Escape From Tarkov Breat: Kdy je další resetování?, Escape From Tarkov Tersion Dates 2022: Kdy je další resetování? | Turtle Beach Blog

Escape From Tarkov Tersion Dates 2022: Kdy je další resetování

Těsně pod ní můžete vidět drsný časový rámec, kdy došlo k minulým ubrouskům hry a kolik dní uběhlo mezi každým utíráním.

Escape From Tarkov Breat: Kdy je další resetování?

Escape z Tarkov, vyvinuté společností Battlestate Games, je intenzivní a taktická extrakce FPS nabízející postup ve hře z důsledného hraní, dokončení úkolů a rabování/prodejních zařízení. Stejně jako u mnoha her však mnoho přetrvávajících hráčů postupovalo daleko do hry a ponechalo mezi nimi významný energetický rozdíl a více příležitostných hráčů. To je, když vývojář Battlestate Games zaměstnávají předběžné události a novou utírání, aby věci udržovaly zajímavé. Vyvstává otázka: „Co je to Tarkovův otkání“ a „Kdy je další?„Tento článek odhadne, kdy bude další únik z Tarkovova otření a jak často dochází k ubrouskům!

Co je to únik z Tarkovova otroctví?

. Útěk z ubrousků Tarkov je v podstatě úplným vymazáním serveru a globální resetování, kde hráči dostanou nový začátek a začínají zpět na úrovni 1, začínají znovu. Jejich pokrok v pátrání je zcela resetován a veškerý jejich vybavení je odstraněno. Resetují se také všechny jejich úrovně dovedností charakteru, celková úroveň a pověst s obchodníky. Může to znít jako frustrující koncept, protože hráči tráví tolik času broušením za svůj výstroj, ale únik z ubrousků Tarkov je skvělý způsob, jak udržet hru svěží a vzrušující, protože všichni hráči jsou resetovány na rovné podmínky, počínaje čtvercem 1 ještě jednou.

Kdy je další Tarkov Otěhování?

Zatímco hry BattleState jsou na sociálních médiích docela záhadné, soudě podle dat předchozích ubrousků a vzorů, můžeme se vzdělaný odhad a předpokládat Další otírání se bude konat ve čtvrtek mezi 13.-27. červencem. Poslední únik z datum Tarkova TIES byl koncem prosince 2022 s vydáním Patch 0.13..0.

Předchozí útěk z termínů Tarkov

 • 19. dubna 2018
 • 19. července 2018
 • 8. listopadu 2018
 • 9. dubna 2019
 • 27. října 2019
 • 28. května 2020
 • 24. prosince 2020
 • 30. června 2021
 • 12. prosince 2021
 • 29. června 2022
 • 28. prosince 2022

Jak již bylo zmíněno, ubrousky Tarkov jsou obvykle doprovázeny významnými aktualizacemi a záplatami her, obecně přidávají do hry nové položky, mapy a obchodníky při opravě chyb. Pokrok na každý hráč bude obnoven na nulu, včetně veškerého jejich shromážděného vybavení, zbraní a postupu quest.

Po vymazání by hráči měli mít svůj účet počáteční položky, aby mohli začít. .

Nový útěk z Tarkovovy záplaty představí nové zbraně, přičemž jizva bude potvrzena, včetně obou 5.56 a 7.62 kalibrů. .

Poslední myšlenky

To je všechno, co v současné době víme o dalším útěku z Tarkov Briked. Budeme vás informovat o všech nejnovějších zprávách a hlavních aktualizacích o útěku z ubrousků Tarkov, takže zůstaňte naladěni!

Chcete více herních novin? Máme seznam nejlepších dívek Minecraft Girl, CS: Go Crosshair Codes, Valorant Pro-Player Gear seznamy a další na našem zpravodajském blogu!

?

Útěk z termínů Tarkov Tersion 2022: Kdy je další resetování?

. Fanoušci EFT, kteří si myslí, že jsou vtipní, pravděpodobně odpoví s „čtvrtek“, ale odpověď není vždy tak jednoduchá nebo přímá.

. .

Poslední zprávy

Najdete všechny nejnovější zprávy o příštím Tarkovském utírání, těsně pod.

28. června 2022 – Tarkov Březítko potvrzeno na zítřek s náplastí 12.12.30

…30. Instalace bude trvat přibližně 5 hodin, ale v případě potřeby může být prodloužena.

Jak často dochází k ubrouskům Tarkov?

Hry BattleState nevycházejí z cesty, aby poskytli konkrétní časové rámce, když se v útěku z Tarkov odehrává nová utírání. Je to trochu jako rozvrh otření Dayz, v tom, že se to děje každý rok, ale neexistuje žádný konkrétní časový rámec. . Nejedná se o přesnou vědu a došlo k alespoň jedné příležitosti, kdy hra vydala vymazání serveru po pouhých 2 měsících. Ale obecně vzato můžete očekávat, že server každých 6 měsíců v útěku z Tarkov.

.

Dny od předchozího vymazání

Kdy je další otřes serveru 2022 v útěku z Tarkov?

Poslední utírání EFT se stalo 29. června 2022 spolu s 0.12.12.30 Aktualizace opravy. Obecně řečeno, tyto hlavní herní ubrousky se konají každých 6 měsíců, takže se zdá logické, že další únik z Tarkovského otrávení se bude konat buď v prosinci 2022 (pokud se tým rozhodne jít brzy) nebo leden 2023, pokud se tým rozhodne dát více sebe čas na další velké vymazání. Pro kohokoli zvědavého, pokud by se příští utírání mělo konat 175 dní po vymazání 29. června, znamenalo by to další Tarkovova utírání přicházející 15. prosince 2022.

Pokud máte zájem, YouTuber Pestily vypočítal průměrnou délku mezi ubrousky před 12.12.V červnu pokles 30 náplastí. Je to zřejmé, že není záruka, ale je to stále docela bystré na základě předchozích plánů aktualizace vývojářů. .

Měli bychom mít lepší představu o tom, kdy se příští Tarkovův uskuteční měsíc nebo dva, než klesne, protože začneme vidět nějaké podivné události ve hře, které si pohrávají s ekonomikou ve hře.

To, co byste měli očekávat na konci ukončení utěrky, jsou věci, které se budou úplně potýkat s ekonomikou, takže každý je bohatý. .

Co se stane během úniku z Tarkovského otráčení?

„Otěhování“ se obvykle shoduje s vydáním hlavních aktualizací v Escape z Tarkova a po vydání hráčů k utírání to obvykle zjistí Veškerý pokrok hráče je resetován na nulu. Ano, to znamená všechno, je to resetování účtu v celé hře . Veškerý vývoj postav, pokrok v pátrání, skrýš, úkryt a mnoho dalšího jsou zcela resetovány. Po vydání vymazání vám obvykle dostanete své účty.

Pokud vás zajímá, proč je to částečně kvůli tomu, že se hra stále vyvíjí a ve verzi beta. Hry BattleState v podstatě resetují pokrok každého, aby se zabránilo přidané práci s kódování.

Pravděpodobně je to také užitečný nástroj, protože umožňuje novým hráčům dobrou příležitost skočit do hry, aniž by byli absolutně zvíře hráči, kteří by mohli mít všechny zbraně a vybavení, aby dominovali jiným hráčům. Je to stejná situace jako u Rust, která se každý měsíc resetuje, aby novým hráčům umožnila uspět.