Fallout: Nové příkazy konzoly Vegas, Cheats, Boží režim | PC hráč, bez klipu: Fallout: New Vegas – Destructoid

Žádný klip: Fallout: New Vegas

Ignoroval jsem tyto otravné obavy mému zdravému rozumu, hodil jsem dohromady novou postavu, pojmenoval ho, vybral si správně prošetřesený vousy a pak jsem ho poslal do nejodlehlejšího rohu hry, na malebné základně Mojave. Vyhodil jsem veškeré své vybavení s výjimkou kombinézy k trezoru, jednoduchou pistoli s jedním klipem a jednu láhev čisté pitné vody. Nakonec jsem se připravil s následujícím šíleným seznamem „hardcore“ změn:

Fallout: Nové příkazy ve Vegas Console

Zde je seznam všech nejlepších příkazů konzoly, cheaty a kódy položek ve Fallout: New Vegas.

Pokud jste po seznamu příkazů konzoly pro Fallout: New Vegas, obsidiánův stále absurdně populární vstup moderních 3D Fallout Games,

Chcete -li otevřít konzolu, klepněte na backquote (`) nebo klíč Tilde (~) (jsou stejné klíče). Hra se zastaví, uživatelské rozhraní zmizí a uvidíte, jak se v levém dolním rohu obrazovky objeví kurzor. To je místo, kde zadáte příkazy konzoly. Po zadání příkazu stiskněte Enter. Můžete vidět oznámení o tom, co váš kód udělal, ale ne vždy. Stiskněte tlačítko Tilde.

Nejlepší Fallout: Nové příkazy ve Vegas Console

TGM – Božský mód! Nekonečné zdraví, neomezená munice a zatížení.

TDM – Režim polobohu. Zdraví a zatížení jsou nekonečné, ale munice není.

TFC – Aktivuje a deaktivuje volnou kameru.

tm – Otočí nabídky a uživatelské rozhraní.

Tcl – Žádné oříznutí nebo kolize, necháte vás pohybovat se jako duch.

TMM 1 – Přidá do mapy všechny značky mapy. Použijte 0 k jejich odstranění.

Nastavit časový rozhraní na – zrychluje nebo zpomaluje čas. Výchozí hodnota je 30.

Zabít všechny – Všechna NPC a zvířata v okolí zemřete, ty monstrum.

Dejte si předměty

Můžete použít Fallout: Nové příkazy ve Vegas Console k vyvolání monster a přesunutí předmětů do svého inventáře. Je tu trochu procesu, protože potřebujete ID objektu nebo tvora, abyste to mohli svolat, ale naštěstí Fallout: New Vegas Wiki má komplexní seznam každé položky ve hře, se základním ID pro všechny z nich všechny z nich.

hráč.ADDITEM – Přepněte ID objektu pro (není třeba udržovat držáky a počet položky, kterou chcete pro . Mělo by to vypadat takto.

Příklad: hráč.ADDITEM 0015FD5C 1

Gratulujeme, nyní máte oblek čínského tajného brnění.

hráč.RemoveItem – Stejné jako výše, ale položky, které identifikujete, budou odstraněny z vašeho inventáře a navždy vyhlazeny.

hráč.ShowInventory – Poskytuje vám praktický seznam základních ID pro věci, které vlastníte. V některých situacích může být rychlejší než navštívit wiki pro čísla.

Užitečné kódy položek

Ve Fallout jsou k dispozici tisíce kódů položek: New Vegas, ale zde je několik zábavných kusů zbraní a brnění, které můžete vyzkoušet, pokud si jen pohráváte. Všimněte si, že položky s xx v ID položky pocházejí z expanzí a nemusí fungovat, pokud nemáte nainstalovanou expanzi.

Zbraně

Šťastný revolver 000E2C86
Tajemný Magnum 00127C6C
Li’l ďábelská pistole xx000805
Anti-Materiel Rifle 0008F21C
Assault Carbine (Gra) 0008f21e
Christine’s Cos Silencer Rifle xx0112ba
Umlčen .22 SMG 0008F218
Robustní karavanová brokovnice 001735E3
Minigun 0000433F
Alien Blaster 00004322
Euclid’s C-Finder 0014EB3C
Laserová puška 00103B1D
Flamer 0000432D
Plazmový kolečka 000906CF
Tesla Cannon 000E2BEC
Tlouštík 0000432C
Soucit 0015FFF4
Střesovací launcher 00004340
Motorová pila 0015FE44
Power Fist 00004347

BRNĚNÍ

Bratrstvo T-45B Power Armor 00075201
T45D Power Armor 00014E13
Bojové brnění, posíleno 00126500
NCR Ranger Combat Armor 00129254
Stealth Suit Mk II XX00C12F
Pokročilé radiační oblek 0003307a

Změnit se

hráč.SetScale – 1 je normální. Čísla níže, která vás zmenšují. Číslo výše, díky čemuž budete masivní. Nepotřebujete závorky <> kolem čísla.

hráč.Setlevel x – kde x je úroveň, kterou chcete být.

hráč.Rewardxp 15000 – dává vám 15 000 xp.

Sexchange – změní váš sex.

Showracemenu – Změňte svou rasu.

ShowBarbermenu – Změňte svůj účes.

tajemství – Změňte své jméno.

hráč.Addperk – dejte si perk. Vyměňte za ID pro požadovaný výhoda a uhoďte závorky <>. Všechny hodnoty Perk Base_id najdete na Fallout: New Vegas Wiki.

hráč.RemovePerk – vezměte Id’d Perk pryč.

hráč.Setav SpeedMult x – kde x je vaše procento rychlosti. Při 100 se pohybujete normální rychlostí, v 10 se pohybujete opravdu pomalu a na 200 jedete velmi, velmi rychle.

Addreputace – Nahraďte jeden z níže uvedených kódů. Vyberte 1 a přidejte pověst; Vyberte 0 pro přidání neslavy. Poté nahraďte množství opakování, které chcete přidat nebo odebrat. Můžete přidat pouze 5 opakování najednou, na maximálně 100 celkem.

Příklad: AddReputace 0011E662 1 5 – Vydělejte 5 slávy s bratrstvím oceli.

Boomers 000ffae8
Bratrstvo oceli 0011E662
Caesarova legie 000F43DD
Sledovatelé apokalypsy 00124AD1
Skvělé Khans 0011989b
Práškové gangry 001558E6
NCR 000F43DE
Společnost White Glove Society 00116F16

Odstraňování – stejná dohoda jako addreputace, s výjimkou částky, kterou nastavíte, bude odečtena od vašeho zástupce se zadanou frakcí.

Nepořádek s NPC

Je to podobné manipulaci s položkou, ale někdy možná budete potřebovat ref_id NPC. Fallout: New Vegas Wiki má také všechny.

vzkřísit – oživuje NPC zpět k životu. To nepomůže s dokončením úkolu, ale pokud jste někoho zabil náhodou, ohýbáte pravidla vesmíru, abyste je přivedli zpět.

tdetect – Vypněte detekci hráče NPC nebo zapněte nebo zapněte. To vám dává dokonalé utajení.

AddTofAction – Nahraďte jeden z níže uvedených kódů a poté vyberte 0, pokud chcete, aby cílený NPC byl s touto frakcí přátelský. Vyberte 1 Pokud chcete, aby byly spojeny s touto frakcí.

Příklad: AddTofAction 0011e662 1 – přidává cílené NPC do Brotherhood of Steel jako spojence.

Aktuální frakce hráče 1B2A4
Boomers
000ffae8
Bratrstvo oceli 0011E662
Caesarova legie 000F43DD
Sledovatelé apokalypsy 00124AD1
Skvělé Khans 0011989b
Práškové gangry 001558E6
NCR 000F43DE
Společnost White Glove Society 00116F16

RemoveFromFaction – Podobně jako příkaz addtofakce, vložte frakci a odstraňte NPC z této frakce.

TCAI – Vypněte bojovou AI všech NPC, aby nebojí.

Tai – Přepněte cílenou AI NPC.

Freecam, deaktivujte HUD, noclip a další

TFC – Přepínač vačka zdarma. Přidejte 1 po TFC, abyste také zmrazili všechny na scéně. To je dobré pro pořizování dramatických snímků.

SGTM – kde x je, jak se pohybuje rychlý čas. Je to multiplikátor, takže 1 je normální rychlost, 0.5 je poloviční rychlost a tak dále.

Tcl – Režim noclip.

TWF – Přepínač drátového modelu.

tm – Zapněte a vypněte HUD.

TMM – Typ 1 pro zobrazení objevených značek mapy, 0 je skrýt. Typ TMM 101 pro odhalení všech značek, dokonce i neobjevených.

Tfow – Přepněte místní mlhu války nebo vypnuto.

MoveToqt – přesune vás na další cíl hledání.

COC – přesune vás na místo. Úplný seznam buněčných ID je k dispozici na Fallout: New Vegas Wikia.

CAQS – Dokončí každý cíl v každém úkolu, který je ve hře možné získat, v podstatě odstraňuje úkoly, takže můžete putovat bez cílů.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Žádný klip: Fallout: New Vegas

[Žádný klip je série komunity, kde AwesomeExmachina aplikuje řadu kritických omezení na populární videohru, aby zjistila, jak to mění zážitek hry. Pro tuto splátku zkoumá svou vlastní, obtížnější verzi hardcore režimu v Fallout: New Vegas, a říká nám, jak se to transformuje Nové Vegas do úplně jiné hry. – Jro]

Když Bethesda sdílela svůj nový režim hardcore přidán Fallout: New Vegas, šílení hráči po celém světě povzbuzovali unisono. Byl jsem jedním z nich. Myšlenka nalezení mé postavy horečně prohledat roztavený městský dům pro láhev ozářené vody byla vzrušující. Není to pro všechny, ale poprvé v mé historii videoher, mohl bych se ocitnout umírat na něco jiného, ​​než dostat výstřel, bodnut, vyhodit do vzduchu nebo nesprávnou odstoupení z římsy. Místo toho bych zjistil, že moje postava hladoví k smrti uprostřed pouště z jaderné pustiny a její realita byla nezaměstnaná vzrušení.

Ale když jsem konečně dostal ruce na hardcore režim, zjistil jsem, že zapomínám, že to bylo někdy zapnuto. Očekával jsem hrozné okolnosti a příděly. Místo toho jsem zjistil, že malá plechovka nevařených fazolí může zjevně splnit hlad mé postavy na týden.

Hardcore režim byl trochu zklamáním, protože mu chyběl jeden kritický prvek: bytost hardcore. Výzva zprávy na začátku hry vašich postav by také mohla také přečíst: Chtěli byste být čas od času trochu nepříjemní? Y/n? Takže jsem přemýšlel o výzvě. Mohl bych se otočit Nové Vegas„Nový režim do něčeho nekonečně bezohlednějšího?

Byla malá naděje na dokončení hry tím, co jsem plánoval, takže místo toho jsem uspořádal propracovaný kurz dobrodružství. Nastavil jsem mapovanou trasu, která by mě provedla Nové Vegas“Více ikonických oblastí, kartáčování samého horní části mapy a pak se vrací dolů na druhou stranu tam, kde jsem začal. S touto směšnou sadou „realistických“ principů v mé hře bych mohl přežít více než několik stop? Ještě důležitější je, že by to bylo dokonce na dálku zábavné?

Ignoroval jsem tyto otravné obavy mému zdravému rozumu, hodil jsem dohromady novou postavu, pojmenoval ho, vybral si správně prošetřesený vousy a pak jsem ho poslal do nejodlehlejšího rohu hry, na malebné základně Mojave. Vyhodil jsem veškeré své vybavení s výjimkou kombinézy k trezoru, jednoduchou pistoli s jedním klipem a jednu láhev čisté pitné vody. Nakonec jsem se připravil s následujícím šíleným seznamem „hardcore“ změn:

– Obtížnost se zvýšila na jeho maximum
– Spotřeba potravin se zvýšila
– Spotřeba vody se zvýšila
– HUD displej úplně vypnul
– Žádný režim VATS
-Pravidla Perma-Death

Pokud by někdo někdy pochyboval o množství mého blbečího kreditu, řekl bych jim o směšných grafech, které jsem si pro sebe vytvořil, které mě spolu s malým stopkem udržovaly v pravidelném rozvrhu spotřeby jídla a vody. Nebudu vás neslat detaily, stačí říct, že mě to přimělo zvyknout na mnohem realističtější množství zásob pro energii, kterou jsem vynakládal, že jsem vynakládal strašidelné pustiny.

Jakmile cesta začala, teror každého setkání poblíž soupeřil s jakoukoli úmyslně postavenou hororovou hrou, kterou jsem předtím hrál. Plně si vědom nebezpečí, že každý nepřítel reprezentoval kombinované s neschopností aktivně vidět mé současné zdraví, mě nechalo pociťovaně bezmocně. Když kulky začaly létat, držel jsem se pokrytí, jako bych hrál Gears of War. Trvale s nízkým střechou a současně neschopné vidět stručné číslo, které mi říká, co zbylo v mém klipu, tiše jsem počítal výstřely. Bez kompasu jsem nebyl schopen vidět proticházející nepřátele nebo dokonce snadno rozeznat, kdybych šel správným směrem. Panicked Runs of Cazadors mě často nechali mimo trať, pustý a ztracený.

Během prvních deseti minut nebylo pochyb o tom, že tento nový režim hardcore byl daleko. Sotva jsem se mohl postarat o sebe. Překvapivě však navzdory mým očekáváním byla moje zvýšená spotřeba jídla a vody nejjednodušší překonat. Jídlo a voda ve vesmíru Fallout jsou prostě příliš hojné. Najdete čerstvá jablka, která leží v prvotřídních podmínkách v zatuchlých skříních v tmavých rozích suterénu. Každý obchodník jen umírá, aby se zbavil svých bramborových lupínků a dandy koláčů. Nemluvě o tom, že do rovnice je faktoringové štěstí. Narazil jsem docela náhodně do Niptonu a legie jsem byl přivítán, abych nedbale kořenil celé dobře zásobené město s odměnami jídla doslova stále na svých talířích v každém domě v každém domě v každém domově.

Voda byla ještě jednodušší. Zapomněl jsem, že tato komodita byla docela doslova všude. Nalezení vody, někdy i čerstvých zásob, bylo žalostnou výzvou. Městští inženýři Las Vegas zdánlivě postavili systém vodního potrubí, který by nejen přežil konec moderní civilizace, ale i nadále pracoval po dobu 300 let. Zajímalo by mě, kolik toho, jak vyrobit vodní trubky na toalety z celého státu z Admantia musí náklady?

Asi po hodině hry jsem se mohl méně starat o to, abych věnoval pozornost svému harmonogramu jídla a vody. Byl to opakující se otvor a neudělal nic, co by zvýšilo zběsilé přechod, které jsem očekával. Místo toho, mimo bláznivé pokusy o přehánění vychytávání, jsem zjistil, že se zejména jedno rozhodnutí stalo šílenou věcí, kterou je třeba dodržovat. Ani jsem neuvažoval o jeho dopadu a ve skutečnosti to nebyl nic jiného než návrh na poslední chvíli od mého spolubydlícího. Ale to, co se zvyšovalo, bylo to, že hraní Vypadnout Bez použití HUD dělá víc než jen učinit hru hardcore, přepisuje celý žánr.

V tom, že to stojí, Falloutův HUD je docela snížen a může se zdát obtížné pochopit, jak by jeho odstranění měl takový dopad. Ale je snadné na to zapomenout Vypadnout Štítky téměř všechno. Nepřátelé, přátelé, dokonce i zvířata ve vaší blízkosti vážně zvažování vaší destrukce. Štítky jsou pro hru důležité a aniž by pro mě bylo tak snadno označeno, nemohl jsem už dělat příležitostná rozhodnutí. Jiné postavy již nebyly zobrazeny zjednodušující zelenou a červenou – osamělou postavou v dálce by mohla být kdokoli. Byl to přítel? Nepřítel? Svlékání toho, co vypadalo docela cizí, hratelnost bez HUD otočila Vypadnout Zkušenost s konstantním, bílým kloubeným, zastávkou srdce.

Všechno muselo být nejprve analyzováno. I v bezpečí měst a měst jsem stále musel pracovat stejně tvrdě. Už jsem nemohl odlišit obecný vyhazovač od jmenovaného hráče, kterého jsem byl poslán k nalezení. Pokračoval jsem v rozhovorech s NPC, které jsem nikdy předtím neviděl. Uvědomil jsem si, jak snadné bylo dostat se na žaluzie, když jsem byl poslán z cíle. Bez štítků se každá postava stala stejným významem, což ztěžovalo jakékoli malé liché pracovní. Musel jsem zkoumat pokoje, požádat hotelové úředníky o informace a vlastně jsem odvrátil mé kritické myšlení a rozeznal svět kolem mě.

Také krádež se změnila a unášela do neinformované amorální říše. Bez položek pečlivě barevně označených, aby reprezentoval to, co bylo vaditelné a co nebylo, musel jsem posoudit. Je to někdo? Je někdo kolem, aby mě viděl, že to vezme? Zdálo se, že tento odklon od oznámení také usnadňuje krádež. Když mě Fallout nadával z pravého horního rohu, Immoral Acts nějak ztratil svou účinnost. Předpokládám, že to bylo všechno, co mi trvalo, než jsem našel krádež přístupný. Nebo to byl jen můj věčný stav zoufalství, díky kterému byl přijatelný? Kdyby to bylo opravdu jen skóre karmy, které mě celou dobu drželo k morálce?

Zjistil jsem, že trávím většinu hry táboře na útesové římsy, zíral na obrovské kousky herního času a snažil se posoudit úroveň hrozby postav prostřednictvím mých dalekohledů. Což bylo těžké udělat, protože i putující lékaři jsou ozbrojeni. Musel jsem si vzpomenout na uniformy, hledat přilby NCR nebo bundy, monitorovat chování a někdy se jen úplně vyhýbat lidem. S každým prvkem hry se nyní zmenšil na můj vlastní uvážení, musel jsem hru věnovat svou plnou pozornost. V mém obývacím pokoji jsem si dělal poznámky. Načmáral běžné identifikátory každé frakce. (Například pro legii jsem napsal „Žádné kalhoty“) Už jsem nemohl cestovat silnice a v noci jsem se neodvážil cestovat v noci. Bez denního světla stvoření a lupiči na mě skočily. Můj pohled byl můj život.

Ještě více, nedostatek štítků vedl k tragickým chybám. Například brzy, pošetile jsem zaokrouhlel na kopci bez opatrnosti a spatřil jsem, co vypadalo jako osamělý pustin, stojící stoicky v kůži, špičaté brnění a vychvalování útočné pušky. Využil jsem výhodu a zahájil palbu na cíl z bezpečnosti kopce. Rychle šel dolů a procházel jsem se, abych hledal jeho náklad, kde najdete nějaké tolik potřebné zásoby. Teprve tehdy jsem objevil laskavý obchodník s pustinou, kterou hlídal za spálenou slupku starého auta, dříve zakrytý padlým billboardem. Doslova jsem vykřikl na tragédii, protože panikovaný obchodník na mě přitáhl pistoli v předpokládané sebeobraně. Udělal jsem jedinou věc, kterou jsem mohl a sestřelil ho, než mě mohl zabít.

Moje tvář se zmačkala na půllarm a teror, stál jsem nad dvěma těly, nyní osamělý balíček-Brahmin zasténavě zasténající vedle mě. Stal jsem se příliš sebevědomým a udělal jsem strašnou chybu. Nemohl jsem to znovu načíst a opravit to. Zavraždil jsem krkvajícího muže, protože jsem učinil drzá rozhodnutí a neopatrné předpoklady. Poté jsem přestal cestovat po otevřených silnicích ze strachu z náhodného útoku na další nevinný cestovatel. Místo toho jsem se přilepil k neodpustitelným odpadům a vyhodil jsem se k vytvoření jedné cesty bez pomoci.

Cesta postupovala tímto způsobem, poněkud únavné, ale neochvějně děsivé. Dříve jsem si to stěžoval Nové Vegas Ve srovnání s předchůdcem se cítil pozoruhodně neobsazený, ale po hraní v režimu „Ultra-Harardcore“ jsem se rozhodně cítil jinak. Po mé krátké cestě se pustina cítila, jako by se hemžila životem. Když došlo k přestřelům, byly rychlé a viscerální. Když nepřátelé zaútočili, bylo to náhlé a neúnavné. Když jídlo snížilo, věci se zoufaly. Předchozí představy o hraní morálně uplynulé postavy trochu vybledly a etické linie hry se trochu staly šedými.

Nakonec, zatímco se pokusy o zvýšení úklidu a ztěžování nepřátel ztěžují, odstranění HUD udělal něco jiného. To způsobila, že hra byla zcela odlišná vůči Fallout: New Vegas Kdysi jsem nedbale porazil. Měl jsem se nekonečně bojoval ze všech živých věcí, vyděšený z toho, že jsem v noci vyšel ven, a ještě dále zkameněl uzavřené vnitřní prostory. Nějak to unášelo nové Vegas do říše hororových her pro přežití. Zapojilo to moje kritické myšlení tak neochvějně, že jsem se mohl dostat jen na hraní této postavy v malých kouscích, protože omezení byla tak zdaněna. Ale bezpochyby to byl jeden z nejpříznivějších, nejvýznamnějších a hráčů, kteří se setkali s herním zážitkem.