Elden Ring Radahn Boss Fight | Gamesradar, na jaké úrovni bojovat s Radahnem v Elden Ring? Gametaco

Jakou úroveň bojovat s Radahnem v Elden Ring

Starscourge Radahn není v žádném případě snadný boj. Nejlépe doporučená úroveň pro převzetí Radahn je kolem 70-80. . Slušný bazén HP a síla útoku vás přivedou k tomuto boji šéfa. . .

Elden Ring Radahn Boss boj s legendární Starscourge se provádí jako součást bizarního festivalu, ve kterém hráč předvolá NPC, aby porazil bojový šéf StarsCourge Radahn jako součást titulárního festivalu Radahn na konci Castle Redmane. Radahn najdete docela brzy v Elden Ring, ale to nutně neznamená, že je čas bojovat s ním, protože tento padlý pán je vážným potížem, který hodí armádu, kterou budete muset přivést, abyste ho sundali dolů. .

Obsah

Ve skutečnosti se dostat do Radahnu a spuštění boje šéfa je trochu matoucí, takže budeme objasnit – Radahn je na konci Castle Redmane v South Caelid, masivní pevnost s vojáky ovládajícími ohně. . . Jakmile to spustíte, jste v aréně Radahn a boj začne. Pokud odejdete v kterémkoli okamžiku, budete muset znovu promluvit s organizátorem festivalu, abyste otevřeli dveře.

. Jeho boj má dvě fáze, ale předtím je to neoficiální – jednoduše se k němu dostane, nemluvě o přivedení spojenců na pomoc. Projdeme je níže a také několik tipů, které vám pomohou předem.

 • Radahn je mocný nepřítel, kterého lze vyrovnat pouze mocnými hráči. Měli byste být na úrovni 40 na minimu, a pravděpodobně mnohem vyšší, ideálně 50-60, s vybavením, aby odpovídal, alespoň +8.
 • Truh Radahn’s Boss Arena je to, že všude existují značky NPC předvolání, což vám umožní přivést je na pomoc. Pracují skvěle jako rozptýlení, ale zatímco některé jsou lepší než jiné, nejsou nesmírně silné, dokonce kombinované. .
 • Poškození krvácení je zde skvělou volbou – všechny zbraně, které se zabývají tím, že budou velmi efektivní na velkém cíli, jako je Radahn, zejména s ohledem na alespoň jednoho z vyvolaných spojenců (Okina) se zdá, že dokáže také poškodit krvácení.
 • . Jakmile se jakákoli postava přiblíží, Radahn uloží svůj obří luk a hlavně přepne na útoky na blízko. Jakmile je vaši přátelé rozptýlen a začne je bít, je to vaše šance začít střílet šípy nebo kouzla z koně.
 • . Shields vám moc nepomůže proti Radahnu, zejména jeho útokům na dálku, které mohou devastovat žádným nepřítelem a úderem obranou. Evasion je klíčem k přežití.
 • Ujistěte se, že máte torrent připraven jít! . I když je dobrý pro to, aby se vyhýbal určitým útokům, je hrozný, že se vyhýbá ostatním. Dostaneme se do toho na okamžik, ale měli byste se naučit, jak ho rychle namontovat a sesednout, protože je nezbytné přepínání mezi nohama a kopyta.
 • Nemůžete svolat popelní duchy v Radahnově aréně – všichni vaši spojenci musí být žijící lidé.

Blíží se k radahnu a vyvolávání NPC

Jakmile jste upuštěni do Radahnovy arény, všimnete si, že je velmi daleko. Je lákavé skočit na svého koně a jezdit na něj, ale ne! Bude pro vás vyvolávat značky. .

 • Šipka singularity (vypálená na střední až dlouhé dosah): Nabitý výstřel, kde se zdá, že fialová energie a temnota jsou vtaženy do Radahnovy šípy, jedná se o jeho nejčastěji používaný útok a jeden z nejsvětějších mrtvých. Je to šipka s mírnou schopností navádění, která může zabít mnoho hráčů v jednom zásahu, zejména pokud je to headshot. Naučte se hodit v poslední chvíli a nesnažte se to zablokovat.
 • Déšť šípů (vypáleno ve střední řadě): Radahn vystřelí výstřel do vzduchu, následuje řada obřích šípů, které padají z oblohy a na nějaký čas sledují hráče. Ani se zde válí ani stíní – musíte skočit na torrent a předběhnout bouři šípu, dokud to nekončí. .
 • . Je zcela možné, že vám chybí, v závislosti na šíření, ale také vás může chytit několik. Vaše nejlepší naděje je buď zvednout svůj štít a modlit se, nebo se hodit do bojové role ve chvíli, kdy ho uvidíte, zvedl jeho luk bez efektu singularity.

Všechny předvolání NPC Radahn Festival

. Jakmile máte tolik, další označení zmizí z arény, dokud se vaše čísla nezmizí radahnem. Můžeme vysvětlit, co všichni tito spojenci nabízejí níže.

 • Alexander the Warrior Jar (vysoká priorita)
  • Alexander má mocný bojovník na blízko, se slušným zdravím, má tendenci se dostat přímo do roztržce s rozsáhlými spřádacími útoky. Jeho občas pomalost a krátkost dosahu znamenají, že se snaží držet krok s Radahnem.
  • Pravděpodobně nejlepším spojencem NPC v tomto boji Blaidd používá své velké meče pro významné poškození a může dobře tankovat poškození, často přežívající dobře do fáze 2.
  • Jerren se objeví pouze jako svolání na vrcholu kopce, když končí fáze 1 a máte moment oddechu. Dokud nebude přítomen. Je to poměrně průměrný doplněk, nedělá mnoho škod, ale slouží jako životaschopné rozptýlení.
  • Potenciálně užitečný, ale obvykle ne, Therolina je na vrcholu kopce jako Jerren, na levé straně, ale lze jej svolat od začátku boje. Používá velmi slabé útoky na dálku a občas vrhá uzdravovací kouzlo na všechny poblíž. Bohužel, když se vrhá, zdá se, že je to docela náhodné.
  • . Bohužel nemají moc zdraví, obvykle z boje dlouho.
  • . Zdá se, že Lionelova magie také způsobuje velké škody, takže pokud budete mít štěstí, spoléhá se na svůj meč.
  • Krvavý samuraj s Katanou, Okina je v podstatě obsluhovatelná, ale může být užitečnější, pokud hráč používá krvácení zbraně. S obou, která způsobujete ztrátu krve na radahn, můžete tento stavový efekt způsobit mnohem rychleji.
  • Nechvalně proslulý nepoctiví z herních her, záplaty se objeví jako předvolání, pokud jste s ním bojovali v jeskyni Murkwater v Limgrave a nechte ho žít. . Je to v podstatě vtipná postava – někdo, kdo viděl Radahna a uvědomil si, že neexistuje způsob, jak by chtěl žádnou část.

  RADAHN’s PHASE 1

  Jakmile se vy nebo vaši spojenci dostanete do dosahu melee, Radahn opustí luk a nakreslí dva obří … meče? Kluby? ? Ať jsou cokoli, jsou velcí a nechcete je zasáhnout. . .

  • . Spellcasters a Archers zde budou mít výhodu – zůstaňte na Torrent mimo rozsáhlý dosah a střílejte na něj.
  • . . Vezměte to jako vysoce rizikovou/vysoce odměnu.
  • Radahn je překvapivě rychlý, že je velkým mužem na malém koni, a může hráče zakroužkovat v okamžiku. Je snazší přeskočit tyto útoky, než je vyhnout nebo zablokovat.
  • Pokud je v nebezpečí, hrajte čistě defenzivně, dokud jeden z vašich spojenců nedostane pozornost Radahna, pak se dostanete na určitou vzdálenost a vypijte baňku. .
  • Jakmile ztratil asi čtvrtinu svého zdraví, Radahn vstoupí do fáze, o které byste mohli považovat za „fázi 1.5 “, dává si power-up, když řídí čepele do země a potahuje je ve skále. Upozorňujeme – po tomto bude následovat gravitační tah, který přitahuje všechny blíž, pak rázová vlna, která masivní poškození všude kolem něj. Musíte být velmi daleko, abyste se vyhnuli gravitačnímu tahu, ale ve chvíli, kdy je po všem, vložte mezi vámi a ním co nejvíce vzdálenosti před rázovou vlnou (je to mírně před ním, takže pokud je to možné, zůstaňte za ním).

  . To není ideální, ale ve většině případů je to nevyhnutelné. Naštěstí to můžete opravit na okamžik – ale pouze v přípravě na něco horšího.

  . . . .

  • Ve chvíli, kdy uvidíte oranžovou záři, vyberte směr a okamžitě začnete jezdit Jak rychle můžete. Radahn se vrací dolů jako kometa, a když přistane, vytvoří masivní explozi, která bude jednorázová většina hráčů. Musíte být mimo jeho poloměr, pokud chcete šanci na přežití.
  • Po přistání Radahn svolá čtyři balvany, které se vznášejí kolem hlavy. .
  • .
  • . .
  • Pro ambicióznější hráče znovu – zkuste zůstat blízko za radahn. Jeho útoky jsou násilnější a škodlivější, ale jeho vzory melee jsou zhruba stejné a sledují stejné pohyby.
  • Pokud Radahn udělá stejný tah gravitace, vždycky následuje smrtící meč se SLORD SHOCKWAVE. !

  . Vypadá to, že StarsCourge není jediná věc, která může spadnout z oblohy ..

  Radahn Boss Fight Rewards

  !

  Zabíjení Radahn vám bude činit asi 80000 run, stejně jako zvláštní vzpomínka na StarsCourge, položku, kterou můžete dát Enii v držáku kulatého stolu buď pro velmi mocný (a těžký) skvělý nebo Greatbow. .

  Kromě toho jsou zde některé významné příběhy a světové odměny. Zabíjení Radahn je nezbytnou součástí Elden Ring Ranni Questline a Secret End a spojuje se také do Blaidd’s Quest, jak je uvedeno v našem Elden Ring Blaidd Místa a questline stránka questline. . .

  Jakou úroveň bojovat s Radahnem v Elden Ring?

  Co by mohlo být trapnější než pochodovat do setkání šéfa a vychvalování těch dovedností, které jste ve hře dosud vyvinuli, jen aby vám šéf přiměl zadek? Jo … Elden Ring je divoká jízda a hráči, kteří chtějí snadnější čas, si mohou koupit runy Elden Ring. Elden Ring má nádherný zážitek svým věrným hráčům z odchoftwaru, který má ohromující otevřený svět nabitý obsahem.

  .

  . . V této příručce vám dáme vědět jakou úroveň bojovat s Radahnem v Elden Ring.

  Starscourge Radahn není v žádném případě snadný boj. . Být kolem úrovní 70-80 zajišťuje, že jste šéfovi způsobili nějaké solidní poškození, aniž byste dostali jeden výstřel. Slušný bazén HP a síla útoku vás přivedou k tomuto boji šéfa. . .

  . Pokud byste se chtěli dozvědět více o našem doporučení na nejlepší úrovni pro převzetí radahn, pokračujte ve čtení a zjistěte to. .