Essence Dragon Vein | Wo Long Wiki, Wo Long: Fallen Dynasty Guide – kde najít každý dračí žíla Crystal a Dragon Vein Essence | Windows Central

Wo Long: Fallen Dynasty Guide – kde najít každý dračí žíla Crystal a Dragon žíla Essence

Wo Long: Fallen Dynasty

Essence Dragon Vein | Wo Long Wiki

Dračí žilní esence je použitelná položka v Wo Long: Fallen Dynasty. Použitelné položky jsou složeny především ze spotřebního materiálu, které mají různé účinky, jako je hojení Originální Qi měna používaná pro vyrovnání, zvyšování vašeho Morálka a mnoho dalších. Některé použitelné položky jsou nástroje, které lze znovu použít a nezmizí po použití. Většina použitelných položek lze přiřadit k a Rychlý slot a používá se okamžitě, aniž byste museli procházet inventář, i když v boji.

Wo Long: Fallen Dynasty Dragon Vein Essence Informace o položce

Dračí žíla Essence se z Qi v atmosféře nasává do dračích žil, míchání s podzemním qi a kondenzací. Když je držen v ruce, je mírně teplý, ale cítí se beztíže.

Upgraduje dračí lék a zvyšuje jeho schopnost kondenzovat Qi z dračích žil.

Průvodce Dragon Vein Essence v dynastii Wo Long Fallen

 • Použitím Dračí žilní esence při použití zvyšuje účinek zotavení draka.
 • Můžete také najít a Dračí žilní esence V rámci skryté vesnice. Museli byste získat klíč Taoistův dům z hledání nesmrtelného průvodce a taoistického dvora z War’s Flames Blaze. Poté vstupte do domu uzamčeného taoistu a pokračujte podél říms vzadu, abyste našli Essence dračí žíly.

Wo Long: Fallen Dynasty Guide – kde najít každý dračí žíla Crystal a Dragon žíla Essence

Zjistěte, kde najdete potřebné položky upgradu pro léčbu draka.

Wo Long: Fallen Dynasty in Game Screenshot of the

(Image Credit: Windows Central / Koei Tecmo)

V Long: Fallen Dynasty se setkáte s mnoha nebezpečnými příšerami a válečníky, kteří mohou uhasit váš život v mrknutí oka, pokud si nebudete opatrní. Zatímco honíte své bojové dovednosti, budete vás z velké části udržovat naživu, budete potřebovat zdravotnické potřeby, abyste vás uzdravili, když se vám nepřátelům podaří zranit – jmenovitě dračí pot.

Dračí hrnčí vyléčení je silným uzdravovacím předmětem, který může okamžitě obnovit dobrý kus vašeho zdravotního baru. Když však poprvé začnete hru, budete mít pouze 3 baňky Dragon’s Pot Cure do práce a jak se vyrovnáte svou postavu, začne léčit sílu vyléčení draka hrnce.

Naštěstí můžete upgradovat dračí hrnčí léčbu shromažďováním speciálních položek rozptýlených po mnoha bojišti Wo Long: Fallen Dynasty s názvem Dragon Vein Essences a Dragon Vein Crystals. Jsou však obtížné najít, takže jsme katalogizovali umístění upgradu každého draka, aby vám pomohly přežít mnoho pokusů a soužení v tomto temném fantasy dobrodružství.

Wo Long: Fallen Dynasty Guide – Dragon Vein Crystal Locations

 1. Kapitola 2 – Two Chivalrous Heroes Battlefield: Po odeslání obřího šéfa opice jménem Zhuyan pokračujte v trekkingu útesů, kde se setkáte se Zhu Xia, kovářem, který vám může prodat zásoby a upgradovat vaše zařízení. Za ní leží cesta, která vás zavede na několik struktur hlídaných příšerami. V hrudi uvnitř první budovy najdete drakovou žilní krystal.
 2. KAPITOLA 2 – Démon pevnost žlutého nebeského bojiště: Po odemčení brány za vlajkou bitevní vlajky najdete krystal dračí žíly nalevo od nádvoří na lavičce v jedné z nedalekých budov.
 3. Kapitola 3 – Pád zkorumpovaného eunuch: Jakmile dorazíte na nádvoří s rybníky, zasadíte u vchodu do chrámu bitevní vlajku a poté zamířte do pravého rohu oblasti, abyste chytili křišťálovou žílu dračí žíly.
 4. Kapitola 4 – století slávy vyhořelo: Crystal Dragon Vein na tomto bojišti je v oblasti s drakem, který na vás zavolá blesky, pokud se přiblížíte. Takže se toho budete muset zbavit tím, že odchopíte jeho zdraví pomocí kouzel na dálku a kouzelníky kouzelníků. Jakmile je pryč, můžete prozkoumat oblast, aniž byste byli zasaženi bleskem. Z nedaleké bitevní vlajky se vydejte na střechy a nakopněte jakékoli vodní hrnce, které vidíte, aby na zem vložily ohně, vyvinuly průchod. Pokračujte v trekkingu přes střechy, dokud nedosáhnete žebříku napravo od vodního hrnce. Vyšplhejte se po tomto žebříku a najděte krystal dračí žilního nacházejícího se na dně.
 5. Kapitola 4 – Tyranův konečný banket: Když se dostanete na bambusovou zahradu, projděte se podél plotu velké budovy, kde voják nesoucí sekeru hlídá oblast. Pokračujte po plotu, dokud nedosáhnete rohu. Odtud přeskočte přes plot a najdete krystal dračí žíly.
 6. Kapitola 5 – Cesta válečníka: Crystal Dragon žíly je v hrudi umístěné za umístěním bitevní vlajky střežené velkým terakotovým vojákem.
 7. Kapitola 6 – Hle, glaive spravedlnosti: Při zkoumání hrobek nakonec narazíte na děsivě vyhlížející místnost pokrytou červeně zubatými krystaly vyrobenými z negativní korupce Qi a velkým humanoidním prasečím démonem ve středu zvaném Leishi. Crystal Dragon žíly je v hrobce za Leishi.

Wo Long: Fallen Dynasty Guide – Dragon Vein Essence Locations

 1. Kapitola 2 – Žluté nebe hoří: Poté, co dorazíte na druhou bitevní vlajku tohoto bojiště, vyšplhejte se na nedaleké římsy. Odtamtud se dopředu dopředu, dokud narazíte na tygřího démona zvaného Changgui, který hlídá hrudník obsahující esenci dračí žíly.
 2. Kapitola 2 – Údolí pláče Wraiths: Asi v polovině bojiště najdete roztomilé stvoření podobné panda s názvem Shitshou. Vezměte vidličku na cestě vedle ShiteIesshou, která vede doprava a zabijte nepřátele, které tam najdete, aby zasadili značkovací vlajku. Na římse poblíž vlajky budete moci vidět Essence Dragon žíly vedle dvou changgui.
 3. Kapitola 3 – Při hledání Průvodce nesmrtelným: Esence Dragon žíly visí na větvi v jeskyni obývanou masivním krokodýlem démonem zvaným Zhupolong. Buďte na stráži, protože toto stvoření skrývá pod zemí – čeká na přepadení hráčů, kteří v této oblasti chodí směrem k bitevní vlajce.
 4. Kapitola 3 – Pád zkorumpovaného eunuch: Po výsadbě bitevní vlajky nacházející se na dně velké komory obklopené vodou s vysokou výdrží a sirény podobnými démony zvané Shuigui, zamířte do místnosti nejblíže klevo od vlajky. Zde najdete klávesy Luoyang Dungeon, které lze použít k odemčení každé buňky v tomto dungeonu. Pomocí těchto klíčů otevřete buňku poblíž výše uvedené bitevní vlajky a najděte uvnitř Dragon žílu Essence.
 5. Kapitola 4 – Battle of Hulaoguan Pass: Po vyčištění tábora obsahujícího bitevní vlajku a několik vojáků ovládajících sekeru použijte balistiku poblíž vlajky k zbourání dřevěné barikády u předního vchodu do tábora. Odtud vylezte na nedaleké platformy a dosáhnete hrudníku obsahující esenci dračí žíly.
 6. Kapitola 4 – Temnota nad řekou Hanshui: Když se dostanete na poslední bitevní vlajku bojiště, otočte se a uvidíte dům na druhé straně řeky. Dvojitý skok přes řeku, aby dosáhl dřevěného balkonu domu a vstoupil do něj a našel hrudník s drakovou žilní esencí uvnitř.
 7. Kapitola 4 – Tyranův konečný banket: Při zkoumání jeskyní tohoto bojiště se setkáte s místností, kde je umístěn zhupolong. Poté, co jsem to porazil, vyšplhejte na nedaleké platformy a dosáhnete esence dračí žíly, která sedí na vrcholu klece, která drží lano.
 8. Kapitola 4 – osud baviče: Esence drakové žíly sedí na vrcholu mostu rybníka, který ho hlídá Changgui.
 9. Kapitola 5 – Flames War’s Flames Blaze ostře: Po výsadbě bitevní vlajky na střeše spadněte dolů a aktivujte nedaleký přepínač a vypustíte kanál. Jakmile to bude hotovo, vraťte se na žebřík, který jste použili k dosažení této oblasti, a sestupujte do kanalizací. Když se dostanete na dno, vydejte se kolem dvou terakotových vojáků, abyste našli oblast, která byla dříve nepřístupná kvůli povodni. Odpadněte dolů a poté vyšplhejte po žebřících, abyste dosáhli druhé strany této místnosti, abyste našli pod trochou trosek pohřbenou esenci dračí žíly.
 10. Kapitola 5 – Nezařízené srdce: Po vysazení druhé bitevní vlajky tohoto bojiště se vyšplhejte po žebříku poblíž a potom se vydejte doprava, abyste dosáhli vypuštěného kanálu s lovem zhupolong pro svou další oběť. Po zavraždění krokodýla, vyšplhejte se po žebřících vedle něj, abyste se dostali na vrchol kanálu a otevřeli tam hruď čekající tam.
 11. Kapitola 5 – Lu Bu, nejmocnější mezi muži: Když vypustíte bojiště povodně, vyšplhejte se, dokud nezasáhnete úroveň země a nenajdete Zhupolong. Poté, co ji odesláte, zasaďte bitevní vlajku a projděte kolem dvou shuigui, abyste našli budovu s lidskými vojáky uvnitř. Když porazíte vojáky, vstupte na východ vzadu, pak zahněte doprava, znovu zahněte doprava a pokračujte v pohybu vpřed, abyste dosáhli Essence Dragon žíly.
 12. Kapitola 6 – Hle, glaive spravedlnosti: Na tomto bojišti narazíte na oblast pokrytou hustou mlhou. Jakmile sem dorazíte, pokračujte v pohybu po hlavní silnici, dokud nenajdete ChangGui. Poté, co zničíte démona tygra, vyšplhejte se po žebříku, který byl za ním, a zamířte doprava, aby našli dva vojáky hlídající drakovou žílu Essence.
 13. Kapitola 6 – Útok na Wuchao: Po zvednutí bitevní vlajky se vydejte do místnosti poblíž obsahující negativní krystaly Qi, hrudník a démonské pavouky, kteří se skrývají na stropě. Jakmile rozdrtíte pavouky, otevřete hrudník a najděte esenci dračí žíly.
 14. Kapitola 6 – Rozhodná bitva o Guandu: Než dorazíte na první bojový boj na tomto bojišti, nakonec narazíte na putující Zhuyan. Poblíž Zhuyan je dům obsahující démona podobného hedgehogu s názvem Huoshu. Pokračujte kolem Huoshu a poté vyšplhejte se na římsy za ním, abyste dosáhli jiného domu s hrudníkem, který je umístěn Dračí žíla Essence.
 15. Ostatní – ve skryté vesnici MT. Tianzhushan: Poslední esence Dragon Vein vyžaduje, abyste šli na skrytý postranní dotaz, abyste pomohli dámu najít klíče do jejího domu – klíče od Taoistův dům a klíče od dvorku. Taoistické domácí klíče najdete v bojišti „Při hledání nesmrtelného průvodce“. Poté, co opustíte jeskyni s Zhupolongem a Battle Flag, podívejte se na levou k klíči ležící na zemi. Druhá sada požadovaných klíčů se nachází v bojišti „War’s Flames Blaze Blaze“. Když dosáhnete poslední bitevní vlajky v kanalizacích, zamiřte k malým dveřím vlevo a najdete klíče ležící na zemi na levé straně. Dávám zpět ve skryté vesnici, klíče od Taoist’s House odemknou přední dveře jejího domu a klíče pro dvorek odemknou zadní vchod, kde najdete esence dračí žíly ležící na skalnatém sloupu, na kterou musíte skočit.

Při boji s válkou nikdy nemůžete být příliš připraveni.

S tím nyní znáte umístění každého upgradu potřebného k posílení účinnosti drakového potrubního léku v dlouho: padlá dynastie. S více léky, které máte k dispozici, budete mít mnohem větší šanci na dobytí mnoha nepřátel dopředu a bavíte se hrát jednu z nejlepších her Xbox z roku 2023.

Wo Long: Fallen Dynasty

Vyřaďte na cestu k obnovení pořadí na půdu sevřenou válkou a chaosem v Wo Long: Fallen Dynasty. Využijte sílu božských zvířat a technik mistra bojového umění, které porají hordy démonů a mocných válečníků legendy.

Získejte zpravodaj Windows Central

Všechny nejnovější zprávy, recenze a průvodce pro Windows a Xbox Diehards.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Alexander Cope

Alexander Cope je herní veterán 30 a více let, především pokrývající hry PC a Xbox zde na Windows Central. Hraní od 8bitové éry se Alexanderovy odborné znalosti točí kolem herních průvodců a zpráv, se zvláštním zaměřením na japonské tituly od Elden Ring po Final Fantasy. Alexander je vždy na palubě, aby pomohl našim čtenářům dobýt nejobtížnější hry v oboru – když se může odvrhnout od lovce monster, který je!