Fallout 4 Recenze | PC hráč, сообщество Steam: Fallout 4

Fallout 4 PC recenze

A tak shromažďujete haraburdí. Každá položka ve hře je vyrobena ze zdrojů. Vyhodit je do workshopu osady a lze je proměnit v něco užitečného. Psací stroj se stává užitečným zdrojem ozubených kol, šroubů a pramenů – ruší pro budování strojů, které dokáže bránit vaše osídlení před lupiči.

Fallout 4 Recenze

Fallout Intro

Skvělá, masivní karanténa systémů, i když z velké části stejná, kterou Bethesda vyrábí už roky.

PC Gamer má záda

Náš zkušený tým věnuje mnoho hodin každé recenzi, aby se opravdu dostal do jádra toho, na čem vám nejvíce záleží. Zjistěte více o tom, jak hodnotíme hry a hardware.

Co je to? Post-apokalyptický RPG s karanténou.
Očekávejte, že zaplatíte 40 £/60 $
Uvolnění 10. listopadu
Vývojář Bethesda Game Studios
Vydavatel Bethesda
Multiplayer Žádný
Odkaz Oficiální stránka

Řeknu vám o mém obyvateli trezoru. Je mistrem utajení v brnění Red Power Flame Red Power. Chráněná jejím hromaděným exoskeletem, tiše se dupá skrz budovy – efektivně vysílá své nepřátele mečem nebo umlčenou pistolí. Někdy si asi tucet lupičů, které loví, si uvědomí, že něco je špatně. Budou prohledat oblast a vyhrožovat, co udělají. Občas se bude dívat, jak si nevšimnou, jak existuje hmota kovového brnění s prací na barvě horké tyče přímo před jejich tváře. Pak je zavraždí jedinou kulkou do hlavy.

Pro mě to byl Fallout 4. Je to vysoce přizpůsobitelný RPG ve světě, který je plný věcí. Jeho systémy jsou složité a pozvěte vás, abyste je přizpůsobili vašim vkusům. Když to uděláte, může to být úžasně uspokojivé, ale také – v pocitu, že můžete být obrovským tajným strojem nesoucím starožitný, ozářený meč – trochu hloupý. Fallout 4 úmyslně obchoduje s ponořením za příjemnou volnou karanténu možností. Ať už se vám to bude líbit nebo ne, myslím, že záleží na vaší reakci na výše uvedený popis. Zní to jako rozzuřený, disonantní nepořádek nebo skvělý, vznikající křižovatka rozhodnutí založených na hráčích. Jsem ve druhém táboře.

Pokud jste předtím hráli Bethesda RPG, nebude to nic nového. Vzhledem k tomu, že Fallout 3 měl Oblivion, tak Fallout 4 je Skyrim-post-apokalypsa futuristického světa uvězněného v estetice 50. let, nyní k dispozici v Bethesdově tvorbě a chlubí se některými zajímavými novými funkcemi. Ale pro všechna vylepšení je zážitek z okamžiku do okamžiku obecně stejný. Cesta do jednoho z mnoha neobjevených míst ve vaší blízkosti zabijete nepřátele, vybíráte zámky, hackerské terminály, sbíráme kořist a zažijte samostatnou vinětu, která se vplíží do většího příběhu Bostonu po bombách.

Fallout 4 je zasazen do kondenzované verze Massachusetts, známé jako Commonwealth. Jeho mapa zahrnuje velkou část východního pobřeží státu, od Salemu po Boston – překročení jako euro kamion 2 verze konce světa. Otevírá se v den Fallout’s Apokalypsy-vyvolává vám krátkou šanci zažít život v pastelově malované svatyni, než se sníží na trosky na trosky. Tato chuť pre-apokalypsy není všechno, co se zdálo. Není překvapením, že svět byl hezčí, když se mutovaní psi nesnažili sníst tvář. Otevření však hovoří o skutečnosti, že se Bethesda pokusila provést nezapomenutelnější hlavní kampaň.

Jako vždy, kampaň je jen linií pro mnoho, mnoho vedlejších dotazů, různých událostí a nepopsatelných průzkumů, které po cestě dokončíte. Hry Bethesda Fallout jsou primárně o atmosféře světa obecně a Fallout 4 se neliší. Je to brutální a trýznivé, ale až do určité míry. Je tu lehkost, která odkloní tónu, změkčuje smrt a rozpad. Fallout 4, stejně jako jeho předchůdci, není hra přežití – i když zpočátku může být přinejmenším obtížné přijít zdroje.

Graficky Fallout 4 vypadá jako vylepšená verze Skyrimu. Což znamená, že to vypadá jako vylepšená verze Fallout 3. To je většinou až do techniky, která se poháněla – dokonce i některé z NPC animací budou rozpoznatelné každému, kdo strávil dost času v Tamriel. Tváře jsou lepší, ale stále nejsou dokonalé. Hlasové herectví je mnohem lepší, ale stále není dokonalé. Zpočátku jsem zažil mírné zklamání ze známosti. Čtyři roky po Skyrimu jsem doufal v výraznější zlepšení. Teď jsem zvědavý, jestli jsem nemohl vidět les pro textury stromů s nízkým rozlišením. Věk a omezení Bethesdy’s Engine jsou dobře zřejmé, ale společenství je lákavé. Na úrovni makro, stupnice a detaily Fallout 4 vytváří svět, který se cítí soudržný a plný zvráceného kouzla.

Boston je skvělé prostředí. Je hustší než hlavní pustina Fallout 3 a barevnější. Jistě je tu spousta šedé a hnědé, ale také červené, blues a smrtící, zářící zelení. Umístění a lidé, kteří je obývají, proplňují svět charakterem. Diamond City, jedno z hlavních lokalit, je město postavené na stadionu Fen Boston. Jako sbírka chatrčů a chatků se cítí podobně jako Megaton – ale zajímavější a vhodnější pro nastavení. Stejně jako New Vegas před tím, Fallout 4 není o post-apokalypse, ale spíše o post-apokalypse na konkrétním, rozpoznatelném místě.

Jinde je tu zářící moře – temná, neúrodná rozloha, která se stále dokáže být jedním z nejvíce atmosférických míst, kde jsem byl v tomto roce. Obrovskou součástí přitažlivosti Fallout 4 je pocit objevování a tajemství. Každé místo se cítí vytvořené, a to dává silný důvod k prozkoumání. Možná najdete textové protokoly, které podrobně popisují konflikt mezi vůdci soupeří. Svět se cítí žít a nebezpečný a je zábavné vybrat si svou historii.

To znamená, že si přeji, aby to bylo trochu cizince – nebo ještě hravější. Jsem tady na nebezpečném území, protože existuje tolik vedlejších dotazů, že jsem nenašel ani nedokončil. Pro vše, co vím, je tu spousta podivných a nečekaných setkání. Ale ještě musím najít něco mimo hlavní úkol, který je stejně zvláštní jako trezor Fallout 3 plné klonů Garyho, nebo stejně dramatické jako rozhodnutí nechat skupinu Ghouls Vraždu zavraždit byt plný bohatých trhák. Miluji myšlenku trezorů jako divných sociálních experimentů, ale ze tří, které jsem navštívil – včetně vlastní postavy – nikdo nepřinesl přesvědčivý háček. Jeden měl za tím skvělý nápad, ale dodávka byla ohromující.

Výkon a nastavení

Přezkoumáno Intel Core i5-3570K, 8 GB RAM, NVIDIA GeForce GTX 970
Grafické možnosti Kvalita textury, kvalita stínu, stínová vzdálenost, kvalita obtisků, kvalita osvětlení, kvalita Godrays, hloubka ostrosti, okolní okluze, odrazy prostoru obrazovky, vlhkost, okluze deště, rozmazání pohybu, vzplanutí objektivu a anizotropní filtrování.
Anti aliasing FXAA nebo TAA
Převlekatelné ovládací prvky Ano

Fallout 4 běžel pevně – věk enginu a počítačového zaostření zajišťuje širokou škálu přizpůsobitelných možností, které zajišťují solidní stabilitu. Většinou to bylo bez chyb a já jsem se setkal pouze s několika záhadnými haváriemi za desktop za více než 50 hodin hry.

Běží na hovězí grafické kartě, fungovala obdivuhodně na Ultra – občas klesla pod 60fps při zkoumání venku. Většinou jsem to položil na skutečnost, že jsem streamoval finále StarCraft 2 WCS na druhé obrazovce v té době.

Existuje však spousta nakládacích obrazovek – zejména při rychlém cestování po celém světě.

Mít vyjádřeného protagonisty mi dal větší pocit připoutanosti ke světu a zejména ke společníkům. Toto je první Bethesda RPG, kde jsem neustále měl NPC pro jízdu. Prozatím jsou mnohem víc než mezek k přenášení přebytečných zbraní. Můj druhý oblíbený společník, Nick Valentine, je soukromé oko staré školy – doplněk Trenchcoat a Fedora. Vkládá se do konverzací a zastaví se a povídá si s jinými NPC, které předtím pomohl. Je hezké mít smysl, jakkoli malý, že svět neexistuje jen pro to, aby v něm byl obyvatel trezoru.

Můj oblíbený společník je pes, protože mě neposuzuje, když ukradnu všechny telefony z domu. V kapsách mám spoustu telefonů, stejně jako mikroskopy, budíky a zásobníky na večeři. Proto jsem si vzal na nošení Power Armour – takže jsem mohl nést všechny svinstvo, které jsem sbíral na svých cestách. Pokud máte rádi posedlé osvobození místa všech svých položek, pak je dobrá zpráva: Všechno ve Fallout 4 je užitečné. Je to kvůli novému systému vypořádání.

Osady jsou hlavní novou funkcí Fallout 4 – jako Skyrim’s Hearthfire DLC, ale masivně rozšířené. Získejte vlastnictví osídlení a můžete postavit nové předměty, od vodních čerpadel a věží zbraní, po prefabrikované struktury. Každý z nich má náklady na zdroje spojené s tím. Nástěnný panel jednoduše vyžaduje dřevo a ocel, ale něco jako defenzivní věžička je složitější – ten smrtelnější potřebují hliník, obvody, ozubená kola, optiku vlákna a generátor pro výkon. Otevřete crafting workshop v osadě a zelený obrys ukáže oblast, ve které se můžete stavět. V tomto prostoru můžete také zrušit položky pro zdroje. To je v pořádku pro přeměnu stromů, auta a volných pneumatik na dřevo, ocel nebo gumu, ale vzácnější zdroje musí být nalezeny nebo zakoupeny na světě.

A tak shromažďujete haraburdí. Každá položka ve hře je vyrobena ze zdrojů. Vyhodit je do workshopu osady a lze je proměnit v něco užitečného. Psací stroj se stává užitečným zdrojem ozubených kol, šroubů a pramenů – ruší pro budování strojů, které dokáže bránit vaše osídlení před lupiči.

Je potěšitelné sledovat, jak se oblast odtáhne z rozbitého města. Rozhraní Workshopu je nicméně trochu chmurné. Budovy jsou uspořádány do kategorií a je to bolest, kterou se musí přepnout tam a zpět, snažit se zapamatovat si, zda rozhlasový maják, který přitahuje nové osadníky, byl v „síle> různé“ nebo „zdroje> různé“. A co je horší, fond zdrojů vašeho workshopu není globální, ale vázán na každé konkrétní vypořádání. Možná budete mít dost oleje, abyste se obávali stáda racků, ale nemůžete postavit generátor v Tenpines Bluff, pokud jste to všechno nechali v Sanctuary Hills. V jednom okamžiku jsem musel rychle cestovat mezi několika různými osadami, jen abych si vzpomněl, kde jsem opustil kapesní hodinky, které obsahovaly vybavení, které jsem potřeboval k vytvoření vodního čerpadla. Můžete vytvářet dodavatelské vedení, které sdílejí zdroje mezi dvěma připojenými workshopy, ale je to nemotorný systém a nepraktické, pokud jste již v práci vytvořili populaci sídla.

Zbraně mají také řemeslný systém – vyvolávejte vytvářet mody, které mění jejich rozsahy, sudy, rukojeti a přílohy různými způsoby. To se pro mě cítilo jako mnohem lepší využití pro mou rostoucí sbírku markantů. Zbraně jsou nejlepší věcí na Fallout 4. Na rozdíl od svých předchůdců je to dokonalý a příjemný střelec. Zatímco moje preference byla pro umlčené zbraně, nedostatek munice – nejméně po prvních několika desítkách hodin – mě nutil experimentovat. Nevadilo mi to. Dostat se do hasiček je radost, do té míry, že bych nakonec všichni kromě úplně opustili systém VATS.

Časné zbraně vybrané z lupičů jsou relativně slabé, ale při procházení společenstvím se vám zaručuje, že najdete sbírku favoritů. Brzy získáte přístup k laserovému mušketu – výkonnou pušku, která musí být mezi každým výstřelem zasunuta. Použití toho se cítí napjaté a zběsilé, vyžaduje, abyste se ponořili do krytu, abyste kladili klíč R, než vyskočíte a vytáhnou výstřel. U modů můžete mušket zasáhnout až šesti poplatků. Je to smrtící věc, pokud máte prostor k plnému načtení.

Nejlepší zbraně a brnění jsou vyklizeny od legendárních nepřátel, identifikovatelné hvězdou vedle jejich jména. Když sestřelí, upustí legendární položku se zvláštním výhodou. Mám tommy zbraň, která vystřelí explodující kulky, brokovnici s dvojitou barvou, která nikdy nepotřebuje opětovné načtení, kus hrudníku, který mě změní neviditelný, když jsem se krčil a nepohyboval se, a samozřejmě ozářeným mečem. Nemohu se s nikým z nich rozloučit. Dříve bych vyhodil své vzácné telefony.

Jedním z účinku okamžité známosti Fallout 4 je to, že jsem si více vědomý než kdykoli předtím z nedostatků motoru. Nezažil jsem mnoho chyb, ale existuje spousta vtípků. AI npcs, pro příklady, rádi uteče v nepatrných okamžicích v reakci na nějakou vzdálenou hrozbu, se kterou se rozhodli vypořádat. V jednom případě to pár udělal během nucené skriptované sekvence – odvíjení mě uvízlé a neschopné se přesunout. S tolika systémy, které pracují na vytvoření zajímavých, vznikajících zážitků, někdy se věci rozpadají.

Jako celek je to však milující produkce. Je plná péče a pozornosti k detailům – jako je rozšířená sada rozhlasových stanic nebo způsob, jakým bouře flash radiační bouře vykoupají svět v nemocném, zlověstném zeleném odstínu. Je mi potěšením vybírat svět, objevovat nové památky a vybrat si výhody a možnosti přizpůsobení, aby si představil perfektní postavu postavy, ať už bizarní. Stručně řečeno, mnoho problémů Fallout 4, jako je každý Bethesda RPG před ním, je důsledkem toho, co je činí nezapomenutelnými. To nemusí být nejkrásnější závěr, ale vysvětluje to, proč, 50 hodin, stále se bavím. To také vysvětluje, proč, nyní, když jsem tuto recenzi dokončil, ji budu hrát ještě mnoho hodin.

Fallout 4 PC recenze

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. #footer_privacy_policy | #footer_legal | #footer_ssa | #footer_refunds

Fallout 4

19 086 и и и г | 1,155 г груповом чате |

Статистика

Глобальные достижения

Bethesda Game Studios, создатель поп už с и и Fallout 3 и Elder Scrolls V: Skyrim, приглашает я о открыы миром.

Самый популярный контент. (?)
Otázka pro lidi, kteří nenávidí protagonisty.

Ve Fallout 4 Slyšel jsem, že mnoho lidí říká, že se jim nelíbí, že SS je vyjádřen, protože to omezuje možnosti a ztěžuje hráči, aby se vložil do bot postav. V nedávné době však došlo k pokroku v hlasování AI. Nyní to znamená, že teoreticky by člověk mohl vytvořit neomezené množství hlasových linií pro postavu, která se má použít k tomu, aby se vešla jako jakýkoli druh vlastní hlasové linie, se kterým přišli. Takže se vás ptám. Jak byste se cítili, že byl protagonista Fallout 5 vyjádřen, ale.

Kontrolní posouvání hloupý rychle

Ahoj všichni! Takže jsem se rozhodl přehrát Fallout 4, ale když načte hru; Můj ovladač chce v hlavní nabídce rychle posouvat hloupé hloupé. Také při načítání nového uložení ikona načítání dole bliká. Jsem na PC pomocí standardního řadiče Xbox One. Měl jsem tento problém s jakoukoli jinou hrou od GamePass, Steam, Epic, Gog, EA nebo Ubisoft. Nějaká pomoc? Také hraji nemoded.

Liberty Prime je uvízl (pevný)

V současné době během běhu BOS a konečně jsem se dostal k dobré roli, jen špatná věc pokaždé, když zapnu Liberty Prime, sedí tam, když byl dál, nepohybuje se, když jsem použil příkaz TC, přesunul jsem ho, ale odešel ven, ale šel ven, ale odešel Excatly zpět svou modifikovanou hru bez bos měnící quest mody 3 bos revize modul a neoficiální záplata, kterou jsem použil ForcerePath a ForceFailPath, a říkají, že se vůbec nedívá.

Ползователей, посчитавших обзор полезным: 5

Опубликовано: 22 сентября
Симулятор бомжа – лазаю по свалкам, собираю мусор.
Особенно радуюю, если найй клей.
Продуктов на акаунте: 234
Fallout 4 FPS a koktání seznamu modů!

Seznam mod, aby vaše hra byla běžená a zlepší FPS s co nejmenším koktání! Tato příručka vás nevede o tom, jak modifikovat, ale co upravit do vaší hry, mohl bych přidat pokyny, jak začít s Moddingem ve Fallout později, ale ale, ale .

Jako dobrý soused – Fallout 4 Mods: Zkažení – neškodný kousek zábavy (18+) | Raider část 13
1 ползователь посчитал

Опубликовано: 21 сентября

Если бы игра ыыла менше, а различных заданий болшше то т т п п п п п п п с с к к качеств к качест к качеств качеств качеств качеств качесто качест к качест к качесьо кble. Но к сожалению Fallout 4 средненькая иестами неплохая но ж.

Скажу прямо болшинство заданий мне понравились. Есть и длинные цепочки заданий как серебенный плащ так. Они написаны приятно и и п х и и. Проблема том что их не слишком для такой болшой и дâц л celou л с сооов и celou л celou л celou и л л с с с с с с с с с с л л л л с л л л л л л л celou и л мира и различных развалин зданий.

Есть как неплохие например кейт или кюри но и довольно скучные такие как престон letových и и и и к к т т gle трестон letozní. А учитывая что с ними можно развать отношения и знавать т х п п п т т т п п п т т п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п п н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н н то я лишаю себя контента. Да и система одобрения чего на ко část.

Тут. С одной стороны врагов много и и и много оружия для сражений. Н с другráž. Зз за чего прокачку можно разделить которые стоит брать. К примеру если ранше перк друг животных ыы ве уобныы и ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч ч и и добавили условия исползования.

Несмотря на размер карты запоминающихх мест. Добрососедство весьма интересное место да и мелкие поселени někdo м ф ф ф ф ф ф ф т т т т таерон г г т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т удятся роботы. Но такого тут. Болшшая часть локаций создана для собирательства разного хлама п chví история4.

Это неоднозначная часть. Но их тут немало, а ресурсов что бы в них построить всю инфраструктуру нужно очень много и это занимает значительное количество времени. Делать это не обзательно но это все же часть дос к юж gle т поль starostí. Н конечно нелзз не ччесть что ресурсы нужны и д už у už р т р р р р р р р р р р р р р т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т а хлама значительно.
Я могу рекомендовать купить иvot по болшшой скидке. Контента тут. Но ве гарантировать что игра сильно понравится я не могу из и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и и н на южюжет и дополнительные задания.