Fan-vytvořené pokračování na soupeřící síly funkce připisované Half-Life Voice Actors | PC Gamer, Operation: Black Mesa – Combine Overwiki, původní poločas wiki a portální wiki

Operace: Black Mesa

Možná nejzajímavější je, že prostřednictvím městského týmu Modding se také podařilo najmout skutečný poločas herecký talent. Dva hlasoví herci se vrátí do vesmíru poločasů pro MOD. Lani Minella, která vyjádřila Colette Green v poločase: Rozpad, bude opakovat svou roli pro mod, a Harry S. Robins, který vyjádřil Isaac Kleinera v každé kanonické poloviční hře dosud, se také objeví.

Fan-vytvořené pokračování k protichůdné síle připisované poloviční hlasové herce

Isaac Kleiner a Colette Green Return in Adrian Shephardova poslední dobrodružství.

Existuje nějaká jiná herní série, kde se obsah vytvořený fanoušky cítí jako legitimní součástí fikce jako poločas? Možná, že utečený úspěch Black Mesa zkreslil mé myšlenky na to, ale zjistil jsem, že věnuji mnohem větší pozornost tomu, jak komunita hraje s polovičním příběhem pozdě. V této poznámce mě obzvláště zaujal skrz město, které se postaví jako přímé pokračování poločasu: protichůdná síla, stanovená během událostí poločasu 2.

Kampaň šesti kapitoly v čele s Modder Kajlo, skrze město vidí, jak opoziční síla je potulný námořní Adrian Shepard získaný ze sci-fi limbu G-Man, a odeslán do města 17 na misi na podporu povstání spuštěného Gordonem Freeman. Mod vám umožní prozkoumat nové oblasti města 17 a dále a uvidí několik vracejících se zbraní a nepřátel od protichůdné síly. Například, Shephard se znovu sejde se svým důvěryhodným klíčem, který nahradil Freemanův páčidlo v OPFOR. Mezitím bude město také představovat nějakou formu vzhledu Race X, jeden z mimozemských druhů, které se vylučuje expanzi Gearboxu.

Možná nejzajímavější je, že prostřednictvím městského týmu Modding se také podařilo najmout skutečný poločas herecký talent. Dva hlasoví herci se vrátí do vesmíru poločasů pro MOD. Lani Minella, která vyjádřila Colette Green v poločase: Rozpad, bude opakovat svou roli pro mod, a Harry S. Robins, který vyjádřil Isaac Kleinera v každé kanonické poloviční hře dosud, se také objeví.

Všechno to vypadá jako vysoce profesionální úsilí a určitě je to tak blízko, jak se dostaneme k pokračování protichůdné síly. No, s výjimkou jiný Protiminující síly pokračování již existují, to je. Avidní fanoušci poločasu si mohou pamatovat na Prospekt, polosmn-life 2 spinoff dostupný na Steam, kde je Shephard odeslán do Nova Prospekt, aby pomohl Gordonovi uniknout z maximální bezpečnostní vězení Combine. Stejně jako Black Mesa, byl Prospekt udělen oficiálním schválením ventilu k použití licence na polovinu 2 a spuštění jako placená hra, díky čemuž je oficiální jako pokračování protichůdné síly, bez převodovky se může dostat bez převodovky.

Pokud jde o mě, ale existuje prostor pro více než jednu pokračování protichůdné síly. Všichni víme, že čas je stejně hračka pro G-Man. První kapitolu přes město si můžete stáhnout jako demo na ModDB. Plná verze mod je naplánována na spuštění v prvním čtvrtletí roku 2023.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Operace: Black Mesa

Předmětem tohoto článku se nedochází v „skutečném“ Poločas rozpadu a Portál vesmír a je považován za nekanon.

Operace: Black Mesa je nadcházející reimagining softwaru převodovky třetí strany Half-Life: OPPORISE FORCE a Half-Life: Blue Shift. Bude zahrnovat dvě kampaně pro jednoho hráče založené na každém expanzním balíčku, které budou rozšířeny s novou hratelností a obsahem, včetně nových prvků spiknutí, aby se tyto příběhy lépe připojily ke zbytku poločasu a portálního vesmíru. [2]

Obsah

Plot [Upravit]

Operace: Black Mesa sleduje dva paralelní příběhy stanovené během incidentu Black Mesa. V první chronologicky přebírá hráč roli strážce bezpečnostního strážce Barney Calhoun, který se pokouší uniknout mimozemské invazi způsobené rezonanční kaskádou a následující vojenské krytí. Druhý následuje desátník Adrian Shephard, jeden z mariňáků, který byl zaslán, aby zakryl incident, odstraněním vědeckého týmu Black Mesa, který je oddělen od své jednotky a nucen uniknout černému výzkumnému zařízení Mesa poté, co mise pokazí. [2]

Hraní [edit]

Operace: Black Mesa je rychlý střelec z první osoby, který obsahuje přes 18 zbraní vhodných pro více stylů her. [2]

Znaky [Upravit]

 • Adrian Shephard
 • Barney Calhoun
 • Členové týmu vědeckého týmu Black Mesa
 • Členové Black Mesa Security Force
 • Členové bojové jednotky nebezpečného prostředí [2]
 • G-Man [3]

Nepřátelé [Upravit]

Zbraně [Upravit]

Zatímco většina známého arzenálu je totožná s originálem, O: BM liší se tím, že Barney používá baterku jako melee zbraň místo páčidla. [10]

Vývoj [EDIT]

Zpočátku, Operace: Black Mesa a podobně remake zdrojového motoru vytvořeného komunitou Modrý posun, Strážní služba, byly vyvíjeny dvěma samostatnými týmy. Původní verze však O: BM byl zrušen a zbývající týmy se sešly a vytvořily Tripmine Studios. Projekty byly sloučeny, s Strážní služba Být názvem hry Modrý posun kampaň. [11]

Soundtrack [Edit]

Operace: Black Mesa bude zahrnovat dva soundtracky, jeden pro každou kampaň, s originální hudbou složenou společností Lono. [2]

Ocenění [Upravit]

 • Mod DB – Top nevydaný mod pro rok 2007 (5. místo) [12]
 • MOD DB – Čestné uznání pro top nevydaný mod pro rok 2009 [13]
 • Mod DB – Mod roku 2010 – výběr hráčů (3. místo) [14]
 • MOD DB – Čestné uznání nejvyššího nevydaného mod z roku 2011 [15]
 • Mod DB – Nejlepší nadcházející mod z roku 2013 (1. místo) [16]

Galerie [Upravit]

Aktuální verze [Upravit]

Tyto obrázky pocházejí ze současné iterace hry.

Operace: Black Mesa Mod for Half-Life 2

Operace Black Mesa je úplný remake poločasu: protichůdná síla. Tripmine Studios s využitím zdrojového motoru plánuje znovu vytvořit výzkumné zařízení Black Mesa od základů, jak je vidět protagonista, Adrian Shephard.

Plánované funkce
• Jako celkový mod převody se operace Black Mesa zaměřuje na úplné složení vlastního obsahu.
• Všechny originální mapy znovu vytvořily a znovu narušily pro lepší realismus a hraní.
• Některé mapy jsou zvětšeny / rozšířeny, aby vytvořily zdlouhavější a pohlcující zážitek.
• Vylepšené AI, díky čemuž nepřátelé chytřete a bojím o dynamičtější.
• Více nepřátelských setkání, aby byla akce čerstvá.
• Skriptované scény se všemi původními postavami protichůdné síly, které pomohou oživit příběh.
• Textury a modely tlačí limity zdrojového motoru, aby vám přinesly co nejvíce uměleckých detailů.
• Nové hlasové herectví, nové zvukové aktiva a nový soundtrack.
• Multiplayer, který přinese zpět klasickou hru, ale také mnoho nových funkcí, map a herních režimů!
• Strážní povinnost, remake poločasu: Blue Shift se také vyvíjí jako DLC pro provoz: Black Mesa.

Nový rok aktualizace 2022

Pozdravy!Doufám, že jste všichni měli skvělý začátek do roku 2022. Určitě jsme to udělali! A i kdyby většina z nás strávila náš prázdninový čas s rodinami a blízkými přáteli, nepřestali jsme tvrdě pracovat na provozu: Black Mesa a Guard Duty.

Jako vždy to byla pro nás sakra v Tripmine Studios. Tento rok byl opět velmi důležitý, pokud jde o pokrok. Nejen, že čerpáme aktiva, udržujeme úrovně montáže, ale také se nám podařilo přinést do zdrojového motoru mnoho důležitých nových funkcí, jako je vykreslování PBR. Díky obrovskému úsilí našeho programovacího týmu vypadá zdrojový motor lépe než kdy jindy.

A právě na Vánoce jsme spustili naši stránku Steam Store, která byla vyvrcholením naší tradiční „Tripmas Event“. Na co čekáš? Vydejte se tam a nezapomeňte nás přidat do svého seznamu přání! Samotná událost vám přinesla několik dalších médií z naší hry a ještě více bylo uvolněno s startem Steam Store.

Pokud jste zmeškali událost Tripmas, můžete stále procházet náš Twitter nebo Facebook a zjistit všechny dobroty. A nezapomeňte se také připojit k našemu neshodě.

Aktualizace poločasu Blue Blue Shift 20. výročí

Half-Life: Blue Shift se otočil 20 a to je skvělá příležitost předvést nějaké úžasné věci, na kterých jsme pracovali. Připravte se na několik vzrušujících věcí!

Aktualizace léta 2020

Je to čas aktualizace. Více médií a informací o pokroku na polovičním rozšiřování balíčků.

Operace: Black Mesa – Aktualizace výročí protiliva (část 2)

Jak jsem slíbil, jsme zpět s další částí aktualizace výročí – skutečná aktualizace médií, která potěší vaše oči s určitým pokrokem.

Nepřirozená síla 20. výročí

Je čas oslavit 20. výročí jednoho z nejlepších expanzních balíčků. Připojte se k nám v našich živých proudech, sezeních pro více hráčů a pobytu.

Více článků >>

Nebyly nalezeny žádné články, které by odpovídaly specifikovaným kritériím. Doporučujeme vyzkoušet seznam článků bez použitého filtru, abyste procházeli všechny dostupné. Připojte se nyní a podělte se o vlastní obsah, vítáme tvůrce i spotřebitele a těšíme se na vaše komentáře.