Fallout London (Video Game) – TV Tropes, Fallout London Datum vydání tlačené zpět, aby se zabránilo Starfield | PCGamesn

Fallout London Datum vydání se tlačilo zpět, aby se zabránilo Starfieldu

“Naštěstí pro vás, je skutečnost, že nemáme žádné akcionáře dýchající naše krky, aby nás donutili uvolnit věci, když nejsou připraveni. Náš slib vám je, že neuvolníme něco spěchaného nebo zlomeného. Pokud tedy z jakéhokoli důvodu hvězdy a planety se neshodují, budu první, kdo vyslal žluté oznámení, ležel na kožešinovém koberci a řekl: „Je mi líto.”Ale věci jsou zatím dobré pro konec roku.”.“

Video hra / Fallout London

Fallout: Londýn je nadcházející konverzní mod pro totální konverze Fallout 4. Interquel nastavil mezi 1 a 2, Tento mod se zaměřuje od Ameriky do Británie.

Je 2237 a Londýn je spíše v pořádku místo k životu. Hráč, Wayfarer, se musí pustit do města, zatímco skupina různých frakcí se snaží převzít kontrolu, jako je hnutí Camelot, Gentry, Angel, Tommies, 5. sloupec, Syndikát Isle of Dogs nebo Vagabonds.

Fallout: Londýn obsahuje příklady:

 • Oblouková slova:
  • Nebylo by to správné Vypadnout Hra, pokud “válka. Válka se nikdy nezmění “, není řečeno. I když nyní řekl s tímto typickým britským vtipem.
  • “Všimni si mezery.”
  • Hnutí Camelot je víceméně britským ekvivalentem Caesarovy legie, organizace, která se modeluje po starověké předválečné společnosti (Arthurské Británii/starověký Řím). Jsou však mnohem lépe záměrní.
  • Stejně tak je šlechta Odpověď Británie na enklávu: skupina složená z vládních úředníků a prominentních osobností, které přežily velkou válku a chtějí znovu vybudovat svou zemi do své dřívější slávy.
  • Tommies jsou docela podobné Minutemenům ve společenství, i když jsou vzorovány po předválečné britské armádě a přijímají estetickou inspiraci z světových válek.
  • Angel je založen na zednářích, až na jejich symbol je symbolem zednářů s g nahrazeným a a.

  Fallout London Datum vydání se tlačilo zpět, aby se zabránilo Starfieldu

  Datum vydání Fallout London bylo přesunuto, aby hráčům poskytlo více času s Bethesdou Starfield, ale ambiciózní Mod Fallout 4 stále přichází v roce 2023.

  Fallout London Datum vydání: Mladá žena s blond vlasy drží vlajku Velké Británie ve Fallout 4 Mod Fallout London

  Publikováno: 28. června 2023

  Fallout London Vypadá to jako jeden z nejambicióznějších a nejkomplexnějších fanouškovských projektů všech dob, se všemi šířkami, měřítkem a představivostí her Bethesda RPG, teprve nyní injikoval výraznou žílu britské kultury a humoru. Jak chodí mody Fallout 4, je těžké myslet na cokoli, co soupeří s Fallout London, pokud jde o potenciál. Chceme si to užít v plném rozsahu, když se spustí-stejně tak i tým pracovitého rozvoje. Jako takový, v extrémně charitativním gestu, které nám umožní strávit více času na Starfield, bylo datum vydání Fallout London tlačeno zpět, i když to stále dorazí v roce 2023.

  Fallout London je v podstatě celozápadní hra, plná úkolů, plně hlasovaných postav, jeho vlastních rozhlasových pořadů a mnohem více, představovat mutantní jezevci, uniformy paláce a litanii britských památek a odkazů. Pokaždé, když to uvidíme, naše očekávání roste. Ale s rychlým blížícím se datem vydání Starfield se vývojový tým přihlásil chytré a spíše laskavé rozhodnutí přesunout se zpět londýnský spuštění Londýna.

  “Neposkytujeme konkrétní datum, ale mohu otevřeně říci, že to bude ve čtvrtém čtvrtletí roku,” říká veden projekt Dean Carter. “Možná vás zajímá:” Proč tak pozdě. “?”No, zpočátku jsme doufali, že to bude ve třetím čtvrtletí. Určitá vesmírná hra se však zpožděna a nyní je naplánována na to, že jsme plánovali přibližně ve stejnou dobu. Výsledkem je tedy, že vydáme za poslední čtvrtletí.

  “To vám nejen dává více času na hraní Starfield, ale také nám umožňuje více času na testování a opravu chyb, takže je to oboustranně výhodná situace, správně? Vážíme si vaší trpělivosti. Takže nás očekávejte kolem [Q4].“

  Pravděpodobně pak Fallout London vyjde mezi říjnem a prosincem 2023. Nicméně Carter říká, že tým je odhodlaný uvést hru do své nejvyšší kvality před spuštěním, takže pokud z nějakého důvodu nevidíme Fallout London před rokem, bude to z dobrého důvodu.

  Thumbnail YouTube

  “Naštěstí pro vás, je skutečnost, že nemáme žádné akcionáře dýchající naše krky, aby nás donutili uvolnit věci, když nejsou připraveni. Náš slib vám je, že neuvolníme něco spěchaného nebo zlomeného. Pokud tedy z jakéhokoli důvodu hvězdy a planety se neshodují, budu první, kdo vyslal žluté oznámení, ležel na kožešinovém koberci a řekl: „Je mi líto.”Ale věci jsou zatím dobré pro konec roku.”.“

  Když čekáme na Londýně, podívejte se na některé další nejlepší hry jako Fallout, které můžete mezitím hrát. Možná také budete chtít získat nejlepší Fallout New Vegas Mods pro 2023.

  Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.