F1 22 Průvodce nastavením Miami pro kola a podložka | Předešlá, nejlepší nastavení Miami pro F1 22 | Diamondlobby

Nejlepší nastavení Miami pro F1 22

Pokud jde o nastavení geometrie pozastavení, věci se trochu komplikují. Se čtyřmi různými prvky, které je třeba ovládat a mínus možnosti, s nimiž se musíme potýkat, jsme to vyhráli v Miami:

F1 22 Průvodce nastavením Miami pro kola a podložku

Poté, co poprvé v roce 2022 praskla na scénu Formule 1, je Grand Prix F1 Miami zpět pro svou druhou splátku. Vzhledem k tomu, jak je to nové, F1 22 je první a zatím pouze hra Formule 1, která představovala obvod.

Zábavná směs rychlých zametačů, plochých sekcí a konečných komplexů Mickey-Mouse, obvod Grand Prix poskytuje výzvu. Je to docela rozmanité, takže je docela těžké najít nastavení, které je správné. Naštěstí pro vás, to je přesně to, co jsme tady udělali. Toto nastavení se zaměřuje spíše na dlouhodobou řiditelnost a stabilitu v plném stintu než na přímý čas na kole, takže mějte na paměti.

Takže, bez dalšího povyku, tady je naše F1 22 Průvodce nastavením Grand Prix Miami pro začátečníky!

F1 22 Miami Aerodynamics and Transmission

Nejprve v seznamu kompromisů, které musí být na této trati, jsou úhly křídla. Vzhledem k směsi extrémně nízkorychlostních rohů s rovinami a vysokorychlostními sekcemi je jakékoli aerodynamické nastavení zde kompromisem.

Nejlepší způsob, jak tento kompromis, alespoň podle mého názoru, je běžet 12-21 křídla. S těmito nastaveními byste měli být dostatečně kluzký po rovinách, aniž byste obětovali svou schopnost pověsit na asfalt během delších rohů. Také tím, že upíráme trochu dalšího přísunu vzadu vzhledem k přední části, zajistíme hladší trakci.

Obrázek stránky Nastavení nabídky F1 22 Miami pro křídla

Pak máme diferenciál. Šel jsem spíše „trasa one“ a rozhodl jsem se pro minimum 50% Pro nastavení škrticí klapky zapnutí i mimo něj. Výhody odemčeného diferenciálního nastavení, jako je toto, jsou dvojí. Nejprve přináší během zrychlení lépe zvládnutelné auto. Za druhé, omezíte opotřebení zadních pneumatik – vždy významná výhoda.

Obrázek stránky Nastavení nabídky F1 22 Miami pro přenos

Geometrie pozastavení F1 Miami

Sekce geometrie suspenze v nabídkách nastavení se může zdát složitá a těžko pochopitelná; a to je. Trochu. Co však není těžké pochopit, je, že nejstabilnější nastavení je téměř vždy stejné v každém obvodu.

Vždycky experimentuji, abych zjistil, jestli je něco jiného lepší. V tomto případě je to nastavení odchylky -2.50 a -1.00 na frontách a vších. To vám dává spoustu postranní přilnavosti bez zdůraznění vašich pneumatik.

Obrázek obrazovky nastavení geometrie suspenze pro Miami v F1 22

Poté to spárujte s klasickým nastavením špičky 0.05 na přední straně a 0.50 vzadu a máte spolehlivé vozidlo, které se vás při každé příležitosti nepokouší vyrazit z silnice. Nastavení přední prsty sotva mění cokoli, ale spuštění maximálního zadního špičky rozhodně pomáhá vyhladit tyto nízkorychlostní rohové východy.

F1 22 Miami Nastavení: Pozastavení

Pojďme tedy dál k nejdůležitější části jakéhokoli F1 22 Nastavení – Nastavení odpružení. Ty mají velmi významný vliv na způsob, jakým auto zpracovává, a proto je důležité napravit.

Pro samotnou tuhost pozastavení jsem se rozhodl 3-1 tady. Mám sklon preferovat o něco měkčí nastavení zavěšení. To má tu výhodu, že se snižuje opotřebení pneumatik a současně zabrání tomu, aby automobily příliš škubaly. Některá tuhost předního zavěšení je však důležitá, aby byla nos aktivní během pomalejších rohů. Pokud zjistíte, že vaše auto ve středním sektoru pociťuje dotek, zvažte ztuhnutí předního odpružení.

Obrázek stránky Nastavení nabídky F1 22 Miami pro pozastavení

Podobně jsem zmizel i pro anti-roll bary. S přední a zadní tuhostí 7-1 respektive jsem byl schopen najít rovnováhu, která nutí auto, aby udržovalo jeho přilnavost přes delší rohy a zároveň ho zastavila v přehřátí pneumatik v procesu.

Nakonec pro tuto sekci máme výšku jízdy. V Miami jsou nějaké vysoké obrubníky, ale zjistil jsem, že jsem je mohl jezdit bez přílišných potíží. Proto jsem spustil auto, jak jsem mohl, abych si udržel profil nízkého tahu. Nakonec jsem to zjistil 3-5 fungoval nejlépe.

Brzdy a pneumatiky

Po složitosti pozastavení přichází jednoduchost brzd. Stejně jako na každém jednotlivém okruhu v F1 22, doporučuji spustit 100% Tlak brzdy v Miami. To vám dává největší potenciální zastavovací sílu, což je vše, co od vašich brzd opravdu chcete.

Takové silné brzdy však mohou vést k uzamčení vpředu F1 22. Abychom tomu zabránili, doporučuji se rozhodnout pro zaujatost vzadu brzdy 50%. Tím se rovnoměrně šíří zátěž mezi přední a zadní brzdy, a proto zabrání přehnanému a uzamčení front. Pokud se stále ocitnete bojovat s blokováním, zvažte snížení tlaku brzdy o několik procentních bodů.

Obrázek stránky Nastavení nabídky F1 22 Miami pro brzdy

Pro pneumatiky jsem se rozhodl pumpovat jen o něco více vzduchu do každého než do výchozího. S 24.0psi pro fronty a 22.0psi Pro zadní část získáte pěkné, citlivé pneumatiky, které se příliš rychle nepřehřívají. Jak již bylo řečeno, pokud zjistíte, že vaše pneumatiky jsou příliš horké, tlak v pneumatikách je vždy nejlepším způsobem, jak problém vyřešit.

Obrázek stránky Nastavení nabídky F1 22 Miami pro pneumatiky

Našli jste náš F1 22 Průvodce nastavením Miami užitečný? Řekněte nám na Twitteru na @overtake_gg nebo v komentářích níže!

Nejlepší nastavení Miami pro F1 22

Diamondlobby

Jedinou skladbou debutujte v kalendáři F1 2022, Miami International Autodrome je druhá Grand Prix, která se bude konat ve Spojených státech v kalendáři této sezóny.

Miami přináší cestu kolem stadionu Hard Rock Stadium a představovat poněkud zvědavý doku. Miami přináší do kalendáře F1 větší vzrušení a kouzlo.

V této příručce se podíváme na nejlepší nastavení Miami pro F1 22, která vám pomůže maximalizovat vaše kvalifikační a závodní výsledky, když závodíte kolem nejnovějšího pouličního okruhu, který bude postaven v památkách a zvucích Miami na Floridě.

Rychlá navigace ukázat

Miami International Autodrome

Miami International Autodrome je nejnovější skladba, která se dostane do kalendáře F1. Pouliční okruh skrz a skrz je trať občas docela klaustrofobická, ale sektory tratí vklouznou do sebe a jsou relativně rychlé sekce.

Konec sektoru 2 na druhé straně otestuje vaše reakce a statečnost. Daboval sekci „Mickey Mouse“, má řetězec rohů, které jsou slepé a mají změny nadmořské výšky, což z ní dělá docela technickou část stopy.

Je také docela rušivé pro samotný tok trati, a proto se nazývá sekce „Mickey Mouse“, která se obvykle týká části stopy, která je neobvyklá, ale není opravdu dobrá pro závody ani pro řízení.

Okruh sám má celkem 19 rohů a je to pouliční okruh, což z něj činí poněkud bezvýznamnou stopu, což znamená, že trať je z hlediska změn výšky docela plochá. Na druhé straně obrubníky mohou být trochu náročné, protože jsou trochu vysoké, aby pro hazard. S nastavením měkkého zavěšení lze účinky obrubníků zmírnit.

Existují však 3 různé zóny DRS, přičemž jedna se nachází v části trati, která není v sektoru 2 ve skutečnosti rovná pro některé vzrušující bitvy, když se vydáte do sekce Mickey Mouse.

Nastavení

Níže bude seznam nastavení, která by fungovala jako velká základní nastavení. Pokud máte pocit, že níže uvedená nastavení pro vás nefunguje, neváhejte je upravit tak, aby lépe vyhovoval vašemu stylu jízdy.

Můžete si přečíst více o tom, která komponenta dělá to, co v našem obecném nastavení Průvodce, aby bylo možné lépe porozumět tomu, která nastavení je třeba vyladit, abyste mohli nastavit další doladění.

Suché nastavení

 1. Aerodynamika
  – Přední křídlo: 12
  – Zadní křídlo: 12
 2. Přenos
  – Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 55%
  – Diferenciální nastavení škrticí klapky: 50%
 3. Geometrie zavěšení
  -Přední odklon: -2.50 °
  -Zadní odklon: -1.00 °
  – Přední špička: 0.05 °
  – Zadní špička: 0.20 °
 4. Suspenze
  – Přední odpružení: 1
  – Zadní zavěšení: 6
  -Přední anti-válcový bar: 1
  -Zadní bater anti-roll: 6
  – Výška přední jízdy: 2
  – Výška zadní jízdy: 7
 5. Brzdy
  – Tlak brzdy: 100%
  – Předpojetí přední brzdy: 50%
 6. Pneumatiky
  – Tlak pneumatiky vpředu: 25.0 psi
  – Tlak pneumatiky vpředu: 25.0 psi
  – Tlak pravého pravého pravého: 23.0 psi
  – Tlak pneumatiky v zadní části: 23.0 psi

Mokré nastavení

 1. Aerodynamika
  – Přední křídlo: 20
  – Zadní křídlo: 20
 2. Přenos
  – Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 50%
  – Diferenciální nastavení škrticí klapky: 50%
 3. Geometrie zavěšení
  -Přední odklon: -2.50 °
  -Zadní odklon: -1.00 °
  – Přední špička: 0.05 °
  – Zadní špička: 0.20 °
 4. Suspenze
  – Přední odpružení: 1
  – Zadní zavěšení: 4
  -Přední anti-válcový bar: 1
  -Zadní bater proti válce: 4
  – Výška přední jízdy: 4
  – Výška zadní jízdy: 7
 5. Brzdy
  – Tlak brzdy: 100%
  – Předpojetí přední brzdy: 50%
 6. Pneumatiky
  – Tlak pneumatiky vpředu: 23.0 psi
  – Tlak pneumatiky vpředu: 23.0 psi
  – Tlak v pravém pravém pravé straně: 21.0 psi
  – Tlak pneumatiky v zadní části: 21.0 psi

F1 22 Miami Nastavení: Nejlepší nastavení pro novou Grand Prix 2022

Připravte se na dominování v Miami International Autodrome.

Trať Miami GP v F1 22

Publikováno: Středa 6. července 2022 v 17:13

Až se dostane k bodu F1 22, že přijímáte Grand Prix v Miami, je jen přirozené přemýšlet, jestli máte nejlepší nastavení, abyste tuto práci dokončili.

Koneckonců, Miami International Autodrome je zbrusu nový přírůstek do seznamu stop F1 22 (a kalendáře skutečného života F1 22), takže dokonce i ostřílení fanoušci franšízy nebudou mít žádné staré oblíbené nastavení zpět.

Samozřejmě existují i ​​jiné záležitosti, které by mohly ovlivnit časy vašeho kola, jako jsou hodnocení řidiče F1 22 a forma vašich kolegů závodníků, ale jít do závodu se správným nastavením je vždy dobrý začátek. Pokud tedy chcete znát nastavení F1 22 Miami, které pro nás fungovalo opravdu dobře, přečtěte si dál!

F1 22 Miami Nastavení: Nejlepší nastavení aerodynamiky

Pokud jde o aerodynamiku, existují pouze dvě věci, které můžete změnit v F1 22, a to jsou volby, která nám dobře sloužila na Miami Track:

F1 22 Nastavení Miami: Nejlepší nastavení přenosu

Nastavení přenosu je další situace, kdy máte jen dvě věci, se kterými se můžete pohrávat, ale stále není snadné vědět, co dělat. To je to, co pro nás pracovalo v Miami:

 • Diferenciální nastavení na škrticí klapce: 82 %
 • Diferenciální nastavení škrticí klapky: 55 %

F1 22 Nastavení Miami: Nejlepší nastavení geometrie odpružení

Pokud jde o nastavení geometrie pozastavení, věci se trochu komplikují. Se čtyřmi různými prvky, které je třeba ovládat a mínus možnosti, s nimiž se musíme potýkat, jsme to vyhráli v Miami:

 • Přední odklon: mínus 2.7 stupňů
 • Zadní odklon: mínus 1.40 stupňů
 • Přední špička: 0.05 stupňů
 • Zadní špička: 0.23 stupňů

F1 22 Nastavení Miami: Nejlepší nastavení pozastavení

S ne méně než šesti prvky, s nimiž se můžete pohrávat, vaše nastavení pozastavení je tam, kde vaše vlastní osobní preference a styl může opravdu prosvítat. V Miami to pro nás fungovalo:

Přečtěte si více:

 • F1 22 Recenze – Stojí za to koupit?
 • F1 22 Nastavení Bahrajnu – Jak eso první závod
 • F1 22 Austrálie nastavení – Nejlepší nastavení vysvětleno
 • F1 22 Nastavení Imoly – Co doporučujeme
 • F1 22 Crossplay – Kdy to přijde?
 • F1 22 Seznam skladeb – co je zahrnuto?
 • F1 22 Game Pass– Najděte nejlevnější způsob hraní
 • F1 22 Režim příběhu – Proč neexistuje žádný bod brzdění
 • F1 22 Hodnocení ovladačů – Který závodník je nejlepší?
 • F1 22 Vr – jakou náhlavní soupravu potřebujete?
 • Požadavky F1 22 PC – Můžeš to spustit?
 • F1 Manager 2022 Datum vydání – Odhalené klíčové podrobnosti
 • Kalendář F1 – Kdy jsou skutečné závody?

F1 22 Miami Nastavení: Nejlepší nastavení brzd

Pokud jde o tlak brzdy. Jak již bylo řečeno, to bylo to, co jsme přinesli do Miami a šlo to docela dobře:

 • Tlak brzdy: 100 procent
 • Přední brzda zkreslení: 50 %

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

F1 22 Nastavení Miami: Nejlepší nastavení pneumatik

Tlak v pneumatikách je hlavně o výběru správného PSI (znamená to pro libry na čtvereční palec, pokud vás zajímalo). Na této nové trati Miami jsme to použili:

 • Tlak pneumatiky vpředu: 23.5 psi
 • Tlak v přední levé pneumatice: 23.5 psi
 • Tlak pravého pravého pneumatiky: 22 psi
 • Tlak pneumatiky v zadní části pneumatiky: 22 psi

Sledujte Radio Times Gaming na Twitteru pro všechny nejnovější informace. Nebo pokud hledáte něco, co byste se mohli dívat, podívejte se na našeho průvodce.

Navštivte náš plán vydání videoher pro všechny nadcházející hry na konzolech. Swing po našich rozbočovačích pro více herních a technologických zpráv.

Nejnovější vydání časopisu Radio Times je nyní v prodeji – přihlaste se k odběru a získejte dalších 12 čísel za pouhých 1 £. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times s Jane Garvey.