F1 22 Austrálie nastavení | Nejlepší nastavení automobilů Melbourne F1 22, nejlepší nastavení Austrálie pro F1 22 | Diamondlobby

Nejlepší nastavení Austrálie pro F1 22

Tyto změny provedly rychlé, vzrušující rohy a dlouhé přímé pro předjíždění. Stále musíte být schopni se potýkat s mnoha rohy v této trati, ale nastavení se ve srovnání s předchozími roky výrazně změnilo, takže správa pneumatik a vysoký přítlak není tak klíčový pro vytvoření nejlepšího nastavení Austrálie F1 22 Australia. Místo toho se nyní můžete zaměřit na rychlost; Chcete -li získat tuto horní rychlost, zvětšete svůj diferenciál škrticí klapky a pro tyto široké rohy máte tuhé zavěšení.

F1 22 Austrálie nastavení

Níže jsou všechny naše nastavení F1 22 Austrálie pro suché i mokré podmínky. Patří mezi ně nastavení rasy a časové zkoušky.

Čas kola
Typ relace
Uživatelské hodnocení
Aston Martin
Na základě 1 812 hodnocení
Aston Martin
Na základě 491 hodnocení
Williams
Na základě 158 hodnocení
Sledujte nastavení vozidla Titan
Mercedes
Na základě 450 hodnocení
Red Bull Racing
Na základě hodnocení 860
Red Bull Racing
Red Bull Racing
Red Bull Racing
Aston Martin
Na základě 150 hodnocení
Získejte nejnovější nastavení vozidla F1 22 každý týden Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Přímá kola SIM závodních kol

Shop Moza Racing Sim Racing Products. Zobrazit kola Moza

Nejlepší kolo F1 23 Fanatec

Shop FanaTEC F1 23 SIM RACING PRODUKTY. Nakupujte na Fanatec

Naše doporučená závodní kola F1 22

Tato příručka vám ukáže naše oblíbená závodní kola SIM, která jsou všechna kompatibilní s F1 22, což zdůrazňuje, které kolo byste se měli podívat na nákup v různých cenových rozsazích.

Nahrajte své vlastní nastavení F1 22!

Nahrajte své vlastní nastavení vozidla F1 22 pro ostatní 22 hráčů, které mají použít, ohodnoťte a zpětná vazba!

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte každý týden nejnovější průvodce SIM závody a nastavení automobilů Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Přihlaste se k odběru na YouTube

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube Pro denní závodní videa SIM!

Jak používat naše nastavení F1 23

Všechna naše nastavení vozidla F1 23 lze použít na PC, Xbox a PlayStation.

Australian F1 22 Nastavení

Austrálie se v roce 2022 uvítala do kalendáře Formule 1. V loňské hře F1 jsme byli schopni závodit kolem Melbourne, ale od roku 2019 nevidí závody v reálném světě od roku 2019. Naštěstí se to nyní změnilo a také máme upravené rozložení stopy.

Obvod Melbourne Street má několik rohů, které byly změněny, aby se zlepšil tok obvodu. F1 22 bude první hrou, kterou oficiálně dostaneme k závodě kolem nového a vylepšeného australského okruhu.

Nové rozložení stopy

Nové rozložení skladby pro F1 22 má zatáčky reprofilované a úplné odstranění dvou rohů.

Otočení 3, 6 a 15 byly všechny reprofitovány tak, aby měly širší, rychlejší a tekoucí vrcholy. To znamenalo, že tyto rohy můžete závodit rychleji v F1 22, aniž byste museli své auto tolik zpomalit.

Tyto reprofilované rohy byly navrženy tak, aby poskytly trati lepší tok, takže je rychlejší a vzrušující pro sledování i závody kolem.

Tyto změny jsou malé ve srovnání se změnami, ke kterým došlo při starých zatáčkách 9 a 10. To bývalo relativně pomalý šikan pořízený na třetím rychlostním stupni. Ve F1 22 jsou tyto dva rohy úplně pryč. Nyní jsou to velmi rychlé zalomení, které vedou na záda rovně.

Tato změna znamená, že řidiči mají delší rovnou na úlovek a potenciálně předjíždějí auta vpředu. A také to dělá zatáčky 11 a 12 extrémně rychlých a vzrušujících!

Změny nastavení automobilu Melbourne pro F1 22

Tyto nové změny rozložení stopy měly velký dopad na nastavení vozu F1 22 Austrailia. Odstranění pomalejšího šikanu otočení 9 a 10 zvyšuje průměrnou rychlost kolem kola. To snižuje potřebu nastavení vozu s vyšším přítlakem.

Tento efekt je také zesílen díky rychlejším a reprofilovaným zatáčkám 3, 6 a 15. Všechny tyto změny znamenají, že budete závodit s vyššími rychlostmi déle a je větší důraz na vaši nejvyšší rychlost ve F1 22.

Byl odstraněn jeden z velkých brzdových bodů a těžkých trakčních zón (zatáčky 9 a 10). To pomůže s opotřebením pneumatik, což znamená, že pneumatiky vydrží trochu déle kolem australského okruhu v roce 2022.

Zadní trakce je méně důležitá, což znamená, že můžete zvýšit své diferenciální nastavení on-trottle. Můžete také spustit agresivnější nastavení zavěšení. Obě tyto změny nastavení vozidla nebyly možné kolem starého rozvržení Melbourne.

Opotřebení pneumatik není obvykle problémem kolem Melbourne, a to bylo vylepšeno pouze s těmito novými změnami. Bez nutnosti nastavit auto pro zachování pneumatik můžete místo toho vytvořit agresivní nastavení, které je blíže k nastavení časové zkoušky než tradiční nastavení závodu.

Tyto změny vám poskytnou auto, které je o něco více na okraji ve srovnání s předchozími roky. Spojte to s novými aerodynamickými předpisy pro rok 2022 a najdete závody po Austrálii ve F1 22 A musí rychlejší, energetický zážitek rychlejší, energetický zážitek.

Nejlepší nastavení Austrálie pro F1 22

Diamondlobby

Základ kalendáře F1 Od roku 1996 se Albert Park vrací v kalendáři F1 2022, protože omezení uvolňují po celém světě.

Jakmile je to výchozí bod mnoha sezóny F1, australská Grand Prix se vrátí do několika úprav, aby bylo závody mnohem vzrušující!

V této příručce se podíváme na nejlepší nastavení Austrálie pro F1 22. To vám pomůže maximalizovat vaše kvalifikační a rasové výsledky, když letíte kolem australské trati.

Rychlá navigace ukázat

Okruh Albert Park

Ačkoli to nemusí vypadat tak, okruh Albert Park je ve skutečnosti pouliční okruh, je to pravděpodobně kvůli skutečnosti, že trať není zcela obklopena stěnami a obsahuje travní a štěrkové ruční oblasti.

Trať je vybavena pouhými 14 rohy, které způsobují poměrně rychlou cestu, ale rohy si zvyknou, zejména kvůli tomu, jak jsou obrubníky umístěny. To je patrnější u 2022 aut, protože je obrubní rozrušení více než předchozí předpisy.

Jinak je to docela dobrá trať pro začátečníky s odpuštěnými limity, pokud se někdy dopustíte chyby. Samotná trať je také docela plochá. S tím, že se jedná o pouliční okruh, změny výšky jsou velmi omezené, což způsobuje poměrně přímý únik.

Skladba také obsahuje 3 zóny DRS, z nichž 2 jsou docela krátké, takže zisky, které byste od nich získali.

Trať však pro tento rok zaznamenala některé změny ve svém rozvržení, z nichž nejvýznamnější je odstranění šikany, které by vedlo k levému rohu dlouhého jezera.

Tato změna by umožnila více možností předjíždění, protože auta budou mít více času, aby automobily dopředu a na poměrně rychlé a široké šikany.

Nastavení

Níže bude seznam nastavení, která by fungovala jako velká základní nastavení. Pokud máte pocit, že níže uvedená nastavení pro vás nefunguje, neváhejte je upravit tak, aby lépe vyhovoval vašemu stylu jízdy.

Můžete si přečíst více o tom, která komponenta dělá to, co v našem obecném nastavení Průvodce, aby bylo možné lépe porozumět tomu, která nastavení je třeba vyladit, abyste mohli nastavit další doladění.

Suché nastavení

 1. Aerodynamika
  – Přední křídlo: 15
  – Zadní křídlo: 18
 2. Přenos
  – Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 60%
  – Diferenciální nastavení škrticí klapky: 50%
 3. Geometrie zavěšení
  -Přední odklon: -2.50 °
  -Zadní odklon: -2.00 °
  – Přední špička: 0.05 °
  – Zadní špička: 0.20 °
 4. Suspenze
  – Přední odpružení: 4
  – Zadní zavěšení: 2
  -Přední anti-roll bar: 6
  -Zadní bater proti válce: 3
  – Výška přední jízdy: 2
  – Výška zadní jízdy: 4
 5. Brzdy
  – Tlak brzdy: 100%
  – Předpojetí přední brzdy: 50%
 6. Pneumatiky
  – Tlak pneumatiky vpředu: 25.0 psi
  – Tlak pneumatiky vpředu: 25.0 psi
  – Tlak pravého pravého pravého: 23.0 psi
  – Tlak pneumatiky v zadní části: 23.0 psi

Mokré nastavení

 1. Aerodynamika
  – Přední křídlo: 20
  – Zadní křídlo: 25
 2. Přenos
  – Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 50%
  – Diferenciální nastavení škrticí klapky: 50%
 3. Geometrie zavěšení
  -Přední odklon: -2.50 °
  -Zadní odklon: -1.00 °
  – Přední špička: 0.05 °
  – Zadní špička: 0.20 °
 4. Suspenze
  – Přední odpružení: 3
  – Zadní zavěšení: 1
  -Přední anti-roll bar: 4
  -zadní anti-vázaná lišta: 2
  – Výška přední jízdy: 3
  – Výška zadní jízdy: 5
 5. Brzdy
  – Tlak brzdy: 100%
  – Předpojetí přední brzdy: 50%
 6. Pneumatiky
  – Tlak pneumatiky vpředu: 23.0 psi
  – Tlak pneumatiky vpředu: 23.0 psi
  – Tlak v pravém pravém pravé straně: 21.0 psi
  – Tlak pneumatiky v zadní části: 21.0 psi

F1 22 Austrálie nastavení: Nejlepší nastavení automobilu pro Albert Park

Nejlepší nastavení Austrálie F1 22

Jaké je nejlepší nastavení Austrálie F1 22? Návrat této otočné stopy do kalendáře F1 byl oslaven mezi fanoušky F1 a také obdržel upravené rozvržení a nový povrch, také. Byly odstraněny dva rohy a několik z nich bylo vylepšeno, aby pomohlo toku obvodu, což je způsobilo, že je širší a rychlejší.

Vaše F1 22 Austrálie nastavení Nyní se může soustředit na rychlost, aniž by se v těsných rozích zapadl. Také se nemusíte starat o správu pneumatik, zadní trakce nebo těžkých trakčních zón pro velké brzdění. Zde je tedy návod, jak si vybudovat auto, abyste získali to nejlepší z této přepracované stopy.

F1 22 Nastavení Austrálie vysvětleno

Tyto změny provedly rychlé, vzrušující rohy a dlouhé přímé pro předjíždění. Stále musíte být schopni se potýkat s mnoha rohy v této trati, ale nastavení se ve srovnání s předchozími roky výrazně změnilo, takže správa pneumatik a vysoký přítlak není tak klíčový pro vytvoření nejlepšího nastavení Austrálie F1 22 Australia. Místo toho se nyní můžete zaměřit na rychlost; Chcete -li získat tuto horní rychlost, zvětšete svůj diferenciál škrticí klapky a pro tyto široké rohy máte tuhé zavěšení.

Aerodynamika

Přenos

 • Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 58
 • Diferenciální nastavení škrticí klapky: 50

Geometrie zavěšení

Suspenze

Brzdy

Pneumatiky

 • Tlak pneumatiky vpředu: 23.7
 • Tlak v přední levé pneumatice: 23.7
 • Tlak pravého pravého pneumatiky: 21.2
 • Tlak pneumatiky v zadní části pneumatiky: 21.2

Nyní máte nejlepší nastavení Austrálie F1 22 pro tento rychlý okruh, podívejte se na naše další nastavení závodu včetně nejlepšího nastavení F1 22 Rakousko, nejlepšího nastavení F1 22 Miami a nejlepšího nastavení F1 22 Jeddah, abyste vytvořili nejlepší sestavení pro vaše auto.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.