Fallout 4 Instalace Mod – Nexus Mods Wiki, Jak nainstalovat mody pro Fallout 4 na váš PC – Průvodce začátečníky – ovladač snadný

Jak nainstalovat mody pro Fallout 4 na váš PC – Průvodce začátečníky

3) Na klávesnici stiskněte Ctrl+f klíče současně pro vyvolání vyhledávacího pole. Typ [Launcher] V tomto vyhledávacím poli na vyhledání sekce [Launcher] v textovém editoru.

Instalace Mod Fallout 4

Následující pokyny jsou zobecněny. Vždy postupujte podle pokynů, které může poskytnout autor mod.

Přepisovací herní soubory je riskantní a může ohrozit integritu instalace hry. Udělejte to na vlastní riziko.

Použití modifikací her může vést k nestabilitě Savegame. Vždy udržujte zálohy!

Jak povolit 4 mody Fallout

Jak povolit modding

 1. Přejděte do vaší složky Fallout 4 na následujícím místě „Dokumenty \ My Games \ Fallout4“
 2. V této složce najdete několik .soubory ini.
 3. Otevřete (nebo vytvořte, pokud chybí) Fallout4Custom.ini s vaším oblíbeným textovým editorem (používáme poznámkový blok ++).
 4. Přidejte následující řádky do svého Fallout4Custom.ini [archiv] binvalidateolderfiles = 1 sresourcedatadirsfinal =
 5. Uložit a zavřít Fallout4Custom.ini

To je ono, jste připraveni získat Modding! 🙂

Nexus Mod Manager

Ruční instalace modů může být složitá a vždy existuje určité riziko poškození instalace hry. Správce MOD NEXUS usnadňuje tento proces bezpečnějším a snazší tím, že uživatelům poskytuje snadný způsob stahování, instalace, povolení, deaktivace a odstranění Fallout 4 mody, vše z centralizovaného rozhraní.

NMM je nyní komunitním projektem a jeho vývoj /podpora byl přesunut do GitHubu:

*Máte -li problém, udělejte si čas na prohlédnutí stávajících zpráv, než zadáte nový *Nedávejte celé shrnutí vydání do názvu *Vyplňte prosím formuláře „Zpráva o chybách“ nebo „žádost o funkce“ jako oni jsou označeny

Jak ručně nainstalovat 4 mody Fallout

Archivní extraktory

Budete potřebovat extraktor archivu, jako je 7zip, Winrar nebo jiné řešení.

Nalezení vaší datové složky

Zde nainstalujete soubory úpravy Fallout 4.

 • Výchozí umístění pro vaši datovou složku je v instalační adresáři Steam Games:
 • Alternativní metoda pro nalezení instalačního adresáře:

Nyní jste našli svou datovou složku. Pamatujte si toto umístění.

Instalace volných souborů

„Loose Files“ odkazuje na mod, jehož obsahové soubory jsou samostatné, jednotlivě obsažené v archivu, který musí být extrahován do vaší datové složky.

 • Chcete -li nainstalovat, extrahujte obsah archivu MOD do vaší datové složky.

A je to! Nyní byste měli být schopni načíst hru a vidět nainstalovaný mod v akci.

Instalace pluginů

Pluginy jsou mody, které jsou zabaleny jako samostatné soubory ESP (.esp). Tyto pluginy musí být extrahovány do vaší datové složky a na rozdíl od volných souborů musí být povoleny prostřednictvím pluginů.soubor txt.

 • Chcete -li nainstalovat plugin, jednoduše extrahujte archiv do vaší datové složky.

Po instalaci musí být pluginy povoleny dříve, než budou aktivní ve hře.

Povolení pluginů

Pluginy, na rozdíl od volných souborů, musí být povoleny ve Fallout 4 přidáním do vašich pluginů.soubor txt předtím, než jsou aktivní ve hře.

 • Vyhledejte své pluginy.Soubor TXT ve složce AppData Fallout 4
 • Spusťte Launcher Fallout 4 (nevolte hru), pak opusťte launcher. Tím se naplní vaše pluginy.Soubor TXT s nově přidaným souborem ESP.
 • Otevřete pluginy.Soubor TXT umístěný ve složce AppData Fallout 4 s textovým editorem, jako je poznámkový blok++
 • Ujistěte se, že je nový soubor ESP uveden.

Pokud jste povolili správně modifikace, jak je popsáno v sekci „Jak povolit Fallout 4 Mod Support“ v horní části této stránky, bude mod (esp soubor), který instalujete, nyní uvedeno v tomto souboru poté, co je spuštěn spouštěč Fallout 4. Pokud ne, můžete zkusit ručně přidat mod do tohoto seznamu jako celý název souboru s prodloužením (tj. Tvojemod.esp).

Po potvrzení souboru ESP je uvedeno ve vašich pluginech.soubor txt, jste hotovi! Nyní byste měli být schopni vidět mod, který jste nainstalovali aktivní ve hře.

Jak ručně odinstalovat Fallout 4 Mods

VAROVÁNÍ: Neodstraňujte herní soubory

Odstranění souborů z instalačního adresáře může být riskantní a může mít za následek přeinstalování hry. Doporučujeme použít Nexus Mod Manager, aby se instalace a odstranění modů bezpečnější a snazší.

Odstranění volných souborů

Ověřte soubory používané modem, který byste chtěli odstranit zkoumáním původního archivu. Odebrat soubory, které potvrdí, že je použijte MOD.

Buďte velmi opatrní při odstraňování základních herních souborů, které může Mod přepsat. To může poškodit instalaci hry.

Odstranění pluginů

Odstraňování pluginů je poněkud bezpečnější než volné soubory v tom, že pluginy jsou samostatné a neovlivňují integritu instalace hry, když jsou odstraněny.

Ověřte soubory používané modem, který byste chtěli odstranit zkoumáním původního archivu. Odebrat soubory, které potvrdí, že je použijte MOD.

Deaktivace pluginů

Pluginy lze deaktivovat úpravou pluginů.soubor TXT (jak je popsáno v procesu instalace) a odstranění řádku, který odkazuje na plugin, který chcete deaktivovat.

Jak ověřit integritu hry

Pokud se někdy ocitnete v potřebě opravit instalaci hry, Steam má praktický nástroj, který pomůže:

V Steam klepněte pravým tlačítkem myši na název hry> Vlastnosti> Místní soubory> Ověřte integritu mezipaměti hry

Tím zajistíte, že instalace hry bude platná a v provozním stavu, i když to může deaktivovat / zneplatnit jakékoli mody, které byly nainstalovány před zahájením procesu.

Jak nainstalovat mody pro Fallout 4 na váš PC – Průvodce začátečníky

Chcete -li nainstalovat mody pro Fallout 4 do počítače, můžete postupovat podle těchto jednoduchých kroků. S touto příručkou můžete hrát Fallout 4 s nainstalovanými mody.

Poslední aktualizace: před 4 lety

Pokud byste chtěli nainstalovat mody pro Fallout 4 na PC, můžete postupovat podle níže uvedených pokynů. Sledujte průvodce, pak můžete nainstalovat všechny mody, které chcete pro Fallout 4.

Existuje několik metod pro instalaci modů pro Fallout 4. Níže vám představíme nejběžnější metodu. Metoda používá Správce Nexus MOD k instalaci modů pro Fallout 4. Předpokládáme, že jste do počítače nainstalovali Fallout 4. Pokud ne, jděte do Bethesdy.síť a zakoupit hru.

Jak nainstalovat mody pro Fallout 4 na PC

Postupujte podle těchto kroků a nainstalujte mody pro Fallout 4 na PC.

Krok 1: Povolte Modding ve Fallout 4

Před instalací modů musíte nakonfigurovat herní soubory Fallout4, aby povolily moddinga. Chcete -li tak učinit, postupujte podle těchto pokynů:

Otevřete a nakonfigurujte Fallout4Prefs.soubor ini

1) Přejděte do složky adresáře Fallout 4. Poloha této složky byla stanovena, když jste nainstalovali hru. Výchozí složka adresáře je „C: \ Users \ YourName \ Documents \ My Games \ Fallout4“.

2) Otevření Fallout4Prefs.ini Soubor s textovým editorem. Pokud neinstalujete textový editor třetích stran, bude soubor otevřen výchozím textovým editorem Windows NotePad. Nebo můžete nainstalovat poznámkový blok ++ pro otevření a úpravu souboru.

3) Na klávesnici stiskněte Ctrl+f klíče současně pro vyvolání vyhledávacího pole. Typ [Launcher] V tomto vyhledávacím poli na vyhledání sekce [Launcher] v textovém editoru.

4) Přidejte následující řádek pod sekcí [Launcher].

BenableFileSelection = 1

5) Klikněte Soubor -> Uložit Chcete -li soubor uložit, zavřete textový editor.

Otevřete a nakonfigurujte Fallout4Custom.soubor ini

1) Přejděte do složky adresáře Fallout 4. Poloha této složky byla stanovena, když jste nainstalovali hru. Výchozí složka adresáře je C: \ Users \ YourName \ Documents \ My Games \ Fallout4.

2) Otevření Fallout4Custom.ini Soubor s textovým editorem.

3) Přidejte následující řádky na konec souboru:

[Archiv] 
binvalidatidateolderfiles = 1
SresourceDatadirsFinal =

4) Klikněte Soubor -> Uložit Chcete -li soubor uložit, zavřete textový editor.

Krok 2: Nainstalujte manažer MOD Nexus

Nexus Mod Manager je manažer MOD vyvinutý společností Bethesda.síť, která vám umožňuje snadno nainstalovat a odinstalovat mody.

Stačí kliknout na Stáhnout Nexus Mod Manager a stáhněte si program. Po dokončení stahování poklepejte na stažený soubor a postupujte podle pokynů na obrazovce a nainstalujte jej do počítače.

Poznámka: Chcete -li stáhnout Nexus Mod Manager, musíte zaregistrovat účet na jejich webových stránkách. Pokud jste ještě nezaregistrovali účet, zaregistrujte se zdarma.

Při prvním spuštění Nexus Mod Manager, program prohledá váš počítač a najdete jakékoli nainstalované hry. Jakmile najde Fallout 4, můžete se rozhodnout zastavit skenování a Kliknutím na zaškrtnutí potvrďte, že je nainstalován Fallout 4 a pak klikněte OK.

V seznamu nainstalovaných her vyberte Fallout 4 a klikněte na OK.

Můžete si vybrat adresář, ve kterém chcete uložit své mody Fallout 4. Nebo nedělat nic a Stačí uložit mody do výchozího adresáře. Pokud ale uložíte mody do výchozího adresáře, možná budete muset spustit Správce MOD Nexus jako správce, nebo se setkáte s chybami.

Krok 3: Nainstalujte všechny mody, které chcete

Po nainstalovaném manažerovi Nexus MOD můžete nainstalovat jakékoli mody, které chcete u Nexus Mod Manager.

2) Klikněte na mod, který chcete nainstalovat, pak půjdete na stránku stahování tohoto mod.

2) Klikněte na MANUÁL tlačítko a postupujte podle pokynů na obrazovce a stáhněte si mod do počítače. Stažený soubor MOD bude komprimovaný soubor v ‘.Zip ‘, „.7Z nebo „.Formáty RAR. Soubor nemusíte extrahovat.

3) Spusťte manažer MOD Nexus.

4) Klikněte na ikonu Green Plus V levém podokně přidejte stažený mod.

5) Na kartě Mods, dvojklik na mod a mod bude nainstalován automaticky.

6) Opakujte výše uvedené kroky a nainstalujte jakékoli požadované mody.

Poznámka: Než stáhnete mod z Nexusmods.com, přečtěte si popis o modu, abyste získali tomu, co potřebujete věnovat pozornost. Například některé mody mohou potřebovat k instalaci jiných modů současně.

Krok 4: Stáhněte si kořist (nástroj pro optimalizaci zatížení)

Pokud jste nainstalovali více než jeden mody pro Fallout 4, objednávka k načtení modů může ovlivnit stabilitu hry. Některé mody mohou být přepsány jinými mody. Je tedy důležité nastavit správné objednávky na zatížení pro mody. Loot je nástroj, který pomáhá nastavit správné objednávky na zatížení pro Fallout 4 Mods. S kořistí se nemusíte bát, že nainstalované mody mají nesprávné zatížení. S Loot si můžete užít stabilní modifikovanou hru.

Zde je návod, jak stáhnout kořist:

2) Klikněte Stáhněte si kořist.

3) Stáhnout .7Z Soubor. Název souboru může být loot_version_*.7Z, například Loot_0.14.4-0-gec99692_dev.7Z.

3) K extrahování staženého souboru použijte 7-zip. Pokud na počítači nemáte nainstalované 7-zip, přejděte na jejich oficiální web a stahujte jej a nainstalujte jej do počítače.

4) Zkopírujte a vložte složku extrahované do složky Fallout 4 Directory (složka Directory Fallout 4 je „C: \ Users \ YourName \ Documents \ My Games \ Fallout4“.).

Krok 5: Hrajte Fallout 4 s nainstalovanými mody

Po instalaci požadovaných modů můžete přehrát Fallout 4 s nainstalovanými mody. Pokud jste nainstalovali více modů, než začnete hrát hru, musíte spustit kořist, abyste nastavili objednávky načítání modů. Chcete -li tak učinit, postupujte podle těchto kroků:

1) Otevřete složku adresáře Fallout 4 (složka Directory Fallout 4 je „C: \ Users \ YourName \ Documents \ My Games \ Fallout4“.), poté otevřete podsložku kořist, Poklikněte na „kořist.exe ”pro spuštění kořisti.

2) Klikněte Třídit.

3) Klikněte Aplikovat.

4) Zavřete KOŘIST.

Po kroku 1 ke kroku 5 se můžete bavit s hraním Fallout 4 s nainstalovanými mody.

Bonusový tip: Aktualizujte ovladače a zlepšují výkon her

Pokud chcete, aby vaše hra měla maximální výkon, udržujte řidiče aktuální, zejména řidiče grafiky.

Pokud nemáte čas, trpělivost nebo počítačové dovednosti k aktualizaci řidičů ručně, můžete to udělat automaticky s Řidič snadný.

Ovladač snadný automaticky rozpozná váš systém a najde pro něj správné ovladače. Nemusíte přesně vědět, jaký systém váš počítač běží, nemusíte riskovat stahování a instalaci nesprávného ovladače a nemusíte se při instalaci dělat starosti s chybou.

Ovladače můžete aktualizovat automaticky pomocí bezplatné nebo profesionální verze ovladače snadné. Ale s verzí Pro to trvá jen 2 kliknutí (a získáte plnou podporu a 30denní záruku zpět):

1) Stažení a nainstalovat ovladač snadný.

2) Spusťte ovladač snadný a klikněte Skenujte nyní. Ovladač snadný poté naskenuje počítač a detekuje všechny problémové ovladače.

3) Klikněte na Aktualizace Tlačítko vedle zařízení, aby se automaticky stáhli správnou verzi jejich ovladače, můžete ovladač ručně nainstalovat (můžete to udělat pomocí bezplatné verze).

Nebo klikněte Aktualizovat vše automaticky stahovat a nainstalovat správnou verzi Všechno Řidiči, kteří ve vašem systému chybí nebo zastaví (to vyžaduje verzi Pro – budete vyzváni k upgradu, když kliknete na aktualizaci všeho).

Doufejme, že najdete výše uvedený průvodce pro instalaci modů pro Fallout 4 užitečné. Máte -li jakékoli dotazy, nápady nebo návrhy, neváhejte a zanechte běžnou níže.