Elden Ring Best Spells, Čarodějství a zaklínadla s místy | VG247, kde získat některá z nejlepších kouzel Elden Ring

Kde získat některá z nejlepších kouzel Elden Ring

Toto je silnější verze kouzla Rennaly’s Moon, ale budete muset postupovat Ranniho úkol blízko dokončení, než to získáte. Je to v Chennala vzestupu na vysoké náhorní plošině v Liurnia, který se otevírá až po porážce Astelu. Ranniho Dark Moon vyžaduje použití 68 inteligence.

Elden Ring Best Spells, Čarodějství a zaklínadla s místy

Hledáte nejlepší kouzla, která je třeba použít v Elden Ring? Zde je váš průvodce, jak je najít, a všechna legendární kouzla.

Průvodce od Connor Makar Staff Writer
Další příspěvky Kelsey Raynor
Aktualizováno na prosince. 14, 2022

Nalezení Nejlepší kouzla V Elden Ring je jistě na vrcholu každého seznamu Spellcaster, zejména po Elden Ring 1.04 Buffed Téměř každé kouzlo a zkrátilo několik časů obsazení. Zatímco je připraven s dokonalým personálem, je důležité, čarodějnice, které používáte.

S ohledem na to jsme sestavili tento seznam velkých kouzel raných a pozdních her v Elden Ring, včetně několika praktických čarodějnic a zaklínačů, abychom vám pomohli zmírnit vám obzvláště obtížné části hry. Zahrnovali jsme také, jak získat každé legendární kouzlo, které je kromě toho, že je mezi nejlepšími, vyžadováno pro jeden z úspěchů Elden Ring.

Pokud se chystáte na sestavení víry, podívejte se také na náš seznam nejlepších zaklínačů a kouzel víry.

Vezměte prosím na vědomí Následující může obsahovat některé spoilery pozdní hry Pokud jste to ještě nedosáhli!

Hrudník bude ve skutečnosti teleportem Sellia Crystal Tunnel. Pokud jste v rané hře, postarejte se o nepřátele na vysoké úrovni a po jejich konec tunelů a po žebříku, který vás zavede do jeskyně nalevo. Pokud se ocitnete zaseknutí nebo ztracenou, máme krok za krokem průvodce pro procházení Crystal Tunnel Sellia a sbírat veškerý jeho kořist.

V chatrčích zde bude hrudník, který obsahuje skalní blaster.

Glintstone Pebble

Astrologové se radují! Počáteční kouzlo, které třída přijímá – Glintstone Pebble – je fantastické jedno cílové kouzlo pro ranou hru, které je schopné rychle a snadno vyjmout pravidelné nepřátele, aniž by utratily příliš mnoho FP nebo příliš dlouho na obsazení.

Pokud nejste astrolog, můžete si toto kouzlo koupit Čarodějka Sellen ve sklepě z ruiny na východě Limgrave, severně od mostu oběti. Sedí ve svém vlastním osobním studiu kolem šéfa dýňové hlavy.

Alternativně si můžete také koupit toto kouzlo od Sorcerer Thops v Church of Irth poblíž hradu Stormveil.

Carian Slicer

Carian Slicer je brilantní kouzlo, kde kolečko přejel magický meč, který způsobuje vynikající škodu, aniž by to stálo příliš mnoho FP. Jako takový je to skvělá volba, když se nepřátelé dostanou příliš blízko a nemáte čas zálohovat a vrhat mocné kouzlo.

Abyste se naučili toto kouzlo, musíte nejprve dát Sorcerer Sellen (nalezený ve sklepě ruin, severně od mostu oběti) a Royal House Scroll.

Chcete -li najít svitek, začněte na místě Agheel Lake South of Grace a poté se vydejte přímo na východ. Vydejte se na nejvýchodnější strukturu, vyšplhejte se na skály vedle budovy a skočte na střechu. Tam uvidíte rytíře stojícího vedle mrtvoly. Zabijte tohoto rytíře a svitek najdete na těle, které hlídal.

Carian Greatsword a Magic Glintblade

Carian Greatsword je podobný kráječi Carian, ale má větší AOE se zvýšeným výkyvem, čímž způsobuje více škod na okolních nepřátelkách.

Na druhou stranu, magie glintblade pracuje tím, že vrhá znak do vzduchu, který pak vystřelí čepel na váš cílový nepřítel.

Chcete -li získat některou z těchto položek, musíte se dostat do Kostel slibů Místo milosti na vrcholu hory východně od Raya Lucaria a několikrát promluvte s Muriel, pastor slibů. Nemůžeš mu opravdu chybět, protože je to obrovská želva s kloboukem.

Po dokončení jeho dialogu si můžete koupit kouzlo Magic Glintblade od něj za 3000 run a kouzlo Carian Greatsword pro 10 000 run.

Loretta’s Greatbow

Na rozdíl od některých dalších nejlepších kouzel je Loretta Greatbow uzamčen za bojem šéfa – má však úroveň energie, která odpovídá. Toto kouzlo má podobu luku, který může být obsazen na dlouhém doletu, a může způsobit vyšší poškození, čím déle je nabitá.

Jít na Caria Manor na severu Liurnia jezera a vydejte se kolem strašidelných proléhavých rukou a spektrálních rytířů na vrchol. Tato oblast je také místem, kde najdete jednu z nejlepších zbraní Elden Ring a budete muset bojovat proti šéfovi, Royal Knight Loretta, zde,.

Když se konečně ponoří, Royal Knight Loretta upustí z Loretta Greatbow Spell – obří operační kouzlo, s nimiž vás během boje přibije. Užijte si s tím ničení Den ostatních lidí, stejně jako zničili vaše.

Kouzlo nejlepší pozdní hry: kometa Azur

Není nic chladnějšího než obří laserový paprsek a v Elden Ring Jedno z nejlepších kouzel vystřelíte gigantický energetický paprsek, který dokáže vyhladit vlny nepřátel nebo neuvěřitelné poškození šéfům bez problémů.

Toto kouzlo je poměrně snadné získat, i když musíte být daleko ve hře, abyste to našli. Kouzlo lze nalézt přímo vedle místa milosti přímo na sever od vesnice Hermit ve sopce severovýchodně od Atlus Plateau (Nezjali jsme místo milosti, protože je to obří spoiler). Kdysi na tomto místě milosti bude poblíž sedět přátelský krystalizovaný mág. Projděte se k nim a promluvte si se svým novým kamarádem a oni vám dají kouzlo.

Zatímco kometa Azur je skvělá, používá hodně FP a ve skutečnosti to není všechno tak ohromující bez několika dalších kroků. Budete chtít získat Cerulean Skrytá slza a aplikujte to na svou baňku úžasného Physicka, abyste po určitou dobu odstranili spotřebu FP. To lze nalézt porážkou ducha ulcerovaného stromu na Minor Erdtree po silnici nepravosti místa milosti.

Pak budete také chtít získat Terra Magica kouzlo, které vytvoří zónu, která zvýší vaše magické poškození v jeho. Můžete si to dostat Dokončení akademie Crystal Cave. Po kácení dvou krystalických šéfů vezměte za sebou výtah. Dosáhnete věže a nahoře je hrudník obsahující kouzlo.

Vaším akčním plánem při používání komety Azur je používat Terra Magica, pít baňku Wondrous Physicka a poté Boom. Komety Azur však můžete posílit Ranniho temný měsíc před pitím baňky; To snižuje magický odpor vašeho nepřítele, ale není vždy nutné.

GreatBlade Phalanx

Klasika duší, Greatblade Phalanx předvolává četné meče kolem Caster, které střílejí a útočí na nepřátele, když se přiblíží. To způsobuje slušné poškození a umožňuje uživatelům magií buď zavést automatický obranný protiútok, nebo způsob, jak způsobit další poškození, když se vrhnete.

Chcete -li získat toto kouzlo, musíte zabít Bols, Carian Knight. Tento šéf najdete v Cuckoo’s Evergaol, Na které můžete dosáhnout cestováním přímo na jih od nohy čtyř Belfries Site of Grace v Liurnia.

Roiling Magma

Roiling Magma vystřelí z míče koncentrovaného. No, Magma, ve tvém cíli. Sama o sobě způsobuje vysoké poškození, ale také vytváří kaluž magmatu, kde přistane, což může poškodit nepřátele s nízkou požární odolností. Tohle je Na mrtvolu v Hermit’s Shack, jihovýchodně od Magma Wyrm poblíž Fort Laiedd.

Plamenní popruh

Flame Sling je vaše základní zaklínadlo založené. Čas obsazení je trochu dlouhý, ale můžete to rozšířit s talismany a zvýšením vaší obratnosti. Flame Sling pochází od bratra Corhyna v kulatém stole, nebo na náhorní plošině Altus, pokud se přesune, než si jej koupíte.

Plamen šílenství

Toto je smrtící kouzlo pro vás a vaše nepřátele. Vystřelí z vašich očí paprsky zběsilého plamene. To způsobuje opakované poškození a spousta toho, ale také to zvyšuje váš metr šílenství. Použijte to příliš často a ztratíte velký kus HP a FP – ne zábavné. Totéž platí i pro vaše nepřátele, i když před obsazením opatrně přemýšlejte. Plamen šílenství nemá žádný účinek na ohromující, což znamená.

Chytit tohle z Křestní církev Callu Na pláči poloostrově.

Adula’s Moonblade

Adula’s Moonblade je vynikající ledová čarodějnictví a ta, na kterou se nedostanete do rukou až mnohem později ve hře. Své kapka z Glintstone Dragon Adula, A zatímco se poprvé setkáte s Beast ve třech sestrách, poblíž Ranniho vzestupu, drak se přestěhuje do katedrály Mana Celes po nějakém poškození. K katedrále máte přístup pouze po postupu Ranniho hledání a poražení Astela, takže to chvíli trvá.

Adula’s Moonblade vytváří obří ledový meč, který snižuje v širokém oblouku a uvolní rázovou vlnu ledu v procesu. Má také poměrně nízký požadavek statistiky. Budeš potřebovat 34 Inteligence vrhat to.

Glintstone Icecrag

Toto je další silné ledové kouzlo, podobné mrazivé verzi Roiling Magma. Vypálí na cíl obrovský kus ledu a sleduje jejich pohyb. Glintstone Icecrag si můžete zakoupit od SELUVIS na jeho věži ve třech sestrách za 7 500 run a vyžaduje to pouze 15 inteligence.

Jaká jsou legendární kouzla v Elden Ring?

Pokud jste po dosažení legendárních kouzel, budete muset vystopovat všech sedm z nich. Jejich vysoké požadavky statistiky znamenají, že je pravděpodobně nebudete moci používat až později ve hře, ale patří mezi nejmocnější, které můžete najít.

Plamen padaného boha pochází z Adanu, zloděj ohně v MaleFactor’s Evergaol. Najdete vězení na jižním břehu Liurnie. Zaklínadlo vyžaduje 41 víry, aby použila a posílá obří ohnivou kouli vůči nepřátelům, která po několika sekundách exploduje. Adan také používá toto kouzlo.

Greyollův řev odemkne na nákup v katedrále draka společenství Po porážce Greyolla v DragonBarrow (Severní Caelid, most jižně od Bestial Sanctum). Bude to stát tři dračí srdce a vyžaduje 28 víry a 17 tajemství. Zaklínadlo snižuje útok a obranu pro všechny nepřátele v dosahu.

Toto zaklínadlo pochází ze samotného prstenu Elden a na nepřátele vypálí řadu malých a velkých zlatých hvězd. Malé narušují postoj nepřítele a velké explodují a způsobují těžké poškození. Elden Stars je v Hloubky hlubokého rotu. Vydejte se na západ od Velkého vodopádu, po kořenech a do jeskyně v horní části kořenů. Kouzlo najdete uvnitř mrtvoly uvnitř a potřebujete ho 50 fait.

Cestujte na jih od místa mrazivého jezera a narazíte na rokle. Zastavte se a vezměte na vědomí, kde jsou bílé skvrny ve vzduchu. Tyto označují bezpečnou cestu, kterou můžete sledovat na kacířském vzestupu, a najdete čarodějnictví v hrudi nahoře. Zakládání Rain of Stars vytváří sprchu padajících hvězd a vyžaduje 52 inteligence.

Toto je silnější verze kouzla Rennaly’s Moon, ale budete muset postupovat Ranniho úkol blízko dokončení, než to získáte. Je to v Chennala vzestupu na vysoké náhorní plošině v Liurnia, který se otevírá až po porážce Astelu. Ranniho Dark Moon vyžaduje použití 68 inteligence.

Toto kouzlo je součástí Sellen’s Questline. Kouzelník, který má kouzlo, je pozadu Demi-queen maggie na mt. Gelmir, I když můžete jen běžet u ní a chytit kouzlo, aniž byste dokončili bitvu šéfa, pokud chcete. Vyžaduje to použití 60 inteligence.

Hvězdy zříceniny je vylepšená verze hvězdné sprchy a vypálí více hvězdic najednou. Také je součástí Sellen’s Quest. Dostanete to od kouzelníka Lusat Sellia Hideaway, a vyžaduje to 43 inteligence.

S Eldenem Ringem, který vezme svět bouří, vás může také zajímat náš průvodce, jak změnit svůj vzhled v Elden Ring. Pokud právě začínáte, měli byste se také podívat na náš průvodce začátečníky Elden Ring!

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Kde získat některá z nejlepších kouzel Elden Ring

Nejlepší kouzla v Elden Ring Respektujte svůj FP a zároveň způsobujete značné poškození. Ještě lepší jsou zaklínače a čaroděje s téměř jakýmkoli zpožděním mezi stisknutím tlačítka a spuštěním útoku. Tato kouzla je obvykle obtížné vystopovat, a protože to je Elden Ring, nebezpečí a smrt jsou obvykle rizikem při hledání. Udělali jsme pro vás část tvrdé práce a uvedli jsme některá z nejlepších kouzel, která můžete většinou dostat velmi brzy, vidět vás střední a dále.

Elden Ring Bestial Sling

Kde najít Bestial Sling

Bestial Sling je jedním z nejlepších zaklínačů raných a středních her. I když to vyžaduje trochu objížďky. Nejprve budete potřebovat nějaký deathroot a nejjednodušší způsob, jak to získat, je porážkami hotibie mariner „Field Boss.„Sledujte jeden dolů ve Summonwater Village (severně od třetího kostela Mariky, na dalekém severovýchodu od Limgrave, na cestě k Caelidu). Pak jděte jihozápadně od Liurniaho božské věže, abyste bojovali s jinou tibií a získali druhou deathoroot. Většina z těchto opakujících se šéfů není strašně obtížná, ale teleportují kolem a přivolávají další nepřátele kostry. Tenké přídavky mezi fázemi poškození.

Teleporter můžete použít ve stínované oblasti severně od třetího kostela Mariky v Limgrave (místo označené modrou na mapě nahoře). Toto je stejný kostel, kde najdete baňku úžasného fyzika. Zařízení vás pošle přímo do Bestial Sanctum v jinak velmi nebezpečné oblasti vysoké úrovně. Zde chcete dát Gurranq deathroot. Získáte pečetí značky bestie, která posiluje zaklínače beastial, než předá bestiální prak, když mu dáte druhou deathroot. Vyžaduje 10 víry a používá pouze 7 FP. Na rozdíl od Rock Sling, Bestial Sling funguje dobře v boji z blízkého dosahu a obsazení trvá méně času.

Elden Ring Rock Sling

Kde najít skalní popruh

Mezitím je Rock Sling silnou volbou pro zpravodajské postavy – zejména při používání personálu meteoritu. Za zničeným obloukem v Caelidově ulici mudrců (kde najdete personál meteoritu na těle visící nad nízkou stěnou) je schodiště). Vezměte to pod zemí, otevřete dveře a najdete kouzlo v hrudi uvnitř. Skalní popruh stojí 18 FP a vyžaduje 18 inteligence. Flinguje tři velké skály na cíl, i když přesnost blízkého dosahu je menší než hvězdička. Můžete však kouzlo účtovat a buff meteoritu na gravitační kouzla je to ještě silnější. Zvláště skvělé na tomto kouzlu pro uživatele magie je to, že způsobuje fyzické poškození. Díky tomu je perfektní proti nepřátelům odolným vůči magii.

Elden Ring Carian Greatsword

Kde najít Carian Greatsword

Carian Greatsword předvolá silnou magickou čepel, která se zhroutí na nepřátele před vámi. Zapojuje těžké poškození magie a staggeruje nepřátele na dopad, což z něj dělá praktický výběr pro správu davů nebo vytvoření otvoru k ústupu. Carian Greatsword si můžete koupit od Miriel v kostele slibů, severozápadně od Liurnia’s Divine Tower za 10 000 run. Vyžaduje 24 inteligence.

Nejlepší věc na Carian Greatsword je to, že ji mohou používat i třídy melee. Čaroděj Rogier prodává válečný popel Carian Greatsword v hradu Stormveil (nebo držení kulatého stolu poté, co jste vyčistili hrad) za 2 500 run. Verze Ash of War přidává Greatsword jako schopnost zbraně, ale funguje stejně jako kouzlo – jen bez požadavku na inteligenci.

Kde najít Rancorcall

Pokud jste někdy byli na konci přijímacího konce naváděcích kouzel od nemrtvých kouzelníků a pomysleli si: „Páni, přeji si, abych to mohl udělat,“ máte štěstí. Rancorcall předvolá roj pomstychtivých duchů a pošle je k nejbližšímu nepříteli a způsobí několik kol poškození. Náklady FP jsou nízké, ve 14 letech, a vyžaduje 16 inteligence a 14 víry, spolu s několika skoky víry.

Rancorcall je v kryptě hradu Stormveil. Začněte z místa výtahové komory milosti, opusťte místnost a zahněte doprava. Potom znovu zahněte doprava a dokončete rychlý otočení. Na římse sedí mrtvola. To je místo, kde musíte klesnout (z toho, co vypadá jako nebezpečná výška), než se vydáte po lešení po vaší pravici. Protlačte vpřed kryptem (kolem obřích potkanů), dokud nepatříte scarab slza, který byste měli zkusit porazit z dálky. Pokud to necháte dostat příliš daleko, povede vás k aréně s obřím nepřítelem, s nímž se obvykle ve hře nesedí.

Pokud se však cítíte dobrodružně, můžete pokračovat po cestě, kde by tě vedl brouk. Zabijte mini-šéf, abyste získali zlaté semeno. K dispozici je také klíč Stonesword a talisman na zemi v místnosti.

Elden Ring Flame of Frenzy

Kde najít plamen šílenství

Toto je jedno z několika „šílenství“ zaklínače roztroušených po zemích. Jsou obecně velmi silné, ale zahrnují nevýhodu: obsazení každého kouzla zvyšuje váš rozchod šílenství. Jedná se o ničivý status, který způsobuje masivní poškození, omráčí vaši postavu a vypouští jejich FP.

Plamen šílenství stále stojí za použití. Je to jen tak silné. Zaklínadlo vypálí masivní šíření oblouků, ohnivých laserů z očích kolečka. Vzestupné šíření plamene je skvělé pro bití nepřátelských nepřátel a skupin. Jednotlivé hity jsou silné, ale skutečná síla spočívá v přistání více zásahů z této magické brokovnice na jednom cíli. Nezapomeňte to vrhat příliš rychle nebo příliš mnohokrát v řadě.

Zaklínadlo najdete v křestním kostele Callu – zříceninu v nemocné vesnici ve středu pláčícího poloostrova. Celá oblast je na vrcholu kopce jihozápadně od jižního od Lookout Tower Grace.

Elden Ring Roiling Magma

Kde najít Roiling Magma

Roiling Magma je v podstatě supervelmocí plamene. Zahájí to kouli magmatu u nepřátel, ale to, co je tak neocenitelné, je to, jak rychle se kouzlo účtuje. Můžete vrhnout nabitý Roiling Magma Shot v době, kdy je zapotřebí k obsazení většiny kouzel Glintstone. Je kratší než dokonce nenabitý plamenní popruh. Nevýhodou je, že Roiling Magma stojí 32 FP: o něco více než většina kouzel na tomto seznamu.

Tohle je spíše schopnost střední hry kvůli tomu, kolik cestování vyžaduje. Roiling Magma je na mrtvole v Hermit’s Shack (nesmí být zaměňován s vesnicí Hermit) na MT. Gelmir, západně od řemeslného Shackova místa milosti. Dostat se sem vyžaduje, abyste dosáhli řeky Seethewater na náhorní plošině Altus (buď po boji proti Magma Wyrm v zřícené propasti, nebo po vezmením velkého výtahu dectus).

Vydejte se dolů po řece, dokud nedosáhnete západního konce MT. Gelmir – poblíž Fort Laiedd, kde jsou někteří vojáci zamčeni v bitvě s ohněmi mnichy. Je tu lávové jezero jižně od Fort Laiedd s dalším magma Wyrmem. Ignorujte šéfa a na jih kolem lávy. To vás povede po cestě s demi-humany a masivním medvědem. Těsně před římsem, kde sídlí medvěd, je Hermit’s Shack – vlevo, když vyrazíte na svah. Roiling Magma je na mrtvole uvnitř budovy, obklopená uctíváním demi-humanů.

Elden Ring Flame Cleanse Me

Kde najít plamen, očistěte mě

Toto zaklínadlo je kouzlem podpory, které se stává užitečnějším, čím dále prozkoumáte v zemích mezi. Odstraňuje účinky jedu a šarlatové hniloby a resetuje jejich měřiče na hromadění, což pomáhá vyhnout se předčasné smrti, aniž by musela restorativní předměty při přídělu. Vyžaduje to 12 víry a pečeť.

Plamen, Cleanse Me je v táboře Fire Monk v Liurnia, jižně od umělcovy Shack Site of Grace. Jen pokračujte na sever podél východní silnice od dna Liurnie a dosáhnete toho. Abyste to získali, musíte porazit mnicha na dýchání ohně. Zůstaňte na Torrentu pro tento boj, takže můžete snadněji uniknout dosahu plamenů.

Elden Ring Dragon Cult Modlitební kniha

Kde najít honěný šroub

Toto zaklínadlo se zpočátku nezdá strašně užitečné. Způsobuje menší poškození než oštěp blesku (které můžete získat současně) a má dlouhý navíjení. Tajemství spočívá v této malé linii z popisu kouzla: „Toto zaklínadlo lze opakovaně obsadit.„Po počátečním navíjení jednoduše stiskněte tlačítko Spellcasting znovu a znovu, abyste rychle vypálili blesky z oblohy u svého nepřítele. To je obzvláště užitečné proti útočníkům (nebo při napadení), protože neexistuje žádný přepadení, aby se vyhýbal nebo blokoval, jako je Spear Lightning. Šok okamžitě zasáhne z oblohy – je velmi obtížné vidět přicházet. V kombinaci s nízkými náklady na obsazení (pouhých 12 FP ve srovnání s 18 na kopci Lightning) je velmi efektivní, když je správně použit.

Zaklínač si můžete zakoupit po získání modlitební knihy Dragon Cult. To se také získává jižně od umělcovy chatrče v Liurnii. Leyndell Knight hlídá silnici, která udeří zpět svým vlastním bleskem, upustí porážku modlitba. Pak jednoduše musíte knihu dát Miriel nebo bratrovi Corhynovi, aby ji zpřístupnil ke koupi.