguje Elden Ring . Klíč k odemknutí potenciálu této sestavy spočívá v Moonveil , Katana, která se neuvěřitelně dobře rozšiřuje s Dexem i INT. Zdůrazněním vašeho INT STAT můžete také vložit personál do svého mimo ruku a ovládat mocná magická kouzla. Nepřátelé PvP, kteří stojí za jejich sůl, již vymýšlí způsoby, jak čelit této sestavě, ale zůstává neuvěřitelně mocný a může vás absolutně provést většinou hry, zejména pokud máte Napodobuje slzný popel svolat po vaší straně. Stačí si přečíst níže pro jednu z nejsilnějších sestav ve hře.

Požadavky na sestavení magického šermíře – Elden Ring

Toto jsou základní komponenty, které potřebujete pro sestavení kouzelného šermíře připraveného na koncovou hru, ve které jsme vymysleli Elden Ring .

  • Pravá ruka : Moonveil.
  • Levá ruka : Carian Regal Scepter, Silver Mirrorshield.
  • Hlava : Imp Head (Cat)/Twinsage Glintstone Crown.
  • Tělo : –
  • Ruce : –
  • Chodidla : –
  • Talismané : Cerulean Amber Medallion, Arsenal Charm, Stargazer Heirloom, Carian Filigreed Crest.
  • Baňka úžasného fyzika : Křišťálová slza inteligence.

Jediný skutečný základní kus této sestavy je Moonveil Katana. Pokud nesplňujete všechny potřebné požadavky na statistiku. Například Carian Regal Scepter lze vyměnit za Personál meteoritu , a Stříbrné zrcadlo má několik slušných výměn, například Shield Carian Knight .

Ale nesplňovat 60 int vyžadováno od Carian Regal Scepter – a 70 int požadovaných pro kouzla jako Rennala je úplněk – lze překonat s určitým zařízením. The Heirgazer dědictví efektivně nabízí 5 navíc int zdarma a dokáže se skládat s talismany, jako je Marika je bolá . The Imp Head (kočka) také dává další 2 int, i když Koruna Twinsage Glintstone nabízí 6 navíc int, což je mnohem užitečnější.

Jakmile zasáhnete kolem 70 INT, můžete se soustředit na vyrovnání svého DEX, což způsobí, že vaše útoky meče ještě silnější než již jsou. Druhé brnění v této sestavě nezáleží na tom, ale měli byste si dát co nejvíce obrany a odporu, abyste tyto tvrdé boje přežili. The Arsenal Charm Buff zatížení vybavení vám pomůže udržet střední roli i při vážných brnění a magických útocích.

Nakonec Slpa z inteligence-uzl v Baňka úžasného fyzika dává vám +10 na vaše INT, což je skvělé pro velký magickou sílu v tvrdých bojích.

Níže jsou uvedeny základní statistiky pro toto zařízení.

Už jsme nastínili, jak můžete překonat vysoký požadavek na tuto sestavu. STR opravdu vůbec neovlivňuje vaši moc. Dex je pro vaše Moonveil ačkoli a měli byste mít prioritu, jakmile zasáhnete kolem 70 int. Další body by měly být utraceny v síle, mysli a vytrvalosti. Měli byste mít dostatek HP, abyste přežili těžké zásahy, více FP, než je možné doplnit jediným Cerulean baňka , a dost výdrže, aby vám dala trochu více volnosti s brněním, které si vyberete.

Magic Swordsman Playstyle – Elden Ring

Jádro tohoto sestavení centra kolem Moonveil , a Přechodné měsíční světlo dovednost zbraní. Tato dovednost zbraně funguje jako Zasunout do pochvy dovednost s Uchigatana , Ale jakmile je nakreslen, vydává čepel měsíčního světla, která cestuje s těžkou verzí na dlouhou vzdálenost. Můžete to použít k udržení na dálku a stále způsobit poškození soupeřů. Protože dovednost zbraně je pro tuto sestavení tak nezbytná, měli byste si nechat svůj personál nebo štít bez dovedností ve vašem mimo ruku.

To, že tato čepel je dlouhá doleva, neznamená, že byste ji měli používat pouze na dosah. Pokud jste dostatečně blízko, abyste zasáhli soupeře hlavní čepelí, způsobíte další poškození a mnohem více ohromující poškození, což vám poskytnete příležitost k kritickému úderu. Přestože pouhým používáním sestřelených šéfů jako krmiva pro vaše silné hity, místo kritického úderu, je dobrý nápad, protože vaše zbraňová dovednost způsobuje mnohem více poškození než vaše čepel bez magického buvoje.

Samozřejmě máte také možnost používat magii. Skalní popruh je solidní krok k použití, zatímco honosné útoky jako Rennala je úplněk a Comet Azur jsou skvělé, pokud máte potřebný čas na to, abyste je nakončili – něco by to pomohlo, jako a Napodobující slzu , možná.

Tato sestava je neuvěřitelně silná Elden Ring . Když je spárován s a Napodobující slzu Může se pochlubit stejnou sadou dovedností a zbraněmi, můžete přemoci i ty nejmocnější šéfy ve hře. Stačí používat své dovednosti zbraně často a ujistěte se, že svůj FP navrhne v bitvě. Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu zůstat v dosahu, přejděte na kouzla.

Napsal Dave Aubrey jménem GLHF.

Seznam

Průvodce progresí prstenů Elden: Nejlepší příkaz k řešení oblastí a šéfů

Zobrazit 11 položek