Šestá podtřída Destiny 2 možná unikla stejným způsobem jako Strand, bude mít konečný tvar novou podtřídu v Destiny 2? Dot eSports

Bude mít konečný tvar novou podtřídu v Destiny 2

I když by to mohlo mít smysl, aby existovala další jedinečná podtřída temnoty pro tuto expanzi tematicky, noví super jsou všichni hráči dostávají.

Šestá podtřída Destiny 2 možná unikla stejným způsobem jako Strand

Ať už se jedná o nedůvěryhodné zaměstnance nebo NDA zlomové streamery, Destiny 2 měl v průběhu let mnoho velkých úniků. Ale zatímco zdlouhavé seznamy Pastebin mají různé stupně přesnosti, když je něco na videu? No, to je trochu přesvědčivější.

V úterý zveřejnil U/Nimbus9002 na Destiny 2 Leaks Subreddit video, jejichž „přítel je poslal“, zobrazující novou super ikonu a novou barvu podtřídy uvnitř videa VFX. Možná si vzpomenete Jak Strand poprvé unikl, zobrazující novou super ikonu a její zelenou barvu, uvnitř stejného typu videa. Ale zatímco to mělo připojený zdroj umění, stále nemůžu najít zdroj tohoto. V dnešní době určitě nemůžeme vyloučit falešný, ale analyzujeme to, co máme všechno.

Stejně jako únik pramene, existují skutečně pouze dvě věci, které lze analyzovat. První je barva. Zatímco většina ikon je prázdná během jejich vzhledu bliká a vyrazíte, můžete vidět, že druhý náboj melee je červená. Hráči hádali, že šestá podtřída hry bude červená hlavně proto, že uh, no, téměř všechny ostatní hlavní barvy jsou v tomto bodě odebrány. Dva odstíny modré, oranžové, fialové a zelené. Takže možnosti byly pravděpodobně buď červené nebo žluté a které vám zní větší „temnota“?

O tom, jaké „červené“ podtřídy by mohla být řada teorií. Hlavní jsou 1) Siva, 2) Energie noční můry, 3) rezonance. Siva se zdá být v tomto bodě nesmírně nepravděpodobná, ale rezonance, malé spirálové energetické útoky, které vidíme v pyramidách a z Rhulku a Lightfall Calus, se nejpravděpodobněji zdá být nejpravděpodobnější. Jsem však dost starý na to, abych si vzpomněl, že každý přísahal, že jsme buď dostávali podtřídu „Poison“ nebo podtřída „Soulfire“ pro The Green One a Bungie se vrátil s … vytahováním zelených strun z látky vesmíru a houpající se dál, a houpající se dál jim. Což bylo vlastně skvělé! Takže nevím, jestli se zde nějaké předpovědi vynoří.

Bude mít konečný tvar novou podtřídu v Destiny 2?

Destiny 2 The Final Screenshot Screenshot od Bungie

Další expanze Destiny 2, , Dorazí na začátku roku 2024 se spoustou nového obsahu pro hráče, které mají zažít, protože Bungie vypadá, že zabalí kolektivní příběh titulu. Osud.

To vedlo k velké otázce od fanoušků: Will Destiny 2: Konečný tvar mít Nová podtřída pro hráče vyzkoušet?

Ano Destiny 2: Konečný tvar mít nové podtřídy?

Odpověď na otázku je poměrně krátká; Pro hráče, ve kterém se budou používat, nebude existovat zcela nová podtřída Destiny 2: Konečný tvar. Pro každou třídu budou nové podtřídy, ale jsou na vrcholu stávajících podtříd.

Jak potvrdilo Bungie, lovci získají nový obloukový super, který se zaměřuje na házení elektrického nože, teleportuje na něj a přistání masivního výbuchu z efektu. Pro Warlocks dostávají hráči nový solární super, těžce inspirovaný z efektu Radiance z originálu Osud, Získání nabitých verzí jejich schopností. V neposlední řadě Titani získají nový prázdný super a házejí prázdnotu, které mohou vaši spojenci vyzvednout post-házení a používat k zabití více nepřátel.

S novými podtřídami je příležitost pro nové exotické předměty, které buzí nebo změní aspekty každého z nich.

I když by to mohlo mít smysl, aby existovala další jedinečná podtřída temnoty pro tuto expanzi tematicky, noví super jsou všichni hráči dostávají.

Přispívající spisovatel pro dot eSports. Pokrytí novinek eSports po dobu něco přes pět let. Zaměření na Overwatch, Valorant, Call of Duty, taktiku týmového Fight a některých obecných herních obsahu. Recenzent hry Washington po zveřejnění. Sledujte mě na Twitteru na @xtraweivy.

Jak odemknout nové podtřídy pramenů v Lighfall Destiny 2

Hraní podtřídy Destiny 2 Strand

Bungie

Pokud si dychtíte, abyste se dostali do budoucnosti Destiny 2 s novými podtřídami pramenů, zde je úplný přehled o tom, jak získat síly v Lighterfall.

Zatímco Lightfall přichází s širokou škálou nového obsahu, ať už je to vzrušující kampaň nebo náročné aktivity koncové hry, jako je kořen nočních můr, nová podtřída je vždy jedním z největších remíz.

Vzhledem k tomu, že je často jen málo a daleko, je příchod Strand povinný úplně otřást věci napříč deskou v Destiny 2. Od silných nových schopností po přepracované pohybové systémy je tu spousta, na kterou se obtěžujete hlavu.

Článek pokračuje po reklamě

Takže pokud jen skákáte a chcete se dostat ruce na nové podtřídy pramenů, tady je to, jak se to dělá v rozšiřování Lightfall.

Destiny 2 Lightfall Cinematic

Nové podtřídy pramenů jsou nyní k dispozici v Destiny 2 s vydáním Lightfall.

Jak odemknout podtřídy Strand v rozšiřování osvětlení Destiny 2

Odemčení nových podtříd pramenů v Destiny 2 je stejně jednoduché jako hraní přes kampaň Lightfall. .

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Okamžitě však nebudete mít přístup ke každé plné podtřídě, protože postupně získáváte nové upgrady a schopnosti během osmi misijní kampaně. Ale broušením vyprávěním budete mít podtřída svého Stránkova zamčená v žádném okamžiku.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Stejná metoda platí pro všechny postavy, bez ohledu na to, zda jste hlavní lovec, Warlock nebo Titan. Všechny podtřídy pramenů se začnou odemknout stejným způsobem pouhým přehráním kampaně Lightfall.

Takže to je vše, co je k tomu. Neexistuje žádná zdlouhavá boční nebo tuhá výzva k broušení, jen kampaň, kterou si můžete hrát vlastním tempem v nejnovějším rozšíření Destiny 2.