Essential Mods for Fallout 4: Fallout 4 Generelle DiSchusjoner, 10 nejlepších Fallout 4 mody pro PC – vložte časopis

10 nejlepších modů Fallout 4 pro PC

Ve dnech, kdy jsem poprvé nainstaloval mody do Fallout 3, Fóra Nexus se vyvinula v absolutní říši divů nového herního obsahu. Je těžké uvěřit, kolik her může být v těchto dnech upraveno a jak vysoce kvalitní jsou některé z modů. Vždy jsem v vděčné úctě těm, kteří si udělají čas na poskytnutí nového materiálu pro prodloužení života vesmírů, které miluji prozkoumat. A v Fallout 4, Hra, která má určitě své nedostatky, příležitost vyladit a upravit zážitek může být rozdíl mezi hratelným a nehratelným.

Essential Fallout 4 Mods

24. Juni 2017 KL. 15.28

Před přidáním jakýchkoli modů vždy zálohujte své uložené hry nebo proveďte samostatné uložení.

Osady se rozšířily kombinované
Postavte si vlastní trezor – dává vám téměř 10 prázdných nových trezorů, které můžete stavět s novými kousky!
Snappy House Kit
Snappy DLC Kit (oba nejsou budováním
V domácnosti
Cat Deco Carpets, přidává nádherné koberce a můžete použít bílý koberec na stropě pro vzhled popcornu nebo knockdown dokončeného zbrusu nový strop, podívejte se na mé fotky FO4 na mém profilu pro obrazovky> Fallout 4. Používám z toho sakra. Koberec, dlaždice, mramor, dokonce 3d tráva!
Scaler NPC je pěkný pro škálování 1: 1 NPC, aby byla hra tvrdá (myslím, dokonce i na médiu)
K dispozici je také nějaký typ modu pozemních kousků, který vám dává kousky pozemních.
Runner Subway vám dává spoustu metra, ale mohou být těžko šílení!

Quincy jako osada je skvělá, stejně tak je relé -web alfa, na okraji zářícího moře, osady fungují 100% a zvyklé vám nechají havárie. Existuje také:
Stanice metra Kenmore pracuje 100% a je hned vedle Hangmanovy uličky.

Scrappy Scrap Merchant je skvělý prodejce stavebních potřeb. Nestavíte domov bez toho 🙂 Skvělé, pokud hromadíte haraburdí a zbraně a brnění, nebo jste se zbavili limitu váhy jako „Hej, musím zde stavět město“.

Rychlejší míra respawn je také posednutím boha, která udržuje nepřátele stále přítomné a zabrání tomu, aby se hra stala nudou. Můžete si vybrat od 1 ~ 24 hodin respawn času pro vnější buňky a interiéry, jednotlivě. 6 hodin však funguje pěkně.

U modů šrotu, pokud je váš počítač hraniční pro výkon GFX, nevyžadují je, vyžadují úpravu některých věcí v Ini pro hru, která zase deaktivuje vylepšení výkonu, která to pomáhají probíhat hladce (a není to nejlepší běh hra začít).
Používám šrot vše a Scrappable Commonwealth (způsobuje, že šropnost funguje kdekoli i nová osada, která první nepokrývá), The Do hrají spolu pěkně, ale nepoužívejte Scrappable Commonwealth, dokud to absolutně nebudete muset, a neudělat všechny vanilkové osady , protože to rozbije 2 ze snap body na výchozí nudné hnědé 6-panelové dveře.
Toto není problém, pokud máte místo všude/místo kdekoli a f4se (prodlužovač skriptů).

Přeskočte tyto mody níže, způsobují problémy!
Osady osady, tyto způsobují 1 sekundové zasažení, když nedaleko a jejich kombinovaná verze byla zdrojem četných hodinových nebo více CTD v mé hře. PŘESKOČ TO!
Přeskočte zbroj a zbraně mody, protože mohou havarovat vaši hru, zejména když jsou kolem dodavatelů!
Snap n Build je pěkný, ale bílá nová sada cihel má problémy s navmeshingem na podlahách a vnitřních dveří. Nikdy jsem nedostal tyto budovy, aby fungovaly správně, ale ta s cihel-texturou zdi funguje dobře, ale nevyrábí nejhezčí budovy.
Stvořitel Adhd’ed pryč od toho, co je pěkná sada, je to vážná hanba, mohla to být skvělé. Dokončete, co začnete, lidi.
Znovu vytvořené předválečné domy zkazily textury v celé hře na nové, takže to nechápejte.
Uvědomte si uživatelé GFX AMD GFX, že enb reshades zhoršuje závady shaderu v této hře, jsem uživatelem RX480 a nechám to a nemohu to spustit po dobu 10 minut, aniž by se ukázaly, ale hra zůstává hratelná hra.

Asi 1000 hodin do mé hry Save, stále hratelné 🙂

Neoficiální záplata je přísaháním některými, odvrácenými ostatními, mám zde malý problém stranou, že jeden nebo dva úkoly (jedna jsou hubologové Nuka-World), kteří se zasekli (pevné příkazy getstage a sestavy konzoly), ale pomohl jsem mnoha uživatelům, kteří uvízl jsem ctd’ing s náplastí, takže si vyberte moudře mého přítele, vyberte si moudře!

K dispozici je také mod pro přeskočení domácího domova pro Nukaworld, pokud vám útočíte na vlastní osady.

10 nejlepších Fallout 4 Mods pro PC

10 nejlepších modů Fallout 4 pro PC

Už jsou to roky, co jsem poprvé napsal tento seznam nejlepších modů pro Fallout 4, a v té době se toho hodně změnilo. Pojďme se tedy podívat na to, co je tam venku.

Ve dnech, kdy jsem poprvé nainstaloval mody do Fallout 3, Fóra Nexus se vyvinula v absolutní říši divů nového herního obsahu. Je těžké uvěřit, kolik her může být v těchto dnech upraveno a jak vysoce kvalitní jsou některé z modů. Vždy jsem v vděčné úctě těm, kteří si udělají čas na poskytnutí nového materiálu pro prodloužení života vesmírů, které miluji prozkoumat. A v Fallout 4, Hra, která má určitě své nedostatky, příležitost vyladit a upravit zážitek může být rozdíl mezi hratelným a nehratelným.

Můj chutná Fallout 4 Mods je rozmanitý. Některé z těchto modů byly původně vybrány, aby správně některé ze základních zločinů hry. Ostatní byli vybráni pro svou schopnost posílit jeho prostředí. Zde je deset mých oblíbených, pokrývající vše od atmosféry a počasí, po hudbu, položky workshopu a další.

Fallout 4 True Storms.jpg

Pro mnoho lidí je hlavní přitažlivost moderní Vypadnout Hry spočívají v jejich svobodě průzkumu. Existuje jen málo věcí, které jsou tak příjemné jako bezcílně putující prostředí otevřeného světa, a pokud jde o ty, série má některé z nejlepších. True Storms, mod počasí pro Fallout 4, Může prodloužit některé z vašich virtuálních sledovacích hodin přidáním několika nových typů počasí, nové vizuální efekty a textury pro dešťové a prachové vzory, nové hrom a zesvětlení a vylepšené interiérové ​​zvuky během bouří. Pokud jste šťastní pouze tehdy, když prší, pravděpodobně zbožňujete skutečné bouře.

Vividfo.jpg

Sbírka texturních modů stejného autora, Vivid Fallout je sada, která zkrášlí každodenní okolí Fallout 4. Zvyšování textur různých rysů krajiny, jako jsou stromy, skály, silnice, mosty a konkrétní struktury, úpravy většinou mění intenzitu kontrastu, ale s ohromujícími výsledky.

fo_better_settlers.jpg

Pokud jste do budovy osídlení těžko, jste pravděpodobně obklopeni známými tvářemi častěji než ne. Chcete -li věci trochu přepínat, použijte MOD Better Settlers, který do hry importuje přes 270 nových osadníků. Můžete je buď použít tak, jak-IS, nebo využít rozsáhlé možnosti přizpůsobení přátelství, od vybavení po poměr pohlaví, statistiky a úmrtnost. S tím můžete učinit své malé komunity vypadat mnohem realističtější.

Více odkud to přišlo z radio.jpg

Jsem velkým fanouškem jakéhokoli mod, který vám umožní více zábavy při zkoumání prostředí otevřeného světa a pro mě nové Vypadnout rozhlasové stanice jsou velkou součástí toho. Více odkud to přišlo nejen 111 (!) písně pro váš pip-boy, jsou tematicky vhodné a také přátelské k nore, z „atomového koktejlu“, jak provádí Slim Gaillard Quartet, a Arthur Crudup je „Budu kopat díru“.

Neoficiální patch Patch.png

Je smutné, že Bethesdě nelze věřit, že vyřeší všechny problémy ve svých hrách. S každou hrou přichází nevyhnutelná neoficiální fanouškovská hračka. Máte -li prostředky ke stažení a instalaci modů, mělo by to být pravděpodobně vaše první. Bonus: Byl optimalizován pro práci s většinou modů.

Crafting Munice Mod.JPG

Další důvod, proč rád používám příležitostný mod? Divné dohody o her. Jsou některé nepřítomnosti Fallout 4 To prostě nedává smysl. Vezměte například nedostatek řemeslné munice. Fallout: New Vegas měl řemeslnou munici. Fallout 4 má řemeslné brnění a zbraně. Proč také ne munice?

Představuji si, že to má něco společného se zvyšováním obtíží hry. Méně munice znamená, že se hráč musí buď spoléhat na zbraně melee nebo nést širší škálu zbraní, které zabírá hodně prostoru v inventáři, který díky tvorbě a systémům vypořádání již na svou váhu zvýšil požadavky. Tvrdím však, že ve schématu věcí by postipokalyptická společnost pravděpodobně byla schopna hledat způsoby, jak produkovat novou munici, než by pokročilé zbraně viděné ve společenství. Ve skutečnosti si představuji, že by to bylo mezi prvními věcmi, které dělají. Správně toto nesprávné špatně stažením tohoto mod.

Přenesení mod.png

Když už mluvíme o přepravě, zašroubujte omezení zásob ve všech jejich formách. Byli jen středně nepohodlní Fallout 3 a Nové Vegas, ale jsou netolerovatelné Fallout 4. To znamená, že hra by byla bez nich příliš snadná. A i když můžete přidat do své váhy prostřednictvím příkazů konzoly, něco o tom je levné, jako byste podváděli. Pravděpodobně proto, že jste. Takže pokud byste chtěli vyrovnat omezení hmotnosti o něco lépe a vyladit je podle statistik charakteru vhodnějším způsobem, tento mod je pro vás.

DogMeat Companion Mod.JPG

Vzhledem k kvalitě a hloubce společníků Fallout 4 (představovat některé z nejlepších psaní v celé hře), je naprosto zločince, že hráč může mít pouze jednoho společníka najednou. Podle autora tohoto modelu existují důkazy o tom, že hra byla původně zamýšlena tak, aby hráči umožnila cestovat s dogmeatem a jedním z dalších společníků současně (jako s minulými splátkami série, které umožnily dva). Z jakéhokoli důvodu to bylo vyřazeno z konečné verze Fallout 4. Ale naštěstí to můžete vrátit znovu s nejlepším přítelem každého.

Fallout 4 Seasons.png

Tento mod příznivě připomíná The Sims 2: Seasons, pravděpodobně jedno z nejlepších expanzí v Sims franšíza. Projekt sezóny Fallout přidává zimu, jaro, léto a pád do společenství s novými vzory počasí a efekty životního prostředí pro každého. Bohužel, mod se „nemění“ ze sezóny na sezónu; Budete je muset nastavit aktivací různých souborů. Je to však stále zajímavý pohled na to, jaké by byly pustiny se správnými sezónními vzory, a na památky dává svěží rotaci, což je obzvláště zábavné, pokud jste Fallout 4 Screenshot Junkie.

Homemaker Mod.JPG

Ze všech modů souvisejících s seminářem pro sídlo je tento pravděpodobně nejlepší. Zahrnuje sedm nových sad sestavení, několik jednotek pro stavebnictví, stovky nových dekorativních, osvětlovacích a domácích předmětů ve hře, které nebyly zahrnuty do dílny, pěstitele plodin, nové zemědělské plodiny a dávku nových bariér a plotů, které se hromadí, aby se objevily obrana. Se všemi těmito potenciálními vylepšeními na dosah ruky se můžete obrátit Fallout 4 do Sims 4 a transformujte společenství na své post-apokalyptické království.