Fallout 2 PC plná verze hra ke stažení zdarma – herní zvířata, Fallout 2 ke stažení zdarma (V2.1.0.17) »Gog odemknut

Vypadněte 2 zdarma

Fallout 2: Hraní rolí po jaderné roli je hra, která umožňuje průřezovou hru Platform. Hráči budou moci hrát Fallout 2: Post jaderná role hraní se svými přáteli a rodinou, i když ji hrají z jiného operačního systému.

Fallout 2 PC plná verze hra ke stažení zdarma

Herní zvířata

Fallout 2: Post Nuclear Role Hraje je hra pro hraní rolí z roku 1998, kterou vyvinula společnost Black Isle Studios a publikovala společnost Interplay Productions. Hra obsahuje výrazně větší herní svět a mnohem rozsáhlejší děj. Je známá pro použití podobné grafiky a herní mechaniky jako mechaniky Fallout. Hra byla zpřístupněna hráčům pro operační systémy Microsoft Windows i Mac. Fallout 2: Eric Demilt a Feargus Urquhart vytvořili hraní po jaderné roli a naprogramovali Jesse Reynolds.

Obsah

Stáhnout Fallout 2 PC Game

název Fallout 2
Počáteční datum vydání 1998
Platformy Microsoft Windows, MacOS, Classic Mac OS
Vývojář Studios Black Isle
Vydavatel Společnost Interplay Entertainment, Bethesda Softworks, vyprodané prodeje a marketingové limity, 1C Company, MacPlay
Návrháři Chris Avellone, Feargus Urquhart, Matthew J. Norton
Žánr Videohra pro hraní rolí
Kategorie PC hry> Playing

O čem je hra?

Příběh hry Fallout 2: Hraní jaderné role po jaderné roli se odehrává v 2241, což je asi 80 let po událostech Fallout původní hry. Je to 164 let po atomové válce, která snižuje drtivou většinu světa na jadernou pustinu. The Game Fallout 2: Hraní po jaderné roli je příběhem vyvoleného, ​​vnoučata obyvatele trezoru a jejich snaha zachránit jejich primitivní, mírumilovný kmen z malé vesnice Arroyo, který se nachází na západním pobřeží Spojených států a založena ubohou skupinou bývalých obyvatel z Vault 13.

Hraní

Hraní hry Fallout 2: Hraní jaderné role po jaderné roli je známé pro skvělou hru, kterou nabízí. Hra je docela stará, ale hratelnost se tak necítí. Vývojový tým zajišťuje, že hra Fallout 2: Hraní jaderné role po jaderné roli bylo pravidelně aktualizováno a vylepšeno, protože mezi hráči je docela populární. Všechny ovládací prvky hry byly také v průběhu času aktualizovány a byly navrženy s nejnovější technologií, díky čemuž je zábavné hrát.

Funkce her

Fallout 2: Hraní po jaderné roli je hra, která existuje již více než 20 let a neztratila svou popularitu. Hlavním důvodem, proč je hra tak oblíbená, je kvůli skvělým funkcím, které nabízí. Zde jsme uvedli několik z nejlepších funkcí hry Fallout 2: Post Nuclear Role hraní, díky kterému je hra nutností hry.

 • Obrovský inventář zbraně

Hra je plná zbraní různých druhů, z nichž si hráči budou moci vybrat při hraní Fallout 2: Post Jaderné role. Každá zbraň je jedinečná a při použití se cítí jinak.

 • Hra mezi platformami

Fallout 2: Hraní rolí po jaderné roli je hra, která umožňuje průřezovou hru Platform. Hráči budou moci hrát Fallout 2: Post jaderná role hraní se svými přáteli a rodinou, i když ji hrají z jiného operačního systému.

 • Nízké systémové požadavky

Od hry Fallout 2: Hraní jaderné role po tak dlouhé době se staly velmi nominálními systémovými požadavky hry. Hráči budou muset mít 16 MB RAM a 564 MB volného prostoru pro instalaci a spuštění na jakémkoli počítači. K přehrávání této hry není nutná žádná grafická karta.

 • Podpora více jazyků

Vývojáři hry se ujistili, že hru připraví na globální platformu, a proto má hra čtyři jazykové podpory. The Game Fallout 2: Hraní po jaderné roli lze přehrávat v angličtině, francouzštině, němčině a španělštině.

Fallout 2: Hraní po jaderné roli je jednou z počátečních akčních her, které byly na trhu populární. V tomto žánru bylo v tomto žánru mnoho her, ale žádná z her nebyla schopna zůstat na trhu po tak dlouhou dobu populární na trhu.

Jak stáhnout Fallout 2 PC instrukce

 • Krok 1: Klikněte na tlačítko Stáhnout, budete přesměrováni na naši stránku ke stažení
 • Krok 2: Klikněte na tlačítko stáhnout 2 PC
 • Krok 3: Vaše stahování bude spuštěno bezplatný instalační program oficiálně vytvořený z GamingBeasts.com
 • Krok 4: Stáhněte si a nainstalujte soubor a poté budete moci hru nainstalovat
 • Krok 5: S dobrým připojením k internetu bude snadné stáhnout hru
 • Krok 6: Po dokončení instalace si můžete vychutnat Fallout 2 PC zdarma

Pokud stále čelíte jakýmkoli problémům nebo chcete nahlásit nějaké chyby, kontaktujte mě.

Fallout 2 – minimální požadavek na systém

 • Paměť: 16 MB
 • Grafická karta: ATI Firegl T2-128
 • CPU: Intel Pentium 4 2.00GHz
 • Velikost souboru: 565 MB
 • OS: Windows

Vypadněte 2 zdarma

Gogunlocked

Domů »Fallout 2 ke stažení zdarma (V2.1.0.17)

Fallout 2 ke stažení zdarma (v2.1.0.17)

O Fallout 2

Jste vyvolený, přímý potomek obyvatele trezoru. Starší vesnice vás vybrali, abyste nosili posvátný trezor vašeho vnuka a včas vystoupili k vedení vašeho lidu. Nejprve musíte prokázat svou oddanost svým lidem. Váš kmen potřebuje pomoc. Pokud jste skutečně vyvoleni, pak jste sami schopni si nárokovat dědictví obyvatele trezoru, abyste si vzali zpět vaše prvorozenství. Mezi mnoha zázraky popsanými na posvátných žlutých stránkách průvodce přežití obydlí trezory je zahrada Eden Creation Kit. Geck se říká, že má moc proměnit drsné odpady na plodný ráj. Průvodce přežitím přežití k trezoru slibuje vykoupení geck všem obyvatelům trezoru. Váš kmen přežil po dobu deseti let sucha, ale nyní jsou jejich rezervy na konci. Musíte najít Vault 13 a tvrdit technologii, kterou váš kmen potřebuje k přežití. Pokud v tomto úkolu selžete – váš kmen jistě zemře. Musíte cestovat po nebezpečných odpadech na svaté snaze najít trezor 13. Stejný trezor, který krutě vrhl váš Grandsire do odpadů před 80 lety. Klenba vám dluží. Trezor dluží váš kmen. Nyní je čas sbírat.

Instrukce

 • Klikněte na tlačítko Stáhnout níže a budete přesměrováni na UploadHaven.
 • Počkejte 5 sekund a klikněte na modré tlačítko „Stáhnout nyní“. Doporučujeme použít správce stahování pro rychlejší rychlosti stahování. (Můžete použít FDM, který je zde zdarma nebo jakýkoli jiný správce stahování).
 • Jakmile je hra dokončena stahování, klikněte pravým tlačítkem na .Soubor zip a klikněte na „Extrakt na Fallout 2 V2.1.0.17.ZIP “(K tomu budete potřebovat 7-zip, který můžete získat sem, nebo můžete použít vestavěný extraktor Windows).
 • Poklikněte do Fallout 2 V2.1.0.17 složky a spusťte aplikaci nastavení. Přijměte eulu a nainstalujte hru. Poté spusťte hru prostřednictvím zkratky na ploše.

Fallout 2 ke stažení zdarma (v2.1.0.17)

Připomínka: Toto stahování je zcela zdarma a nebude vás stát penny. Pokud však hru milujete a chcete ji koupit, můžete vývojáře podpořit tím zde.

Požadavky na systém

 • Windows 7
 • 1 GHz
 • 256 MB RAM
 • 3D grafická karta kompatibilní s DirectX 9.0C