Elden Ring Co-op Průvodce: Tipy pro více hráčů a bezproblémový kooperační mod vysvětlil | PC hráč, bezproblémový kooperant na Elden Ring Nexus – Mods and Community

Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte

Bezproblémová družstevní hra

Elden Ring Co-op Guide: Tipy pro více hráčů a bezproblémový kooperační mod

Co potřebujete vědět o kooperaci Elden Ring, PVP a bezproblémové multiplayeru s fantastickým mod.

Elden Ring Margit The Fell Omen

(Obrázek kredit: Fromsoftware)

 • Elden Prsten bezproblémový kooperační průvodce
 • Styl Fromsoft
 • Průvodce položkami pro více hráčů
 • Jak spustit běžný multiplayer

Elden Ring je hodně co vzít sám. Myslím, doslova: můžete hrát po dobu sto a více hodin a stále nevidíte všechno v zemích mezi. Multiplayer usnadňuje tento obrovský RPG méně osamělý a mnohem snazší na spotech a je to způsob, jakým bych ho doporučil zažít, pokud nejste mrtvá při překonávání každé výzvy sami. Můj oblíbený způsob, jak hrát, je rozhodně s přítelem po mém boku (a v ideálním případě si vezmu aggro šéfa, abych ho mohl plácnout dozadu).

Hrál jsem hry Souls v Co-op už roky a naštěstí je tato zkušenost v Elden Ring jednodušší než v temných duších. Ale modurs to ještě zlepšil. Normálně nemůžete jen otevřít seznam přátel Steam Friends a pozvat přítele, aby si s vámi hrál v Elden Ring. Ale díky mod s názvem Beampless Co-op je možné hrát přes Celá hra bez omezení. Je to zcela nový způsob, jak hrát Elden Ring v multiplayeru: celá hra, začínající do konce.

Zde je to, co potřebujete vědět o standardních multiplayerech v Elden Ring, stejně jako o tom, co se liší na Beleshless Co-op a o tom, co musíte udělat, abyste mohli MOD připravit a běžet s přítelem.

Bezproblémové kooperace

Jak používat bezproblémový kooperační mod

Od dubna 2023 je bezproblémová družstvo kompatibilní s nejnovější aktualizací pro Elden Ring, verze 1.09.

Elden Ring nebyl navržen tak, aby se hrál co-op od začátku do konce: stejně jako z dřívějších her od společnosti SOFT, měl to být spíše zážitek z drop-in. Když například porazíte šéfa oblasti, hráč, kterého jste svolal, se automaticky vrátí do svého vlastního herního světa. Také nemůžete vstoupit do jeskyní a dungeonů z Overworld s svoláním přítomného hráče a po vstupu do nové oblasti musíte znovu summon. Nejvíce frustrující omezení je, že nemůžete jezdit na Torrent, Spectral Steed, když je ve vaší hře jiný hráč.

Bezproblémové kooperace mění všechny tyto věci.

„Jednoduše řečeno, mod umožňuje hrát si s přáteli po celou dobu hry bez omezení,“ říká popis Nexusmods. „S tím je teoreticky možné hrát hru od výukového programu až po konečného šéfa v jednom kooperačním zasedání.”

Bezproblémové kooperace se zbavuje omezení zóny pro více hráčů a stěnami mlhy, umožňuje vám jezdit torrent a další. Pokud zemřete, zůstanete ve spojení s relací pro více hráčů. Sdílíte světový pokrok, takže vše, co děláte,.

Kvůli způsobu, jakým mod umožňuje tyto věci, mění některé další aspekty hry. Jiní hráči již nebudete moci napadat, takže je to určitě snadnější způsob, jak hrát. Bezproblémový kooperační prsten méně a Multiplayer hra, ale více Vyhrazená kooperační hra, Ale pokud chcete hrát celou věc s partnerem, je to ten správný nástroj pro práci.

Od vydání mod v květnu 2022 bylo několikrát aktualizováno, aby se opravily chyby a přidali další funkce. Například aktualizace na začátku července nechte hráče upustit čarodějství, zaklínadla a materiály pro upgrade zbraní pro své družstevní kamarády, které jste předtím nemohli sdílet.

Mod není ani pro kooperativní hru; Beaseless Co-op umožňuje hostiteli povolit PVP a přizpůsobit týmy, takže jej můžete použít k tomu, abyste měli bitvy 2v2, pokud chcete.

Bezproblémové kooperační dotazy

Musíte se obávat, že budete zakázáni?

Podle tvůrců mod, Ne. Tady je důvod:

„MOD vám brání v připojení serverů dohazovacích serverů FromSoftware a používá ukládací soubory odlišné od hry bez hry. Snadné anti-cheat také není aktivní při používání tohoto mod. Neexistuje způsob, jak se zakázat pomocí tohoto mod, pokud jej neupravíte s úmyslem připojit se k vanilkovým hráčům.”

Kolik hráčů může hrát bezproblémové kooperace?

Až šest. Jděte nakopat zadek Melania s celou armádou!

Umístěte nepřátele, nebo to jen dělá hru super snadnou?

Protože můžete dělit nepřítele aggro, kooperační hra je vždy snazší. Ale bezproblémový kooperační mod dělá nepřátele, aby se těžko zabíjeli, když přidáváte další hráče.

Je mod stále aktualizován?

Od ledna 2023 ano. Bezproblémové kooperační kooperaci byl aktualizován tak, aby byl kompatibilní s Elden Ring Patch 1.08. Modder Lukeyui nadále přidává nové funkce, včetně podpory pro 6-hráč kooperaci a používání Spirit Ashes, které dříve nebyly k dispozici při používání MOD.

Jak nainstalovat:

 • Stáhněte si mod z karty „Stáhnout“ nebo GitHub Mirror
 • Extrahujte balíček, který jste stahovali, a přesuňte následující soubory do složky Elden Ring (obvykle v “C: \ Program Files (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Eldenring \ Game”)
 • Upravit “CooplePassword.ini “k vašemu zvolenému kooperativnímu heslo
 • Spusťte mod pomocí “lauch_elden_ring_seamless_coop.exe “

Co odlišuje Elden Ring Multiplayer?

Jak se Elden Ring Multiplayer liší od většiny her

Multiplayer in Elden Ring je postaven kolem konceptu svolání ostatních hráčů do vašeho herního světa (nebo se připojí k nim) a převzetí zemí mezi dohromady.

Použijete položku k umístění svého „vyvolání značky“ na zem a toto znamení se zobrazí pro ostatní hráče. Pokud s tím komunikují, mohou vás přivést do své hry, kde zůstanete, dokud jeden z vás nezemře nebo neporazíte šéfa oblasti, ve které jste.

Mějte na paměti tato omezení:

 • Nemůžete svolat v oblasti, kde jste už šéfa porazili (i když si stále můžete dát své vlastní znamení a pomoci ostatním hráčům porazit ji)
 • V otevřeném světě nemůžete používat své spektrální steed při hraní kooperace
 • Když najdete vstup do dungeonu, který chcete prozkoumat, nemůžete se načíst do nové oblasti; Jakmile vstoupíte, budete muset ukončit relaci pro více hráčů a znovu ji spustit

Položky multiplayeru jsou podrobněji vysvětleny níže. Jakmile se dostanete přes matoucí jména, není příliš těžké pochopit, jak to všechno funguje.

I když si nejste jisti hraním v multiplayeru, důrazně povzbuzuji hraní online, což je výchozí. Tímto způsobem uvidíte zprávy od jiných hráčů i jejich krve, které vám dávají pohled na to, jak zemřeli. To mohou být opravdu užitečné informace a také to také obecně přispívá k chuti her Fromsoftware. I když jsou zprávy hloupé.

Abychom to vyjasnili, v Eldenově prstenu vás ostatní hráči nemohou napadnout jen proto, že jste online.” Budete napadeni pouze tehdy, když jste aktivně na kooperačním sezení s jiným hráčem. To je součást toho, co dělá kooperaci vzrušující: jste mnohem silnější s přítelem ve vaší hře, ale ta síla přichází také s určitým rizikem.

Položky multiplayeru Elden

Základní položky pro více hráčů Elden Ring

Tyto položky jsou bránou k multiplayeru v Elden Ring. Jména mohou být trochu matoucí, ale jsou všechny umístěny v jediném menu ve hře, s popisy, které vám pomohou, pokud zapomenete. Dva nejdůležitější jsou Furlcalling Finger Remedy, položku, kterou používáte, můžete vidět vyvolávací značky jiných hráčů a Tarnished’s Furled Finger, položku, kterou používáte k umístění vlastního svolání na zem.

Zde je přehled základních položek pro více hráčů:

 • Furlcalling Finger Remedy: Použijte tuto položku k odhalení vyvolání jiných hráčů, které budou často umístěny kolem míst milosti, před vyvolávajícími bazény nebo poblíž dveří šéfů. Spotřební, ale snadno vytvořený.
 • Tarnished’s Furled Finger: Pomocí této položky umístíte svoji značku na zem. Ostatní hráči to budou moci vidět a svolat vás do jejich hry. Nekonečné použití.
 • Malá zlatý podoba: Pošlete své označení do několika vyvolávajících bazénů, aby vás hráči snadno svolali. Přemýšlejte o tom trochu jako vstoupit do fronty dungeonu do MMO nebo se označit jako LFG. Nekonečné použití.
 • Prst závažnější: Pomocí této položky se vrátíte do své vlastní hry, pokud jste byli svoláni, nebo k propuštění jiného hráče, kterého jste předvolali z online relace. Nekonečné použití.
 • Duelistův roztrhaný prst: Stejné jako zkomplikovaný rozrušený prst, s výjimkou PvP. Umístěte červené znamení, které vám umožní souboj jiného hráče, pokud je to svoláno. Nekonečné použití.
 • Slaví krvavý prst: Pokuste se napadnout hru jiného hráče. (Všimněte si, že napadnete pouze světy hráčů, kteří již svolali kooperační společníky). Nekonečné použití.

Kromě toho existuje několik dalších položek pro více hráčů, ale jsou to ty, které používáte nejčastěji, ať už jste spolu s přátelskými hráči nebo se dostanete do PVP zápisů.

Jak spustit multiplayer

Jak hrát kooperaci Elden Ring

Pokud hrajete Elden Ring online, ale ne si pohráváte s bezproblémovým kooperačním modem, dokážete skočit do multiplayeru v podstatě kdykoli, buď svoláním hráčů do vaší hry nebo být svolán do jiného.

Dělat buď je jednoduché, ale na jednu věc, kterou je třeba mít na paměti: V otevřeném světě zemí mezi nimi hraje multiplayer, znamená vzdát se přístupu k vašemu spektrálnímu steedu. Nebudete také moci vstoupit do dungeonů a dalších samostatných oblastí. Je to trochu bolest, takže je často praktičtější vstoupit do dungeonu před zahájením multiplayerové relace. Pokud však na světě najdete obzvláště tvrdého nepřítele, můžete se ještě pokusit přivolat nějakou pomoc!

Zde je návod, jak zahájit relaci pro více hráčů.

Přežít pozemky mezi těmito průvodci Elden Ring

Použijte heslo pro více hráčů k přehrávání kooperací s přáteli

Z nabídky pro více hráčů můžete nastavit heslo pro více hráčů, které zobrazí pouze označení od ostatních hráčů pomocí stejného hesla. Nastavte jedinečné heslo se svými přáteli, aby bylo mnohem snazší párty.

Počkejte, co je multiplayer skupina Heslo?

Dobře, Fromsoftware učinil věci docela matoucí s více polími hesla. První pole je to, co používáte, abyste zajistili, že se vám spojí pouze se svými přáteli, zatímco Heslo skupiny je spíše jako systém klanu.

Nastavení hesla skupiny upřednostňuje online prvky od ostatních hráčů pomocí tohoto hesla, včetně vyvolání značek, bílých zpráv, jejich fantomů a krveprolití. Pokud chcete, můžete nastavit skupinové heslo se svými přáteli, ale také můžete použít jeden přijatý tisícemi dalších hráčů, jako jsou „Seekers“ YouTuber Vaatividya nebo Elden Ring Subreddit’s “Straydmn.”

Skupinová hesla vás odměňuje malým bonusem: Když jeden z ostatních hráčů sundá hlavního šéfa, dostanete dočasný malý buff k počtu run, které získáte za zabití nepřátel.

Předvolání značek

Chcete -li odhalit označení značek, které ostatní hráči v zemích mezi nimi, budete muset použít lék na položku Furlcalling. Jedná se o vytvořenou položku, která používá květiny erdleaf, které najdete na keřících po celou hru. Jakmile budete používat, budete moci vidět jakékoli vyvolávací značky, které ostatní hráči zbývají. Chcete -li to udělat, budete muset koupit řemeslnou soupravu od Merchant Kale v kostele Elleh těsně po uvízlém hřbitově. Pokud jste to již prošli, můžete tam vždy rychle cestovat.

Věnujte pozornost barvě vyvolávajícího znaku – Gold znamení jsou kooperativní hráči, ale červené nápisy znamenají hráči, kteří vás chtějí vyzvat.

Pokud si chcete vytvořit vlastní značku předvolání, abyste se připojili k hře jiného hráče, musíte použít položku zkomplikovaného prstu zkomplikovaného.

Vyvoláte bazény

Ty jsou umístěny vedle mučedních podobiz-snímky vyhlížejícími se zbraněmi nataženými. Nacházejí se na různých místech v celém pozemcích a obecně se nacházejí poblíž vstupů šéfů a dungeonu. Tyto podobizy signalizují přítomnost předvolávajícího fondu, s nímž budete aktivovat. Po aktivaci předvolávajícího bazénu můžete použít malou zlatý podobiznou položku k odeslání vlastního označení do bazénu. Tuto položku můžete získat na první podobiznu mučednic těsně před vchodem na uvízlý hřbitov na začátku hry.

Výhodou předvolání bazénů je to, že můžete automaticky odeslat svoji znaménko na více nedalekých bazénů najednou, Takže budete pravděpodobně svoláni mnohem rychleji, než byste měli tím, že umístíte jediný znak s poskvrněným prstem. Poskytují také koncentrované místo pro svolání dalších hráčů.

Chcete -li vidět značky kolem vyvolávajícího bazénu a svolat do vaší hry jiného hráče, budete stále muset použít lék na FurlCalling Finger.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Bezproblémové kooperace

 • Prapor
 • Táborák
 • Držení kulatého stolu

Před použitím si prosím pečlivě přečtěte celý popis mod. Mod je v současné době v beta uveďte, takže je velmi pravděpodobné, že zažijete chyby. Pokud ano, nahlaste mi je prosím co nejvíce detailu a budu se snažit je opravit pro budoucí verze.

Elden Ring je obrovská hra a testování všech možných cest/kombinace, kterou může ve stranu provést hru, je nemožné. Účelem beta je sdružovat zdroje, získat co nejvíce informací a opravit chyby, jak vzniknou. Aktualizace pro řešení chyb budou časté.

Pokud hledáte zážitek bez chyb, nenajdete jej v této verzi.

O

Pokud si tento mod užíváte a chcete mě podpořit, můžete si koupit kávu zde.

Bezproblémová družstevní hra

Jednoduše řečeno, mod umožňuje hrát si s přáteli po celou dobu hry bez omezení. S tím je teoreticky možné hrát hru od tutoriálu až po konečného šéfa v jednom kooperačním zasedání.

 • Pokud hráč zemře, budou respawn ve stejném světě při posledním ohni. Relace nebude ukončena.
 • Porážka nepřátelských šéfů a clearingových oblastí již neposílá spoluzakladatele domů.
 • Všechny mlhové stěny/bariéry, které obvykle omezují zónu pro více hráčů (spolu s jejich příslušnými teleporty) jsou pryč.
 • Všichni hráči mohou používat Torrent (za předpokladu, že mají píšťalku) na sezení společně.
 • Všechny mapové trasy budou synchronizovat, což vám umožní snadněji navigovat ve světě ve skupině.
 • Když jeden hráč spočívá na místě milosti, světový stát se resetuje pro všechny hráče. To je nezbytné k zabránění nepříteli desync.
 • Události pro postup hry dokončené v online hře také postupují ve hře ve vašem vlastním světě.
 • Varre’s Questline již nepotřebuje invaze k pokroku
 • Můžete hrát s 5 dalšími hráči v otevřeném světě.
 • Oprava systému připojení peer-to-peer s pomocí novějšího síťového API společnosti Elden Ring

Zlepšení kvality života

Spolu s základní funkcí tohoto mod, existuje řada zlepšení kvality života, která by se vám mohla líbit:

 • Jak Mod provozuje hru s Easy Anti-Cheat Disabled. Můžete používat jiné mody (e.G. Oprava hry) se svými přáteli, za předpokladu, že je nainstalovali všichni na večírku. Prosím, buďte ohleduplní ke svým spolupracovníkům a zdržte se používání modů, pokud nejsou vítáni.
 • Časté odpojení, které mají za následek ztrátu paketů a chyby s implementací Elden Ring Easy Anti-Cheat již nejsou problémem.
 • Zjednodušený systém připojení znamená, že spolupracovníci se mohou připojit k hostiteli odkudkoli na světě. Takže i když se odpojíte, můžete se velmi rychle znovu připojit a pokračovat tam, kde jste skončili.

Tento mod nepochybně hru usnadňuje. Hlavní nevýhoda kooperativní hry v základní hře, invaze, není s designem tohoto mod, a proto nebyly implementovány. Aby se to pokusilo vyrovnat a zachovat výzvu hry, byla zavedena mechanika kromě nárůstu základního zdravotního bazénu základní hry, protože byste normálně dostali s rostoucími fantomy:

 • Protože můžete hrát s 5 fantomy (na rozdíl od maximálně 2 v základní hře), byly přidány další úrovně nepřátelského škálování, aby se zachovala výzva hry.
 • Pokud jeden hráč sedí u ohně, zatímco ostatní jsou v šéfových pokojích, budou tito hráči odstraněni z místností Boss.
 • Umírání během bitvy šéfů vloží vaši postavu do limbu a pohlíží na ostatní hráče, dokud nebudou poraženi všichni na večírku, nebo hráč spočívá na místě milosti. Klávesy šipek na klávesnici můžete použít k přepínání mezi různými zobrazeními diváka
 • Umírání na kooperativním zasedání postilí vašemu hráči hnilobou. ROT je stohovatelný debuff, který se zvýší s následnými úmrtími. Hnilobu můžete odstranit pouze tím, že sedíte na místě milosti. Existuje 5 různých typů hniloby, které budou vybrány náhodně, když hráč zemře. To bylo implementováno konkrétně tak, aby se zabránilo tomu, aby jeden hráč umíral znovu a znovu bez jakýchkoli nevýhod, zatímco jiný hráč zůstává naživu, aby zabránil nepřátelům v respawningu.

Ne, mod zabrání vám připojení serverů dohazovacích serverů Fromsoftware a používá ukládání souborů odlišných od nedbloditelné hry. Snadné anti-cheat také není aktivní při používání tohoto mod. Neexistuje způsob, jak se zakázat pomocí tohoto mod, pokud jej neupravíte s úmyslem připojit se k vanilkovým hráčům.

Protože tento mod zavádí nové položky, které nebyly nalezeny v základní hře, používá k normálnímu souboru odlišný soubor ‘.Prodloužení SL2 ‘. To znamená, že v základní hře nemůžete přistupovat k souborům bezproblémové spolupráce a naopak. Nepřepněte soubory uložení modu uložte zpět do souborů Vanilla Uložte soubory, Jak budete pravděpodobně zakázáni.

Nepotřebujete žádné jiné mody k použití bezproblémového družstva. Karta Nexusmods „Požadavky“ jsou mody, které vyžadují plynulé koopery, ne naopak.

Kompatibilita s jinými mody nebyla testována. Můžete použít jiné mody, pokud nezasahují do aspektu multiplayeru hry, nebo upravit žádnou z položek, které mod používá k funkci.

 • Stáhněte si mod z karty „Stáhnout“ nebo GitHub Mirror
 • Extrahujte balíček, který jste stahovali, a přesuňte následující soubory do složky Elden Ring (obvykle v “C: \ Program Files (x86) \ Steam \ Steapps \ Common \ Eldenring \ Game”)
 • Upravit “BeadelessCoopSettings.ini “k vašemu zvolenému kooperativnímu heslo
 • Spusťte mod pomocí “lauch_elden_ring_seamless_coop.exe “

Níže je uveden příklad toho, jak by měla vaše struktura souborů Elden Ring vypadat, pokud je nainstalována správně:

Ve složce BeamplessCoop by měla vypadat takto:


Použití


Musíte být podepsáni do páry a ne v režimu offline, abyste mohli používat MOD.

Vy a vaši členové strany musíte provozovat stejnou verzi mod a hry, aby si navzájem hráli.

Důrazně doporučuji zabezpečené heslo relace , Pokud hráč zná vaše heslo pro kooperaci, mohou se okamžitě připojit. Samotné rozhraní dohazování páry MOS Použití, aby se zapojilo do multiplayeru s ostatními. Všimněte si, že musíte nastavit heslo pro hostování a připojit se k relacím:

Jeden hráč musí hostit a musí se připojit další hráči. Musíte mít stejné heslo jako osoba, se kterou byste chtěli hrát (nalezeno v „BesidelesscoopSettings.ini “soubor).

Hostitel musí použít položku „Tiny Great Pot“ k vytvoření relace. V tomto okamžiku se ostatní hráči mohou připojit pomocí „Effigy of Meleina“. Měli byste se vynořit v bodě poblíž hostitele. Každý hráč může kdykoli odejít pomocí „Separační mlhy“ – pokud hostitel tuto položku používá, bude relace rozpuštěna a všichni hráči se odpojí.

Hostitel může v kterémkoli okamžiku použít „pravidla judiátora“ k přepínání přátelských režimů ohně a her PvP.

Když chcete přestat hrát. Každý hráč (včetně hostitele) musí používat oddělovací mlhu, aby uzavřel stranu.

Odstraňování problémů:

Pokud havarujete:
– Ujistěte se, že používáte herní verzi 1.09 + mod verze 1.5.1 (můžete vidět verzi v hlavní nabídce, pravý dolní roh)
– Ujistěte se, že jste ověřili herní soubory se Steam
– Ujistěte se, že jste zkusili spustit hru s vypnutím
– Zkuste běžet bezproblémové kooperaci bez jakýchkoli modů a zkontrolujte, zda spadnutí pokračuje
– Zkuste spustit Elden Ring Vanilla, abyste zjistili, zda stále padáte
– Zkuste aktualizovat grafické ovladače

„Beasscoop \ locale nebyla nalezena, která nemá žádné zálohy“
– Potřebujete složku lokality ve vaší adresáři hry/BeassCoop. Pokyny pro instalaci najdete na stránce popisu mod a zkuste to znovu.

Pokud se vaše položky modu zobrazují jako „ikona“ a nemají žádný účinek
– Odinstalovat další regulaci.Bin Mods; Jsou zastaralé

Nepřipravitelné:
– „Selhala, pára byla načasována“. To nemá nic společného s modem – neexistuje jen žádné spojení s párou. Pamatujte, že servery klesají pro údržbu každé úterý.
– Mod nemůže opravit špatná připojení k internetu

Doufám, že to pomůže. Pochopte prosím, že objem zveřejňování lidí znemožňuje držet krok, takže se omlouvám, pokud nemůžu odpovědět přímo na vaši otázku.

Q) Našel jsem chybu!
A) Na této stránce jsem zakázal zprávy o chybách, protože od lidí bylo hlášeno příliš mnoho duplikátů a chyb, které používají staré verze MO. Pokud byste chtěli nahlásit chybu, udělejte to prosím zde a zkuste poskytnout co nejvíce podrobností.
– Ujistěte se, že používáte nejnovější verzi
– Zkontrolujte, zda vaše chyba již byla nahlášena
– Zahrňte kroky pro reprodukci chyby

Q) Fungovalo to pro prasklé/pirátské hry?
A) Ne, také nebudu podporovat tyto verze, takže o tom prosím nedělejte zprávy o chybách

Q) Není to jen snadný režim?
A) Ne nutně, i když hra kooperace usnadňuje hru, je to také úplně jiný způsob, jak hrát hru. Existuje spousta modů „snadný režim“, které vám jen způsobují vysoké zdraví/poškození. Tento mod bude snazší, ale je na paměti těch, kteří chtějí hru hrát celou cestu s přáteli. Byl navržen s ohledem na zábavu na rozdíl od snižování výzvy.

Q) A co invaze?
A) Invaze nejsou v tomto modu možné. Nejste připojeni k dohazovacímu serveru, takže ho nemůžete napadnout. To není volba designu, je to jen způsob, jakým musí být, aby udržovali modifikované hráče oddělenou od základny vanilkového hráče.

Q) Mohu tento mod upravit nebo redistribuovat?
A) Ne, promiň. Tento mod bez mého svolení prosím nepracujte, přebalení nebo přerozdělení tohoto mod bez mého povolení.

Q) Mohu použít svou hru uložení ze základní hry?
A) Můžete, i když by to vyžadovalo více práce. Jak již bylo zmíněno, Mod používá samostatné ukládací soubory pomocí „.CO2 “prodloužení souboru místo”.SL2.„Udělejte si kopii svého .soubor SL2 a poté změňte novou kopii na .CO2. Jakmile se stavíte, obdržíte položky Mod automaticky. Nepřesunujte své uložení z mod do základní hry, protože to může zakázat.

Q) Aktualizace mod ovlivnit můj aktuální přehrávání s ním?
A) Ne

Q) Vytvoříte podobný mod pro Dark Souls?
A) Ne

Q) Můžete získat úspěchy páry při používání tohoto mod?
A) Ano

Q) Mám otázku, která zde neodpovídá.
A) Pokud potřebujete více informací nebo chcete nahlásit chybu, mít návrh atd. Udělejte prosím příspěvek o tom, nebo mi pošlete přímou zprávu.

Zvláštní poděkování
Alpha Testers: Joby, Inunorii, Emilia, Remyzk, Amir, Gáté, Ishlexi, Hobotam, Ibby, Hektik, Purpurea, adoptojte kočku, jouta kujo, alpaka
Zvláštní poděkování Tremwilovi za jeho radu, prodlouženou pomoc a kód

Všichni beta testeři, kteří doposud hráli mod, a vylepšili jej přímo i nepřímo prostřednictvím zpráv o chybách, návrzích a budováním komunity kolem něj. A zejména členové, kteří poskytli pomoc při testování mimo pravidelnou hru:
Xiao, Lockheed Martin F-22 Raptor, Megamaverickx7, CardboardboxGod, Thirah, Etto, Gacsam, Mintedtea, Loki2236, Therminatorx, Klesck, Solus a Jim Lahey