Fallout 76 Datum vydání beta – tady je, když můžete hrát PC beta | PCGamesn, Fallout 76 Datum vydání verze, velikost stahování a vše ostatní, co potřebujete vědět | Gadgets 360

Fallout 76 Beta Datum vydání, velikost stahování a vše ostatní, co potřebujete vědět

Beta trvá dva týdny na PC. Bethesda ve svém častému dotazu zdůraznila, že beta je způsob, jak zdůraznit testování hry, což znamená, že servery nebudou běžet 24/7 a místo toho budou online v „Cílených časových rámcích.„Bethesda poskytla příštích několikrát, ale varuje, že se mohou změnit. Tady je vše, co potřebujete vědět o Fallout 76 Beta.

Fallout 76 Datum vydání beta – tady je, když můžete hrát PC beta

Dorazilo datum spuštění Fallout 76 Beta pro PC, ale má ještě více sezení. Takže jsme pro vás sestavili nejdůležitější kousky o tom, jak a kde máte přístup k beta verzi a co očekávat od beta zážitku. Tato zkratka je zábava, ale není to vtip – první věc, na kterou byste se měli připravit, jsou chyby. Spousta a spousta chyb.

Podle FAQ Bethesdy bude beta beta plná hra, s jakýmkoli pokrokem a ušetříte, že jste v listopadu přeneseni do verze plné vydání v listopadu. Bethesda však říká, že beta beta je nedokončenou a zdůrazňuje, že hráči „pravděpodobně uvidí slavné množství problémů.„Hráči mohou odeslat zpětnou vazbu o jakýchkoli chybách nebo problémech, s nimiž se setkávají, což znamená, že Bethesda může identifikovat a vyřešit tyto problémy v rámci přípravy na úplné vydání hry.

Beta trvá dva týdny na PC. Bethesda ve svém častému dotazu zdůraznila, že beta je způsob, jak zdůraznit testování hry, což znamená, že servery nebudou běžet 24/7 a místo toho budou online v „Cílených časových rámcích.„Bethesda poskytla příštích několikrát, ale varuje, že se mohou změnit. Tady je vše, co potřebujete vědět o Fallout 76 Beta.

Fallout 76 Beta Datum vydání

První Fallout 76 Beta Datum vydání bylo 30. října na PC, dva týdny před úplným vydáním hry 14. listopadu. Nedělejte si starosti, pokud vás tato relace prošlo, stále zbývají nějaké relace.

Fallout 76 Beta Download

Stahování Bethesda můžete získat na PC.Čistý launcher. To je za předpokladu, že máte přístup, samozřejmě – přejděte na podrobnosti o tom, kdo se dostane.

Jakmile budete mít spouštěč, přejděte na spodní část stránky a najdete možnost stáhnout hru. Beta Fallout 76 nebude k dispozici prostřednictvím Steam a neexistují žádné plány na uvolnění celé hry prostřednictvím tržního místa Valve. Jinými slovy, spouštěč Bethesda je způsob, jak jít.

Fallout 76 Beta Times

Bethesda poskytla plán Fallout 76 beta, takže přesně víte, kdy se tyto omezené časy uskuteční. Jakmile se verze beta rozšiřuje za Xbox One 30. října, zasedání se bude konat ve stejnou dobu na každé platformě – samozřejmě, včetně PC. Zde jsou zbývající časy Fallout 76 beta:

  • 8. listopadu: 11:00 PT / 14:00 ET / 19:00 GMT – 17:00 20:00 ET / 2:00 GMT

Pamatujte, když jsme řekli, že budou chyby? Během 30. října, včetně Bethesda Launcher smazat celé předběžné zatížení, narazili na různé problémy s rozbíhajícími Fallout 76 BETA. Existuje také skutečnost, že pohrávka s nastavením VSYNC Fallout 76 umožňuje hráčům urychlit hack, ale toto bylo nyní osloveno s čepicí FPS a FOV Lock.

Thumbnail YouTube

Jak získat přístup k Fallout 76 Beta

Jediným způsobem, jak získat přístup k Fallout 76 Beta na PC, je prostřednictvím následujících kroků: předobjednávání hry, vytvoření účtu Bethesda a stažení Bethesda Launcher do vašeho PC.

Můžete si předobjednat Fallout 76 prostřednictvím oficiálního webu hry. Chcete-li zjistit, kde jinde můžete předobjednat Fallout 76, Bethesda vytvořila seznam webových stránek „Zúčastněných maloobchodníků“, kde si můžete hru předobjednat.

Pokud jste již předem nařídili Fallout 76 přes Bethesda, budete mít automatický přístup k beta beta, jakmile bude naživo. Pokud jste si předobjednali fyzickou kopii prostřednictvím maloobchodníků, jako je Amazon nebo GameStop, měl by být na vašem digitálním potvrzením kód, který lze uplatnit na spouštěče Bethesda Launcher. Pokud budete používat Amazon, dejte si pozor, váš kód by vám mohl být zaslán až 48 hodin.

Podívejte se na náš článek o datu vydání Fallout 76 a získejte vědět o tom, jak se Bethesda zaměřuje na zastavení zármutku a zda v tomto novém přírůstku do série dojde k mikrotrankcím.

Rachel Watts Bývalá spisovatelka štábu a fanoušek nezávislých her, Rachel’s Your Best Bet for Fond pokrytí relaxačních her, jako jsou Stardew Valley a Minecraft.

Fallout 76 Beta Datum vydání, velikost stahování a vše ostatní, co potřebujete vědět

Fallout 76 Beta Datum vydání, velikost stahování a vše ostatní, co potřebujete vědět

Fallout 76 pro PS4, Xbox One a PC je venku 14. listopadu.Být online, kooperativní zážitek, Fallout 76 je odklon od minulých her Fallout, které byly offline, Adventures pro jednoho hráče. A protože se jedná o první hru v seriálu, která má být přinesena online, vývojář Bethesda Game Studios se rozhodl pro beta beta. Podobně jako Call of Duty: Black Ops 4, Destiny 2 a další hry s hlavním více hráči, Fallout 76 má beta před konečným vydáním hry. Od začátku do stahování velikosti stahování je to, co potřebujete vědět o Fallout 76 Beta.

Jak hrát Fallout 76 Beta
Abyste mohli hrát beta pro Fallout 76, budete si muset hru předobjednat. Nebudeme překvapeni, když vidíme Bethesda rozdávat klíče na Twitteru, nebo najít Fallout 76 Beta Keys se objevují na webech, jako je eBay nebo CD klíče, ale nejjednodušší způsob, jak se dostat dovnitř, je předobjednat hru. Cena Fallout 76 je Rs. 4 000 na PS4 a Xbox One, pokud si jej předobjednáváte na disku a začnete na RS. 5 600 digitálně (60 $ v USA). PC verze Fallout 76 je 60 $ (kolem Rs. 4 300) a je k dispozici jako digitální stahování přes Bethesda.Net, Bethesda’s PC Game Client.

Fallout 76 Datum vydání beta a čas zahájení

Datum vydání Fallout 76 Beta je 23. října.První zasedání je od 19:00 do 23:00 ET (4:30 do 8:30 IST) s následnými sezení. Začíná to o týden později na PS4 a PC 30. října.Datum ukončení Fallout 76 beta je ještě třeba potvrdit.

Fallout 76 Čas předpětí beta
Na Xbox One můžete načíst Fallout 76 Beta. Přichází také na PS4 a PC, ale je to první na Xbox One kvůli Bethesdě, která má marketingovou dohodu s Microsoftem pro hru.

Fallout 76 Velikost beta stahování

Velikost stahování Fallout 76 Beta je 43.47 GB na Xbox One. Očekávejte, že bude mít podobnou velikost na PS4 a PC.

Fallout 76 beta crossplay
Navzdory dobře zdokumentovanému společnosti Sony About Face on Prosplatform Play, Fallout 76 nebude mít crossplay.

Senior viceprezident společnosti Bethesda pro globální marketing a komunikaci Pete Hines pochválil společnost na Twitteru za povolení křížové hry ve Fortnite na PS4. Když se ho uživatelé začali ptát na Fallout 76, odpověděl na následném tweetu: „Fallout 76 nepodporuje křížení z mnoha důvodů. Nemám ponětí, jestli to někdy bude. Ale ujišťuji vás, že právě teď není na našem radaru, když se zaměřujeme na beta a spuštění.“

Fallout 76 Beta hratelnost
Fallout 76 dává hráčům spoustu možností, z nichž si můžete vybrat, když poprvé spustí hru. Svou postavu můžete dokonce později změnit a vzít si selfies díky vestavěnému režimu fotografií. Mutace jsou také součástí Fallout 76, které ovlivňují vaše statistiky a některé dokonce ovlivňují váš vzhled.

Hráč versus hráč (PVP) se obával podmnožiny potenciálních kupujících a Bethesda nabídla více podrobností, aby tyto obavy potlačila. Pro jednoho, hráči pod úrovní 5 nelze zabít v PvP. Dva, hráči nemohou zapojit PVP, pokud bojujete s monstrum, což na vaši postavu dává pacifistickou vlajku.

Pokud hráč zabije jiného hráče, který se nechce zapojit do PVP, bude cena za „vraha“, která se dala na jevišti odhalit producent Todd Howard. Budou označeny červenou hvězdou na mapě a nebudou moci vidět nikoho jiného na mapě. Hráč se také může pomstít, kdo je zabil za zdvojnásobení odměny.

Fallout 76 beta výhody
Výhody ve Fallout 76 jsou rozděleny do různých kategorií, včetně síly, vnímání, vytrvalosti, charisma, inteligence, agility a štěstí, které všichni dohromady tvoří zkratku.Str.E.C.I.A.L. Ve Fallout 76 budou k dispozici jako karty, které se můžete na svou postavu použít pro některé buffy, přičemž každá karta má vlastní bodové náklady.

Fallout 76 Beta Card Pack
Fallout 76 také čas od času upouští balíčky karet, když se vyrovnáte, což bude obsahovat některé náhodné karty. Zajímavé je, že Bethesda nedovolí hráčům kupovat balíčky karet se skutečnými penězi, takže se nemusíte obávat nadměrného používání mikrotransakcí. Nové balíčky karet Perk poklesly každé dvě úrovně až do úrovně 10 a poté každých pět úrovní.

Fallout 76 Beta Progress
Bethesda potvrdila, že pokrok dosažený ve Fallout 76 Beta přenese plnou hru. Ačkoli by to hráči Xbox One a PS4 museli stahovat znovu, PC hráči nebudou muset.

Fallout 76 Beta System požadavky
Požadavky na Fallout 76 BETA a doporučené systémové požadavky musí Bethesda ještě odhalit se společností, která uvádí, že stále pracuje na testování kompatibility. To by se mělo změnit, když se přiblížíme k PC beta 30. října.‬

Fallout 76 mikro-transakce
Mikro-transakce Fallout 76 lze zakoupit s měnou ve hře zvané „atomy“, lze utratit pouze za kosmetické vylepšení, jako jsou kůže a oblečení, odhalila Bethesda Bethesda. Navíc hráči na Xbox One získají 500 atomů zdarma. Nebudou ve verzi beta a budou aktivovány pouze tehdy, když bude hra venku 14. listopadu.‬

Těšíte se na Beta Fallout 76 nebo hrajete další hry jako Call of Duty: Black Ops 4 nebo Spider-Man místo toho? Dejte nám vědět prostřednictvím komentářů.

Pokud jste fanouškem videoher, podívejte se na přechod, Gadgets 360’s herní podcast. Můžete si ji poslechnout prostřednictvím Apple Podcasts nebo RSS, nebo jen poslouchat tento týden epizodu stisknutím tlačítka přehrávání níže.

Nejnovější technické zprávy a recenze sledujte gadgety 360 na Twitteru, Facebooku a Google News. Pro nejnovější videa o gadgetech a technice se přihlaste k odběru našeho kanálu YouTube.