Fallout 76: Datum vydání, podrobnosti o hraní, přívěs, online, mapa a speciální vydání – IGN, Fallout 76 Datum vydání a 10 věcí, které byste měli vědět, než si zakoupíte hru

Fallout 76 Datum vydání a 10 věcí, které byste měli vědět, než si zakoupíte hru

Znaky jsou vytvořeny v trezoru 76 prostřednictvím uživatelského rozhraní podobného Fallout 4. Jejich vzhled a jméno lze přizpůsobit.

Fallout 76: Datum vydání, podrobnosti o hraní, přívěs, online, mapa a speciální vydání

Fallout 76 je nadcházející hra publikovaná společností Bethesda Softworks. Bylo to odhaleno bez dalších informací o platformách, hraní, datum vydání a dokonce i o tom, které konkrétní divize Bethesda Game Studios na tom pracuje, takže je jen velmi málo detailů, které se musí projít, dokud se nezjistíme více na E3.

Prozatím jsme sestavili všechny informace o Fallout 76, které jsou dosud venku, včetně zpráv, přívěsů a pověstí. Budeme se i nadále aktualizovat, jak se více informací valí, takže pokud nevidíte, co zatím hledáte, pokračujte v kontrole zpět!

Fallout 76 Datum vydání, platformy a vývojář TBA

 • Datum vydání: 14. listopadu 2018
 • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
 • Vývojář: Bethesda Game Studios
 • Vydavatel: Bethesda Softworks
 • Žánr: Online akce RPG

Každá recenze IGN Fallout

Nikdy jsme vlastně nekontrolovali původní Fallout, protože předchází IGN pokrytí PC her PC, ale tady jsme napsali, když jsme sérii zařadili před vydáním Fallout 4: Fallout to začal celou cestu zpět v roce 1997 a je stále fantastickým RPG. Zřídila podpisovou atmosféru Falloutů, její flexibilní systém vytváření charakteru a perk a její svobodu v otevřeném světě, která vám umožní prozkoumat pustinu a najít její tajemství svým vlastním způsobem. Místa jako opuštěné trezory, Shady Sands, The Brotherhood of Steel Base a Junktown mají nezapomenutelné okamžiky a postavy. A skutečnost, že můžete kdykoli zastřelit kohokoli, nebo vytvořit postavu s nízkou inteligencí a zakončíte cestou celým příběhem, nebo se stanete tak chytrým, že můžete přesvědčit darebáka, aby sebezničilo, mluví o jeho otevřenosti a opakovatelnosti

<a href =Fallout 2
Recenzováno: Trent Ward
13. listopadu 1998
Mnoho lidí si stěžovalo, že od příběhu se grafika a hraní příliš nezměnily, že hra sama o sobě není dobrá. Prostě jsem to nezjistil. I když není pochyb o tom, že tento titul je nesmírně derivát Fallout, mám sklon poděkovat programátorům za to, že neopravili něco, co nebylo rozbité. S jeho skvělým dějem, obrovským herním světem a dobře napsanými skripty, Fallout 2 mi dal mnoho, mnoho hodin naprosto absorbujících hraní hry. To je vše, co opravdu hledám. Pokud jste fanouškem RPG, vřele doporučuji tuto hru.”width =” ” /> <a href =Taktika Fallout
Recenzováno: Steve Butts
27. března 2001
Taktika Fallout: Bratrstvo oceli dělá téměř všechno správné. Jediným problémem je, že je toho příliš mnoho. Po určitém bodě je dost dost. Ale zatímco vaše pozornost drží, tato hra je neuvěřitelně zábavná a náročná. Doufejme, že taktika Fallout bude sloužit jako model pro budoucí ohýbání žánru, jakmile se přiblížíme a blíž k konečné hře-MMORPGRTSFPS o super inteligentním závodním voru, který rád krást starověké artefakty z chrámů naplněných lávou.”width =” ” /> <a href =Fallout: Bratrstvo oceli
Recenzováno: Ed Lewis
13. ledna 2004
F: BOS je zábava, i když vadná hra Hack’n’SLash, která poskytuje dobrých 10 hodin střelby, výbušnin a spoustu mutantů. Systém uzamčení zvyšuje akci a dělá věci vzrušujícími, i když se práce špatné kamery snaží pracovat proti vám. Pro změnu tempa se veškerá tato akce odehrává spíše v toxickém prostředí Mad Max než v obvyklém světě AD & D s mýtickými stvořeními a fantastickými kouzly. Pokud chcete mít dobré dobrodružství s kamarádem, F: BOS je dobrá volba, i když se cítí trochu spěchat. Hudba byla sotva zpracovávána a kamera mohla použít hodně jemného doladění, ale stále je tu spousta zvířat, aby si tlačili na mash. Pokud se vám tento typ akce odvolává, není to daleko od všeho všeho, ale hodný vstup do žánru akčních her s trochou chutí RPG.”width =” ” /> <a href =Fallout 3
Recenzováno: Erik Brudvig
28. října 2008
Je vzácné, že hra může zasáhnout značku v tolika různých a často protichůdných oblastech. Fallout 3 nabízí svobodu, aniž by obětoval soustředěný příběh. Poskytuje fantastický boj bez předání hlubokého systému hraní rolí. Postavy, které potkáte, jsou poutavé a často veselé, aniž by se cítily na místě v tomto drsném světě. Hra má několik nedostatků – většina z nich technická – ale je to případ, kdy je celek větší než součet. Je to fantastická hra s neuvěřitelnou atmosférou, která nabízí zábavu v mnoha různých způsobech, že jste si téměř jisti, že se budete spojit. Toto je jedna z nejlepších her, které letos budete hrát.”width =” ” />

Zde je vše, co zatím potřebujete vědět o Fallout 76.

„Fallout 76“ datum vydání a 10 věcí, které byste měli vědět, než si zakoupíte hru

Další kus post-apokalyptiky Bethesdy Vypadnout Franšíza bude k dispozici 14. listopadu pro PC, Xbox One a PlayStation 4. Jmenuje se to Fallout 76, A podle všech účtů je to znatelně odlišná zkušenost než předchozí verze série.

S větší mapou, novým zvratem na základní pozemky a odlišným přístupem k hraní, Fallout 76 čísla, která mají být jedním z nejpamátnějších vydání v historii série. Pojďme se podívat na 10 věcí, o kterých byste měli vědět Fallout 76.

Je tenký na bonusy předobjednání

Největší bonus předobjednávky již vypršel. Hráči, kteří si koupili brzy, dostali přístup k beta beta, ale skončil 30. října. Proto, pokud jste uvažovali o koupi za den nebo dva před oficiálním vydáním hry, jedinou výhodou předobjednávky je schopnost předběžné hry předběžně.

Speciální vydání

K dispozici jsou tři verze Fallout 76. První je standardní vydání. Stojí to 59 $.99 a dává vám to jen základní hru.

Další je deluxe aka tricentennial edition.

Stojí to 79 $.99. Kromě hry obdržíte následující bonusy ve hře:

Nejdražší verzí je vydání Power. Stojí to 179 $.99. Získáte všechno, co přichází v edici Deluxe, a některé docela jedinečné fyzické předměty pro fanoušky a sběratele. Helma Power Armor Helma T-51 je nositelný kus hlavy. Dodává se s reproduktorem hlasového modulátoru, úplným zářem, 21×21 mapa otevřeného světa v Fallout 76, 24 figurek založených na modelech ve hře, ocelové krabici a tašku West Tek.

The Vypadnout Série

Věřte tomu nebo ne, je to už 21 let od prvního Vypadnout Hra byla vydána. Od originálu v roce 1997 dojde k šesti pokračováním a/nebo spinoffs. Bethesda převzala sérii v roce 2008, když byla vydána Fallout 3.

Jak to bylo poslední Vypadnout Sazba s kritiky?

Poslední hra v seriálu byla Fallout 4. Kritici to dobře přijali. Verze Xbox One skórovala 88 na Metacritic, 87 na PS4 a 84 na PC.

Zápletka

Příběh se odehrává ve válečné verzi Západní Virginie. Nazývá se to rekultivační den, 2102. Je to už 25 let, co bomby padly. Vy a další obyvatelé trezoru se vydáte, abyste se vydali na cestu v post-jaderné Americe, když se pokoušíte přežít různé hrozby v pustině.

Celá hra je online

Neexistují žádné offline komponenty Fallout 76. Celá hra se odehrává online, což je místo, kde většina předběžné kontroverze kolem hry začíná.

Neočekávejte tradiční zážitek pro jednoho hráče

Můžeš hrát Fallout 76 sólo nebo se skupinou ve stylu kooperativního stylu, ale neexistuje žádná tradiční kampaň nebo příběh pro jednoho hráče. To zasáhlo nerv s mnoha fanoušky, protože existuje velké množství hráčů, kteří hrají online režimy i offline příběhové kampaně. Jiní výhradně hrají kampaň a obcházejí online funkce.

Nastavení s Fallout 76 Zdálo se, že je omezeno na některé a zprávy vytvořily odpor před vydáním. Abychom to vyjasnili, můžete jít ven do světa Fallout, abyste objevili nové věci a dokončili menší úkoly, ale větší dopady na dohody o více ovlivňováním je online kooperační dohody.

Petice

Skupina nespokojených fanoušků vytvořila petici, když se původně dozvěděli, že hra bude pouze multiplayerem. Cílem bylo naléhat na Bethesdu, aby vyvinula režim pro jednoho hráče. Petice údajně obdržela 6 tisíc podpisů do jednoho dne. Skupina nebyla zcela úspěšná, ale přiměla to Bethesdu, aby objasnila a provedla mírné úpravy, aby definovala možnost zaměřené na jednoho hráče.

Neexistují žádné NPC

Jedním z největších důvodů, proč se úkoly pro jednoho hráče nebudou cítit jako tradiční kampaň, je nedostatek NPC (postavy non-hráče). Snad největším problémem pro fanoušky s tímto zvratem bude cítit ponoření bez dialogu mezi sebou a NPC. Po celá desetiletí byly tyto druhy postav považovány za nástroje, které dále dále příběh a vtažení dovnitř.

Může Bethesda stále vytvořit poutavý zážitek bez nich, nebo bude přidán nějaký druh zážitku NPC po spuštění nebo prostřednictvím modů? To jsou všechny platné otázky, ale měli byste vědět, že to neočekáváte při spuštění.

Existují některá témata žánru přežití

Skála, papír, odkazoval se na brokovnici Fallout 76 Jako hra Softcore pro přežití. Máte za úkol budovat základny, shromažďovat zásoby a eliminovat příšery. Tag SoftCore je spravedlivá, protože nikdy neztratíte vybavení a zbraně, které jste postavili, a to samé platí pro celkovou progresi postavy.

Fallout 76 je riskantní vydání z úspěšného a sebevědomého herního studia, které si může pravděpodobně dovolit chybět, pokud se fanoušci nezamilují do svého nového převzetí osvědčené franšízy.

Fallout 76

Fallout76 Catalogimage 900x500-01.png

Cross Wiki 2023.png

OS: Windows 7/8/10 (64bitový OS je vyžadován)
Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz /AMD RYZEN 3 1300X 3.5 GHz nebo ekvivalent
Grafika: Nvidia GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 285 2GB nebo ekvivalent
Paměť: 8 GB RAM
Úložiště: 60 GB volného místa na disku

Doporučené požadavky

OS: Windows 7/8/10 (64bitový OS je vyžadován)
Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1500x 3.5 GHz
Grafická karta: NVIDIA GTX 970 4GB / AMD R9 290X 4GB
Paměť: 8 GB
Úložiště: 60 GB volného místa na disku

Fallout 76 Probíhá v Appalachii od roku 2102, 25 let po Velké válce a sleduje příběh těch, kteří obývali trezor 76. Postava hráče vychází z Vault 76 po oslavě dne rekultivace, která byla poslána na úkol dozorce.

Fallout 76 je post-apokalyptická hra pro více hráčů na hraní rolí vyvinutá společností Bethesda Game Studios a publikovaná společností Bethesda Softworks. Je to 11. splátka Fallout: Warfare Wasteland. Příběh se odehrává v Appalachianské oblasti Západní Virginie.

Obsah

 • 1 vydání
 • 2 příběh
 • 3 Nastavení
 • 4 hraní
  • 4.1 Vytváření znaků
  • 4.2 karty vyrovnávání a perk
  • 4.3 multiplayer
  • 4.4 Bojové a vybavení
  • 4.5 událostí a nukes
  • 4.6 NPC a úkolů
  • 4.7 prvků přežití
  • 4.8 Reputace frakce
  • 4.9 táborů a spojenci
  • 5.1 PVP
  • 5.2 Fallout Worlds
  • 5.3 expedice
  • 5.4 odstraněno
  • 5.5 ročních období a skóre
  • 8.1 původní questline
  • 8.2 Wastelanders
  • 8.3 Ocelový úsvit a Ocelová vláda
  • 9.1 Vývoj
  • 9.2 hudba a hlas
  • 10.1 aktualizace
  • 10.2 roční období
  • 12.Spojení 1 řady

  Uvolnění

  Hra byla vydána na Windows, PlayStation 4 a Xbox One 14. listopadu 2018. V roce 2022 bylo oznámeno, že vývojář Double Eleven bude společně rozvíjet hru. [Ext 1] Nový obsah je plánován do roku 2027. [Ext 2]

  Příběh

  Hráč přebírá roli obyvatele trezoru z Vault 76, když se pokoušejí znovu sejít se svým chybějícím dozorcem. Na své cestě obyvatel zjistí, jak byla Appalachia zničena spadem, a protíná cesty s různými frakcemi s protichůdnými nápady, jak oživit nebo dobýt Appalachia.

  Nastavení

  Události Fallout 76 Původně začal 23. října 2102, 25 let po Velké válce, kde hráč opustí trezor během události s názvem Rekultivační den. Časová osa hry pokročila na 2103 s Wastelanders aktualizace a na 2104 s Ocelová vláda Aktualizace.

  Chronologický rok počátečního roku
  Fallout 76 Vypadnout Taktika Fallout Fallout: Bos Fallout 2 Fallout 3 Fallout: New Vegas Fallout 4
  Appalachia Kalifornie Středozápad Texas Kalifornie Kapitál pustin Mojave Wasteland Společenství
  2102 – 2104 2161 2197 2208 2241 2277 2281 2287

  Hraní

  Les je počáteční oblast po opuštění Vault 76

  Hraní hry zahrnuje bojový systém, který umožňuje zobrazení první i třetí osoby a obsahuje schopnost používat památky železné zbraně. Náhodné setkání se vrátí. Jeden hráč může mít až pět znaků pod stejným účtem. Každý server má své vlastní počasí a denní čas s příležitostnými verdantskými obdobími pro lepší výnosy sklizně. Vzhledem k jeho multiplayerové povaze není možné ručně uložit a pokrok je uložen automaticky.

  Hráči mohou nyní rychle cestovat z interiéru a s nepřáteli poblíž, pokud nejsou napadeni do patnácti sekund. Inventář má nyní kartu pro nově získané položky. Zbroj a oblečení, stejně jako jídlo a pomoc, jsou nyní odlišné kategorie. Nabídka nyní rozlišuje mezi hlavními a bočními úkoly. Quest Markers nyní ukazují jména cílů. Hráč může použít polotransparentní menu HUD místo pip-boy. Hráč má možnost zobrazit čísla plovoucích poškození. S Noc of the Moth Aktualizace, klíčová a schopnost rychle kout všechny nepřátele v určitém poloměru.

  Vytváření postav

  Znaky jsou vytvořeny v trezoru 76 prostřednictvím uživatelského rozhraní podobného Fallout 4. Jejich vzhled a jméno lze přizpůsobit.

  Po dokončení počátečního vydání z trezoru (úroveň 2) získají hráči bod a potřebují stavět své speciální atributy. Každý z nich je předán hráči ve formě Perk Cards. Hráči pak mohou na těchto speciálech stavět přidáním dalších karet (Perks).

  Vyrovnávání a pohledem karty

  Stroj na úderné karty umožňuje sestavení reagjustments

  Hráči musí utratit různý počet bodů na kartách, v závislosti na počáteční hodnotě. Karty stejného typu lze kombinovat s dalšími bodovými náklady na vytvoření vyšší verze této počáteční karty, Max Rank závisí na kartě. Hodnota karty je zobrazena v levém horním rohu. Hráči získají zvláštní bod na úrovni až do úrovně 50, který mohou přiřadit speciální statistiku podle svého výběru. Po úrovni 50 jsou hráči stále schopni vybrat perkovou kartu, ale již neobdrží speciální body. Od úrovně 25 dále lze použít stroje Punch Card pro různé speciální načítání. Umožňují opětovné rozdělení speciálních bodů a změnu aktuálně aktivního načítání.

  Na vrcholu hráčů přiřazují karty své postavě, aby vylepšili vlastní sestavení, jsou k dispozici také karty pro zlepšení současných statistik jejich týmu jako celku, z nichž většina spadá pod charisma. Existuje jen málo karet s solo-hráčem charisma, protože většina je navržena pro týmovou hru. Dalším způsobem, jak hráči mohou podporovat jejich tým, je sdílení perkových karet. Hráči mohou sdílet pouze jednu perkovou kartu, hodnost karty, kterou mohou sdílet, je založena na speciální statistice charisma. Za každé tři body charismy lze sdílet jeden bod karty Perk.

  Zpočátku hráči obdrží balíček Perk Card Pack každé dvě úrovně až do úrovně deset. Toto je náhodný výběr čtyř karet, které může hráč vyměnit se svými aktuálními kartami. Po úrovni deseti dostávají hráči balíčky karet každých pět úrovní. Tyto balíčky mohou občas zahrnovat kartu, která má vyšší hodnotu, než je obvyklé, což zvyšuje stat nebo schopnost více, než by jinak. Legendární výhody odemkněte po úrovni 50 a umožňují hráči vybavit určité karty Perk a zařadit své efekty pomocí mincí Perk.

  Multiplayer

  Dva obyvatelé trezoru zkoumající Clarksburg

  Zatímco hra má hrát s ostatními, je možná sólová hra, a to buď tím, že se vyhýbáte interakcím s jinými hráči, nebo pomocí soukromého serveru prostřednictvím prvního fallotu, předplatné služby hry. Většina úkolů může být vyřešena sólo, pouze několik událostí, které se vyžadují, aby se spojily s ostatními. Hra je spuštěna na více serverech, přičemž každý má maximální kapacitu 24 hráčů, kteří se mohou spojit do skupin s maximálně čtyřmi lidmi. Interakce s jinými postavami hráčů se provádí prostřednictvím emoce kola a hlasového chatu. [Ext 3]

  Boj a vybavení

  PROTI.A.T.S. Nyní fungují v reálném čase namísto zmrazení nebo zpomalení nepřátelských akcí. Schopnost zacílit na části těla ve V V.A.T.S. Nyní vyžaduje perkovou kartu. PROTI.A.T.S. nyní lze použít ve vzduchu.

  Zbraně a brnění mají trvanlivost a budou muset být občas opraveny. Nyní mají požadavky na úroveň s maximální úrovní na 50. Některé vybavení známé jako legendární vybavení mají modifikátory nazvané „Legendární efekty“, které každá hvězda podle svého názvu naznačují množství legendárních efektů, které má. Pomocí modulů mohou hráči „hodit“ zbraň pro různé efekty v procesu známém jako legendární řemeslné výroby.

  Události a nukes

  Jaderná odpalovací místnost, kde jsou vypáleny nukes

  Nukes lze použít po dokončení hlavního úkolu, stal jsem se smrtí. Chcete -li spustit nuke, musí hráč navštívit jedno ze tří hlavních raketových sil; Site Alpha, Site Bravo nebo Site Charlie, z nichž všechny mají identická rozvržení. Po sérii malých úkolů může hráč spustit nuke pomocí jaderné klíčové karty a startovacího kódu, z nichž druhá se mění každý týden. Při využití je výsledná jaderná zóna vysoce radioaktivní, a přestože má cenné zdroje a nepřátele na vysoké úrovni, vyžaduje ji vstup do vysokého odolnosti proti záření. Jakýkoli c.A.M.Str. Chycené ve výbutové zóně bude zničeno. S výjimkou chráněné části počáteční oblasti lesa může být nukes spuštěno v jakémkoli cíli.

  Radiation Rumble událost

  Na každém serveru se průběžně koná řada různých událostí. Dvě konkrétní události, kolosální problém a spálená Země, vyžadují, aby jeden hráč na serveru nuke, buď Monongah Mine, nebo oblast kolem fissure lokality Prime v jihovýchodní brusinkové bažině. První umožňuje bojovat proti Earle Williamsovi, zatímco druhé výsledky ve setkání s královně Scorchbeast, které jsou považovány za „šéfy koncových her“. Daily Ops jsou události, ve kterých až čtyři hráči závodí proti času na dokončení cílů v jedné z mnoha map.

  Pro hráče, aby si navzájem pomáhali při instance, vyžadují, aby vedoucí týmu nejprve vstoupil na místo. Ostatní členové týmu mohou pomoci vedoucímu týmu v jejich případě, i když nebudou postupovat podle vlastního charakteru. Členové mohou poslouchat dialog vedoucího týmu s NPCS.

  NPC a úkoly

  Zapojil se do rozhovoru s těsta

  Úkoly při spuštění byly přijaty prostřednictvím nahrávek, terminály a poznámek Holotape. [Ext 4] [Ext 5] Roboti byli také využíváni k dodávání fází quest linek a pro vývoj. [Ext 6] [Dev 1]

  The Wastelanders Aktualizace představila Living Human NPC s Appalachií, která nyní dává úkoly. Hráči mohou vidět jejich plné odpovědi na dialog a rozhovory mají zvláštní kontroly. Většina NPC nemůže být hráčem zabita ani poškozena. Nemohou být kapesní a nereagují na hráče rabování předmětů v jejich okolí. Nuking oblast s NPC povede k tomu, že by nosili obleky Hazmat.

  Prvky přežití

  Smrt nevede ke ztrátě progrese; Místo toho hráč pouze upustí všechny své nezdravé položky po ruce. Hráči mohou získat svůj haraburdí, která zůstala v tašce, označená ikonou mapy a další hráči to mohou ukrást. Příležitostně bude hráč místo toho, aby byl hned zabit. Hráč může spát v postelích, aby obnovil své zdraví, ale spánek neposlouchá čas.

  Appalachia má železnici spojující různé vlakové stanice, která může pomoci dodat hráče. Existuje 13 lookoutů věží, kde hráč může prozkoumat krajinu nahoře, což přidá nová místa na mapu světa.

  Zpočátku by jídlo a nápoje byly důležité, aby pomohly přežít, protože hladovění by mělo za následek neustálé poškození HP, zatímco by bylo dehydratováno, omezilo by to maximální AP. To bylo později opraveno, takže být více krmený poskytne více odolnosti k maximu HP a nemoci, zatímco hydrataci posílí regeneraci AP a odolnost proti chorobám.

  FO76 STASH Box Standard.png

  Každý hráč má svůj vlastní instances Stashbox. Stashboxes mají stejný obsah bez ohledu na to, kde jsou přístupné. 1. hráči Fallout mají přístup k Scrapboxu, což jim umožňuje vložit do něj neomezené množství komponent.

  Nemoci působí jako dočasné debuffy a lze je získat různými prostředky; Tím, že byla ponořená pod vodou bez ochranné hlavy, spícího na zemi nebo bojem o nemocné nepřátele. Zatímco nemoci netrvají déle než hodinu, mohou být předčasně odstraněny pomocí antibiotik, léčby nemocí nebo sympto-matic.

  Mutace mohou vyvíjet hráči, buď vystaveni záření, nebo pomocí speciálního séra. Jsou důležitým mechanikem hry a každá mutace dává výhody i nevýhody. Mohou být odstraněny Radaway, pokud není vybavena druhá hodnost škrobovaných genů. Jejich účinky lze dočasně potlačit přijetím RAD-X.

  Hráči kořisťují nezdravé předměty ze světa a šrotujte je do surových komponent, se kterými mohou vytvořit různé předměty, od zbraní, střeliva, brnění, nábytku, po spotřební materiál, jako je jídlo a lék. Syrové komponenty jsou také povinny k opravě zbraní a brnění, protože se postupně zhoršují, s vybavením vyšší kvality vyžadující vzácnější komponenty. Některé položky také vyžadují plány nebo recepty, aby byly vytvořeny. Kromě toho je možné sklízet rudu z ložisek minerálů, které pak mohou být taveny na chemické stanici.

  Batohy lze použít ke zvýšení váhy. Plán pro malé batohy naleznete v prozkoumání letiště Morgantown. Větší batoh zahrnuje dokončení vedlejšího úkolu pořadí tadpole.

  Reputace frakce

  Lupiči z kráteru a osadníků v nadaci jsou frakce představeny s Wastelanders Aktualizace. Mechanik reputace umožňuje hráči pomalu zlepšovat jejich postavení s obou frakcí. Některá rozhodnutí v úkolech mohou zvýšit pověst s frakcí a denní úkoly dostupné v urovnání každé frakce záruka, že pověst s oběma může být maximální. Výhoda vysoké pověsti spočívá v přístupu k více plánů u obchodníka s frakcí.

  Tábory a spojenci

  C.A.M.Str. Hned mimo Watoga

  Mobilní platforma pro stavbu a montáž nebo c.A.M.Str. zkrátka je funkce, která umožňuje hráčům postavit své vlastní obydlí. Lze jej přesunout na jiné místo výměnou za čepice. Rovněž umožňuje hráčům v soukromém týmu stavět neatomové obchodní objekty na C.A.M.Str., I když se majitel nenaučil plán pro vytvořený objekt. Společejní spoluhráči mohou také volně používat nábytek a spotřebiče v táboře druhého, pokud nejsou uzamčeni. Je také možné postavit automaty, kde může hráč prodat své předměty jiným hráčům. C.A.M.Str.S mohou být napadeny nepřátelskými stvořeními nebo jinými hráči a zničeny části C.A.M.Str. lze opravit.

  Zatímco zpočátku pouze jeden c.A.M.Str. na postavu byl povolen, byl k dispozici bezplatný druhý slot Jedna pustina pro všechny Aktualizace, která také představila úkryty. Pokud jde o umístění předmětů, úkryty mají méně přísná omezení staveb. Další c.A.M.Str. Varianty slotů a přístřeší lze zakoupit z atomového obchodu.

  Workshopy jsou dočasné c.A.M.Str.s a každý workshop má k dispozici předdefinované množství vkladů zdrojů, které lze sklidit stavebním extraktorem minerálů. Stejně jako úkryty jsou některé položky zakázány být postaveny na dílně. Řízení nad workshopem je ztraceno, pokud hráč opustí server. Stejně jako osady v Fallout 4, C.A.M.Str.S, Shelters a Workshopy mají rozpočet omezující počet položek, které lze postavit. Každá postavitelná položka má svou vlastní hodnotu přispívající k rozpočtu.

  Sofia Daguerre, možná c.A.M.Str. spojenec

  Spojenci se nacházejí v celé Appalachii, z nichž každá má konkrétní metodu k odemknutí. Konkrétní část nábytku musí být umístěna do c.A.M.Str. Aby se objevil spojenec a v daném okamžiku může být aktivní pouze jeden spojenec. Někteří spojenci lze získat prostřednictvím sezónních výsledků nebo zakoupením svého plánu po maximální reputaci nadace.

  Spojenci mohou nabídnout jedinečné dočasné bonusy; Například mluvení s Maulem dočasně zvyšuje sílu. Některé bonusy, například milenecké objetí, mohou být přístupné pouze po splnění kritérií osobní reputace. S výjimkou Daphne a Maula může hráč přizpůsobit oblečení a hlavy svého spojence.

  Herní módy

  PVP

  Boj pro hráče versus hráč (PVP) není k dispozici, dokud je postava hráče na úrovni 5 a PVP je k dispozici hráčům pouze tehdy, pokud mají v nastavení hry vypnuty pacifistický režim. Postavy hráčů zve další postavy k souboji útokem, i když tyto útoky nezpůsobují žádné poškození. Před náplastí 7.5, způsobili nominální poškození. Pokud je hráč napadený požár zpět, je způsobena poškozením mezi dvěma hráči, ale pouze pokud mezi nimi existuje velká mezera. Hráči, kteří jsou blízko stejné úrovně, způsobují plné poškození bez omezení. Postavy hráčů, které se vážně liší na úrovni, mají poškození na křivce, přičemž hráč na vyšší úrovni způsobuje menší poškození, než by normálně na jejich úrovni, zatímco hráč na nižší úrovni dělá více.

  Pokud soupeřící hráč odpoví, ale pak zemře, mohou hledat pomstu. Pokud zabijí počáteční podněcovací hráč, dostanou dvojnásobné odměny. Zabijáci mohou sbírat jakékoli nevyžádané kapky. Pokud hráč nadále útočí na jiného hráče a tento hráč neodpověděl, ale nakonec je zabit podněcovým hráčem, bude mít pachatel na hlavu odměnu a budou hledáni. Nedostanou žádnou kořist ani zkušenosti za zabití soupeřného hráče. Nyní loděný hráč je viditelný pro všechny ostatní na mapě, označený červenou hvězdou. Na mapě také nevidí nikoho jiného. Výsledky zabíjení výrazného hráče v odměnách.

  Fallout Worlds

  Fallout Worlds umožňuje hráčům hrát v rotujícím veřejném světě zdarma, což nabízí jedinečné přizpůsobené nastavení. Fallout 1. předplatitelé mají přístup k vlastním světem, což jim umožňuje zvolit jednotlivé nastavení. Do hlavního dobrodružného režimu se nepřenáší žádný pokrok.

  Soukromé světy je režim, kde hráči s Fallout 1st Předplatné může hrát na svém vlastním soukromém serveru. Byl vydán 23. října 2019, spolu s náplastí 14. Server drží až osm hráčů a má lepší stabilitu serveru než servery dobrodružného režimu. Jakýkoli pokrok dosažený na serveru není uložen, jako je přijetí dílny, zemědělská nevyžádaná místa, zabíjení nepřátel atd. Pokud hostitel serveru odejde a žádní další hráči na serveru mají 1. předplatné Fallout, zbývající hráči mají 30minutovou dobu odchodu, než se server vypne. Pokud však má hráč jiný než původní hostitel serveru první předplatné Fallout, server se nezavře.

  Expedice

  Pitt, umístění první expedice

  Expedice umožňují hráčům navštěvovat místa mimo Appalachia s opakovatelným obsahem založeným na mise, nové NPC a úkoly. První ze série je Expedice: Pitt. Pro přístup k expedici se budou muset hráči vydat do Whitespring Resort.

  Odstraněno

  • Režim přežití byl konkurenceschopnější způsob, jak hrát, který byl oddělen od hlavní hry, měl méně omezení PVP, vyšší sázky pro bojový. Byl propuštěn ve formě beta jako součást Divoká AppalachiaAktualizace s patch 7.5 26. března 2019. Byl tam také systém výsledkové tabulky, stejně jako nové týdenní výzvy, které měly legendární odměny. Režim přežití byl odstraněn 1. října 2019.
  • Vedle jaderné zimy byly představeny nájezdy na trezoru. Byly odstraněny 14. dubna 2020.
  • Nuclear Winter byl bitvu Royale, který debutoval 10. června 2019. Bylo odstraněno na konci roku 2021.

  Roční období a skóre

  Příklad sezónní výsledkové tabule

  Roční období trvají zhruba tři měsíce a s každou sezónou se přidá nová výsledková tabule Fallout 76. Denní a týdenní výzvy, jako je získání čištěné vody, porážka mole horníků nebo návštěva útulku spoluhráče, lze dokončit, aby se získalo skóre, které se automaticky používá k hodnocení a postupu na výsledkové tabulce. Každá hodnost zvyšuje množství S.C.Ó.R.E. Požadováno k dosažení další pozice. Odměny lze požadovat přímo ze výsledkové tabulky a obvykle jsou k dispozici pouze po dobu období. S nedávnými aktualizacemi začala Bethesda zpřístupnit určité položky minulých ročních období prostřednictvím plánů, které lze zakoupit výměnou za zlaté bulliony od některých obchodníků.

  Měny

  Fallout 76 používá čtyři hlavní měny, včetně čepic, zlatých drahých, legendárních skriptu a atomů. Čepice se nejčastěji používají pro většinu transakcí s prodejci a dalšími hráči. Jsou uděleny za dokončení úkolů, najdete v úklících a jiných kontejnerech nebo na poražených nepřátelkách.

  Zlatý drak se získává výměnou pokladničních poznámek a používá se k nákupu plánů, které jsou vzácné nebo nedotčené jinak. Prodejci přijímající zlaté bulliony jsou Minerva, Regs v Vault 79, Samuel na Foundation a Mortimer v kráteru. Legendární scrip se získává z dokončení denních úkolů nebo výměnou legendárních zbraní a brnění na legendárním výměnném stroji. Scrip lze použít k nákupu náhodných zbraní a částí brnění, jakož i na výrobu komponent, jako jsou legendární moduly, od dodavatele Murmrgh na Rusty Pick.

  Atomy lze získat různými metodami; dokončením celoživotních výzev tím, že se pořadí.C.Ó.R.E. na výsledkové tabuli během sezóny nebo jejich nákupem pomocí peněz v reálném světě (100 atomů se podobá 1 USD.) Většina výzev je spojena spíše s účtem než s vytvořenou postavou; Například shromažďování 760 dřevěných atomů pouze jednou, sběru stejného množství s jinou postavou nedělá nic. To však také znamená, že progresi může být sdílena mezi postavami. Dokončení výsledkové tabulky bude činit 500 atomů hráče a dalších 100 atomů pro každou 10. hodnost po žebříčku 100.

  Atomic Shop

  Atomy mohou být použity v atomovém obchodě pro různé předměty. Zahrnují čistě kosmetické efekty ve formě kůží nebo barev pro zbraně a brnění, nábytek a další předmět pro c.A.M.Str. dekorace nebo emoce. Obsah atomového obchodu je aktualizován každých 7 dní, přičemž určité svazky jsou k dispozici již 14 dní nebo se po odstranění vrátí do obchodu. Položka, jako je jaderná karta nebo opravná souprava, je k dispozici zdarma každých 24 hodin.

  Příběh

  Appalachia je rozdělena do šesti odlišných oblastí, kódovaných barvou na mapě

  Hra je zasazena do Appalachie, skládající se ze šesti odlišných oblastí: les, popel, popel, toxické údolí na západ, divoká propast ve středu a bahna a brusinky na východě. Předválečná města jsou explodatelná, včetně Point Pleasant, Charleston, Welch, Beckley, Lewisburg, Summersville, Sutton, Clarksburg, Morgantown, Flatwoods a Harpers trajekt.

  Originální questline

  Slavnostní zahájení Vault 76 4. července 2076

  Vault 76 je kontrolní trezor, navržený bez experimentu. Vyrobeno společností Vault-Tec Corporation, Vault 76 byl navržen tak, aby si připomněl tricentennial, 300 let po založení národa. Postavy hráče, obyvatelé trezoru, někteří z nejlepších a nejjasnějších z Ameriky, přežili jaderné výbuchy během Velké války 23. října 2077 a o 25 let později v den rekultivace, obyvatelé opouštějí trezor k přestavbě Appalachia k přestavbě Appalachia. Dozorce opustil trezor před ostatními obyvateli.

  Obyvatelé trezoru se dozví o spáleném moru, viru přetrvávající přeživší na spálené a vznik mutovaných netopýrů známých jako Scorchbeasts, které šíří virus ze vzduchu. [1] Postava hráče má za úkol sledovat dozorce, po jejích stopách. V tomto procesu je postava hráče představena různým frakcím, umístěním a iniciativám.

  Nejprve se seznámili s zaniklými respondenty vedenými Maria Chavez, humanitárním úsilí o pomoc vytvořené po válce, ale rozpuštěné v roce 2096. [2] S výzkumným úsilím respondéru jménem Claire Hudson se postava hráče očková ve starém lékařském centru. Hudsonova zpráva posílá postavu hráče, aby se stala součástí ohnivých dechers, kdysi vedená Melody Larkin, a dozví se o Hank Madigan, oheň, který se snaží vymýtit spálenou.

  Při hledání Hankovy stezky se postava hráče setká s robotem jménem Rose na vrcholu světa; Hankovo ​​tělo je uvězněno v kleci, které zabily lupiči. Roseova osobnost a hlas je založena na raiderské ženě jménem Rosalynn Jeffries. Rosalynnův přítel, David Thorpe, později navrhl robota. David byl lhal o tom, že Rosalynn byla zabita respondenty; Použil mini nuke, aby ji pomstil tím, že zničil přehradu Summersville Dam na Štědrý den. To způsobilo, že Summersville Lake katastroficky zaplavil Charleston, zabil Rosalynn a více než tisíc dalších přeživších a členů respondéru v tom, co by bylo známo jako vánoční povodeň. [3] Rose žádá postavu hráče, aby našel starý Raider Stash. Poté, co viděli, že jim mohou být důvěryhodné, Rose jim pomáhá získat Hank’s uplink, zařízení, které může lokalizovat spálené, ale zlomili ho Raiders.

  Aby pomohla opravit zařízení, Rose posílá postavu hráče do bunkru Abigayle “Abbie” Singh, který vyvíjel projekt. Postava hráče se seznámí s anarchistickou skupinou Abbie, které byly součástí svobodných států, které nedůvěřovaly trezoru a obávání o vládní vazby Spojených států na korporaci, rozhodly se místo toho postavit své vlastní bunkry. Abbie přežila válku v bunkru své rodiny a dozvěděla se o spálené hrozbě, která v roce 2086 převzala trajekt Harpers trajektu. Její zesnulý otec postavil proti nim systém detekce obrany, ačkoli jeho senzory byly poškozeny vlhkostí Shamppland. Přestože Abbie převzal a přestal projekt z obtíží, postava hráče je schopna jej uskutečnit po nalezení přístupových kódů umístěných v terminálu, který vlastní Sam Blackwell, další člen svobodných států. [4] [5]

  Taggerdy’s Thunder vedené Elizabeth Taggerdy, která se stala Appalachian Brotherhood of Steel

  Přestože může být detekován spálený, postava hráče stále vyžaduje, aby proti nim bojovaly zbraně a Scorchbeasts. Abbieova zpráva informuje o Appalachian Brotherhood of Steel. Postava hráče míří do Fort Defiance, dříve známého jako Allegheny Asylum, a učí se, že bratrství v Appalachii vedl Elizabeth Taggerdy, která byla upravena z Thunder Unit Taggerdy kvůli úzkým vazbám Elizabeth s Rogerem Maxsonem, s nímž komunikovala přes rádio vysílač z Kalifornie. Elizabeth prosila Maxsona, aby udělila svému týmu povolení k používání jaderných zbraní proti Scorchbeasts, ale byl jím zakázán, protože našel koncept používání jaderných zbraní, dokonce i na pomoc bojoval proti Scorchbeasts, aby byl příliš morálně odporný poté. [6]

  Pohledává ji, postava hráče zjistí osud bratrství v jeskyni po pokusu o skupinu Touchdown. [7] Ukazuje se, že jaderné údery jsou nezbytné pro porážku Scorchbeasts. Postava hráče se pokouší splnit touhu dozorce zabezpečit jedno z raketových sil v regionu, aby zahájila jadernou zbraň k boji proti Scorchbeasts šířící mor a chránit lidstvo tím.

  Scorchbeast Queen se objevuje po zahájení nuke

  Po dalším vyšetřování Sam Blackwell, jak poznámky Taggerdyho naznačovaly, že by mohl být klíčem k odemknutí jaderných sil, postava hráče se dozví o bunkru pod Whitespring Resort a jde tam v naději, že najde přeživší. Tam zjistí, že bunkr použila enkláva, zbytky vlády Spojených států. Setkávají se s AI, Modusem Enclave a také zjistí, že Scorchbeasts jsou bioweapon uvolněný vůdcem Enclave Thomas Eckhart v roce 2086, aby překonal Defcon. [8] S asistencí MODUS postava hráče zahajuje nuke a pozvá další obyvatele trezorů, aby bojovali proti Scorchbeasts a jejich virus. Dozorce však zanechal frustrovanou holotapu pro obyvatele trezoru, kteří se rozhodli zahájit nukes pro jakýkoli jiný účel než zničit Scorchbeasts.

  Wastelanders

  Wastelanders byl velkým přepracováním obsahu Fallout 76, představovat lidské NPC. Wastelanders začíná 23. října 2103. Abychom mohli začít Wastelanders Děj, hráč najde Isela Mejia a Lacey Drummond mimo Vault 76, když poprvé odejdou, kteří jsou zklamaní, že mají potíže s nalezením pokladu pokladu. Poté je hráč nasměrován do baru WAYWARD, kde se setkávají se ženou, vévodkyně, která je držena na střelném bodě těsto.

  Po sérii událostí se obyvatel trezoru sejde se svým dozorcem v jejím domě, který se vrátil kvůli své zvědavosti nových lidí, kteří přicházeli do Appalachia. Nyní probíhá úsilí o distribuci vakcíny proti spálenému moru. Dozorce pak žádá obyvatele trezoru, aby pomohli při revitalizaci ekonomiky se zlatou měnou a doufali, že spojí lidstvo dohromady. Obyvatel trezoru a dozorce se dozvědí o Vault 79, na místě pokladu poklad a objevte trezory, které mohou držet zlaté rezervy země.

  Atrium trezoru 79

  Obyvatel trezoru potkává dvě nové skupiny, které se usadily v Appalachii; Lupiči v kráteru vedenou ženou jménem Meg Groberg a osadníci nadace vedené mužem jménem Paige. Obyvatel trezoru se může dozvědět více o lidech v rámci každé frakce a bojích, kterým čelí. Obyvatel trezoru si však musí nakonec vybrat, s jakou z těchto dvou frakcí, s nimiž se trezoruje. Bez ohledu na frakci, sociálně izolovaný ghoul (Penelope Hornwright nebo Lucky Lou) po únosu pomůže vloupat do trezoru a pokusit se najít domov ve frakci, kde je lze přijmout navzdory své biologii.

  Ocelový úsvit a Ocelová vláda

  Daniel Shin a Leila Rahmani, dva protichůdné vůdce bratrství

  Ocelový úsvit a Ocelová vláda jsou příběhem, který se točí kolem nedávného bratrství ocelové expedice přicházející z Kalifornie, první expediční síly Bratrstva, kteří byli posláni, aby obnovili kontakt s původním Appalachian Bratrhood. Pro tuto aktualizaci rok postupuje na 2104.

  Tato questline se zaměřuje na dva členy s protichůdnými ideály o tom, kam by mělo Bratrstvo jít; Knight Daniel Shin a Paladin Leila Rahmani, stejně jako písař Odessa Valdez, který mezi nimi působí jako prostředník. Příběh se také zaměřuje na nějakou mládež zapojenou do bratrství, jako jsou mladí bratři jménem Colin Putnam a Marty Putnam, kteří se chtějí připojit k bratrství, k lepšímu lidskosti, nezkušenému členovi, kterému postrádá sebevědomí jménem Erika Hewsen, stejně Kdo obviňuje bratrství za zánik své rodiny jménem Marcia Leone. Chcete -li zahájit Questline Brotherhood, musí být hráč alespoň na úrovni 20 a bude muset navštívit Fort Atlas a mluvit s Russell Dorsey.

  Výroba

  Rozvoj

  Projekt vedl výkonný producent Todd Howard a režíroval Jeff Gardiner a Chris Mayer. Hra byla produkována Kay Gilmore, s Emilem Pagliarulo a Mark Tucker jako návrháři. Fretka Baudoin, která dříve pracovala Van Buren a Fallout 4 Sloužil jako hlavní designér úkolů.

  Vývoj byl zahájen krátce před vydáním Fallout 4, V herních studiích Bethesda Austin v Austinu v Texasu. [Ext 7] Využití modulu vytvoření dříve používaného ve hře pro jednoho hráče Fallout 4, Vývojáři zažili potíže s úpravou motoru tak, aby zvládl více hráčů. Zda by hra měla mít postavy lidských nehrátů, byla debata v týmu vývojáře. [Dev 2]

  Podle Marc Tardif v červnu 2019 byl obsah obsahující živé lidské postavy zpočátku „ani na radaru“ pro Bethesdu a zpětná vazba komunity byla hnací silou rozvoje aktualizace. [Dev 3] Vedoucí návrhář Freret Baudoin však v srpnu 2020 uvedl, že od začátku vývoje někteří vývojáři nesouhlasili s myšlenkou vyloučit lidské NPC v základní hře. Navzdory tomu bylo několik logistických problémů, které zabránily lidskému NPC, aby se při spuštění objevily, protože by to dále komplikovalo již tak obtížný technický proces. Baudoin řekl, že to bylo vlastně na radaru „z velmi raného bodu.”

  Předtím k Wastelanders Aktualizace, Fallout 76 Měl více hlasových linií než jakákoli předchozí hra v seriálu a byla první hra Bethesda, která používala nástroje pro automatická odrazená světla. [Ext 8] [Dev 4] Pete Hines poznamenal, že vývojáři a spisovatelé si při rozhodování o probíhajícím vyprávění měli na paměti existující prvky příběhu série. [Dev 5]

  Hra byla oficiálně představena na E3 2018. 15. a 16. září v Point Pleasant spolupracovala Bethesda s každoroční Mothman Festival. [Ext 9] Bethesda také uspořádala událost včasného přístupu pro ovlivňovatele, promotéry a média na Greenbrier. [Ext 10] Na Quakecon 2018 poskytl Todd Howard informace o NPC, Perk System a plány na nepřetržité aktualizace. [Dev 6]

  Mody v současné době Bethesda v současné době oficiálně nepodporují Fallout 4, Ačkoli v srpnu 2020, Jeff Gardiner zmínil, že tým pracuje na oficiálním systému podpory mod. [Ext 11]

  Hudba a hlas

  Steel Dawn Original Game Score.jpg

  Soundtrack Fallout 76 byl složen Inon Zur, který vytvořil soundtracky pro předchozí Vypadnout hry. Základní soundtrack byl původně asi tři hodiny a s aktualizacemi se zvýšil na čtyři hodiny.

  Hlasový režisér Kal-El Bogdanove uvedl, že hlasový talent poslouchal videa guvernéra Jim Justice jako odkaz na replikaci západních virginských akcentů. [Dev 7] pro Wastelanders Aktualizace, Bethesda Softworks překročil svůj původní rozpočet pro hlasové herce. [Ext 12]

  Aktualizace a roční období

  Aktualizace v Fallout 76 se liší od doplňků předchozích her. S online povahou hry fungují doplňky jako série aktualizací trvající určité časové období s novým obsahem. Veškerý tento obsah je zdarma a je začleněn do hry.

  Aktualizace

  Aktualizace obraz název Uvolnění Abstraktní
  1 FO76 Larghero Wild Appalachia.png Divoká Appalachia 12. března 2019 Wild Appalachia je 1. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Mýtické zvíře, ztracená generace skautů a nejsilnější vaření této strany pustiny. Vítejte v Wild Appalachia – řada nových úkolů, funkcí, událostí, systémů řemesel a další začínající 12. března a objevující se během několika týdnů.
  2 FO76 Velká jaderná zima.png Jaderná zima (aktualizace) 10. června 2019 Jaderná zima je 2. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Léto přinese další sérii hlavních aktualizací na Fallout 76, včetně jaderné zimy – zcela nový způsob hraní, který mění pravidla pustiny.
  3 FO76 Larghero Wastelanders.png Wastelanders 14. dubna 2020 Wastelanders je 3. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Vydejte se na příběh se skutečným výběrem a důsledky v pustincích – naše největší a nejambicióznější aktualizace pro 76. Wastelanders bude zahrnovat nový hlavní questline, nové frakce, nové události, nové funkce a ještě více překvapení.
  4 FO76 MARTORERO SEOSE11 (Legendary Run) .png Legendární běh (aktualizace) 30. června 2020 Legendární běh je 4. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Od tvůrců Unstoppables Shindig, poloměr BLAST a Catch the Commie přichází legendární běh – nový způsob, jak zažít ozářenou Západní Virginii. Každá sezóna přináší nový postup výzev k dokončení a exkluzivní odměny, jako jsou balíčky atomů, balíčky karet Perk a jedinečná kosmetika.
  5 Aktualizace FO76 Tabulka 16.jpg Jedna pustina pro všechny 15. září 2020 Jedna pustina pro všechny je 5. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Zažijte vše, co Appalachian pustin může nabídnout bez ohledu na vaši úroveň. Vyvážené boje a odměny měřítko na vaši úroveň, takže hráči na různých úrovních se mohou snadno spojit, aby zažili celý svět společně — od toxického údolí po brusinkové bažiny.
  6 Aktualizace FO76 Tabulka 9.jpg Ocelový úsvit 21. listopadu 2020 Steel Dawn je 6. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Později letošního roku se bratrství oceli vrací do Appalachia při hledání nové technologie. Začátek nového příběhového oblouku, Steel Dawn představí nové NPC, úkoly a společníky do West Virginia pustiny.
  7 Fo76 LargeHero uzamčené a načtené.png Uzamčené a naložené 27. dubna 2021 Locked & Loaded je 7. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Obsahující zcela novou sezónu, výsledkovou tabulku a odměny, s.Str.E.C.I.A.L. Načítání a c.A.M.Str. Funkce slotů, hlavní expanze pro denní ops a mnoho dalšího!
  8 FO76SR CAMPATION ART.PNG Ocelová vláda 7. července 2021 Steel Reign je 8. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Další kapitola v příběhu bratrství oceli, vyzvednutí, kde ukončil Steel Dawn.
  9 FO76 Fallout Worlds Keyart.png Fallout Worlds (aktualizace) 8. září 2021 Fallout Worlds je 9. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Přicházejí větry změn as tím evoluce soukromých světů! Zůstaňte naladěni na budoucnost uvnitř článků Vault, kde se získáme více informací, jakmile se přiblížíme k uvolnění. Přinášíme také další expanzi do Daily Ops, abychom vám přinesli ještě více způsobů, jak hrát.
  10 FO76 Night of the Moth Bighero s názvem.png Noc of the Moth 8. prosince 2021 Noc of the Moth je 10. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Představuje sezónní událost Mothman Equinox, nastavení barev pro chlapce PIP a změny kvality života v rabování a veřejných akcích.
  11 Invaders Keyart Fo76.jpg Invaders from Beyond (Update) 1. března 2022 Invaders From Beyond je 11. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Představuje útočníky ze sezónní akce Beyond, skóre je nyní dosažitelné ve veřejných a vlastních světech a batohy mohou být nyní skryty.
  12 Fallout 76 Zkoušejte svůj kov.jpg Vyzkoušejte svůj kov (aktualizace) 14. června 2022 Testujte svůj kov je 12. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Uveďte své brnění, zbraně a štěrk na testování na několika novodařidlem veřejných akcí. Představuje několik nových veřejných akcí a také upgrady na první výsledkové výsledky.
  13 FO76 Standard ThePitt Standard art.jpg Expedice: Pitt 13. září 2022 Expedice: The Pitt je 13. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Tato expedice vezme hráče do ozářených ruin Pittsburghu, nyní známého daleko a širokého jako Pitt. Poprvé představeno hráčům ve Fallout 3, devastované Pennsylvanian City dominovalo zmutované monstrozity a další hrozby. Podívejte se, jaké příležitosti (a nebezpečí) čekají v tomto novém prostředí!
  14 F76 NUKA S11 ROADMAP.JPG Nuka-World na turné 6. prosince 2022 Nuka-World on Tour je 14. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Nejhorší show na Zemi kopala ozářený prach pneumatik a vyrazila na silnici. Další zastávka Appalachia! Představuje nové události a nového regionálního šéfa. Jedná se o poslední aktualizaci FO76 v roce 2022, která má být vydána během zimy. Přinese nové veřejné akce, veřejnou akci šéfa nové oblasti a sezónu 11.
  15 Invaze mutantního FO76 Denní ops.jpg Invaze mutace 28. února 2023 Invaze mutace je 15. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Invaze mutace se vydává do Appalachie! Spolu s úplně novými mutovanými veřejnými akcemi a vylepšeními denních ops, vydělávejte s.C.Ó.R.E., Vzestup přes řady a odemkněte nové odměny ve vzrušujícím dobrodružství prostřednictvím 12. sezóny: RIP Daring a Cryptid Hunt!
  16 Jednou za uherský měsíc 20. června 2023 Jednou za modrý měsíc je 16. hlavní aktualizace pro Fallout 76. Aktualizace jednou v modrém měsíci obsahuje dva nové krypty, veřejné akce, vedlejší úkoly, odměny, denní mutaci OPS a začátek natáčení pro hvězdy.
  17 Fallout 76 Atlantic City 1.jpg Expedice: Atlantic City

  Roční období

  Sezóna obraz název Aktualizace Začal Skončil Dny
  1 FO76 MARTORERO SEOSE11 (Legendary Run) .png Legendární běh (sezóna) Legendární běh 30. června 2020 8. září 2020 70
  2 FO76OW AA Promo.jpg Armor Ace (sezóna) Jedna pustina pro všechny 15. září 2020 15. prosince 2020 91
  3 76 Banner Season3 Keyart.webp Písař Avalon (sezóna) Ocelový úsvit 15. prosince 2020 27. dubna 2021 133
  4 76 Season4 Keyart 1920.jpg Cold Steel (sezóna) Uzamčené a naložené 27. dubna 2021 7. července 2021 71
  5 FO76-Season-5-ART.JPG Útěk ze 42. století Ocelová vláda 7. července 2021 8. září 2021 64
  6 76 MARGEHORO SEOSE6 KEYART 1920X870.WEBP Nezastavitelné vs ďábelsky Fallout Worlds 8. září 2021 7. prosince 2021 91
  7 FO76 ITV Season7 Zorbosrevenge.png Zorbo’s Revenge (sezóna) Noc of the Moth 8. prosince 2021 28. února 2022 83
  8 76 Banner Season8 Keyart 750x300.jpg Lepší život Underground (sezóna) Útočníci z za sebou 1. března 2022 Červen 2022 105
  9 76 S9 HeartOfsteel Drediasland Keyart 1920x1080.jpg Dread Island (sezóna) Vyzkoušejte svůj kov 14. června 2022 13. září 2022 91
  10 F76 S10 KeyArt.jpg Město oceli Expedice: Pitt 13. září 2022 6. prosince 2022 84
  11 F76 Nuka S11 In-Body.png Nuka-World (sezóna) Nuka-World na turné 6. prosince 2022 28. února 2023 84
  12 FO76 Sezóna 12 Banner Keyart.jpg RIP Daring a Cryptid Hunt Invaze mutace 28. února 2023 20. června 2023 105
  13 Střílet na Hvězdy Banner.webp Střílet na hvězdy Jednou za uherský měsíc 20. června 2023 22. srpna 2023 64
  14 Fallout76Season14Promotional.jpg Boj za svobodu Jednou za uherský měsíc 22. srpna 2023 TBD TBD

  Recepce

  Fallout 76 Obdržel metakritický metcore 52/100 na PC, 49/100 na Xbox One a 53/100 na PS4 v roce 2018. [Ext 13] [ext 14] [ext 15] Wastelanders Aktualizace obdržela 69/100 pro PC v roce 2020. [Ext 16]

  V zákulisí

  • Podle Todda Howarda je mapa Appalachia čtyřnásobkem velikosti Fallout 4. [Dev 8] Howard uvedl, že prostředí má více podrobností než Fallout 4 a využilo by prostředí otevřeného světa.
  • Howard popsal Fallout 76 Jako hra „Softcore pro přežití.”[Ext 17]
  • Na E3 2019, Todd Howard komentoval spuštění 76, Zmínit se o tom, že by to mělo mít delší beta test, což je jedna z jeho největších lítostí o vývoji hry. Ocenil pokračující konstruktivní kritiku fanoušků, aby pomohl vyrobit 76 lepší hra. [Ext 18] [Dev 9]
  • Tim Cain, původní tvůrce Vypadnout série, zmínil ho, že byl znechucen lidmi, kteří používali jeho práci Vypadnout a Fallout 2 položit dolů 76. Leonard Boyarsky z Interplay a Obsidian zmínil, „Vytváření her je velmi těžké. Nikdo se nezachytí, aby udělal špatnou hru. Lidé tráví roky svého života. “ a, „Aby tyto hry vyšly a nedělat se dobře, je drtící zážitek.”[Ext 19]
  • Po vydání hry jeden z testerů kvality hry Sara Matthews zemřel. Postava Sara Matthews v Ocelový úsvit byl pojmenován po ní a pocta Matthewsovi byla zahrnuta do kreditů aktualizace, čtení „na památku našeho přítele, Sara Matthews.”[9] [10]

  Spojení série

  Hra se ponoří hlouběji do prvků příběhu Vypadnout hry, například VypadnoutJe nucené evoluční virus, bratrství oceli a Roger Maxson, jehož hlas je poprvé slyšet. Enkláva byla zavedena v Fallout 2 je rozšířen, vedle g.E.C.K. Pitt z Fallout 3 je prozkoumán v Expedice: Pitt Aktualizace. pan. Dům od Fallout: New Vegas je uvedeno v terminálu a ultra-luxe kasino je uvedeno jako umístění přestřelky. Spojení s Fallout 4 Zahrnujte komiks Hubris, Elliot Manfield, paní Hearts’s Herečka Shannon Rivers a spolupráci s Nuka World Nuka-World na turné.