Elden Ring Co -op Guide – Jak hrát multiplayer s přáteli, Elden Ring Multiplayer Coop s přáteli vysvětlil | Gamesradar

Elden Ring Multiplayer Coop s přáteli vysvětlil

Volání někoho do vašeho světa vyžaduje další položku prstů: Furlcalling Finger Remedy. Toto je řemeslná položka, pro kterou získáte recept po získání crafting sady od kale obchodníka. Kale je v kostele Elleh, druhé místo milosti, kterou navštívíte po opuštění hřbitova (za předpokladu, že sledujete stezky zlatého prachu na každé místo milosti). Každý lék na prst vyžaduje, aby řemesly dvě květiny Erdleaf, i když se jedná o poměrně snadné nalezení rostlin.

Elden Ring Co -op Guide – Jak hrát multiplayer s přáteli

Elden Ring Co-op je jak šikovný způsob, jak se vypořádat s některými z přísnějších výzev v pozemcích mezi a částí složitějšího systému PVP zahrnujícího zmatený počet prstů a předmětů s adjacenty prstů. Občas je to trochu vágní, ale my jsme rozešli, jak funguje každý typ kooperace a k čemu jsou položky.

Jak spustit multiplayer Elden Ring

Můžete začít hrát kooperativně téměř, jakmile opustíte uvízlý hřbitov (výukový program Dungeon). V blízkosti výtahu, který vás opouští z hřbitova, je mrtvola s zářícím místem, což naznačuje, že má pro vás kořist. Drancování mrtvoly, abyste získali prst závažnější a poskvrněné předměty prstů. Prst Severer končí kooperační i invazní hraní, zatímco roztrhaný prst vám umožní vstoupit do světa jiného hráče, aby pomohl.

Volání někoho do vašeho světa vyžaduje další položku prstů: Furlcalling Finger Remedy. Toto je řemeslná položka, pro kterou získáte recept po získání crafting sady od kale obchodníka. Kale je v kostele Elleh, druhé místo milosti, kterou navštívíte po opuštění hřbitova (za předpokladu, že sledujete stezky zlatého prachu na každé místo milosti). Každý lék na prst vyžaduje, aby řemesly dvě květiny Erdleaf, i když se jedná o poměrně snadné nalezení rostlin.

Jak funguje elden prsten?

Elden Ring odpovídá hráčům na základě jejich vývoje výstroje pro kooperaci i PVP. Je to docela vágní systém, abych byl docela upřímný. Záměrem je však udržet hráče rovnoměrně na základě jejich vybavení a pravděpodobně jejich celkovou úroveň. Například úroveň 12 poskvrněná s Broadswordem +2, která závodila dopředu na akademii v Raya Lucaria, nemusí nutně pomoci hráči úrovně 20 se sadou zařízení, aby odpovídal; jde to také oběma způsoby.

Můžete také nastavit heslo v nabídce Možnosti pro více hráčů a sdílet jej s těmi, s nimiž chcete hrát. Pouze ti, kteří mají heslo, si vás mohou vybrat ve svolání. Zdá se, že se to vzdává jakékoli z omezení dohazování! Pokud používáte stejné heslo jako jiný hráč, můžete spolu hrát. I když je jeden z vás na nové hře+ a druhý není. Nevýhodou je, že výkonnější hráč bude zmenšen tak, aby odpovídal slabšímu hostiteli.

Jak svolat jiného hráče pro kooperaci v Elden Ring

Furlcalling Finger Remedies odhalují, že vyvolávají známky, které ostatní hráči odešli. Zlaté znamení představují přátelské hráče, kteří chtějí spolupracovat v Co-op, takže s nimi komunikujte a svoláte spojence. To vás automaticky označuje jako hostitel prstů a úkol vašeho spojence je bezpečně vidět skrz dungeon, dokud neporazíte jeho šéfa. Umírání znamená, že váš spojenec selže v jejich cíli. Budete muset restartovat a použít další lék na FurlCalling Finger, abyste našli další označení. Použití léku, zatímco již máte jeden aktivní, však deaktivuje kooperaci a Vraťte nápravu prstů na svůj inventář, aniž byste jej vydali.

Většina dungeonů má také předvolávající bazény před nimi označené „mučednickými podobizou.„Interakce s těmito podobizou dělá dvě věci. Nejprve vám to umožní vidět jakékoli značky zlatých předvolání od ostatních hráčů, kteří ve vašem regionu používají zlatý podobiznu. Za druhé, to nechá vaše Podepsat se ukážte v tomto předvolajícím bazénu, když vy Použijte zlatou podobiznu. To znamená, že zlatý podobiznost funguje jako druh nástroje pro dohazování-zviditelněte se pro náhodné kooperační hostitele. Pokud jsou ve stejné obecné zóně ve hře jako vy, samozřejmě.

Jak se připojit k jinému hráči v Elden Ring

Pokud chcete provést ochranu, použijte svůj poskvrněný rozrušený prst. To stanoví zlaté vyvolávací znamení pro ostatní hráče, které mohou odhalit s jejich léky na prsty. Pokud ano, dorazíte jako pomocník, který měl v úmyslu udržet řadu prstů naživu proti nepřátelům, v dungeonech, a dokud neporazíte šéfa.

Malá zlatý podobiznost pošle vaše vyvolávací značku do všech vyvolávajících značek bazénu v určité zóně (jak je uvedeno výše). Například, pokud používáte zlaté podobizé někde v Limgrave, hráči po celém Limgrave uvidí vaše znamení před vyvolávacím bazénem v jakémkoli dungeonu, který jste dříve aktivovali. To znamená, že musíte alespoň prozkoumat, abyste byli svoláni náhodními hráči. I když nemusíte porazit šéfa konkrétního dungeonu ve svém vlastním světě, nejprve. Stačí aktivovat svolací fond.

Jakmile dokončíte pomoc jinému hráči tímto způsobem (nebo jeden z vás zemře), budete teleportováni zpět do svého vlastního světa, v místě, ze kterého jste byli svoláni, nikoli na místo, kde jste byli svoláni na. Umístěte jiným způsobem: Pokud jezdíte kolem jezera Agheel a někdo předvoláte někoho, aby pomohl bojovat proti Margitu, vrátíte se do Agheel Lake, jakmile vyvolávací skončí. Nebudete vypadni vedle Margit. Pokud zemřete, neztratíte ani runy. Jakmile se vrátíte, udržujete vše, co získáte na světě jiného hráče.

To zahrnuje jediný runový oblouk a jeden lék na prst Furlcalling pro porážku šéfa s vaším kooperačním hostitelem. Rune Arc je zde skutečná cena. Tyto položky jsou nesmírně silné, ale mimořádně vzácné. Multiplayer je jediný spolehlivý způsob, jak je vydělat.

Jak se bránit proti invazi v Elden Ring

Konečná forma kooperačního multiplayeru v Elden Ring zahrnuje obranu proti útočníkům. Kupte si modrou a bílou šifrovací prsteny z dívčích slupek v kulatém stole (každý 1 000 run).

Aktivace prstenu bílé šifry vydává výzvu k okamžité pomoci, pokud vás napadne jiný hráč. Toto je oddělené od skriptovaných invazí, kde obvykle máte spojence NPC, kteří se připojí k boji. Pokud chcete provést pomoc, aktivujte modrou šifrovací prsten a dostanete se do jiné hry, pokud tento hráč aktivuje prsten bílé šifry a napadne se. V tomto smyslu to funguje stejně jako malá zlatá podobadí, ale pro PVP místo PVE.

Elden Ring’s Šéfové jsou tvrdí a strašidelná koni vás dostane jen tak daleko. Pokud zjistíte, že bojujete, neváhejte a zavolejte na zálohu.

Elden Ring Multiplayer Coop s přáteli vysvětlil

Elden Ring

Elden Ring Coop and Multiplayer vám umožňují prozkoumat a bojovat proti šéfům s přáteli, pomocí vyvolání značek a zlaté podobizny pro komunikaci online. Jedná se o jiný systém než ten, který se používá pro NPC Elden Ring Summon, protože vyžaduje několik dalších obručí, aby tyto pozvánky poslali a přivedli hráče přes online.

Důležité je zapamatovat si, že systém multiplayerů Elden Ring Coop je poněkud restriktivní a jistě zaměřený, navržený tak, aby nasměroval veškerou pošpiněnou směrem k určitému cíli, obvykle boje místního šéfa. S ohledem na to je návod, jak hrát Elden Ring Coop a multiplayer s přáteli, co to dělá, spolu s pokutami i výhodami.

Hraní multiplayeru Coop s přáteli v Elden Ring

Chcete -li hrát multiplayer Elden Ring s přáteli, hráči budou muset nejprve přeskočit několik obručí, protože Coop má svá vlastní omezení na nastavení. Elden Ring Online Multiplayer má jednoho hráče působí jako „hostitel prstů“ a všichni ostatní se pak připojí ke svému světu jako hráč fantomu a účinně pomáhají hostiteli s čímkoli to, co dělají.

  1. Chcete -li hrát s přáteli, budete potřebovat připojení k internetu na svých konzolách/počítačích (a jakékoli předplatné služby, kterou potřebujete pro online přehrávání, například PS Plus).

Jak funguje Elden Ring Coop

Hráči přivedli do Elden Ring, protože Coop Golden Phantoms nejsou tak mocní jako byli ve svém vlastním světě. Mají polovinu počtu baněk, které by normálně měli, a jejich statistiky jsou obecně oslabeny, aby zastavili dva hráče na vysoké úrovni v dupání po celé šéfy pro svého přítele na nižší úrovni.

Coop je také spuštěn s konkrétním cílem – aka, šéf oblasti. Kdekoli hostitel spustí mučednic podobiznu, to dělá celá věc misí. Například, pokud hostitelé přivedou hráče do hradu Stormveil, cílem je zničit šéfa hradu, Godrick Godrick Godrick. Jakmile je to hotovo, mise skončila a fantomy jsou odesílány zpět do svých vlastních her.

Kolik lidí může hrát coop in Elden Ring?

Elden Ring Coop podporuje až tři hráče najednou; jeden hostitel prstů a dva zlaté fantomy, které je podporují. To také není napříč platformami, takže hráči se nebudou moci hádat s kamarády na jiných konzolách nebo počítačích.

Jak být svoláni náhodními hráči v Elden Ring

Pro hráče, kteří jsou šťastní, že je někdo předvolán, mohou použít položku nabídky pro více hráčů s názvem Trushed’s Furled Finger, hned vedle malé zlaté podobizy. To jednoduše umístí zlatý symbol, kde hráč stojí, ten, který se objevuje ve hrách náhodných hráčů a může být spuštěn nimi.

Tyto symboly však nelze vidět, dokud potenciální hostitel nepoužívá položku v této nabídce nazvané Furlcalling Finger Remedy – jsou neviditelné a nepoužitelné, dokud to neučiní. Pokud tedy chcete svolat spojencům, použijte lék na Furlcalling Finger a uvidíte symboly, které zbyly ti, kteří použili zkomplikovaný rozrušený prst. Dobrá věc, tato jména jsou tak jednoduchá.

Jak odemknout multiplayer coop in Elden Ring

Z toho, co můžeme říct, Elden Ring Coop multiplayer odemkne v Elden Ring po dokončení tutoriálu a ponechání uvízlého hřbitova do travnaté říše Limgrave a pozemky mezi. Dosud však nedoporučujeme spustit – multiplayer coop je založen na cílech a měli byste obecně zkoumat v těch prvních několika hodinách. Přesto se rozhlédněte po mučednických podobizkách a mějte na vědomí, abyste věděli, kde můžete kreslit na spojenci v špetce.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.