Escape z Tarkovovy výměnné body mapy | Allgamers, Escape z Tarkov Interchange Map Guide | PCGamesn

Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

Spawns jsou rozděleni na dvě strany, Emercom na východ a železnice na západě. Vaše extrakční body jsou určeny vaším třením a budou vždy na opačné straně mapy. Interchange Spawn obíhají s velkou nadstavbou uprostřed, která má spoustu cest, které vám umožní proříznout střed mapy, pokud potřebujete rychlý odchod.

Útěk z Tarkovských výměnných bodů extrakce mapy

S naším průvodcem pro všechny body extrakce mapy výměnné mapy v Escape z Tarkova vás nikdy nezachytíte.

Ninja Outfit konečně přidal do Fortnite jako Epic Laun Icon Series

Série Fortnite Icon přináší do hry oblečení ninja spolu s několika dalšími nejlepšími tvůrci.

Až musíš jít, musíš jít. Tato slova nebyla nikdy pravdivější než v útěku z Tarkova, když jste naloženi do očních bulv kořistí a potřebujete jen extrahovat, pokud chcete uniknout. Nejlepší způsob, jak se bezpečně dostat ven? Naučte se své body extrakce. V této příručce budeme pokrývat body extrakce výměny mapy a stejně jako u všech ostatních úrovní je budete chtít všechny znát, než se potápíte na úroveň. Připraven? Přečtěte si o útěku z Tarkovových výměnných bodů extrakce mapy.

Útěk z Tarkovských výměnných bodů extrakce mapy

(Hledáte jinou mapu? Máme také pobřeží, lesy, továrnu a rezervu)

Interchange je rušná úroveň, která se skládá ze dvou hlavních podlaží na trhu, venku a parkoviště. Klíčem je vědět, jak se odtamtud dostat ve spěchu, ale mapa ve hře, kterou si můžete koupit, je docela hrozná. Naštěstí hráči Tarkov již sestavili několik neuvěřitelně podrobných map, které se rozpadají tam, kde se můžete dostat ven.

Útěk z Tarkovských výměnných bodů extrakce mapy

Zdůraznili jsme každou z extrakčních zón v červené barvě na obrázku výše pro snadnou identifikaci (mapa levého horního levého), ale rádi bychom poskytli plnou kredit tvůrcům Lorathor a Reddit uživateli SGHF pro základní mapu. Na této mapě jsou pouze tři extrakční body, všechny mimo hlavní nákupní středisko. Pamatujte, než když se snažíte naplánovat cestu. Zde je o něco více podrobností o každém:

  • Železnice (NW): Nachází se přímo v severozápadním rohu mapy, tento bod extrakce je jedním z nejvzdálenějších ze samotného obchoďáku. Postavte se mezi železničními dráhami a běžte po konci, abyste mohli začít extrakci. Dejte si pozor na hráče táboření poblíž této zóny extrakce pro snadné zabíjení.
  • Elektrárna (NE): Severovýchodně od obchoďáku (opět v rohu mapy) je bod extrakce elektrárny. Vydejte se přes bránu a hledejte auto na okraji mapy, abyste mohli začít extrakci. Nezapomeňte, že musíte být vedle automobilu na konci časovače, abyste mohli extrahovat. Tento je blízko k obchoďáku, což usnadňuje dosažení. Není to však vždy otevřené, trvá dlouho a bude to stát uklizenou částku 3000 rublů, které se odtud extrahuje. Pokud zde nejprve extrahuje jiný hráč, trasa elektrárny se zavře.
  • EMERCOM Checkpoint (SE): Poslední bod extrakce výměny je na jihovýchodním okraji mapy. Vydejte se po silnici a kolem vozidel, dokud se nedostanete na blokodovou cestu vedle dlouhého přívěsu. Postavte se u kamionu a začnete extrahovat.

To jsou všechny tři body extrakce map v útěku z Tarkova. Na této mapě jsou ve srovnání s ostatními docela jednoduché, ale stále stojí za to procvičit vaše trasy, když se potřebujete dostat ven. Hledáte další příručky Tarkov? Níže uvedené odkazy vám mohou pomoci.

  • Útěk z Tarkov tovární mapy extrakční body
  • Doručení z minulého průvodce únikem z Tarkova
  • Útěk z Tarkov Gunsmith – Část 4 průvodce

Henry Stenhouse podává věčný trest jako přidružený editor Allgamers. Svůj mladší život strávil studiem fyzikálních zákonů, dokonce i tak daleko, že dokončil doktorát v předmětu, než videohry ukradli jeho duši. Přiznávejte svou lásku k Super Smash Bros. e -mailem na [email protected], nebo ho chytit na Twitteru.

Útěk z Tarkovova průvodce mapy výměny

Interchange je masivní nákupní centrum se třemi obrovskými podlahami obchodů v Oli, Idea a Goshan. Stejně jako centrální spleť menších obchodů se spoustou tras, které se mají proříznout, schodiště, aby se plazily, a eskalátory hlasitě orazím, přestože vašemu týmu řekl, aby ho udržel v klidu. Přístupové chodby a sklady znamenají, že může být docela snadné vyhnout se kontaktu s hráči a získat spoustu kořistí bez vystřelení výstřelu.

Šéf této mapy, Killa, je však cílem vysoké hodnoty s velkou část konfliktu mapy centralizované kolem jeho umístění tření. Vyjmutí hráčů a SCAV se mohou hodně spoléhat na vaši schopnost slyšet kroky nebo výstřely a vědět, jak k nim přistupovat nejvýhodnějším způsobem. S velkou podzemní parkovací strukturou a pruhem vnějšího území, které obíhá celou nadstavbu, je výměna rozmanitá, smrtící a zisková místo k nájezdu.

Tato příručka by vám měla pomoci pochopit základy mapy a jak z vašich běhů vytěžit maximum.

Útěk z Tarkovova výměny se vynoří

Pokud chcete svou nejlepší šanci na úspěch v Escape z Tarkovovy výměnné mapy, musíte znát tření. Tam, kde se vynoříte, může určit, zda se můžete dostat k kořisti nebo šéfovi mapy Killa, nebo dokonce k jiným hráčům rychleji než ostatní. To také informuje o vaší poloze extraktu, a zatímco v poslední aktualizaci byly přidány nové body, hlavní možnosti jsou stále v opačných rozích, na které se vynoříte.

Spawns jsou rozděleni na dvě strany, Emercom na východ a železnice na západě. Vaše extrakční body jsou určeny vaším třením a budou vždy na opačné straně mapy. .

Útěk z Tarkovova výměny se vynoří

. Existuje vojenský kontrolní bod, který označuje exfil pro ty na druhé straně. V podobě autobusů a automobilů existuje určitá krytí, ale obvykle se budete chtít rychle pohybovat, protože vás nepřátelé mohou zapojit brzy a z dosahu. Tato strana vám může poskytnout přístup k rampě, která vás rychle vede do skladů Oli, a na několik skvělých kořistí.

Železniční strana

Železniční tření vás postaví na východní nebo jižní stěny. Budete se chtít rychle dostat do nákupního centra, protože není velká hodnota blízká tření a některé z věží značení mohou být vylezeny, aby ostřelovačům poskytly dobrý přehled o vašem přístupu. Rychle hraní vás dostane do bezpečí, než se vaši soupeři mohou nastavit.

Útěk z výměnných extraktů z Tarkova

Útěk z Tarkov Railway Exfil Interchange

Železniční exfil

Železnice je zastrčena do jihozápadního rohu a je na konci dlouhé železniční trati. Dostat se k němu zahrnuje buď překročení dálnice, procházející malým dřevem, nebo procházení staveništěm. To vše může být nebezpečné, takže nenechte svou stráž, dokud nezasáhnete bod extrakce.

EMERCOM INCHANGE Útěk z Tarkova

EMERCOM kontrolní bod

Kontrolní stanoviště EMERCOM je na severozápadě a je také vedle malého dřeva. Je blíže k hlavní struktuře než železniční exfil, což znamená, že může být zastřelen z některých mimo skladu Oli. Místo, které potřebujete, je mezi vozidly u stanů. Dávejte pozor na všechny křoví kolem východu, protože se jedná o běžná místa pro oportunistický výstupy, kteří vás čekají, aby vás vybrali, když se dostanete pryč s kořistí.

Útěk z Tarkov Map Guide - Interchange Power Station

Elektrárna

EXFIL EXFIL je jediný výpis, který stojí tři tisíce rublů na hráče. Až čtyři PMC se může dostat ven oslovením SUV na zadní straně elektrárny v jihozápadním rohu mapy. Pokud zde SUV není, detekovatelný zvukovým motorem, pak jej použili jiní hráči a již nejsou k dispozici. Uvědomte si dlouhý čas extraktu.

Díra ve zdi extraktu Únik z Tarkova

Díra v plotu

Díra je plot je vždy dostupný extrakt na západní stěně mapy. Je velmi blízký vchodu na podzemní parkoviště a je označen starými sudy za červenou přepravní kontejnerem. Úlovek pro tento přístupný odchod je, že nemůžete extrahovat batohem, takže se musíte rozhodnout, zda je váš kořist nebo snadný únik důležitější. Samozřejmě se na to můžete připravit tím, že si vezmu vestu TAC se spoustou úložného prostoru, ale nebudete moci odejít s většími předměty.

Útěk z Tarkovského výměnného výměnného extraktu SCAV

SCAV CAMP

Podél východní zdi je na dálnici řada vojenských stanů a nádob v nákladu. Za modrou kontejnerem nákladu je vždy k dispozici odchod, který vyžaduje, abyste s sebou přinesli přátelský scav. Nalezení hráče ovládaného SCAV, který nechce střílet, můžete být velmi složitý, ale pokud se hvězdy sladí, může to být pro vás výstup.

SAFEROOM EXFIL VÝMĚNA

Saferoom exfil

Saferom je komplikovaný výstup pro jedno použití, který vyžaduje, aby se několik obruče proběhlo. Nejprve musíte jít na elektrárnu v jihozápadním rohu a zapnout napájení celého Ultra Mall. Pak se musíte vydat do obchodu s hamburgerem ve druhém patře. . Dále je třeba přejeďte přejetím objektu #11SR keycard. Tím se otevře tajná bezpečná místnost na podzemním parkování. Hledejte žlutou dodávku s některými dvojitými přenosnými pracovními světly. Uvnitř bezpečné místnosti je váš exfil, stejně jako přepínač k otevření kontejneru objektu 14.

Oli na mapě výměny v útěku z Tarkova

Kořist

Interchange je spousta potenciálních kořistí. Oli má spoustu vysoce hodnotných položek tečkovaných kolem zadních polic, které lze prodat na útěku z Tarkovského blešího trhu za dobrou cenu.

Budete se muset seznámit s nejcennějšími položkami ve hře. OLI má spoustu nevyžádaných od nástrojů od nástrojů a motorů po palivové kanystry a šrouby. Jakmile se přesunete do obchodu, existuje několik velmi nebezpečných dlouhých linií dohledu, takže se držte stinné zadní stěny pro bezpečnost.

Store Techlight na mapě výměny

Techlight ve druhém patře ultra trhu má volné kousky technologií, občas tření grafických karet. Techlight je obvykle rychle zasažen hráči, zejména ti, kteří přicházejí s batohem a pistolí speciálně pro rychlý běh.

. .

Kiba Interchange

Kiba je obchod se zbraněmi, který je často skladován s volnými přílohy a rozsahy, včetně tepelného rozsahu Reapir. Má také zadní klec často obsahující vzácné zbraně. Chcete -li se dostat do obchodu, budete potřebovat klíč k prodejně obchodu Kiba, ale uvědomte si, že otevření dveří spustí poplach, který upozorní všechny na mapě vaší přítomnosti. To může být deaktivováno stisknutím přepínače alarmu v místnosti vedle Oli, nebo tím, že jde na druhou a zamíří na východ nejvíce zdi, poblíž eskalátoru. Chcete -li se dostat do zadní klece, budete potřebovat klíč ke dveřím roštu Kiba.

Killa Interchange Boss

Killa je velmi nebezpečný šéf k boji. Má nesmírně tvrdé brnění, které je pro něj speciálně zdobeno. . Pokud spatří hráče, bude je vytrvale lovit. Killa hlídá kolem prvního patra Ultra Mall a obvykle může být spatřena poblíž Kiba. Přineste zbraně s vysokou penetrací, aby prořízly jeho extrémně tvrdé brnění. Hodnota, kterou získáte od zabíjení Killa, je zcela na jeho vybavení, přičemž vše je velmi užitečná nebo cenná.

A tady to máte, náš průvodce pro výměnu. Máme také několik rad pro mapu Woods a mapu celních úniku v Escape z Tarkova, abychom vám pomohli, pokud právě začínáte.

Může to váš počítač spustit? Zkontrolujte útěk z požadavků na systém Tarkov na PCGameBenchmark.

Jack Grimshaw Jack Grimshaw je spisovatel her, který zakryl útěk z Tarkova pro PCGamesn.