Feral Support | Středověké II: FAQ COLTY WAR ™ | Jak mohu hrát na vlastní bitvě pro multiplayeru na Steam?, Aktualizace Steam oživila Hvězdné války: Empire of War’s Online Multiplayer | PCGamesn

Aktualizace Steam oživila Hvězdné války: Online multiplayer Empire of War

Připojit se:

Jak mohu hrát na vlastní bitvě pro multiplayeru na Steam?

Jak hrajete na vlastní bitvě pro více hráčů na Steam, se liší v závislosti na tom, zda chcete hostit bitvu nebo se připojit.

Hostit:

 1. Z Hlavní menu, vybrat Multiplayer.
 2. Vybrat Online bitvy.
 3. The Lobby objeví se. Vybrat Hostitelská hra.
 4. The Obrazovka hostitelské hry se objeví, ze které můžete upravit nastavení hry. Zadejte název hry a poté vyberte Vlastní bitva.
 5. The Vyberte obrazovku podmínek se objeví, na kterém můžete upravit nastavení bitvy, včetně výběru mapy. Až budete připraveni pokračovat, klikněte na Další tlačítko.
 6. The Přizpůsobte bitevní obrazovku se objeví, na kterém si můžete vybrat svou frakci a tým. Až budete připraveni pokračovat, klikněte na Další tlačítko.
 7. The Vyberte obrazovku jednotek se objeví, na kterém můžete do své armády přidat jednotky. Až budete připraveni pokračovat, klikněte na Další tlačítko.
 8. The Čekácí obrazovka hráče objeví se. Až budou všichni hráči připraveni, bitva začne.

Připojit se:

 1. Z Hlavní menu, vybrat Multiplayer.
 2. Vybrat Online bitvy.
 3. The Lobby objeví se. V seznamu dostupných her zvýrazněte ten, který se chcete připojit, a poté klikněte na Připojte se k tlačítku hry.
 4. The Přizpůsobte bitevní obrazovku se objeví, na kterém si můžete vybrat svou frakci a tým. Až budete připraveni pokračovat, klikněte na Další tlačítko.
 5. The Vyberte obrazovku jednotek se objeví, na kterém můžete do své armády přidat jednotky. Až budete připraveni pokračovat, klikněte na Další tlačítko.
 6. The Čekácí obrazovka hráče objeví se. Až budou všichni hráči připraveni, bitva začne.

Aktualizace Steam oživila Hvězdné války: Online multiplayer Empire of War

Říše ve válce

Došlo k probuzení. Cítili jste to? Deset let po vydání Star Wars: Empire at War, aktualizace Steam přinesla svůj online multiplayer zpět Onlie.

Vraťte se do galaxie daleko daleko s naším seznamem nejlepších her Star Wars na PC.

Ve spolupráci mezi Disney a původními vývojáři Petroglyph, speciální oprava reaktivovala říši ve War’s Online Multiplayer, spolu s přidáním podpory pro mody přes Steam Workshop. Empire at War byla jednou z mnoha her, které ztratily svou online hru fucntionality po uzavření GamesPy v roce 2013. Od té doby museli velitelé galaktiků používat služby jako Gameranger, pokud chtěli hrát na War proti svým přátelům Empire proti svým přátelům.

Naštěstí tato aktualizace obnovuje online funkčnost Empire at War, což vám umožní připojit se k jiným hráčům bez použití programů třetích stran. Petroglyph také opravil několik dlouhodobých chyb a nakonec přidal podpůrné podpory pro tento desetiletý RTS.

Pro ty, kteří nikdy nehráli Empire ve válce, si to pamatuje hlavně pro svůj rozsáhlý režim Galactic Conquest, kde hráči převzali kontrolu nad aliancí Rebel nebo Empire a Vye pro kontrolu nad celou galaxií. Velitelé musí vyrovnat shromažďování zdrojů a technologický výzkum, zatímco odrazují útoky z nepřátelských frakcí. Battles by se mohly konat buď na zemi nebo ve vesmíru, přičemž skutečným zvýrazněním jsou vesmírné bitvy. Hráči by mohli vytvořit obrovské armády a dokonce přivést do boje obří lodě jako super hvězdný torpédoborec.

Pokud již vlastníte Empire ve válce, aktualizace multiplayer je právě teď k dispozici ve Steam zdarma. Na oslavu reaktivace multiplayeru, Star Wars: Empire at War je v prodeji na Steam, jde o 50% slevu za 9 $.99/7 £.49. Pro ty, kteří poprvé skákají, doporučuji stáhnout Thrawnovu pomstu generální opravu, který funguje jako volná třetí expanze na již masivní RTS.