Fanoušci vytvořili horkou kávu mod pro Red Dead Redemption 2, Stáhnout Hot Coffee – Mod for Sex for Red Dead Redemption 2

Hot Coffee – Mod pro sex

Owen s. Dobrý je dlouholetým veteránem psaní videoher, známý pro jeho pokrytí sportovních a závodních her.

Fanoušci vytvořili mod horkou kávu pro Red Dead Redemption 2

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Zveřejněno únor. 21, 2020, 8:40 a.m.

Red Dead Redemption 2 nyní umožňuje PC hráčům chytit šálek „horké kávy“, pokud chytíte můj drift. Ale pokud jste nebyli kolem Halcyon Days of 2005, pak se připněte, protože je to trochu vtipné.

Mod je odkazem na neslavný „Hot Coffee Mod“ od Grand Theft Auto: San Andreas. Je to mod, který umožnil hráčům převzít kontrolu nad protagonistou CJ, protože mají sex s jednou z jeho přítelkyní. Setkání bylo původně navrženo jako minihrou, ale vývojáři se nakonec rozhodli udržet obsah skrytý. Nelze to vůbec odemknout prostřednictvím hry.

Místo toho to trvalo až o rok později v roce 2005, kdy San Andreas vydal na Windows, že moderníci byli schopni odemknout dříve blokovaný obsah. Zatímco mod je rozhodně ne-sexy a trapné, vytvořil docela velký skandál a San Andreas byl hodnocen AO pouze pro dospělé.

Na rozdíl od modu San Andreas Mod pro horká káva pro Red Dead Redemption 2 není odemčený obsah, který devs udržoval skrytý, ale úmyslná pocta. . Stejně jako v San Andreasu, verze mod Red Dead Redemption 2 také není sexy a všechny zúčastněné postavy jsou oblečeny a hlasové linie jsou jen generické ze hry, která se opakovala pro mod.

Přestože je mod zjevně žertujícím odkazem na starší éru her Rockstar, vývojář a vydavatel Beart-Two jsou údajně nespokojeni s ním. Jeden z moderníků, který se jmenuje Unhosing, potvrdil PCGamesn, že je kontaktoval Take-Two, aby se sundal mod. To není překvapivé, že vzhledem k tomu, že se po pádu hot Coffee Mod muselo usadit s FTC a pozdější verze hry zcela odstranily obsah.

Byla otázka, zda by Red Dead Redemption 2 podporoval mody na PC před jeho vydáním, ale Rockstar odmítl tuto záležitost komentovat. Zdá se však nyní, že verze PC může podporovat mody, i když je vývojáři neschvalují.

I když nebudeme odkazovat na mod, není těžké ho najít s malou pomocí z internetu. .

Matt Kim je reportérem pro IGN.

Tento příspěvek může obsahovat odkazy na přidružení. Pokud si něco koupíte prostřednictvím tohoto příspěvku, může vydavatel získat podíl na prodeji.

Hot Coffee – Mod pro sex

  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2
  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2
  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2
  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2
  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2
  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2
  • Hot Coffee - Mod for Sex for Red Dead Redemption 2

Modifikace pro Red Dead Redemption 2 přidává ke hře schopnost mít sex s dívkami v místních salónech. Mod je implementován jako podoba modu „Hot Coffee“ v Grand Theft Auto San Andreas a je implementován ve Valentýnském salónu, Saint Denis Saloon a Strawberry Hotel/Welcome Center.

V budoucnu autoři plánují zvýšit počet dostupných sedadel a svlékat postavy během procesu.

Požadavky:
Komunita ScripThookRdr2 .Net – Stáhnout.

Instalace:
Přesuňte „hotcoffee.ASI “Soubor do složky hry.

Red Dead Redemption 2 Získá „horká káva“ mod

Obrazovka z MODDED RED Dead Redemption 2 ukazující Arthura Morgana, který byl navržen prostitutkou

Owen s. Dobrý je dlouholetým veteránem psaní videoher, známý pro jeho pokrytí sportovních a závodních her.

Někdo vytvořil mod horkou kávu Red Dead Redemption 2, A tvůrce říká, že hry Rockstar jim téměř okamžitě poslaly poptávku, aby přestali a upustili od zpětného volání Grand Theft Auto: San Andreas‘Skandál s hodnocením AO před 15 lety.

„Hot Coffee“ je prozatím stále k dispozici na modech Nexus, a přestože jsem povinen označit tuto stránku a její zvýraznění videa NSFW, uvědomte si, že to každý dostává plně oblečený, jako je tento je Cinemax Circa 1988 nebo je Cinemax Circa 1988 nebo je Cinemax nebo je Cinemax nebo něco. Ale suché humping je poněkud úmyslné ohledně toho, co se děje, a Arthur Morgan a jeho konsork dělají slušné množství chrochtání a zasténání ve flagrante delicto.

To stačilo na to, aby se v případě dostalo právní tým Rockstar. Swegta YouTube upozornila na mod a oprášení ve videu v pondělí a promluvila s jedním z modurů a uvolnila se. Modder reagoval na poptávku s zastavením zastavení zastavení, jaké politiky porušily, protože mod nepoužívá žádná externí aktiva a každá animace a zvukový klip pochází z obsahu stále ve hře.

“Upřímně řečeno, je to sexuální obsah modelu Hot Coffee, který zde způsobuje zvláštní obavy,” uvedla odpověď podle Unloming (v 6:32 videa Swegty), “a hlavním důvodem, proč je třeba tento mod pořizovat dolů a okamžitě deaktivován.”Hej, alespoň o tom byli rovnou.

PCGamesn také následoval Unhosing, který řekl, že nemá v plánu, aby mody brzy sundal. Uvolnění zdůraznilo, že Mod nemá žádnou nahotu, používá aktiva stále ve hře, jejich zvuky jsou ve skutečnosti standardní reakcí na zranění a mod je k dispozici pouze pro režim pro jednoho hráče hry pouze. “Abych odpověděl na vaši otázku: Ne, nemyslím si, že je to spravedlivé,” řekl Unformování.

Grand Theft Auto: Modder San Andreas ‘Hot Coffee’ vypráví příběh objevování obsahu

Přesto je zábava v horké kávě pravděpodobně příliš daleko. Ačkoli většina, kteří si to pamatují, se dnes smějí, byla to krize bez vtipu pro hry Rockstar v roce 2005. To nebyl ani mod; Vývojáři ponechali v kódu pro určitý druh minihry sexuálního akt mezi C.J. a jeho různá data (která ho pozve na titulní kávu). Někdo to objevil, vynořil to a skutečnost, že to byla stále součástí hry.

Maloobchodníci museli hru z prodeje odstranit a znovu ji zavést s novým hodnocením, nebo vrátit své akcie, aby získali dva interaktivní. Rockstar oznámil stažení produktu, opravil starou hru, aby zabránil hraní horké kávy, a poté zveřejnil nové vydání hry s urážlivým kódem svléknutým. Federální obchodní komise stále podala žalobu proti Rockstar, který byl o rok později urovnán. V rozsáhlém rozhovoru s The Guardian v roce 2012 by spoluzakladatel společnosti Rockstar Games řekl, že to je, že to bylo „vyčerpávající a rozrušující-těžký čas ve společnosti.“

Každopádně je prozatím k dispozici. Umožňuje Arthurovi najmout doprovod na kterémkoli ze tří míst, Valentýnského salónu, Saint Denis Saloon a Strawberry Hotel.