Fallout 5 – Vše, co byste měli vědět – kultivované supi,

Do června 2022 byl Elder Scrolls 6 stále považován za předvýrobu. Todd Howard to řekl ve výše uvedeném odkazu. Rozvoj by se však měl nyní urychlit, když je práce na Starfieldu vše, co je provedeno.

Fallout 5 – Vše, co byste měli vědět

Jaderná zima

Pro většinu lidí nebyl Fallout 75 nejlepším displejem franšízy Fallout. Je příliš brzy na to, jestli se Bethesda vykoupí s Starfieldem, ale fanoušci Fallout stále chtějí dobrého nástupce Fallout 4. Radujte se, protože sám Todd Howard říká Fallout 5 přichází.

Připraveni k tomu, aby se vyhovovali a vyhodili do vzduchu divoký ghouls, rozpadli se super mutanty a najděte osady, která potřebují vaši pomoc? No, budete se muset na chvíli spokojit se staršími tituly. Může to nějakou dobu trvat; Dobře, hodně času, ale přichází Fallout 5. Prozatím, tady je vše, co byste měli vědět o Fallout 5.

Kdy vyjde Fallout 5?

Fallout 5 byl jen stěží oznámen, takže tam je Zatím žádné datum vydání. Datum vydání je nepravděpodobné, že by se brzy objevilo, ale je to pravděpodobně ještě roky a roky pryč – pravděpodobně alespoň půl desetiletí.

Todd Howard uvedl, že plánují dokončit Scrolls 6 před Fallout 5. Chcete -li to uvést do perspektivy, je starší Scrolls 6 také stále roky pryč a teď o tom není nic známo.

Do června 2022 byl Elder Scrolls 6 stále považován za předvýrobu. Todd Howard to řekl ve výše uvedeném odkazu. Rozvoj by se však měl nyní urychlit, když je práce na Starfieldu vše, co je provedeno.

O čem je Fallout 5?

Pokud jste hráli některou z hlavních her Fallout, pravděpodobně znáte generálu franšízy. Budete hrát jako postava v pustém pustině. Jaderná válka zpustošila svět a musíte v něm přežít.

Konkrétní spiknutí pro Fallout 5 nevyšlo od doby, kdy se vývoj prakticky nezačal. Takže jemnější podrobnosti příběhu jsou stále záhadou. Stejně jako některé z předchozích příspěvků může být vaše postava rezidentem v jedné z neslavných trezorů Vault-Tec. Poté, co zjistíte, že Vault-Tec nemá pro vás ani pro vás nebo žádné přeživší nejlepší úmysly, uniknete. Pak budete muset vyrazit sami v neodpustitelném novém světě.

Hraní, Fallout 5 bude pravděpodobně akční RPG s otevřeným světem. Takto byly hry Fallout od Fallout 3. Můžete sbírat lepší vybavení prozkoumáním světa a porážkou nepřátel. Můžete také vyrovnat a získat užitečné schopnosti, abyste vytvořili perfektní postavu, která vyhovuje vašemu stylu hry.

Na kterých platformách spustí 5 spuštění 5?

Vzhledem k tomu, že Fallout 5 je stále daleko, bude pravděpodobně vyroben pouze pro nejnovější konzole. Prozatím to znamená PC, Xbox Series X & S a možná PS5 ačkoli to není nejasné kvůli Microsoft, který vlastní Bethesda. Ale kdo ví, že v době, kdy vyjde Fallout 5, už možná existuje nová generace konzolí, aby ji přivítala.

Kdo vyvíjí Fallout 5?

Od Fallout 3, Bethesda vyvinula každou hlavní hru Fallout. To se pro Fallout 5 nezmění.

Bethesda Game Studios byla založena v roce 2001 jako společnost pro vývoj her odvozená od Bethesda Softworks.

Hlavními nároky Bethesdy na slávu jsou franšízy Elder Scrolls and Fallout. Pro tyto franšízy vyvíjí tituly od Elder Scrolls III: Morrowind a Fallout 3 a dodnes jsou tyto dvě franšízy jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších a milovaných v oboru.

Některé z pokrytí, které najdete u kultivovaných supů, obsahují přidružené odkazy, které nám poskytují malé provize založené na nákupech provedených z návštěvy našeho webu. Pokrýváme herní zprávy, filmové recenze, zápas a mnoho dalšího.