Ex-World of Warcraft Dev škádlí hlavní generální opravu pro WOW Classic | PCGamesn, bývalý vývojář World of Warcraft, naznačuje něco velkého přicházejícího do klasiky | PC hráč

Bývalý vývojář World of Warcraft naznačuje něco velkého přicházejícího do klasiky

Svět války se může výrazně změnit, protože zjištění v nadcházející aktualizaci hry Blizzard MMORPG, kombinované s škádlením od jednoho bývalého vývojáře, potenciálně naznačují velkou revizi pro Wow Classic. S hořící křížovou výpravou a hněvem klasiky Lich King do druhé fáze se zdá, že existuje vnější šance pro plné World of Warcraft Classic Plus.

Ex-World of Warcraft Dev škádlí hlavní generální opravu pro WOW Classic

Nová aktualizace World of Warcraft potenciálně ukazuje na hlavní generální opravu pro MMORPG Game WOW Classic, s jedním bývalým dev Blizzard, který potenciálně upustí náznaky.

Ex World of Warcraft Dev škádlí hlavní generální opravu pro WOW Classic: obrovský válečník s bílými vlasy, lichský král z Blizzard RPG Game World of Warcraft

Publikováno: 24. dubna 2023

Svět války se může výrazně změnit, protože zjištění v nadcházející aktualizaci hry Blizzard MMORPG, kombinované s škádlením od jednoho bývalého vývojáře, potenciálně naznačují velkou revizi pro Wow Classic. S hořící křížovou výpravou a hněvem klasiky Lich King do druhé fáze se zdá, že existuje vnější šance pro plné World of Warcraft Classic Plus.

Jen pro rekapitulaci, World of Warcraft Classic vám umožní hrát hru, protože původně byla spuštěna až v roce 2004. Vanilková verze je v podstatě nejranějším vydáním WOW, bez všech zón, vylepšení, doplňků atd. Je to ideální pro puristy, ty z nás, kteří milují trochu nostalgie, a hráči, kteří jsou pro WOW noví, ale také chtějí zažít část historie hry RPG.

Hořící křížová výprava a hněv klasiky Lich King Feates v podobném žíle, sloužící jako počáteční, jednotná verze prvních dvou expanzí WoW. Existují některé doplňky, změny kvality života a další materiál ve hře, jako jsou šéfové a zóny, které by však klasické hráči World of Warcraft chtěli vidět, a to nás přivádí k hypotetickému WoW Classic Plus.

Thumbnail YouTube

Dlouho se říkalo, že by to byl druh rovnováhy mezi New WOW a Blizzard RPG Old, implementaci různých funkcí a materiálu z posledních aktualizací a rozšíření World of Warcraft, ale bez ohrožení základní klasické hry nebo uměleckého stylu. Potenciálně ideální rovnováha mezi různými generacemi WOW, novými zjištěními a komentáři bývalého-deva naznačují, že World of Warcraft Classic Plus může být na cestě.

Dan „MRGM“ Carter, tvůrce obsahu World of Warcraft a Twitch Streamer, na Twitteru píše o změně herního kódu WoW, která potenciálně ukazuje na novou aktualizaci. V reakci na to Brian Birmingham, bývalý hlavní technický vývojář World of Warcraft Classic, který v únoru opustil Blizzard, píše: „Jsem trochu zaujatý, ale myslím, že se vám bude líbit. Neuvěřitelný tým pracuje na tom.“

Jiný uživatel odpovídá „klasika + ?„To znamená, samozřejmě, klasické plus. Birmingham znovu odpoví: „Samozřejmě nemůžu potvrdit ani popřít, ale mohu říci, že jsem ten nápad vždy miloval.“

Birmingham opustil Blizzard poté, co údajně odmítl implementovat systém pro kontrolu zaměstnanců studia, který vyžaduje, aby manažeři přiřadili konkrétní kvótu zaměstnanců se stavem „vyžaduje zlepšení“ během každého okna kontroly, bez ohledu na výkon zaměstnanců, bez ohledu na výkon zaměstnanců, bez ohledu na výkon zaměstnanců, bez ohledu na výkon zaměstnanců, bez ohledu na výkon zaměstnanců. Stejně jako práce na Wow Classic, Birmingham byl programátorem každé z WoW expanzí včetně Cataclysm a Mists of Pandaria.

Mohl by Wow Classic Plus konečně dorazit? Kdyby to bylo v dílech ve Blizzardu, Birmingham by pravděpodobně byl ten, kdo to věděl, a jeho odpovědi na Twitter jistě něco naznačují.

Existuje další možnost, že WOW Classic místo toho obdrží vyhrazené hardcore servery, což umožňuje Permadeath Play. Přesto to budeme muset počkat a vidět.

Mezitím získejte nejlepší wow doplňky pro 2023. Možná si také budete chtít prohlédnout seznam úrovně Wow Dragonflight, abyste získali nejlepší třídy pro rok 2023, nebo si prohlédněte celý seznam talentů Wow Dragonflight, abyste věděli, že děláte správné výběry.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

Bývalý vývojář World of Warcraft naznačuje něco velkého přicházejícího do klasiky

World of Warcraft Classic

World of Warcraft Classic může brzy získat hlavní aktualizaci a bývalý vedoucí inženýr Brian Birmingham naznačil – velmi vágně -, že by to mohl být World of Warcraft „Classic Plus“, kterou někteří hráči volají.

Původní World of Warcraft se od svého uvedení v roce 2004 změnil hodně – to je téměř před 20 lety, přece jen, během kterého bylo uvolněno devět hlavních expanzí, rozšiřování a zlepšování hry nespočetným způsobem. Ale samozřejmě tam budou vždy existovat nevrlí staríci, kteří dávají přednost věcem tak, jak byli (ne že mluvím ze zkušenosti nebo něco podobného), a tak pro ně Blizzard v roce 2019 založil World of Warcraft Classic Classic.

Classic vezme World of Warcraft zpět do starých dobrých časů roku 2006, než bylo tolik jejích systémů zefektivněno a vyhlazeno pozdějšími expanzemi. Pochopitelně je to dvojitý meč: „Blizzardův oživení z roku 2006 je vyčerpávající a často frustrující zážitek,“ řekl náš recenzent, „ale také mi to pomohlo znovu objevit, proč miluji Warcraft na prvním místě.”

World of Warcraft Classic Plus by teoreticky sestoupil někde mezi nimi, přidal nový obsah a určité změny kvality života v klasice a zároveň udržoval mechaniku, talenty a dovednosti tak, jak jsou. Přemýšlejte o tom jako o remake, kde je struktura známá, ale aktivity mají překvapit staré i nové hráče. Je to myšlenka, která se kopala po dlouhou dobu: Streamer Asmongold například sdílel myšlenky o tom, co by rád viděl v „klasickém čerstvém“ v srpnu 2021, seznam, který se znovu objevil během roku 2022:

S mluvením klasického čerstvého na obzoru by Blizzard neměl jít s některými změnami, měli by jít se všemi seznamem mého přání :)@warcraftdevs pic.cvrlikání.com/zu2tmfizrpaugust 18, 2021

Možnost, že by se něco z této velikosti mohlo skutečně stát, se objevila za poslední víkend. „Vypadá to, že na cestě máme něco nového pro WOW Classic!„Streamer MRGM tweetoval 20. dubna. „Šifrovaný koncový bod WowDev byl právě aktualizován na Patch 1.15.0??”

Věci se o pár dní později dostaly mnohem zajímavější, když Birmingham odpověděl: „Jsem trochu zaujatý, ale myslím, že se vám to bude líbit. Neuvěřitelný tým pracuje na tom.„Když se někdo zeptal, jestli mluví o Classic Plus, Birmingham řekl:„ Nemohu samozřejmě ani potvrdit ani popřít, ale mohu říci, že jsem ten nápad vždy miloval.”

Birmingham je schopen vědět: byl hlavním inženýrem ve World of Warcraft Classic až do ledna 2023, kdy byl údajně propuštěn Blizzardem za to, že odmítl jít spolu s hodnotícím programem „Hodnocení“ společnosti pro zaměstnance. Program vyžaduje, aby manažeři dali asi 5% svých zaměstnanců nízké hodnocení výkonu, aby se vešly na zvonovou křivku relativního výkonu, ale Birmingham v e -mailu řekl zaměstnancům, že „podporuje konkurenci mezi zaměstnanci, sabotáž práce druhého, touhu Pro lidi, aby našli týmy s nízkým výkonem, na kterých mohou být nejlepším pracovníkem, a nakonec narušuje důvěru a ničí kreativitu.”

Vzhledem k doba, kterou by aktualizace této velikosti trvala k rozvoji, to bylo jistě v dílech před propuštěním Birminghamu. A i když to není klasická plus možnost, na kterou hráči čekají, nemyslím si, že by Birmingham byl docela takový, kdyby v dílech nebylo něco velkého.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.