Šest věcí fanoušků civilizace musí vědět o lidstvu | PCGamesn, lidstvo je posměšnější než civilizace, ale dobrým způsobem | Mashable

Lidstvo je nesmyslnější než civilizace, ale dobrým způsobem

Všechny tyto chyby budou pravděpodobně opraveny dostatečně brzy. Přesto byla cesta k tomuto bodu natolik příjemná, že nejsem příliš naštvaný, že se zdá, že nedokážu dosáhnout oficiálního konce. Příběh mé nakonec čínské civilizace skončil v mém srdci, se mnou uctíval, obával se a stále nejnižší znečišťovatel na planetě. (Zdá se, že dohled nad tím, že nemůžu vyžadovat obavy z klimatu.)

Šest věcí fanoušků civilizace musí vědět o lidském

Město na kopci ve strategické hře

Trvalo to o něco déle, než se očekávalo, ale lidstvo je konečně tady. Nová hra 4x hra Amplitude a Sega chce korunu civilizace a dělají vážný pokus o vyřazení firaxy ze svého trůnu – o kterém si můžete přečíst v naší lidské recenzi.

Poté, co se amplituda přirozeně chce pokusit přilákat fanoušky civilizace, která byla navržena tak, aby zpochybnila Titan Firaxis, se přirozeně chce pokusit přilákat fanoušky civilizace. Existuje mnoho podobností mezi Civ a lidstvem, ale také spousta klíčových rozdílů, které mohou zaměnit, rozrušit nebo jinak dát pauzu k zamyšlení, pokud jste právě zabalili hru Civ VI a rozhodli jste se vzít lidstvo pro Spin.

Nebudeme se dostat do hlubokých temných výklenků, řekněme, jak lidstvo přistupuje k propojování měst po železnici, nebo že „pracovníky“ jednotek nejsou ve skutečnosti věc. A určitě teď nechceme mluvit o mořských přechodech. Sestavili jsme však seznam šesti klíčových rozdílů, které by měl každý civilizační fanoušek vědět o lidstvu. Snažte se být vyděšeni všemi nástroji.

Jedna civická, mnoho kultur

Jednou z nejzajímavějších a nejsilnějších možností civilizace je ta, kterou uděláte hned na začátku, když se rozhodnete, jakou civilizaci chcete hrát. To má hluboký účinek na celý váš běh, protože každý občan má různé silné a slabé stránky, které povedou váš styl hry.

V lidstvu se rozhodnete pokaždé, když postoupíte do nové éry. Neexistuje žádná volba před hrou-začnete v neolitickém věku jako anonymní nomádský kmen-ale jak postupujete. Ty jsou nabízeny na základě prvního klíče, nejprve, takže pokud se zpoždíte, nepřekvapete, pokud AI nabije vaše oblíbené.

Tyto kultury jsou tematické kolem prominentních společností a států z jejich éry a každá je připojena k jedné ze sedmi afinit hry. Podobně jako v civilizaci, kultury v lidstvo přicházejí s jedinečnými jednotkami, okresy a rysy, z nichž druhá je zachována, když procházíte érou, aby definovali konkrétní schopnosti a identitu vaší civilizace. Pokud si přejete, vyberete si ne Změnit kulturu při postupu do nové éry a místo toho „překonat“ svůj současný. Pokud to uděláte, vyhrajete nějakou bonusovou slávu (viz níže), ale nezískáte žádné nové jedinečné.

Fullspectrum Warfare

Jednou debatou, která se objevuje občas mezi fanoušky CIV, je to, zda dáváte přednost doomstackům z Civ IV a dříve, nebo jeden přístup na hex, který přijal Civ V. Civilizace VI je uprostřed, s omezeným stohováním, ale lidstvo nabízí to nejlepší z obou světů.

Jednotlivé jednotky se mohou hromadit v armádě, která má jednotkovou čepici, kterou lze vylepšit prostřednictvím techniků, občanských a dokonce i kulturních rysů. Tyto armády se pohybují po mapě jako jeden entita, ale kdykoli dojde k bitvě, jednotlivé jednotky se rozpadají a šíří se po místním terénu, což se stane taktickou bitvou mapou určenou tím, kde se bitva odehrává.

Příbuzný: Průvodce válkou a bojem lidstva

Věnování pozornosti vašemu prostředí je klíčové – zkuste začít bojovat, když je vaše armáda na vysoké zemi. Jakmile bitva skončí, reforma jednotek do původního zásobníku (za předpokladu, že přežije). Bitvy mohou vydržet na několika zatáčkách, protože každá zatáčka na mapě kampaně zpracovává pouze tři bitevní kola.

Taktické bitvy lidstva mají spoustu podnětů z jedné z dřívějších 4x her Amplitude, nekonečné legendy a neměly by být ignorovány. Pokud chcete, můžete je automaticky rozlišit, ale to má tendenci přinést horší výsledky, než když s nimi bojujete-a ignorování boje lidstva znamená ignorování jedné z nejlepších funkcí. Zejména fanoušci civilizace by měli dát šanci vidět, jaký rozdíl to může změnit tok hry.

Aktuální éra CIVS Hraje z lidstva

Nejde o dokončení, jde o vítězství

V civilizaci byl způsob, jakým by hra mohla skončit (mimo podmínku limitu). Pokud jste hráli vědeckou powerhouse, pravděpodobně byste stříleli na vědecké vítězství, které vás obecně vyžadovalo prozkoumat několik technologií pozdních her, abyste poslali misi Alpha Centauri (nebo Mars, v méně ambiciózní verzi vanilky Civ VI ).

Lidstvo odděluje, jak hry konec a jak ty vyhrát. Jak uvidíte z naší průvodce vítězstvím lidstva, existuje až sedm různých způsobů, jak hra může být prohlášena za „nad“, v závislosti na tom, které možnosti vyberete během nastavení hry. Ale jen proto, že se vám podaří ukončit hru.

Vítězem je civilizace s nejvyšším skóre slávy. Během hry získáte slávu a nikdy ji nelze ztratit. Existuje mnoho způsobů, jak to můžete udělat, ale jedním z primárních prostředků je vydělávání hvězd éry. Tyto „úspěchy“ jsou také prostředky, kterými postupujete z jedné éry do druhé, takže jim budete chtít věnovat velkou pozornost. Mezi další zdroje slávy patří výherní války, plnění světových skutků a budování zázraků.

Neolitický kmen zkoumající pobřeží ve strategické hře lidstvo

Neolitický

Pravděpodobně jste slyšeli hodně o neolitické éře lidstva. Začnete jako anonymní nomádský kmen, čerstvý z doby ledové a musíte strávit několik otočení jako předahorgická společnost, než položíte kořeny a nárokujete svou první kulturu. Civilizace je samozřejmě velmi odlišná – pokud nezachováváte své hlavní město v prvních několika zatáčkách, dáváte se do velké nevýhody.

V lidstvu musíte nejprve sbírat alespoň jednu hvězdu ERA, než vám bude dovoleno najít své první město. Na rozdíl od budoucích éry jsou zde zaměřeny pouze tři hvězdy, které se zaměřují za pěstování populace vašeho kmene nalezením jídla; za hledání „zvědavosti“ na mapě, které udělují kapku vědy a vlivu; nebo pro lov zvířat.

V neolitické éře si stále můžete nárokovat území tím, že odložíte základny, ale pokud si chcete nárokovat více než jeden, musíte najít další vliv a nemůžete tuto základnu převést do svého prvního města, dokud nedosáhnete Starověká éra. Klíčovým přenosem pro hráče CIV je snad odolat nutkání usadit nebo dokonce nárokovat území co nejdříve, a opravdu jít prozkoumat, aby našel nejlepší web pro vaši novou civilizaci. V neolitické éře na krátkou dobu zbývají další výhody, protože váš nomádský kmen může pěstovat poměrně rychle hledáním a lovem hledání a lovu.

Jediné nebezpečí je, že čím déle čekáte, tím méně je pravděpodobné, že si budete moci vybrat starověkou éru Civ, kterou vlastně chcete. A pokud budete čekat příliš dlouho, vaši sousedé vás budou předstihnout ve všech směrech. Potenciální kompromis z hlediska počátečních jednotek, vlivu pro nárokování území a dokonce i počáteční podpora vědy, by to mohl nahradit.

Strategická hra lidstva, kde je území pod konkurencí z několika říší

Kulturní šok

To je spíše sémantický bod, ale lidstvo nemá kulturu. Místo toho má vliv, mnohostranný zdroj, který měsíční světlome jako měna, kumulativní stav pro jednu sadu hvězd éry, a Pro vyvíjení tlaku na sousední území stejným způsobem to dělá kultura v civilizačních hrách. Přemýšlejte o tom jako o míře měkké síly vaší civilizace – kombinaci uměleckého úspěchu, diplomatického vlivu, mezinárodní reputace atd.

Produkující vliv je relativně jednoduchá záležitost, ale zjistíte, že existuje mnoho způsobů, jak jej utratit, zejména v rané hře. Vliv je klíčem k nároku na nové území, zakládání nových měst a připevňování nárokových území na města tak, aby mohla být řádně využívána, zavádějící nové občanské politiky a dokonce si vyžádat nové kulturní zázraky. Je to také důležité pro ovlivnění nezávislých národů-lidstva převzetí neutrálních městských států-a pochopení toho, co je „sféra vlivu“, a jeho význam v oblasti mezinárodní diplomacie je klíčový. Naštěstí máme praktický průvodce lidstvem, který vám pomůže.

Avatary

Něco úplně nového pro fanoušky Civ, avatarský systém lidstva je docela elegantní a nabízí vám způsob, jak nakonec světu dokázat, jak jste badass. Nejenže si můžete přizpůsobit svůj vlastní osobní avatar s širokou škálou kosmetiky, jako v mnoha RPG v těchto dnech, ale můžete jej skutečně sdílet se světem, aby ostatní hráči použili jako protivník kontrolovaný AI ve svých hrách. Můžete na to použít konkrétní „rysy“, abyste definovali, jak to bude hrát – to mohou být behaviorální rysy, jako je Treachery vs loajalita, stejně jako hraní výhod, jako jsou bonusy, jako jsou bonusy.

Jak často bude použito jako AI, zeptáte se? Zdá se, že docela často. Podívejte se na našeho průvodce AI Persona pro více informací, ale v podstatě, pokud svou hru připojíte s účtem Games2Gether (platforma Amplitude na zakázku), můžete nahrát svůj avatar na internet a nechat jej uvolnit na světě. Stojí za zmínku, že mnoho vlastností AI je třeba nejprve odemknout prostřednictvím trofejí, takže nebudete mít přístup ke všem zábavným.

Lidsind je nyní na PC přes Steam, The Epic Games Store, Google Stadia, a je dokonce k dispozici prostřednictvím herního průsmyku pro PC.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

„Lidstvo“ je mespírnější než „civilizace“, ale dobrým způsobem

„Lidstvo“ je mespírnější než „civilizace“, ale dobrým způsobem

Lidstvo je stejně jako Civilizace v tom nevyhnutelně přijde bod, když se podíváte nahoru a uvědomíte si, že hrajete 10 hodin rovně a práce začíná za dvě hodiny.

Vyvinul Nekonečný prostorStudios amplitudy, Lidstvo je 4x tahová strategická hra, která vám dává na starosti budování říše a správy zdrojů, diplomacie a války po celé věky. Srovnání série civilizace bylo nevyhnutelné a z dobrého důvodu. Od hexagonálních mapových dlaždic po vyvážení pobídky zdrojů, jako je jídlo a věda, mnoho z LidstvoFunkce budou známé fanouškům populárního simulátoru Utopia/World Dominator.

Jak se „lidstvo“ liší od „civilizace“?

Nejčastěji mezi nimi je nejbližší rozlišení, že spíše než výběr jedné civilizace na roleplay a zkreslení až do jaderné apokalypsy, Lidstvo Umožňuje vám postupně Frankenstein svůj vlastní občan společně z mishmash ostatních. Počínaje neolitickým érou se hráči mohou vybrat, že při dosažení každé nové éry přidají jinou skutečnou kulturu a přidají jeho přidružené port, který již nahromadí v předchozích érách, odemkne nové jedinečné jednotky a spustí náhlý otočení v estetice vaší společnosti – které – které – které – které – které jsou estetiky vaší společnosti – které – které – které – které – které jsou estetiky vaší společnosti – které je primárně zřejmý v nové Couture vašeho avatara. Oblečení je nejméně z vašich obav, ale je zajímavé vidět, jak váš vůdce náhle změnil svůj styl, jako by se batohoval po Asii a vrátil se nesnesitelným.

Není to nejvíce bezproblémová postup, protože přechod z Zhou do řečtiny do Umayyadu se nevyhnutelně cítí otřesné a nesouvislé. Všechny říše také podléhají změnám názvu, podle které kultury přijímají, což může být mírně matoucí, pokud jste nevěnovali velkou pozornost mezinárodním vztahům (naštěstí si zachovávají barvu a symbol frakce).

I tak, LidstvoPřístup dává flexibilitu hráčů, která civilizace nenabízí, což vám umožní posunout priority a tvarovat společnost podle toho, jak se vaše říše přirozeně vyvíjí. Možná jste si původně vybrali kulturu s výhodami zaměřenými na zemědělství, ale zjistili jste. Je rozhodnutí o tom, která kultura přijmout se cítí reaktivnější než předepsané, a přitom je aspirativní aspirativní.

LidstvoPodmínky vítězství také nabízejí hráčům více svobody. Spíše než mít více samostatných cest k vítězství jako v civilizaci, LidstvoVítěz je určen tím, kdo na konci hry nashromáždil nejvíce body slávy. Sláva může být získána různými metodami, jako je stavební zázraky, jako je opera Sydney Opera a zkoumat určité inovace měnící svět, jako je elektřina. Nejvýznamnější je také získat slávu tím, že dosáhnete konkrétních milníků ve vývoji vaší civilizace, jako je získání určitého počtu území a za to udělením hvězd éry za to.

Mashable obrázek

Na jedné straně jsem nadšený, že mohu hrát jako Australané. Na druhou stranu, strip těžební komplex. Kredit: Mashable

Přechod na další éru je možné pouze vyděláváním hvězd éry. Existuje sedm různých kategorií se třemi hvězdami ERA, což je celkem 21 k dispozici za éru. Získejte sedm hvězd éry v jakékoli kombinaci a přijmete novou kulturu a přesunete se do další éry. Lidstvo Ocenění éry hraje prostřednictvím kombinace cílů, jako je rozšíření populace, vojenské vítězství a vědecký úspěch, což znamená.

Zní to na papíře matoucí? Ano. Ale nakonec se to usadí na místo, když se kopáte, a ocitnete se přirozeně vyděláváte hvězdy, jak postupujete stejně, bez ohledu na to, co se rozhodnete upřednostňovat. Zjistil jsem, že jsem nebyl posedlý hvězdami ERA, a více jsem se zajímal o to, když jsem viděl sladkou tmavě modrou mého vlivu, který postupně umýval po celém světě. Stejně úžasné jako rozmanité kultury jsou v reálném životě, je to despoticky uspokojivé vidět, jak vaše síla úplně pohlcuje LidstvoMapa.

Mashable obrázek

Nejsme ve válce, ale je dobré vědět, že jsem v tomto přátelství poražený. Kredit: Mashable

Špatní sousedé

Existuje několik prvků Lidstvo To úplně nefungovalo tak, jak bych je očekával. Například, když jsem souhlasil s možností obchodování s strategickými zdroji se svým sousedem, očekával jsem, že budu moci vyjednat jednotlivé smlouvy nebo alespoň stanovit cenu. Místo toho jsem jednoduše dostal oznámení o tom, že mě informoval, že koupili práva na mé koně za 20 zlata – nikde blízko ceny, který by byl požadován chytrý vládce/obchodní magnát, jako jsem já. Bylo to stejné, pokud jde o požadavky na jiné národy. Mohl bych buď odpustit stížnost nebo požádat o restituci, ale to, co by tato kompenzace byla, bylo vždy předem určeno hrou bez mého vstupu.

Také jsem připojil některá nezávislá města, aniž jsem si uvědomil, že můj soused byl jejich patronem. Podle mé obrany jsou tyto podrobnosti, jako je tento, snadné mezi nimi chybět LidstvoNekonečná kavaléra statistik a informací a neexistuje žádná jasný přehled obrazovky diplomacie, která by se navzájem. Naštěstí jsem už byl dost silný, aby můj soused jen zavrčel mým směrem, ale mohlo to vyústit ve válku, kdybych jsem byl v méně stabilní pozici.

Mashable obrázek

Chyba znamenala tažení a upuštění mé populace na výrobu různých zdrojů nefungovalo, takže jsem se jen přestal bát zajistit, aby moje města měla dost jídla. Věčný růst není stejně udržitelný. Kredit: Mashable

Na rozdíl od civilizace, LidstvoHranice jsou neměnné a spíše se slotují jako kousky hádanek, než kolísají podle síly kultury nebo vlivu vaší společnosti. Jediným způsobem, jak rozšířit své území, je buď zřídit základny v nevyžádané zemi, nebo vzít města z jiných pravomocí. Tento přístup znamená, že se nemusíte starat o nepřítele, který získává půdu pouze skrze plíživou sílu K-Pop, ale ani vy-skutečnost, která vyústila v velkou díru pro zemi bez člověka uprostřed mé civilizace. Šíření vašeho vlivu dostatečně vám může umožnit požadovat území z jiné říše a potenciálně jít do války, pokud odmítnou, ale je to mnohem méně postupná, zákeřná akvizice.

Radost z nedokonalosti

Během 15 hodin jsem se setkal s několika chybami Lidstvo, ale byly do značné míry snadné ignorovat nebo pracovat – nebo ve skutečnosti fungovaly ve můj prospěch. Například, když požadovala další říše, změním své politiky, aby odpovídaly jejich, trest stability za odmítnutí se nikdy nezdál kopat. Nestydatě jsem to tak nestydatě využil tím, že jsem bez druhé myšlenky obvykle snížil zahraniční požadavky.

Dále, ačkoli jeden z mých soupeřů byl vyloučen poměrně brzy, měl jsem stále přístup k jejich diplomační obrazovce (i když jsem nemohl interagovat) a někdy jsem obdržel oznámení, že objevili zázrak nebo jejich postoj ke mně se změnil. Často jsem obdržel podobná nesmyslná oznámení a říkal mi, jako jsem ztratil neexistující válku s národem, který jsem počítal jako spojenec. Jednalo se však o relativně malé chyby a nezasahovaly z celkové funkce hry ani mého celkového požitku.

Mashable obrázek

Tato podpora vědy je pro mě naprosto zbytečná. Kredit: Mashable

O záležitosti je to, že jsem dosáhl LidstvoKonečná hra, ale stále neexistuje náznak, kdy nebo jak by hra mohla skutečně skončit. Maximalizoval jsem technický strom, poslal misi na Mars a jsem přes 450 vtoků, ale text „Hra končí X v levém rohu mé obrazovky tvrdohlavě zobrazuje nekonečný symbol. Přál bych si, abych mohl alespoň prostřednictvím svých vědců vytvořit více slávy, protože věda se v tomto bodě stala zcela zbytečným zdrojem. Uvažuji o zahájení války, jen abych něco cítil.

Uvažuji o zahájení války, jen abych něco cítil.

Všechny tyto chyby budou pravděpodobně opraveny dostatečně brzy. Přesto byla cesta k tomuto bodu natolik příjemná, že nejsem příliš naštvaný, že se zdá, že nedokážu dosáhnout oficiálního konce. Příběh mé nakonec čínské civilizace skončil v mém srdci, se mnou uctíval, obával se a stále nejnižší znečišťovatel na planetě. (Zdá se, že dohled nad tím, že nemůžu vyžadovat obavy z klimatu.)

Pokud máte rádi strategické hry založené na turncích, městských hrách nebo uspokojení předjíždění koláčového grafu, je tu spravedlivá sázka, kterou si užijete Lidstvo. Cítí se to trochu poslušnější než Civilizace, Ale to není špatná věc. Lidský svět je konec konců nepořádek.

Lidstvo je venku 17. srpna na PC.