Evokers konečně získají třetí specifikaci v nadcházejícím Patch Wow Dragonflight Patch – Dot Esports, Wow Dragonflight získává nový buff založené na základě augmentace Evoker Spec | PCGamesn

WOW Dragonflight dostane nový buff založený na zvětšení evoker

Publikováno: 12. května 2023

Evokers konečně získají třetí specifika

Vyujte síly černých a bronzových draků s novou specifikací Evokera.

Obrázek přes Blizzard Entertainment

Po měsících zvěsti cirkulujících po celém Svět války komunita, nyní je oficiální: Evokery dostávají třetí specializaci Dragonflight Patch 10.1.5, Blizzard Entertainment dnes oznámil v aktualizaci vývojáře.

Nová specifikace Evoker, Augmentation, bude vyzvat silné stránky černých a bronzových draků, aby zmocnily vaše spojence. Zvětšení je považováno za specializaci poškození, i když také poskytne podpůrné prvky pro dungeon nebo raid skupinu. Podle Blizzardu lze evokery zvětšení klasifikovat jako „multiplikátory síly“, kteří zvyšují sílu své skupiny i sebe sama.

S příběhem Wow Dragonflight otáčí se kolem černých draků v náplasti 10.1, a příběh patch 10.1.5 cirkulující kolem bronzového vážky, zavedení evokerů zvětšení uprostřed expanze přichází v perfektním čase. Zatímco evokery devastace a konzervace přitahují síly červených, modrých a zelených Dragonflights, tito noví evokery se zaměří na střed se zaměřením na narativní posuny expanze.

Podle Blizzardu mnoho augmentačních schopností používá „inteligentní nebo blízké automatické cílení“. Zatímco se zaměřujeme na jednotlivé spojence a distribuce buffů je stále přijatelné, bude herní evokery augmentionainonu dostatečně flexibilní, takže můžete čelit směrem a vrhat schopnost své touhy. Pokud se pohybujete a létáte kolem prostoru setkání, budete moci rychle zapnout desetník a podpořit spojencům, když budete potřebovat.

V dnešní aktualizaci DEV poskytl Blizzard také schopnosti pro Augmentation Evoker, včetně Ebon, včetně primární statistiky blízkých spojenců po 1.5sekundové obsazení a otřesy, 2.5 sekundové zmocněné schopnosti, která způsobuje poškození, srazí nepřátele a zvyšuje doba trvání ebonu.

.

Augmentation Evoker dosud nemá datum vydání, ačkoli se očekává, že specifikace zasáhne živé servery spuštěním Patch 10.1.5, který přijde v létě, podle Blizzard.

Spisovatel štábu pokrývající World of Warcraft a League of Legends, mimo jiné. Mike byl s DOT od roku 2020 a pokrývá esports od roku 2018.

WOW Dragonflight dostane nový buff založený na zvětšení evoker

Třída Wow Dragonflight Evoker dostane třetinu, specializace DPS, která obléká spojence, protože Evoker Augmentation přináší do MMORPG nový herní styl v 10.1.5.

Publikováno: 12. května 2023

The Wow Dragonflight Evoker Třída získá třetí specifikace s letními zlomeninami v čase aktualizace. Specializace Augmentation Evoker je role DPS, která využívá esence černých a bronzových Dragonflights k bušení schopností spojenců. Blizzard popisuje novou specifikaci třídy jako „multiplikátory síly“, které mohou výrazně zesílit výstup poškození jejich strany v MMORPG. Nová specifikace bude k dispozici okamžitě, když World of Warcraft 10.1.5 zlomenin v čase spustí.

. Mnoho z nich bude používat buď inteligentní cílení nebo automaticky zaměřené členy strany na základě blízkosti, i když také můžete ručně vybrat konkrétní cíle, pokud je to preferováno.

Strom specializace augmentace vám umožňuje soustředit se na černou magii Dragonflight, zaměřené na „Zvyšování syrové síly a silné výbuchy hliněné moci“ nebo bronzové magické magie, „vše o ohýbání, změnu osudu a přesouvání časových harmonogramů.„Jak vidíte, když se podíváte na některé ze vzorkových schopností níže, některé dovednosti budou i nadále rozšiřovat vaše zesilovací efekty, přičemž Ebon by mohl lemovat primární statistiku blízkých spojenců a další dovednosti, které ji udržují aktivní po delší.

WOW Dragonflight Evoker Specialization: Nový přírůstek, Augmentation (poškození),

WOW Dragonflight Augmentation Evoker

Zde je příklad toho, jak může EBON fungovat pro Augmentation Evoker:

Ebon by mohla

 • 1.5 sekund obsazení, 30 sekund cooldown.
 • Zvyšte primární statist svých 4 nejbližších spojenců o vlastní procento a způsobíte, že vaše erupce způsobí více škod po dobu 10 sekund. Některá z vašich dalších kouzel prodlužují dobu těchto účinků.

 • 2 druhé obsazení. Náklady 3 esence. Nahrazuje rozpad.
 • Způsobit násilnou erupci pod nepřátelskými nohama, které způsobují sopečné poškození rozděleny mezi nimi a nedalekými nepřáteli. Zvyšuje doba trvání vašeho aktivního ebonu.

Otřes

 • 2.5 sekund zmocnění, 40 sekund cooldown.
 • Shromážděte hliněnou sílu pod nohama vašeho nepřítele a pošlete je, jak se vrhnou nahoru, způsobujte jim sopečné poškození a nedalekými nepřáteli. Zmocnění rozšiřuje oblast účinku. Zvyšuje doba trvání vašeho aktivního ebonu.

Dech Eons

 • 1.5 minut cooldown. Nahrazuje hluboký dech.
 • Leťte na cílové místo a odhalujte časové rány na nepřátele na vaší cestě po dobu 10 sekund. Časové rány se hromadí část poškození, která způsobila vaši spojenci, a poté na konci doby kriticky udeří nepřítele za tuto částku. Zvyšuje doba trvání vašeho aktivního ebonu.

Wow Dragonflight Augmentation Evoker - Přehled stromu specializace pro novou třídu

Pasivní schopnosti zahrnuté do talentů WoW Dragonflight Evokera Evokera, které vám umožní přizpůsobit se podle potřeby tak, aby vyhovovala vašemu týmu. Zde je vzorek dostupných talentů Evokeru Augmentation:

Draconic Attunements (pasivní)

 • Naučte se arotte se k podstatě černých nebo bronzových draků:
  • Černé naladění poskytuje vám a vašim 4 nejbližším spojencům maximální zdraví.
  • Bronzové naladění poskytuje vám a vašim 4 nejbližším spojenci zvýšenou rychlost pohybu.

  Blistering Scales

  • Chraňte spojence výbušnými draky a zvyšují jejich brnění o vlastní procento. Útoky na melee proti nim způsobují explozi stupnice a způsobují sopečné poškození nepřátel v blízkosti.

  Udělit Weyrnstone

  • Vytvářejte pár Weyrnstones, jeden pro vašeho cílového spojence a jeden pro sebe. Weyrnstone může být nositelem aktivován, aby je přenesl na polohu druhého Weyrnstone, pokud jsou do 100 yds.

  Tato nová DPS založená na buffy nabízí pro World of Warcraft něco poněkud nového, takže Blizzard pracuje na zavedení dalších háčků s bojovými protokoly, které vám pomohou snadněji měřit, jak se třída provádí. .1.5 zlomenin v čase je nastavena tak, aby zasáhla PTR „brzy“.

  Pokud pro Dragonflight používáte nejlepší wow doplňky, měli byste být dobře nastaveni, jakmile tyto nové háčky dorazí. Sledujte náš seznam úrovně Wow Dragonflight, abyste přesně viděli, kde přesně přistane Augmentation Evoker, a přečtěte si náš nejnovější rozhovor s Blizzardem o tom, jak WOW 10.1 řeší výčitky kupujícího s uhlíky Neltharionu.

  Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. .