Elden Ring Best Bleed sestavení 2023 – Top 5 Bleed Builds & zbraně pro PVE/PVP v Elden Ring 1.08, Elden Ring 1.08 Keen Grave Scythe & Spinning Strikes Build Guide | OP Reaper & Ash of War Combo Bleed Build in Elden Ring

Mohgwyn’s Sacred Spear je pravděpodobně nejlepší zbraní v Elden Ring právě kvůli tomu, jak absurdní válečný popel: Bloodboon Ritual je. Rozsah tohoto válečného popela, ohromující potenciál a výstup surového poškození je to nejlepší, co v této hře zažijete, také doslova útočí skrz stěny a stropy, takže pokud to nepotvrdí, jak je to rozbité nevím, co bude. Zbraň je všudypřítomná, ale může být mírně pomalá a ne tak dobrá pro rychlé nepřátele, pokud prostě nepamujete jeho popel války. . A na těchto meči běží jakýkoli okultní válečný popel konkrétně ten na pravé ruce, který má Seppuku, a to je jen pro obrovské poškození, které s tím dostanete. Běh dvou z nich je optimální pro svůj pohyb od útoků na skákání, zatímco tahá síla, tyto meče se houpají čtyřikrát, což může vyvolat ztrátu krve téměř pokaždé, není povinné pouze doporučení, protože rychlost poklesu může být trochu nepříjemná pro meč.

Elden Ring Best Bleed sestavení 2023 – Top 5 Bleed Builds & zbraně pro PVE/PVP v Elden Ring 1.08

Způsob, jakým krvácení funguje v Eldenově Ringu, se v posledním roce hodně změnil – je to oficiálně jeden rok od doby, kdy byl Elden Ring propuštěn. . Se stínem nadcházejícího DLC Erdtree DLC začínáme novou řadu vytváření aktuálních průvodců Elden Ring Build a v tomto příspěvku pokryjeme aktuální nejlepší konstrukce krvácení v Elden Ring 1.08.1 patch!

Top 5 Elden Ring Bleed Builds 2023 – Nejlepší sestavy a zbraně pro PVE & PVP v 1.08.

. Vezmeme -li 15% až 20% slevu na zdravotním baru nepřítele v rané hře může znít užitečně, ale když nepřátelé později ve hře mají tisíce zdravotních bodů 15 až 20%, je měnič her, můžete zvýšit svůj vlastní odpor vůči ztrátě krve zvýšením statistiky robustnosti a zvýšením poškození, které můžete stavět do tajemného. Arcane zvyšuje nahromadění ztráty krve na vašich zbraních a také vaše šance na nalezení dobrých věcí, když nepřátelé umírají, spárujte to s jednou nebo dvěma zbraněmi, které rychle udeří a budete budovat krvácení na své nepřátele za pouhé sekundy. Když spárujete vysokou tajemnou statistiku se zbraní, která nejen způsobuje nahromadění krvácení, ale také upravuje své poškození pomocí tajemného statu, bude vaše poškození smrtelné pro všechny, kdo stojí v cestě.

Nyní vám ukážeme, že 5 nejlepších sestavení Bleed Dex představí nejrychlejší možné způsoby, jak krvácet nepřátele, a bude to nejlepší a nejaktuálnější průvodce budováním krve Dexterity ve verzi 1.08..

1- Vytváření krvácení z duálního reduvia

 • Zbraně: Great Knift+24 (pravá ruka), řeky krve+10 (pravá ruka), reduvia+10 s reduvia krevní čepelí (levá ruka), okultní Uchigatana+24 s krvavým lomítkem (levá ruka)
 • Zbroj: Bílá maska, Hoslowova brnění, mistr zvířat Gauntlets, Hoslow’s Greaves
 • Statistiky (125 úroveň): 50 vigor, 30 mysl, 25 vytrvalosti, 17 síla, 70 obratnost, 9 inteligence, 70 víra, 70 Arcane

Krvavý lomítko je válečný popel, na kterém mnoho lidí spí, protože většina lidí ji používala pro sestavení Dex. . . Chcete -li z toho získat největší hodnotu, použijte krvavé lomítko s okultním škálováním zbraní. Poškození se opět nestaví s palubami, které měřítko poškození útoku na rozsah krve s Arcane a nahromadění krvácení z krvácení se zvyšuje také s Arcane a tím, že se vaše zbraň stane okultním afinitou, se fyzické poškození melee také zvyšuje s úrovní tajemného. . . ..1 a všichni mají dobré poškození a velmi rychlé krvácení.

 • Zbroj: Bílá maska, Raptor’s Black Feathers, Royal zbytky rukavic, královské zbytky Greaves
 • Statistiky (150 úroveň): 50 vigor, 37 mysl, 45 vytrvalosti, 24 síla, 14 obratnost, 14 inteligence, 13 víra, 80 archane

Mohgwyn’s Sacred Spear je pravděpodobně nejlepší zbraní v Elden Ring právě kvůli tomu, jak absurdní válečný popel: Bloodboon Ritual je. . . Pokud však nechcete spamovat válečnou popel o všem, co vidíte, v jiném slotu v levé a pravé ruce můžete spustit krevní zakřivený meč Bandita. A na těchto meči běží jakýkoli okultní válečný popel konkrétně ten na pravé ruce, který má Seppuku, a to je jen pro obrovské poškození, které s tím dostanete. .

 • Baňka úžasného fyzika: Thorny prasklá slza, Crimson Bubbletear
 • Statistiky (150 úroveň): 60 vigor, 14 mysl, 17 vytrvalosti, 18 síla, 75 obratnost, 9 inteligence, 25 víra, 16 tajemství

Po mnoha Nerf se dvojitý popel války stal kontextově mnohem lepší a velmi mocný se správnou sestavou, pouze jej s vysokou obratností a nadšení Nagakiba je velmi efektivní v PVE i PVP a dokonce konkurenceschopné s řekami krve a jejím výkonem a jeho výstupem Což je opravdu působivé. Absolutně jsme šéfové parníku a roztržením lidí v PvP pro pobuřující poškození s tímto kombo, což je mnohem životaschopnější, protože používáme Nagakiba katanu, ale místo řeky krve způsobuje stejnou škodu s lepším dosahem s lepším dosahem. . . A musíte si myslet, že v DLC budou šéfové jistě odolní vůči krvácení kvůli tomu, jak populární to bylo v původním prstenu Elden, by to mohla být opravdu dobrá sestavení s ohledem na to.

4 – Krevní jed pro jedovatý fang sestavení

 • Armor: Houba koruna, Bloodhound Knight Armor, Radahnovy rukavice, zuřící vlčí praže
 • Baňka zázračného fyzika: Thorny prasklá slza, prasklá slza z plamene
 • Zaklínadla: Flame, Grant Me Shrenght, Gloden slib, Bloodblade Flame
 • Statistiky (150 úroveň): 60 vigor, 16 mysl, 18 vytrvalosti, 14 síla, 80 obratnost, 9 inteligence, 25 víra, 12 arcane

Poté, co Nerfs to Power Stav vytvoří to, co je to jedovatá zřícenina? Naštěstí ne, zejména se zbraněmi, jako jsou tyto jedovaté pěsti – dvě zbraně v jednom mnohem vylepšily tuto záplatu se zbraněmi na pěst zbraně, což jim poskytlo rychlejší útoky a lepší čas zotavení pro kombinace. Díky tomu je tyto pěstní zbraně následným hitovým strojem, ideální pro jedu prockingu velmi rychle, ale můžete také plamene Blood Flame Blade. To znamená, že jsou jedem a krvácením v kombinaci s trochou poškození ohněm, kombinované s vydržením znamená, že máme mocný způsob, jak zcela ignorovat postoj, obchodovat během těch pár sekund samotného vytrvalostního buff PVE, kde můžeme vybudovat náš AR do hloupých výšek pomocí po sobě jdoucích hitů nebo jen obchodováním v PvP ve správném okamžiku. .

5 – Spisování krvácení krvácení

 • Zbraně a popel války: Keen Grave Scythe+25 s rotujícími údery (pravá ruka), Dragon Communion Seal+10 (levá ruka)
 • Zbroj: Bílá maska, Hoslow’s Feathers, Hoslow’s Gauntlets, Hoslow’s Greaves
 • Tailsman: Shard of Alexander, shnilý okřídlený meč odznak, Millicent protéza, lorda krve
 • Baňka úžasného fyzika: Thorny prasklá slza, Crimson Bubbletear
 • Statistiky (150 úroveň): 60 vigor, 12 mysl, 21 vytrvalosti, 17 síla, 80 obratnost, 9 inteligence, 25 víra, 10 arcane

S 1.08 Patch, Reapers jsou konečně zpět v meta meta v Elden Ring v PvP i PVE. Kombinace příležitostného 32 000 poškození je naprosto šílená prasknutí a s touto sestavením v PVE je dosaženo potenciálu DPS, ale v PvP je také velmi silná, pokud má šanci chytit tyto velmi šílené válečné popely. V náplasti 1.08, Reapers byli konkrétně buffed, aby měli rychlejší útoky a zkrátili dobu zotavení na těch, které měly velký dopad na jejich potenciál. .. .

.

Spinning Reaper Bleed Build

.08 Keen Grave Scythe & Spinning Strikes Build Guide | OP Reaper & Ash of War Combo Bleed Build in Elden Ring

2023-02-07 172228

Nový průvodce sestavením Elden Ring for Patch 1.08, Reapers zde jsou konečně zpět v nabídce v Elden Ring jak v PVP, tak PVE, stejně jako nejlepší runy a předměty Elden Ring, jen se podívejte na toto příležitostné kombo 32 000 poškození, to je naprosto šílený výbuch a potenciál DPS, to je je možné s stavbou, kterou vám dnes ukážeme. .08 Keen Grave Scythe & Spinning Strikes Build, pokud si nevíte v náplasti 1.08, Reapers byli konkrétně buffed, aby měli rychlejší útoky a zkrátili dobu zotavení na těch, které měly velký dopad na jejich potenciál, točící se stávky, i když náš popel pro tuto sestavu byl vylepšen v 1.07, také s lepším uzdravením, ale co je důležité, její útočná síla byla vylepšena, jak vidíte, a kombinovala tento popel s našimi vylepšenými reapers a rychlým buffem plamene krve, to je to, co vede k tomuto šílenému DPS build, a pokud je použito správně , je to hloupé silné. .08 Keen Grave Scythe & Spinning Strikes Build in PVP Začneme s PvP, v PvP, pak jsme zjistili, že základní rozsah reaperů šokujícího dobrého, lidé to prostě neočekávají, je to jako řada řekněme kopí , což znamená, že vaše základní útoky na popel nebo běžící útoky, zejména přistanou na lidi, když nejsou připraveni na to, že neočekávají, že dosáhnou běhu lež nebo těžké útoky jsou šíleně dobré, pak za chytání běžců nebo dokonce založení Kommbo, které vede k pěknému obchodu díky tomu, a celkově cítíme, že sada pohybu je mnohem zlepšená, a to jak v rychlosti různých útoků na chytání a obchodování Další útoky na účely obchodování a trochu hry mysli říkají některé základy do útoků popela na náhlé pomalé těžké,Vylepšení obnovy různých typů zbraní v 1.08, věříme, že je trochu neozvěnujícího hrdinu, myslíme si, že to dělá velký rozdíl v tom, co je ve skutečnosti možné s kombinací, a to opravdu záleží v PvP, kde to mnoho zbraní přenáší do relevance, nyní se zaměřuje na popel Válka, The Spinning Strikes má tři části, můžete ji držet, abyste nasměrovali neustálý útok na to, aby se kolem sebe pohybovali trochu pomalu vpřed ve směru, který umožňuje více tradingu a PvP, když to někdo neočekává nebo lépe , nerozumí popelu vůbec, protože je docela vzácné to vidět, ale lze jej okamžitě ukončit ústně, jak chcete, tím, že ho přerušíte, řekněme, že lehký útok se točí kolem a zabouchne na působivém rozsahu, nebo jej můžete ukončit s těžkým, který vás bude vyskočit dopředu a ořezávat trochu pomaleji, ale pro další poškození,Vzhledem k tomu, že se více zajímáme o několik zásahů kvůli krvácení a následným útokům, verze lehkého útoku je obvykle to, co používáme pro obchodování, protože to vychází rychleji a to je důležité, ale můžete použít těžké pro větší poškození a a Trochu pronásledování, protože se jedná o mezeru blíž, skutečný powerhouse i když přistává několik zásahů z tohoto nasměrovaného útoku, vybudování čepele zjevně prudce stoupá, můžete získat jeden nebo možná dva krvácení důsledně a zabíjet většinu někoho s poškozením Zbraň nahoře, zdaleka ve skutečnosti snadné dělat, ale možné se správným načasováním v mysli, jako je ten, kdo si nemyslel, že bychom ho dostali s útoky nebo někdo, kdo se valí v panice, je kolem vás blízko rozsah, to je konečný trest za to a DPS je šílený vzhledem k této šanci, obecně,we’ve been impressed with the damage of the weapon itself combined with the bleed and the fire even though we have no Arcane really to scale bleed blood flame just carries it seems to be about three hits per bleed pop in my experience in PvP which is Velmi dobré pro dvouruční zbraň, jako je tento zápas, že s rozsahem a lepší rychlostí útoků a zotavení to všechno fungovalo opravdu dobře, takže buffy 1.08 Pro Reapers udělal skutečný rozdíl v kombinaci s něčím silným, jako je Blood Flame Blade, něco, co vám opravdu doporučujeme, protože Reapers nejsou tak populární a přesto se zdá být docela zatraceně silní ve správném sestavení. 1.Ale pak máme Mega High DPS, protože se jedná o po sobě jdoucí budování rány, což znamená, že čím více útoků přistáváme v krátké době, tím vyšší bude naše AR střílet a nahoru a nahoru, nezapomenout, po prvním krvácení naše AR bude naše AR vůle Vlastně vyskočte také díky za talismanovou a bílou masku, takže v podstatě, pokud se můžete rychle naučit dva nebo tři zásahy, AR bude prudce stoupat, pak jakékoli další útoky poté, to bude šíleně silné, to přirozeně funguje V perfektním souzvuku s rotujícími údery, a proto je to výběr pro sestavení, a pokud dokážete běžet a nasměrovat popel, budete jen sledovat, jak se vaše poškození rozpadne jakýkoli nepřítel, který zasáhnete šéfa nebo jinak, nevýhodou je, pokud je nevýhodou, pokud je nevýhodou, pokud Nepřítel nebude ohromen nebo být přerušen něčím v rámci boje, můžete se přerušit,Takže hledáte delší okna trestu, abyste to zbavili, spoléhajte se na základy zbraně v tomto kratším potrestáním okna, pak to bude dobré, že stojící kombo je v této záplatě rychlejší nezapomeňte, takže jeden až dva Hity lehkého kombo v malém potrestáném okně se skutečně povede opravdu dobře, nebo se můžete spolehnout na lehký povrch popela války nebo těžký povrch, abyste v krátkém okně způsobili větší poškození, je to, co musíme myslet Většina z potrestání oken a hledáním těch delších a těžce, kdykoli je to možné s plným kanálem, jako v tom Godrickově boji jsme měli trochu těžké najít toto skutečné okno pro trest, ale s určitou trpělivost jsme schopni jsme schopni Chcete-li to najít a poté zabít 100-0 v jednom kanálu Ash of War, takže si myslíme, že je spravedlivé říci, že je to v PVE hloupé efektivní,Velmi jednoduchý a efektivní herní styl poté, co jste se vyrazili se vším, co máte v PVE, je to dobře, je to úžasné, myslíme si, že se jedná o další špatně výkonný typ zbraně, což bylo mnohem lepší s několika důležitými vylepšení. Atribut & Stats of Keen Grave Scythe & Spinning Strikes Build Vigor-60 Mind-12 Endurance-21 Síla-17 Dexterity-80 Intelligence-9 Faith-25 ARCANE-10 EUBLIKACE SYSEN

 • Levá ruka výzbroj 1: Dragon Communion Seal
 • Slyšet brnění: Bílá maska
 • Arms: Radahnovy rukavice
 • Talismans:

Exultace Lord of Blood

Shard Alexandra