F1 22 Nastavení Británie | Nejlepší nastavení Silverstone Car F1 22, F1 22 Silverstone Nastavení: Nejlepší nastavení vozidla pro British Grand Prix | PCGamesn

F1 22 Silverstone Nastavení: Nejlepší nastavení vozidla pro British Grand Prix

Nahrajte své vlastní nastavení vozidla F1 22 pro ostatní 22 hráčů, které mají použít, ohodnoťte a zpětná vazba!

F1 22 Nastavení Británie

Níže jsou všechny naše nastavení Británie F1 22 pro suché i mokré podmínky. Patří mezi ně nastavení rasy a časové zkoušky.

Čas kola
Typ relace
Uživatelské hodnocení
Aston Martin
Na základě 1 429 hodnocení
Aston Martin
Na základě 341 hodnocení
Mercedes
Na základě 354 hodnocení
Red Bull Racing
Na základě 668 hodnocení
Red Bull Racing
Aston Martin
Na základě 149 hodnocení
Získejte nejnovější nastavení vozidla F1 22 každý týden Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Přímá kola SIM závodních kol

Shop Moza Racing Sim Racing Products. Zobrazit kola Moza

Nejlepší kolo F1 23 Fanatec

Shop FanaTEC F1 23 SIM RACING PRODUKTY. Nakupujte na Fanatec

Naše doporučená závodní kola F1 22

Tato příručka vám ukáže naše oblíbená závodní kola SIM, která jsou všechna kompatibilní s F1 22, což zdůrazňuje, které kolo byste se měli podívat na nákup v různých cenových rozsazích.

Nahrajte své vlastní nastavení F1 22!

Nahrajte své vlastní nastavení vozidla F1 22 pro ostatní 22 hráčů, které mají použít, ohodnoťte a zpětná vazba!

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Získejte každý týden nejnovější průvodce SIM závody a nastavení automobilů Přihlášení k odběru našeho zpravodaje.

Přihlaste se k odběru na YouTube

Přihlaste se k odběru našeho kanálu YouTube Pro denní závodní videa SIM!

Jak používat naše nastavení F1 23

Všechna naše nastavení vozidla F1 23 lze použít na PC, Xbox a PlayStation.

Británie F1 22 Nastavení

Silverstone je extrémně rychlá trať a jeden z nejrychlejších ve F1 22. Průměrná rychlost kolem Silverstone je ve skutečnosti poražena pouze Monza. Většina britského okruhu je odebírána extrémně vysokou rychlostí, s rohovými sekvencemi, jako jsou Maggotts, Becketts a Chapel, jsou velmi rychlé.

To znamená, že byste se měli zaměřit na nastavení relativně nízkého přísunu a zároveň zajistit, aby byl v zadní části automobilu velmi stabilní. Zadní stabilita je zásadní pro rychlý čas kolem Silverstone ve F1 22. Budete házet auto doleva a vpravo při extrémně vysokých rychlostech, takže pokud se zadní část vašeho auta nedrží na zem, můžete skončit v obtížné situaci.

Kolem Silverstone je také mnoho středně dlouhých rovinek. Většina z nich jsou dobré možnosti předjíždění se třemi rovinami včetně zón DRS.

Důležitost zadní stability

Jedním z nejlepších způsobů, jak zlepšit vaši celkovou stabilitu zadního, je zvýšení aerodynamiky zadního. I když chcete běžet relativně nízký přítlak pro vaši Británii F1 22 Nastavení, zvýšení vaší zadní aerodynamiky neovlivní vaši nejvyšší rychlost, stejně jako zvýšení předního letectví.

Vaše zadní křídlo vytváří méně tažení než vaše přední křídlo, což nám umožňuje přidat do naší aerodynamiky zadního křídla několik bodů, aniž by to omezilo naši přímou rychlost.

Dalším způsobem, jak zlepšit stabilitu zadní části kolem rychlých sektorů Silverstone, je zvýšení tuhosti zadního odpružení a tuhosti proti válce typu.

Anti-roll tyče zabrání tomu, aby se vaše auto odvrátilo ze strany na stranu. To je důležité kolem rychlejších rohů, jako je Stowe. Nechoďte příliš ztuhlý, jako by vaše auto je příliš tuhé, může být náchylné k přehru. To je, když na vás najednou zaskočí zadní část vašeho vozu, když velmi rychle aplikujete řízení řízení.

Protože s naším nastavením vozu Silverstone v F1 22 obvykle snižujeme naši přední aerodynamiku, abychom pomohli s přímá rychlostí. Poté můžeme zvýšit tuhost našeho předního zavěšení. To pomůže vašemu autu trochu lépe reagovat na vstup do rohu a pomůže popírat některé z případů ztracených z provozování nízkého předního aero nastavení.

S ideálním nastavením Silverstone F1 22 by vaše přední odpružení bylo o něco tužší než zadní část, která by pomohla citlivosti. Vaše přední aero by měla být nižší než vaše zadní. A vaše ARB (anti-válcové tyče) mohou být docela tuhé.

Omezte opotřebení pneumatik

Silverstone může být drsný na pneumatikách. Je to proto, že skrz pneumatiky kladete hodně stresu, když se o ně opíráte při vysokých rychlostech. To zvyšuje teplotu pneumatiky a zvyšuje celkové opotřebení pneumatik.

Chcete -li omezit množství opotřebení pneumatik, zkuste nestavit geometrii odpružení příliš agresivně. To znamená, že udržujte hladinu odklonu poměrně vyvážené a neběží příliš velký úhel špičky.

Budete chtít určité množství úhlu odklonu, aby pomohlo přilnavost vašeho auta, když se na ně auto naklání vysokou rychlostí. Ale příliš mnoho zvýší opotřebení pneumatik v plné britské vzdálenosti.

Můžete také snížit svůj diferenciál on-trottle. To pomůže opotřebení pneumatik omezením množství pneumatiky, které zažíváte při zrychlení z nižších rychlostí.

Naším posledním tipem na omezení opotřebení pneumatik kolem Silverstone ve F1 22 je snížení tlaku pneumatik. Nižší tlaky pneumatik znamenají nižší teploty pneumatik, což sníží množství, které se vaše pneumatiky opotřebovávají závodem. Vždy slyšíme, jak řidičům bylo řečeno, aby během Grand Prix řídili teploty pneumatik. To má pomoci snižovat opotřebení pneumatik na delších bodech.

Další nastavení vozidel F1 22 si prohlédněte všechny skladby zde.

F1 22 Silverstone Nastavení: Nejlepší nastavení vozidla pro British Grand Prix

F1 22 Nastavení Silverstone

Hledáte nejlepší nastavení Silverstone F1 22? Tato rychlá stopa F1 má spoustu předjíždějících příležitostí, rychlých rovinek a náročných historických rohů včetně Maggotts, Becketts a Abbey. Daboval jednu z nejrychlejších stop na světě, chcete být opatrní, abyste nespadli do rychlostních pastí, pochopili důležitost zadní stability a spravovali pneumatiky v temperamentním britském počasí.

Co je tedy Nejlepší nastavení Silverstone F1 22? Jak se budete pohybovat extrémně vysokými rychlostmi tímto 5.Okruh 89 km, stabilita zadního řízení je důležitá pro správu, takže vaše auto se dokáže vyrovnat s rychlou změnou směru díky 18 rohy. Zde je to, co doporučujeme, ale neváhejte si pohrávat s níže uvedeným nastavením, které vyhovuje vašemu stylu jízdy.

F1 22 Silverstone Nastavení vysvětleno

Myšlenkou této sestavy je zvýšit aerodynamiku zadních křídel, která pomáhá stabilitě, aniž by obětovala rychlost, vytvořit nastavení s nízkým přítlakem. Dalším způsobem, jak toho dosáhnout, je zvýšit tuhost zavěšení, a to jak pro zadní i zadní anti-válci, a také zvýšit přední odpružení a dolní přední aerodynamiku, která vám pomohla na rychlých rovinách, ale poskytnout vám kontrolu v rychlých rohách.

Aerodynamika

Přenos

  • Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 72
  • Diferenciální nastavení škrticí klapky: 54

Geometrie zavěšení

Suspenze

Brzdy

Pneumatiky

  • Tlak pneumatiky vpředu: 23.7
  • Tlak v přední levé pneumatice: 23.7
  • Tlak pravého pravého pneumatiky: 21.7
  • Tlak pneumatiky v zadní části pneumatiky: 21.7

Nyní máte nejlepší nastavení Silverstone F1 22 pro tento rychlý okruh, podívejte se na naše další nastavení závodu včetně nejlepšího nastavení F1 22 Rakousko, nejlepší nastavení F1 22 Miami a nejlepšího nastavení F1 22 Jeddah, abyste vytvořili nejlepší sestavení pro vaše auto.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.