Elden Ring Talismans Seznam úrovní – aktualizován červen 2022, seznam všech Talismanů | Elden Ring | Game8

Seznam všech talismanů

Získání více granulárních s vyššími a nižšími úrovními (nebo plusy a mínus) se cítilo pedantické až do bodu neprůhlednosti, než aby bylo poučné. Pokud jste si přečetli naše další seznamy úrovně, mělo by vám to být docela dobře známé.

Seznam úrovně úrovně Elden Ring Talismans – Aktualizováno červen 2022

Nejlepší Elden Ring Talismané je neuvěřitelně těžké přistoupit. Ze všech zařízení ve hře jsou patrně nejvíce závislé na build-nejvíce závislé na tom, co vy Chcete se konkrétně dosáhnout. To znamená, že výběr jediného „nejlepšího“ talismana v Elden Ring je do značné míry nemožné. Něco užitečného pro kouzelníka může mít doslova nulový dopad na hráče zaměřeného výhradně na poškození melee. Většina pomalých zbraní nebude mít prospěch z okřídleného meče, ale StarsCourge Greatsword a Marais Execution’s Sword umět kvůli jejich zvláštním vlastnostem a dovednostem. Všechno to znamená: Toto je jedna z nejvíce kategorií „vašeho počtu najetých kilometrů“. Jednoduše důvěřujeme našemu publiku, že při používání tohoto seznamu úrovní jako inspiraci pro jejich sestavy využívá svůj nejlepší úsudek. Přesto jsme si uvědomili, že organizace seznamu podle našich vkusů a zpětné vazby komunity by bylo možné použít! Pojďme se nyní na tento seznam.

POZNÁMKA: Čtení kolem tohoto bodu povede k Drobné spoilery pro Elden Ring. Toto je hra vše o průzkumu a objevu. Někteří hráči možná ani nechtějí náznak závadu toho, na co na ně čekají nové síly. Pokud jste to vy, přeskočte to prozatím a vraťte se později! I když máme podezření, že už víte, pro co jste, pokud jste si přečetli tak daleko. S tím z cesty je zde aktuální seznam stupňů Talisman ve své nejjednodušší podobě.

Aktualizace 1.04: Elden Ring nadále klesá masivní vyvážené aktualizace. Nejnovější (v době tohoto psaní) byl Patch 1.04. Zde si můžete přečíst úplné poznámky. Tento seznam odráží změny stanovené do tohoto bodu. V této fázi bylo také bráněno několik teoreticky vypracovaných a populárních sestav. Ačkoli ne všechny z nich jsou v této příručce přímo odkazovány.

S

A

B

C

D

Co je hodnoceno?

Elden Ring brnění je do značné míry velmi granulární. Jedna helma může sportovat vyšší hodnoty obrany než jiná, nebo sem a tam přidat jediný stat. Na druhé straně jsou talismané vysoce specializované vybavení. Mají na charakter hráče jen malý vizuální dopad. To, co mají, je potenciálně masivní dopad na váš styl hry. To může zahrnovat cokoli od regenerace zdraví až po rychlejší kouzlo. To znamená, že chcete mít správné položky pro správné sestavení!

Co vlastně znamená „správné“, bude pro každého hráče velmi odlišné. Jak je uvedeno výše, Talismani jsou vysoce závislí na build. To znamená pravděpodobně již máte hrubou představu o tom, co chcete. Například kolečka založená na víře se pravděpodobně přitahují k položkám, které víra nebo rychlost kouzla. Hráči, kteří se těžce opírají o zbraň založenou na blesku. Získáte myšlenku. Tento seznam stupňů je spíše pokyny k tomu, k čemu se naše vlastní testování a komunitní konverzace přitahují. Je to směrnice: ne tvrdé a rychlé pravidlo.

Pro srovnání si můžete prohlédnout naše další žebříčky v seznamech čarodějnictví, zaklínadla, válečného popela a seznamů úrovně Spirit Ashes!

Co znamenají žebříčky?

Vzhledem k tomu, že talismani jsou navrženi tak, aby podporovali nebo rozšiřovali specifické herní styly – spíše než je definovat tak, jak se zaklínají, čarodějnice a válečný popel – existuje jen málo kousků, které odpovídají každé situaci. Většina talismanů se ani nehodí většina situací. Proto je třídíme na mírně odlišné křivce než naše ostatní Elden Ring Seznamy úrovní. Extrémně situační talismani budou stále přidělat menší váhu než ty, které jsou potenciálně cennější v širší škále situací. Ale talismané, kteří velmi velmi prospívají určitému stylu hry nebo budování.

Shard of Alexander je skvělým příkladem: ovlivňuje pouze zbraňové dovednosti, spíše než základní útoky nebo magii jakéhokoli druhu, ale je to vysoká poškození buffů pro tyto dovednosti je prostě příliš konzistentní a užitečné na to, aby ignorovalo. Naproti tomu je Takerovo portrét dobrým příkladem úrovně C. To je dobrý Talisman, ale podle definice více situační, protože během bojů šéfů jen málo pomáhá. Má také těžkou konkurenci, protože existuje obrovské množství způsobů, jak obnovit zdraví Elden Ring. Tak se umístí nižší než skutečně „standout“ talismané, kteří naplňují horní úrovně.

Většina Talismané mohou dobře fungovat s nastavením, přípravou, praxí a/nebo trpělivostí. To je dobrá věc. To je rozmanitost. Naše filozofie je, že hráči by měl Buďte hrdí na jejich schopnost bavit se a vytvořit konkrétní sestavení práce s dostatečným laděním. Zúčtování pro každý, možný scénář ve hře však není záměrem tohoto nebo jiného seznamu úrovní. Jako takový jsme kategorizovali téměř všechny talismany mezi S a D. Skoro cokoli umět práce. Možná budete muset v důsledku toho vynaložit větší úsilí.

Jedna výjimka (a skutečně první výjimka ze všech našich Elden Ring Dosud seznamy úrovně) je Daedicarův běda. Je to proto, že tato položka nemá vůbec žádné pozitivní účinky. Existuje čistě jako způsob, jak posílit výzvu hry, tím, že hráč způsobí větší poškození, nebo jako položku tradice.

Zde je to, co tyto kategorie znamenají na první pohled:

 • S – Výjimečné v celé řadě situací.
 • A – Skvělé ve správně aplikovaných situacích.
 • B – Dobré v celé řadě situací. Skvělé pro konkrétní zbraň, stavbu nebo schopnost.
 • C – Obecně se nedoporučuje, ale s nastavením ať už je situačně užitečný nebo široce účinný.
 • D – Obecně se nedoporučuje: buď proto, že výhody jsou příliš výklenky na to, aby bylo na tom pravidelně záleželo, nebo proto, že jiné dovednosti dělají to samé, ale lépe.
 • F – Žádná pozitivní hodnota.

Získání více granulárních s vyššími a nižšími úrovními (nebo plusy a mínus) se cítilo pedantické až do bodu neprůhlednosti, než aby bylo poučné. Pokud jste si přečetli naše další seznamy úrovně, mělo by vám to být docela dobře známé.

Jak jsou vybrány žebříčky?

Stejně jako u našich ostatních seznamů méně výklenků je to subjektivní seznam stupňů. Všechno Seznamy úrovní jsou subjektivní. Různí lidé budou zvážit věci, jako je poškození versus obrana versus čas animace versus účinnost … odlišně. Každý, kdo vám řekne, jinak se vám snaží něco prodat. Pokud to víte, a stále věříte, že existuje něco jako „objektivní názor“, pak žijte svůj nejlepší život, můj příteli. To je prostě způsob věcí.

Stejně jako naše další seznamy stupňů zvažujeme aplikace PVE i PVP pro každého Talismana. Středně větší důraz je kladen na účely PVE, ale. Toto funguje za předpokladu, že většina hráčů se zaměřuje spíše na hraní a/nebo kooperativní hry než na invaze a duely. Logika je jednoduchá. Hra je především akční RPG. Můžete porazit hru kooperaci nebo sólo. Můžete hrát online nebo vypnout. Přesto musíte vlastně porazit nějaké šéfy, aby porazili hru. I když existuje velmi specializovaná konkurenční hráčská základna, PVP je téměř zcela volitelný a přihlášený prvek mnohem většího Elden Ring komunita, zatímco postupuje skrze dungeony a boje AI, není.

Jen proto, aby naposledy zopakoval: Talismani jsou více závislé na builds než kouzla a schopnosti. Před použitím některé z těchto konkrétních položek budete muset přemýšlet o svých vlastních potřebách. S tím však poskytneme několik užitečných údajů v níže uvedeném seznamu.

Důležité poznámky o konkrétních talismanech

 • Několik talismanů v Elden Ring Varianty Sport +1 a +2. Jedná se o ploché upgrady oproti jejich neobsazené verzi. The Crimson Amber Medallion +1, Například dává bonus za sedm procent HP oproti šestiprocentnímu bonusu HP od Crimson Amber Medallion. Všichni takoví talismani byli odstupňováni dohromady a jsou jednoduše označeni (+1) a (+2) v žebříčku, pokud je to možné. Relativní užitečnost Talismanů zůstává stejný; Jen se ujistěte Nahraďte slabší verze za lepší Jak postupujete ve hře.
 • Kouzlo Blue Dancer: To bohužel nefunguje jako podobné položky z minulosti ze softwarových her. Spíše než zvýšit poškození na základě procenta nepoužitý Vybavte zatížení, zvyšuje pouze vaše poškození v určitých úrovních (výjimečně nízké) celkový vybavit zatížení. Pokud vaše zatížení dosáhne 30 nebo vyšších, Neexistuje žádná výhoda, I když zvýšíte svou vytrvalost nebo nosíte kouzlo arzenálu. Buff je také omezen na fyzické poškození. Díky tomu je to velmi specializovaný talisman většinou užitečný pro nahé nebo téměř nahé běhy.
 • The Ikona Radagon je docela užitečný, ale pouze až do bodu. Poskytuje 30 „virtuální obratnosti.“ Toto je termín komunity, který se ve hře nepoužívá. V podstatě to znamená, že Talisman oholí stejné množství času na kouzla navíc 30 obratnost, Pokud jste statistiku vyrovnali normálně. Nevýhoda je dvojí. Jeden rub je, že kouzelný bonus o odbavovacích čepicích na 70. Tento Talisman proto poskytuje snižující se výnosy za 40 obratností. To není samo o sobě obrovský problém, ale také mluvíme o malém počtu snímků oholených každým kouzlem. Elden Ring je skutečně hra, kde Dokonce i pět snímků může změnit mezi životem a smrtí. Musíte však být velmi vědomí, abyste to využili, oproti snadnějším využitím výhod jiných talismanů.
 • Jsou čtyři „dědictví“ talismani Elden Ring při spuštění. Ty pro Víra, inteligence, Šikovnost, a Síla. Každý poskytuje stejný typ bonusu, který je +5 v jakékoli statu, kterou reprezentují. Díky tomu jsou docela všestranné, protože neposkytují jen syrový bonus k něčemu, jako je poškození nebo rychlost kouzla. Poskytují Všechno Výhody bonusových statistik. Můžete je použít k vybavení dalších položek, ke kterým byste dosud neměli přístup. To je navíc Bonusové poškození z měřítka.
 • Existují také čtyři Jizvy a Bola talismané v Elden Ring. Jeden z nich pro Ragadon a Marika. Jsou to poněkud dělící … někteří hráči přísahají, zatímco jiní tvrdí, že v pozdní hře úplně padají. Každý Talisman vyvolává podmnožinu atributů +3 pro jizvy a +5 pro věřící, zatímco rostoucí poškození Takne o 10 procent nebo 15 procent. Modifikátor poškození však není technicky přesný, protože od té doby vyšší atributy taky Zvyšte svou obranu. Mezitím Radagonův jizva a Radagonův bolář zvyšují vaši vitalitu a vytrvalost – které zvyšují váš HP a váhu brnění, kterou můžete vybavit. To je dělá Bezpečnější možnost nad Marikou Talismans (které pouze zvyšují statistiky kouzla). Vzhledem k tomu, že Marika Talismans vyhovují více stylu hry na dálku, možná se ocitnete, když se zasahujete méně, když zavěsíte kouzla zpět a palbu. Můžete dále čelit zvýšenému poškození s položkami, jako je Ironjar aromatický, Vybavením jiných obhájců talismanů nebo pomocí štítu. Dlouhá a krátká ..? Ty přicházejí k osobnímu vkusu. Jsou příliš obecné, aby byly povinné při jakémkoli druhu sestavení min-max. Tak jsem je dal do úrovně B, abych naznačil, že stojí za to vyzkoušet.
 • Shard Alexandra je plochý upgrade Warrior Jar Shard. Jedinou výhodou pro druhého Talismana je to, že ji lze ve hře získat mnohem dříve. Ačkoli oba talismani jsou neuvěřitelně dobří kvůli celkové síle a flexibilitě zbraňových dovedností. Shard Alexandra je bohužel k dispozici pouze na konci roku Elden Ring, ale můžete získat válečníka nádobu Shard Zabíjení Iron Fist Alexander bez dokončení svého hledání. Ty monstrum.
 • Assassin’s Cerulean dýka a Assassin’s Crimson dýka Oba spouští při přistání backstab nebo kritický zásah (po porušení držení těla). Modrá verze se mírně přikývne nad červeným talismanem, jednoduše proto, že existují mnohem více alternativ k uzdravení HP než FP.
 • Odpor talismanů, jako Prince of Death’s Pustule a Objasnění rohového kouzla, jsou často užitečnější pro boj proti specifickým strategiím v PVP než v PVE. Dělají přesně to, co říkají na cínu, samozřejmě, ale v důsledku toho jsou každý velmi situační. Jsou tedy v úrovni.
 • Totéž platí pro talismany, kteří zvyšují odolnost vůči konkrétnímu typu poškození. Jsou úžasné za správných okolností, ale pouze tyto okolnosti. The Haligdrake Talisman, Například je obrovským přínosem během posledního šéfa hry. Přesto to nedělá doslova nic proti většině nepřátel v Elden Ring. Ty se tak dostanou do úrovně C – ne kvůli nedostatečné užitečnosti, Ale za to, že jste situační.
 • Výjimky z těchto výše uvedených pravidel jsou Dragoncrest Shield Talisman a Dragoncrest Greatshield Talisman. Položky Dragoncrest snižují příchozí fyzické poškození, což je nesmírně běžnější než jakýkoli jiný typ útoku ve hře. Dostanou tak ránu. Všimněte si, že talisman Dragoncrest Greatshield je funkčně jen A +3 verze tří Dragoncrest Shield Talismans s názvem Fancier.
 • V neposlední řadě, Pearldrake Talisman chrání vás před širší rozmanitostí typů poškození elementárních. To není v praxi strašně užitečné. Jen velmi málo nepřátel PVE se specializuje na více než jeden prvek. Má větší smysl jednoduše upravit vaše talismany podle oblasti, jako varianty s jedním prvkem (Spelldrake Talisman, Boltdrake Talisman atd.) jsou účinnější. To by to mohlo být užitečnějším v PVP, kde jsou typy poškození méně předvídatelné, ale talismané odolnu poškození poskytují výrazně menší obrana v PvP než v PVE.
 • Krytní uzel Talisman: Všimněte si, že „headshot“ nezahrnuje pouze útoky na dálku. Počítají se také určité dovednosti a režijní stávky, které ignorují štíty. To znamená, že to pravděpodobně stále nebudete potřebovat příliš často.
 • Shabririho běda: To je vysoce situační, ale může být fantastické pro kooperaci. Efektivně umožňuje spolupracovníkovi hrát tank – Kreslení aggro zatímco jiný hráč se zaměřuje na poškození. Zkombinujte to s velmi defenzivní sestavou (e.G. Greatshield a Spear Combo) pro ještě lepší výsledky.
 • Shnilý okřídlený meč je plochý upgrade přes Okřídlený meč odznak, Podobně jako u posledně jmenované verze +2. Millicentova protéza je pravděpodobně „střední možností“ těchto tří (i.E. okřídlený meč insignia +1). I když to také dává rovnou statistiku +5 obratnost. To vede některé k tomu, aby upřednostňovali protézu Millicent i před insignií shnilého okřídleného meče – což poskytuje nejlepší podporu poškození, ale žádné další statistiky. Vyšší podpora poškození je však pravděpodobně všestrannější, protože má prospěch rychle zasáhnout zbraně které se s obratností nestaví dobře. Zejména Meč Marais Executioner (díky své rychle zasažené vrtné dovednosti) nebo Starscourge Greatsword (protože při dvou rudách zasáhne dvakrát za houpačku).
 • Talisman starého pána pracuje pouze s malým pododdílem kouzel. Některé z nich lze použít pouze na pododdílu zbraní (protože ne každá zbraň může být nadšená s extra poškozením). Je to stále slušný způsob, jak zvýšit účinnost FP – a mírně prodlouží jinak zvrácené trvání čepele černého plamene, pokud jste odhodláni toto zaklínadlo použít.
 • Godskin Shadling hadřík: Tento talisman je sám o sobě vynikající, ale obzvláště dobře se páry Post-Enf napodobuje slzu. Kombinujte s agresivními herními styly (jako je například power-undenced dual Katanas) nebo rychle zasaženými zbraněmi pro ještě lepší výsledky.
 • Arsenal z velkého Jar je plochý upgrade na Arsenal Charm (v podstatě působí jako +2 verze Talismanů). Všechny tři verze položky jednoduše zvýší zatížení vybavení. To může být užitečné pro otevření některých sestav na nižších úrovních vytrvalosti, ale až začnete na úrovni, ale nedosáhne toho jiného.
 • Luky jsou pečlivé Elden Ring. Díky tomu jsou pro ty hráče, kteří chtějí, aby typ zbraně fungoval. Zdá se, že to způsobí, že šípy cestují dále způsobit, že létají rychleji. Tímto způsobem dosáhnou delší vzdálenosti, než ukončí jejich skrytá hodnota trvání letu. Další výhodou je, že projektily Hit pohyblivé cíle jednodušeji. Říkám „projektily“ a ne šípy, protože hráči zjistili, že talisman také ovlivňuje některá kouzla a vyhozeno předměty. Například skalní skála čarodějnice.
 • Zakřivený meč talisman: Po buffy na kolosální zbraně v náplasti 1.04, tento talisman je mnohem všestrannější. Počítače stráží jsou velmi silné v Elden Ring – nejen pro jejich škodu, ale pro jejich vysoký držení těla poškození. Dříve to opravdu záleželo, pouze pokud jste používali štít. Nyní nejvíce Kolosální zbraně jsou efektivní štíty samy o sobě, když se dvěma.
 • The Roar Medallion Zejména nefunguje s žádným z zaklínačů draků. Kupodivu ano Zvýšit těžké škody na útoku způsobené při účinku buffů na bázi řevu (E.G. Beast’s Roar). To také obléká počáteční vlnu dovednosti zbraní StarsCourge Greatsword.
 • Roh předků: roh: I s omezeným počtem způsobů, jak znovu získat FP Elden Ring, to prostě nestojí za to. Každý zabití pouze obnovuje Tři FP. To je pětkrát méně než ceruleanská dýka Assassin, což je méně konzistentní, ale může Proc několikrát za boj – Dokonce i uprostřed bitvy šéfa.
 • The Crimson Seed Talisman a Cerulean Seed Talisman Přijděte do hry pouze na velmi vysokou úroveň síly a mysli. Funkčně však přidávají další poplatky za baňku Elden RingMaximální limit v blízkosti koncové hry. To je může být docela efektivní, když máte spoustu obou statistik.
 • The Červené a Blue-peathered Branchword Talismané vyžadují nějaké předvídání, ale jsou docela ošklivé. Obzvláště při použití v tandemu. Pokud chcete použít pouze jeden, měl by to být pravděpodobně Blue-Peated Branchword, protože je obtížné a nebezpečné udržovat prahovou hodnotu 20 % pro poškození Buff bez přidané obrany.
 • The Rituální štít a Rituální meč talismani jsou další stranou předchozí mince. Zvyšují vaše škody a obranu na plný zdraví. To je užitečnější, než to může znít. Hráči se obvykle nesnaží zasáhnout vůbec – mnohem méně několikrát v řadě. Udeří k zásahu obvykle následované uhýbáním nebo střežením před následnými útoky jako hráč nedávných hráčů. To vám dává Je čas uzdravit plné a vraťte se na ofenzívu. Rituální štít Talisman dokonce snižuje celkové zdraví, které musíte obnovit, abyste se vrátili k Max HP. To zjevně zahrnuje pasivní uzdravení jako zaklínače a požehnaná rosa Talisman. I když vezmete více než jeden zásah, může to změnit mezi přežití tři rány a jen dvěma. Na stejné poznámce: Pomáhá negovat bezprostřední nevýhodou jizva, věrky a různých kouzel Štíra. To může hráči umožnit přežít rány, které by je jinak jednorázovaly Při používání těchto dalších talismanů s posilováním poškození.
 • Ať už záměrně nebo kvůli chybě, Perfumerův talisman Zdá se, že na většině parfémů ve skutečnosti nefunguje. Zvyšuje poškození aromatické jiskry. To však Zdá se, že to neovlivňuje buffy na bázi parfémů, což je to, pro co je většina hráčů používá v současné meta.
 • Greatshield Talisman: To bylo pozoruhodně nerfinováno v náplasti 1.04. Méně správy vytrvalosti je stále obrovským posílením skvělých a tančních sestav.
 • Lance Talisman Poskytuje poměrně masitý buff. Na druhé straně je to samotná definice situační Nemůžete jezdit na Torrent Ve většině těžších částí hry. Boj s namontovaným je také trochu těžkopádně a tento talisman nemá vliv na kouzla.
 • The Spear Talisman je zjevně velmi situační. To funguje pouze na zbraních s pronikavými útoky a pouze tehdy, když jsou nepřátelé uprostřed útoku. Nemluvě o tom, že se zdá, že má smíšené výsledky v PVE. Buff je však docela snadné využít od Za bezpečnost Greatshield (E.G. všemocný štít otisků prstů).
 • Zatímco Skrytí závoje je teoreticky zajímavé, v praxi je to docela pevné a snadno se vynoří určitým mechanikem ve hře. Jako jsou stopy a modrý šifrovací prsten.
 • Každý Scorpion Charm dělá to samé: 12 procent zvýšené poškození konkrétního prvku za cenu 10 procent nižší obrany přes palubu. To se zvyšuje na 15 procent nižší obrany v PvP. Nevýhoda zjevně srazí body z Talismanů. Existuje však spousta způsobů, jak se stavět a zmírnit debuffy obrany. Hyper-konzistentní poškození buffy jsou těžší přijít. Je to také procentuální buff-význam Nebude to omezovat stejným způsobem jako škálování statistik. Prozatím jsem to zahrnul do úrovně B, abych projevil úctu ke snížení obrany, a také skutečnost, že jsou závislé na poškození. Přesto to jsou velké poškození talismani.
 • The Gold Scarab a Stříbrný scarab jsou čistě zemědělské nástroje bez bojové hodnoty. Ve skutečnosti je lze považovat za síť negativní V boji, vzhledem k příležitostem nákladů na vaše vybavení a sloty Talisman. Jsou stále nesmírně cenné pro to, co dělají, Ale měli byste vědět, zda je již chcete vybavit. Jako takový jsou ve úrovni C za to, že jste uhodli, situační.
 • Daedicarův běda: Toto je poprvé, co jsem do kteréhokoli z těchto seznamů úrovně zahrnul úroveň, ale … no, je to talisman, díky kterému způsobí více poškození. A je to. Toto funguje podobně jako kruh Temné duše. Pravděpodobně to znamená čistě jako způsob Poskytněte další výzvu. Plus některé potenciální důsledky tradice.

Obecné poznámky a žargon

Zde je několik dalších konceptů, které se týkají našeho rozhodování. Ne všichni tito ovlivňují talismany tolik, konkrétně, ale ovlivňují kouzla a schopnosti v našich dalších seznamech úrovně. Proto jsme je zahrnuli níže pro informaci:

 • Animatizace Čas: Většina schopností má období „startupu“ nebo „navíjení“, než něco udělají. Krátké startupy jsou téměř všeobecně lepší a máme tendenci to velmi vážit. Některé dovednosti kompenzují dlouhé doby spuštění s jinými výhodami, jako je Super Armor, samozřejmě.
 • Super Armor: Když už mluvíme o tom, Super Armor je koncept nejen nalezený v Elden Ring Ale bojové hry a další. Pokud schopnost poskytuje super brnění, znamená to, že uživatel nemůže být přerušen (nebo je mnohem těžší přerušit), dokud se pohyb dokončí. To je užitečné, ale obtížné se na ně spoléhat, protože to obvykle nezastaví přicházející poškození – jen ohromující, které byste jinak trpěli preventivními útoky. Ačkoli zejména kouzla
 • Zrušení: Mnoho dovedností může být „zrušeno“ v polovině. Obvykle vyhýbáním se nebo provedení nějaké jiné společné akce. To umožňuje hráči začít znovu se pohybovat dříve, než by normálně nechali dokončit animaci. Některé dovednosti lze zrušit mnohem dříve než jiné. Toto je obvykle žádoucí bonusová vlastnost. Dovednosti s dlouhými časy animace, které nelze snadno zrušit.
 • Poškození pohánění a držení těla: Většina urážlivých dovedností může ohromit soupeře. To způsobí, že se cíl trhne a přestane se pohybovat velmi krátce, často přerušuje útoky, které by jinak zasáhly hráče. Světlejší útoky je méně pravděpodobné, že se vtáhnou Těžší brnění snižuje šance na rozložení celkem. Zároveň několik dovedností poškozuje neviditelný „držení těla“, aby si půjčil termín Sekiro, který ponechává nepřátele otevřené kritickému zásahu, když vyčerpá. Některé dovednosti způsobují neuvěřitelné poškození držení těla a jsou obzvláště žádoucí na sestaveních, které využívají kritické hity.
 • Spam: Schopnost využívat schopnost znovu a znovu rychle, než má nepřítel čas reagovat.
 • Stavové účinky: To se týká nepřímých typů poškození. Přes Elden Ring To zahrnuje jedu, ztrátu krve, omrzliny, hnilobu šarlatu, šílenství, okamžitou smrt a spánek. Ztráta krve, omrzliny a šarlatová hniloba bývají nejúčinnější a vyhledávané typy stavu – Kvůli jejich rychlému poškození, užitečnosti v PvP i PVE a snadné aplikaci.
 • Aoe (a.k.A. Area-of-Effect): Obecně používaný termín, který v podstatě znamená jakýkoli typ útoku, který zasáhne v široké oblasti – ať už je to kruh, kužel atd.
 • Sidegrade: Na rozdíl od upgradu nebo downgrade. Pokud jsou dvě položky nebo dovednosti navzájem postgrady, znamená to, že plní většinou stejnou roli ale každý z nich má kompromisy, díky nimž jsou užitečnými v různých situacích.
 • Jeden výstřel: Zabít nebo být zabit něčím ve hře v jediné ráně, nebo „v jednom výstřelu.“

Závěrečná poznámka: Nemám ponětí, proč je teď v těchto průvodcích zmáceno některé písmo. Předpokládám, že to má něco společného se seznamy? Nebo obrazové tabulky? Zeptám se na to naše devs.

Seznam všech talismanů

Elden Ring - seznam všech talismanů

Toto je seznam všech talismanů v Elden Ring. Přečtěte si dále a zjistěte účinky každého talismana, kde je najít, a také nejlepší talismany a legedární talismani.

Seznam obsahu

 • Nejlepší talismané
 • Seznam všech talismanů
 • Legendární talismani
 • Jak získat talismany
 • Co jsou talismané?
 • Průvodci související s prstenem Elden

Nejlepší talismani v Elden Ring

Položka Účinek Jak se dostat
Erdtreeova laskavost Zvyšuje maximální HP, výdrž a vybavení zatížení. ・ V oblasti se dvěma roubovanými pobočkami v hrobě Fringefolk Hero’s Grave.
Gold Scarab Zvyšuje runy získané od poražených nepřátel. ・ Porazte dva rytíře Cleanrot uvnitř opuštěné jeskyně.
Arsenal z velkého Jar Značně zvyšuje maximální zatížení vybavení. ・ Získané z obří nádoby v oblasti Caelid.
Protéza nositel dědictví Zvyšuje obratnost. ・ Dejte Millicent opravenou nelehnutou zlatou jehlu v moru.
Radagonovo bolavské Velmi zvyšuje atributy, ale také zvyšuje poškození. ・ Na mrtvém těle ve Fort Faroth.
Heirgazer dědictví Zvyšuje inteligenci. ・ Na mrtvém těle na vrcholu božské věže Liurnie.
Starscourge dědictví Zvyšuje sílu. ・ Uvnitř pokladní truhly ve Forth Gael.
Dva prsty dědictví Zvyšuje víru. ・ V suterénu pod čištěnými ruiny.

Seznam všech talismanů

Položka Účinek Jak se dostat
Roh ducha předků Obnovuje FP po porážce nepřátel ・ Získané od Enia v držáku kulatého stolu a použití vzpomínky na královský předchůdce.
Arrow’s Reach Talisman Zvyšuje efektivní rozsah luku. ・ V pokladní truhla na Strážné věži v Stormgate.
Arrow’s Sting Talisman Zvyšuje útok síly šípů a šroubů. ・ Uvnitř pokladní truhly na vrcholu Strážné věže na neprůchodném místě Greatbridge of Grace.
Arsenal Charm Zvyšuje maximální zatížení vybavení. ・ Získaná od Nepehliho Loux, jakmile se objeví v držáku kulatého stolu.
Arsenal Charm +1 Značně zvyšuje maximální zatížení vybavení. ・ Na mrtvém těle ve druhé jeskyni uvnitř tunelu Altus.
Assassin’s Cerulean dýka Kritické hity obnoví FP. ・ Porazte vrah Černého nože uvnitř katakomb černého nože.
Assassin’s Crimson dýka Kritické hity obnoví HP. ・ Porazte vrah Černého nože uvnitř Deathtouched Catacombs.
AX TALISMAN Zvyšuje útoky na náboje. ・ Uvnitř pokladní truhla v malé podzemní oblasti v troskách Mistwoodu.
Požehnaná rosa Talismana Pomalu obnovuje HP. ・ Uvnitř hrudníku hlídaného obřího humanoidního nepřítele západně od božského mostního místa milosti.
Blue Dancer Charm Zvyšuje útok s nižším zatížením vybavení. ・ Padl The Guardian Golem uvnitř jeskyně High Road v Limgrave.
Blue-peathered Branchword Zvyšuje obranu, když je HP nízký. ・ Porazte deathbird východně od chatrče Warmaster.
Boltdrake Talisman Zvyšuje negace poškození blesku. ・ Na mrtvém těle severně od místa milosti Limgrave Tower Bridge.
Boltdrake Talisman +1 Značně zvyšuje negaci poškození blesku. ・ V oblasti úložné kůlny ve starém tunelu Altus.
Boltdrake Talisman +2 Nesmírně zvyšuje negace poškození blesku. ・ Na mrtvém těle ležící na okně jižně od střechy Dragon Temple v rozpadající se farum azula.
Bull-Goat’s Talisman Zvyšuje poise. ・ Na mrtvém těle na zadní straně jeskyně Dragonbarrow v Caelid.
Carian Filigreed Crest Snižuje FP spotřebované dovednostmi. ・ Nákup od následujících obchodníků:
・ IJI (1000 run)
Cerulean Amber Medallion Zvyšuje maximální fp. ・ Porazte rytíře Bloodhound Inside The Lakeside Crystal Cave.
Cerulean Amber Medallion +1 Velmi zvyšuje maximální FP. ・ Na mrtvém těle visící na dřevěné plošině hlídané teleportačním rytířem nepřítele na Castle Sol.
Cerulean Amber Medallion +2 Obrovské zvyšuje maximální FP. ・ Uvnitř pokladní truhly v podzemní místnosti, která vyžaduje jeden klíč Stonesword v troskách lunárních panství.
Cerulean Seed Talisman Zvyšuje restaurování FP z baňky ceruleanských slz. ・ Na mrtvém těle na stropních paprscích Carian Study Hall.
Objasnění rohového kouzla Vyvolává zaměření. ・ Na mrtvém těle poblíž výtahu, které vás přivede do hluboké Siofry.
Objasňování kouzla rohu +1 Velmi vyvolává zaměření. ・ Skočte na sloupy poblíž oblasti, která se připojuje k Nokronu, věčné město s řekou Siofra Well.
Claw Talisman Zvyšuje skokové útoky. ・ Získané z mrtvoly na Strážné věži na hradu Stormveil.
Společník Jar Zvyšuje účinnost házení hrnců. ・ Na konci své questline upustil Jar-Bairn.
Skrytí závoje Skrývá nositele, zatímco se krčí od nepřátel. ・ Porazte assassin Black Knife Assassin uvnitř jeskyně Sage na náhorní plošině Altus.
Krepusova lahvička Eliminuje veškerý zvuk vydaný nositelem během pohybu. ・ Upadl Rileigh The Idle nalezený prostřednictvím invazí v sopce Manor.
Crimson Amber Medallion Zvyšuje maximální HP. ・ Nákup od následujících obchodníků:
・ Nomádský obchodník (pláč poloostrova) (1500 run)
・ Lze vybrat jako památku.
Crimson Amber Medallion +1 Velmi zvyšuje maximální HP. ・ Za bránou mlhové brány, která vyžaduje jeden klíč Stonesword k deaktivaci poblíž vězeňského městského kostela Grace ve Volcano Manor.
Crimson Amber Medallion +2 Značně zvyšuje maximální HP. ・ Poblíž vchodu do podzemních zemí v Leyndell, hlavním městě popela.
Crimson Seed Talisman Zvyšuje restaurování HP z baňky karmínových slz. ・ V jedné z pokojů s Imps uvnitř hrobu posvátného hrdiny.
Kelímky peří talisman Zlepšuje dodge válcování, ale zvyšuje způsobené škody. ・ V místnosti s Omen nepřítele uvnitř hrobu Aurizy Hero’s Grave.
Krytní uzel Talisman Snižuje poškození a dopad hlavy ・ Porazte Omenkiller ve vesnici pro Albinaurics
Talisman kelímku Snižuje poškození z kritických zásahů. ・ Na mrtvém těle v místnosti s obrovským nepřítelem uvnitř Leyndell Catacombs.
Zakřivený meč talisman Vylepšuje čítače strážců. ・ Uvnitř truhla s pokladem v uzamčené místnosti s rytířem na hradu Stormveil.
Daedicarův běda Zvyšuje poškození. ・ Kompletní questline Rya.
Dagger Talisman Zvyšuje kritické hity. ・ Uvnitř místnosti, která vyžaduje dva klíče od Stoneword uvnitř panství sopky.
Dragoncrest Greatshield Talisman Nesmírně zvyšuje negaci fyzické poškození. ・ Uvnitř pokladní truhly na balkoně východně od kořenového místa Haligtree v Elphael, Brace z Haligtree.
Dragoncrest Shield Talisman Zvyšuje negaci fyzické poškození. ・ Na mrtvém těle na nejnižší části vnějších stěn Bestial Sanctum.
Dragoncrest Shield Talisman +1 Značně zvyšuje negaci fyzické poškození. ・ V zamčené místnosti uvnitř hrobu posvátného hrdiny na náhorní plošině Altus.
Dragoncrest Shield Talisman +2 Nesmírně zvyšuje negaci fyzické poškození. ・ Na mrtvém těle na plovoucí plošině východně od Dragon Temple Lift v rozpadající se farum azula.
Erdtreeova laskavost Zvyšuje maximální HP, výdrž a vybavení zatížení. ・ V oblasti se dvěma roubovanými pobočkami v hrobě Fringefolk Hero’s Grave.
Laskavost Erdtree +1 Zvyšuje maximální HP, výdrž a vybavení zatížení. ・ Uvnitř pokladní truhly v oblasti, kde porazíte Mohg, znamení v podzemních shunning-grounds v Leyndell, královském hlavním městě.
Laskavost Erdtree +2 Zvyšuje maximální HP, výdrž a vybavení zatížení. ・ Na vrcholu větev hlídané třemi ulcerovanými stromovými lihovinami v Leyndell, Ashen Capital.
TALISMAN FAILYFLE CANVAS Zvyšuje účinnost zaklínadla ・ Ve Sellii Crystal Tunnel hlídaný dvěma příbuznými hnilobami .
Fire Scorpion Charm Vyvolává požární útok, ale snižuje negaci poškození. ・ Na dřevěné platformě ve Fordu Laiedd.
Flamedrake Talisman Zvyšuje negace poškození požáru. ・ Porazte Beastmana z Farum Azula v jeskyni Groveside.
Flamedrake Talisman +1 Značně zvyšuje negaci poškození požáru. ・ Na mrtvém těle poblíž hlavního města na plošině Altus.
Flamedrake Talisman +2 Nesmírně zvyšuje negace poškození požáru. ・ Porazte dva bestmen z Farum Azula v jeskyni Dragonbarrow.
Flock’s Canvas Talisman Značně zvyšuje účinnost zaklínadla. ・ Poté, co zradil Millicent na konci své questline.
Furled Finger’s Trick-Mirror Převzet vzhled spolupracovníka. ・ Nákup od následujících obchodníků:
・ Twin Maiden Husks (5000 run)
Ikona Godfrey Zvyšuje nabitá kouzla a dovednosti. ・ Porazte Godefroyho roubovaného na Golden Lineage Evergaol na náhorní plošině Altus.
Godskin Shadling hadřík Následné útoky obnoví HP. ・ Porazte apoštola Godskina a Godskin Noble uvnitř jeskyně Spiritcaller.
Gold Scarab Zvyšuje runy získané od poražených nepřátel. ・ Porazte dva rytíře Cleanrot uvnitř opuštěné jeskyně.
Graven-Mass Talisman Zvyšuje účinnost čarodějství ・ Získané z albínaurického vzestupu.
Graven-School Talisman Zvyšuje účinnost čarodějství. ・ Získané v oblasti Crystal Room na Akademii Raya Lucaria. Zasáhněte iluzorní zeď severovýchodně od debatního salónu a získejte přístup k umístění.
Arsenal z velkého Jar Značně zvyšuje maximální zatížení vybavení. ・ Získané z obří nádoby v oblasti Caelid.
Greatshield Talisman Zvyšuje schopnost hlídat. ・ Na voze východně od Altus Highway Junction na náhorní plošině Altus.
Green Turtle Talisman Zvyšuje rychlost zotavení výdrže. ・ Otevřete hruď v malém dungeonu východně od vesnice Summonwater.
Haligdrake Talisman Zvyšuje negaci svaté poškození. ・ Uvnitř jeskyně v oblasti pláže pod místem Grace.
Haligdrake Talisman +1 Velmi zvyšuje negaci svaté poškození. ・ Na mrtvém těle vedle šnek nepřítele za dvě iluzorní stěny v Katakombách Leyndell.
Haligdrake Talisman +2 Nesmírně zvyšuje negaci svatého poškození. ・ Na mrtvém těle se opírá o náhrobek jižně od vstupního místa mauzoleum dynastie.
Hammer Talisman Zvyšuje útoky snižující výdrž proti blokátorům. ・ Porazit Invader Recusent Henricus severovýchod od Stormhill Shack.
Trick-mirror hostitele Převzet vzhled řady prstů. ・ Nákup od následujících obchodníků:
・ Twin Maiden Husks (5000 run)
Imunizace kouzla rohu Zvyšuje imunitu. ・ Na mrtvém těle poblíž oblasti mravence na západ od řeky Ainsel po proudu milosti.
Imunizující kouzlo rohu +1 Velmi zvyšuje imunitu. ・ Porazit nepřítele Minotaura jihovýchodně od jezera Rota Shoreside Site of Grace.
Kindred Of Rot’s Exultation Otrava nebo hniloba v okolí zvyšuje sílu útoku. ・ Porazte příbuznou hnilobu uvnitř jeskyně Seethewater.
Lance Talisman Zvyšuje útoky na koni. ・ Získané z mrtvoly severně od jeskyně na High Road.
Kouzlo Lightning Scorpion Vyvolává útok na blesky, ale nižší negace poškození. ・ Uvnitř místnosti, která vyžaduje jeden klíč Stonesword ve Wyndham Catacombs.
Longtail Cat Talisman Poskytuje imunitu poškození pádem, ale nebrání smrti na vysokém pádu. ・ Na mrtvém těle, které levoval nepřátel sochy v oblasti s velkým pohyblivým vybavením na Akademii Raya Lucaria Academy.
Exultace Lord of Blood Ztráta krve v okolí zvyšuje sílu útoku. ・ Porazte Esgar, kněz krve uvnitř Leyndell Catacombs.
Magic Scorpion Charm Zvyšuje magický útok, ale snižuje negaci poškození. ・ Získané od Seluvis po vyzvednutí Amber Starlight pro něj.
Marika je jizva Zvyšuje atributy, ale také zvyšuje poškození. ・ Na mrtvém těle u vodopádu u řeky Siofra.
Marika je bolá Velmi zvyšuje atributy, ale také zvyšuje poškození. ・ Na oltáři jihovýchodně od modlitební místnosti milosti. Vyžaduje jeden klíč Stonesword k odemknutí oblasti.
Millicentova protéza Zvyšuje obratnost, zvyšuje útokovou sílu s následnými útoky. ・ Zradit Millicent na konci její questline.
Měsíc Nokstelly Zvyšuje paměťové sloty. ・ Uvnitř pokladní truhly v oblasti trůnu v Nokstelle ve věčném městě.
Skvrnitý náhrdelník Zvyšuje robustnost, imunitu a zaměření. ・ Na zničeném mostě vedoucím do Nokronu, věčného města.
Slozný náhrdelník +1 Velmi zvyšuje robustnost, imunitu a zaměření. ・ Na mrtvém těle na vrcholu oblouků v Nokronu ve věčném městě.
Talisman starého pána Prodlužuje doba efektu kouzla. ・ Uvnitř pokladní truhly jihovýchodně od Dragon Temple Meoftop Loce of Grace v rozpadající se Farum Azula.
Pearldrake Talisman Zvyšuje negaci nefyzikální poškození. ・ Teleport na první Waygate na čtyřech Belfries v Liurnia jezera.
Pearldrake Talisman +1 Značně zvyšuje negaci nefyzikální poškození. ・ Uvnitř pokladní truhly v troskách Wyndham na náhorní plošině Altus.
Pearldrake Talisman +2 Nesmírně zvyšuje negaci nefyzické poškození. ・ Na mrtvém těle hlídaném nesprávným nepřítelem poblíž města Haligtree město Grace v Miquella’s Haligtree.
Perfumerův talisman Zvyšuje účinnost parfémových předmětů. ・ Uvnitř pokladní truhla v místnosti se žlutým květem v ruinách parfému.
Primal Glintstone Blade Kouzla konzumuje méně FP, ale maximální HP je sníženo. ・ Uvnitř truhla s pokladem v troskách Stargazer.
Cysta prince smrti Velmi zvyšuje vitalitu ・ Padl o menší runebear nalezený v jeskyni ukryté za vodopádem na severovýchod od hloubky Deeproot Místo milosti.
Prince of Death’s Pustule Zvyšuje vitalitu. ・ Na mrtvém těle v suterénu hradu Stormveil.
Protéza nositel dědictví Zvyšuje obratnost. ・ Dejte Millicent opravenou nelehnutou zlatou jehlu v moru.
Ikona Radagon Zkracuje čas obsazení kouzla. ・ Uvnitř pokladní truhly ve druhém patře debatního sálu na místě milosti v Raya Lucaria Academy.
Radagonův jizva Zvyšuje atributy, ale také zvyšuje poškození. ・ Porazte starověkého hrdinu Zamora na Weeping Evergaol.
Radagonovo bolavské Velmi zvyšuje atributy, ale také zvyšuje poškození. ・ Na mrtvém těle ve Fort Faroth.
Červené pobočky Zvyšuje útokovou sílu, když je HP nízká. ・ Porazte deathbird na Scenic Isle během večera.
Rituální štít Talisman Zvyšuje obranu, když je HP maximální. ・ Na vrcholu kopce poblíž místa West Capital Rampart of Grace v Leyndell, Royal Capital.
Rituální meč Talisman Zvyšuje útok, když je HP maximální. ・ Uvnitř pokladní truhly v místnosti Boss uvnitř Lux Ruins na náhorní plošině Altus.
Roar Medallion Zvyšuje řev a dechové útoky. ・ Porazte Stonedigger Troll v tunelech Limgrave.
Shnilý okřídlený meč Velmi zvyšuje útok na útok s následnými útoky. ・ Strana s Millicent během jejího questline.
SACRED SCORPION CHARM Zvyšuje svatý útok, ale snižuje negaci poškození. ・ Porazte Anastasia, poskvrněný eater v doutnajícím kostele.
Obětní větvička Bude ztraceno při smrti místo run. ・ Nákup od následujících obchodníků:
・ Izolovaný obchodník (Weeping poloostrov) (3000 run)
・ Patches (5000 run)
・ Izolovaný obchodník (Caelid North) (3000 run)
・ Izolovaný obchodník (Raya Lucaria) (3000 run)
Shabririho běda Neustále přitahuje agresi nepřátel. ・ Vyberte si to jako památku.
・ Na mrtvém těle poblíž rytířů v Frenzied Flame Village.
Shard Alexandra Značně zvyšuje útokovou sílu dovedností. ・ Získané od Alexandra na konci jeho questline.
Stříbrný scarab Zvyšuje objev položek ・ Získané z hrudi ve skryté cestě k Haligtree za iluzorní zdí a přístupné po spuštění na neviditelnou cestu.
Spear Talisman Vylepšuje protiútoky jedinečné pro tahné zbraně. ・ V pokladnici v místnosti s velkým demi-humanem uvnitř jeskyně u jezera.
Spelldrake Talisman Zvyšuje negaci magické poškození. ・ Porazte medvěda uvnitř jeskyně Země na poloostrově pláč.
Spelldrake Talisman +1 Značně zvyšuje negaci magické poškození. ・ Uvnitř pokladní hrudi za zamčenou zdí kouzla ve Sellii, město čarodějnictví.
Spelldrake Talisman +2 Nesmírně zvyšuje negaci magické poškození. ・ V katakombách před zbloudilým napodobujícím oblastí slzného šéfa pod skrytou cestou k Haligtree.
Kouzla z Horn Horn Zvyšuje robustnost. ・ Na mrtvém těle ukryté poblíž skalních sloupů jihozápadně od mauzoleového složeného místa milosti.
Salwart Horn Charm +1 Velmi zvyšuje robustnost. ・ Na mrtvém těle východně od tunelu Yelough Anix tunelu milosti.
Heirgazer dědictví Zvyšuje inteligenci. ・ Na mrtvém těle na vrcholu božské věže Liurnie.
Starscourge dědictví Zvyšuje sílu. ・ Uvnitř pokladní truhly ve Forth Gael.
Taker’s Cameo Restore’s HP po porážce nepřátel. ・ Získané od Tanith ve Volcano Manor po porážce Juno Hoslow.
Twinblade Talisman Zvyšuje konečný zásah řetězových útoků. ・ Na truhlu s pokladem na strážní věži západně od hradního místa milosti.
Dva prsty dědictví Zvyšuje víru. ・ V suterénu pod čištěnými ruiny.
Viridian Amber Medallion Zvyšuje maximální výdrž. ・ Porazte Mirandu Blighted Bloom uvnitř jeskyně Tombsward.
Viridian Amber Medallion +1 Velmi zvyšuje maximální výdrž. ・ Porazte minibossovou verzi Margit, padlé znamení v královském hlavním městě Leyndell.
Viridian Amber Medallion +2 Nesmírně zvyšuje maximální výdrž. ・ Uvnitř truhla s pokladem poblíž hub v Miquella’s Haligtree.
Warrior Jar Shard Zvyšuje útokovou sílu dovedností. ・ Získané od Alexandra na konci jeho questline.
Okřídlený meč odznak Zvyšuje útok na po sobě jdoucí útoky. ・ Porazte Cleanrot Knight v jeskyni Stillwater v Liurnia v jezerech.

Legendární Talismani in Elden Ring

Legendární talismani jsou mocní talismani, kteří poskytují silnější zvýšení statistik nebo jedinečné účinky, a často se vyskytují v lokalitách pozdních her.

Jak získat talismany

Nákup od obchodníků

Elden Ring - nákup od obchodníků

Někteří talismani lze zakoupit od obchodníků v zemích.

Porazit šéfy

Elden Ring - porážka šéfů

Talismany můžete také získat porážkou šéfů nalezených ve starých dungeonech, katakombách a jeskyních.

Získat jako kořist

Elden Ring -Obtain jako kořist

Spousta talismanů najdete uvnitř truhly s pokladem nebo na mrtvolech v katakombách, dungeonech a dalších místech.

Progress Questlines

Elden Ring - Progress Questlines

Talismané, jako je shnilý okřídlený meč a doprovodná nádoba, lze získat, když postupujete prostřednictvím Questline NPC.

Co jsou talismané?

Skvělé příslušenství

Talismané jsou další příslušenství, které můžete přidat do svého vybavení. Najdete je pod hlavním brněním na obrazovce zařízení.

Průvodci související s prstenem Elden

Elden Ring - Položky částečný banner

Seznam položek

Seznam kategorií položek

Duchovní popel Klíčové položky Řemeslné materiály
Šipky a šrouby Posílení materiálů Nástroje
Talismané