FFXIV 6.4 datum vydání a co má přijít na tmavý trůn! Živý dopis 77 shrnutí, patch 6.4 – Final Fantasy XIV Online Wiki – FFXIV / FF14 Online Community Wiki a průvodce

Patch 6.4

Tentokrát se pustíme zpět do Hingashi a sledujeme stále kvalitního obchodníka Hancocka na jeho nejnovějším úsilí, prozkoumáním Mount Rokkon a najít jeho cennosti (myslíme).

FFXIV 6.4 datum vydání a co má přijít na tmavý trůn! Živý dopis 77 shrnutí

FFXIV 6.4 Datum vydání a co má přijít na tmavý trůn! Živý dopis 77 shrnutí

Tam to máme! Final Fantasy XIV Live Letter 77 právě skončil a dostali jsme všechny podrobnosti. Zjistěte FFXIV 6.4 datum vydání a další zde v našem shrnutí živých dopisů!

Nejnovější dopis Final Fantasy XIV od producenta Live právě zabalil. A dostali jsme spoustu informací o nadcházejících 6.4 patch, tmavý trůn.

Očekávejte obvyklou ffxiv velkou záplatu, tuny vylepšení kvality života, novou úroveň nájezdu, nové dungeony a konečně nějaký dobrý obsah ve formě modrého mága a více oceánského rybolovu.

Tady je naše podrobné shrnutí 77. živého dopisu!

 • 1 FFXIV 6.4 Datum vydání
 • 2 Quest obsah
 • 3 Pandaemonium Anabaseios
 • 4 New Dungeon and Trials
 • 5 Nová varianta a kritérium Dungeon: Mount Rokkon
 • 6 Duty podpora pro Stormblood
 • Úpravy úlohy 7 PVE
 • 8 aktualizací PVP
 • 9 Aktualizace Blue Mage (konečně dobrý obsah)
 • 10 Aktualizace rybolovu v oceánu
 • 11 Island Sanctuary Aktualizace
 • 12 Různé aktualizace

FFXIV 6.4 Datum vydání

Začněme s důležitými, dobrými zprávami. Patch 6.4 uvolní 23. května 2023, kolem obvyklého času. Tentokrát nebude 24hodinová údržba, ale dávejte pozor na zatížení pro více informací.

Stejně jako naposledy, vydání úrovně Savage Raid bude zpožděno o týden. To znamená, že poslední úroveň pandaemoemonium Savage otevře své dveře 30. května, takže máte spoustu času na to, abyste se připravili a připravili se.

FFXIV 6.4 Datum vydání

Quest obsah

Pokud jde o normální, příležitostný obsah 6.Zdá se, že 4 sleduje stejný trend jako veškerý obsah po endwalkeru se všemi obvyklými svorkami.

Nejprve existuje nová kapitola v MSQ to by mohlo nebo nemusí být finále příběhu po endwalkeru. Vydáváme se zpět do prázdnoty, abychom dokončili naši podnikání s darebákem FFV Golbez.

Můžeme konečně odhalit záhadnou minulost Zero a najít způsob, jak zrušit trápení 13. Ale kdo ví, že tajemství a hrůzy se schovávají na temné straně měsíce?

Ředitel a producent Naoki Yoshida již dříve škádlil.4 nám dá první náznaky pro nadcházející 7.0 Expanze, která by měla být odhalena na dalším Fan Festu v červenci.

Bude také další záznam Tataru’s Grand Endeavor Questline. Tentokrát se míříme zpět do Werlytu, abychom se přihlásili s Gaiusem.

Chcete -li přijmout tento úkol, musíte dokončit úvodní úkol Tataruho Grand Endeavor a dokončit Shadowbringers Sorrow Werlyt’s Trial Series dokončením úkolu „navždy na vaší straně“.

S 6.45 Patch, uvidíme přidání Nějak dále HildBribrand Adventures který obsahuje milovaného detektiva, který se snaží vyřešit největší tajemství vesmíru.

To také přijde s dalším krokem v Relict Weapons Další zbraně ManderLillle. (Také vydáno s 6.4).

Stejně jako v předchozích dvou krocích budete muset vylepšit měnu Tomastone, abyste upgradovali svou zbraň, Yoshida uvedla, že zde nebude žádná překvapení (zatím).

A v neposlední řadě další krok v nástrojích Relict for Crafters a Gatherers se také uvolní s Patch 6.45. Nádherné nástroje Jděte do dalšího kola, ale neočekávejte žádné změny v této grind.

2023 05 12 13 20 22 Obrázek na obrázku

Pandaemonium Anabaseios

S rovou záplatou dostaneme novou úroveň nájezdu. Tento bude poslední částí série nájezdů Pandaemonium a je voláno Anabaseios.

Po 6.2 úkoly skončily na útesu, mnozí z nás touží zjistit, jak vyřešíme krizi, kterou naši starověcí kolegové zanechali.

Na proudu předvedla Yoshida prvního šéfa Cosytuse. Vizuály byly léčbou, černý mág zemřel a hudba tvrdě plácla. A pokud se chcete trochu kopat do tradice, má Cocytus velmi zajímavou stránku Wikipedia.

Jak bylo oznámeno dříve, Anabaseios Savage úroveň bude zpožděna o týden. Existují také některé změny v rozložení kořistí, které jdou následovně (pouze pro tuto divokou úroveň):

 • Pokladny již nebudou odměňovat duplicitní kousky brnění za stejný slot
 • Body Gear lze získat z Anabaseios: The Eleventh Circle (Savage)
 • Na konci každého setkání se objeví pouze jedna kazetová pokladna (množství kořistí zůstane stejné)
  • Odměny budou upraveny, pokud 1 až 4 hráči splnily povinnost a nebudou existovat žádné odměny, pokud ji dokončí 5 hráčů.
  • Body Gear lze nyní vyměnit za 6x Mythos III místo 8x Mythos IV
  • Výbava k nohám lze nyní vyměnit za 6x Mythos III místo 8x Mythos III
  • Příslušenství lze nyní vyměnit za 3x Mythos I místo 4x mythos i
  • Mythos IV lze nyní vyměnit za Mythos I – Mythos III s směnným kurzem 1: 1

  2023 05 12 13 18 13 Obrázek na obrázku

  Nový dungeon a zkoušky

  S novým příspěvkem v MSQ také navštívíme nový žalář. Tentokrát je to Aetherfont který se zdá být umístěn někde v blízkosti Old Sharlayan.

  Vzhledem k tomu, že většina z toho se zdá být subjektivní pro spoilery, nemáme jen málo co jít, kromě toho, co bylo uvedeno v přívěsu.

  Tým DEV však byl velmi dychtivý předvést soud s touto opravou. A opravdu budeme bojovat s Golbezem na Měsíci 13. Tato zkouška se nazývá Voidcast dias.

  Vypadalo to velmi mechanicky komplexně, protože bojujeme na krychli, která se zdá, že se mění v závislosti na fázi boje. Pokud 6.x zkoušky jsou co projít, očekávejte, že tento boj bude chaotický a rychlý.

  Jako vždy se setkání také přijde s extrémním setkáním, The Voidcast Dias (extrémní) které budete moci brousit na vyhledávači strany pro novou zbraň nebo na horu.

  A také půjdeme do dalšího kola Unreal Trials. Tentokrát budou hráči zpochybnit Contenment Bay Z1T9 (Zurvan) pro všechny druhy odměn od Faux Hollow.

  2023 05 12 14 59 44 Obrázek na obrázku

  Nová varianta a kritérium Dungeon: Mount Rokkon

  Patch 6.2 představil nový druh obsahu pro FFXIV, Kritérium/varianta Dungeons. Které jsou samostatné volitelné výzvy, které si mohou hráči všech úrovní dovedností užívat.

  Variant Dungeons jsou vybraný vlastní dobrodružný dungeon, který můžete hrát až se 4 hráči bez jakýchkoli omezení rolí. Mají být spuštěny znovu a znovu, aby získali všechny kousky příběhu a také tajný konec.

  Na druhou stranu jsou kritérium Dungeon’s na druhé straně více kurátorské výzvy pro 4 hráčské týmy, které využívají mechaniku světelné strany a spoustu a spoustu CC. Přicházejí v normální a divoké obtížnosti.

  Tentokrát se pustíme zpět do Hingashi a sledujeme stále kvalitního obchodníka Hancocka na jeho nejnovějším úsilí, prozkoumáním Mount Rokkon a najít jeho cennosti (myslíme).

  Na pohoří Pinewood má několik krásných výhledů, úžasné opětovné vydání tématu Kugane a pravděpodobně nějaký roztomilý šéf, který se ukáže jako zlý inkarnovaný.

  Podpora povinností pro Stormblood

  Předposlední úsilí o to, aby všechny FFXIV MSQ hratelné s AI Companion dorazí s náplastí 6.4.

  Poté, co zbytek povinných nebesward dungeonů přidal do Systém podpory povinností Poslední oprava, Stormblood se dostane do splatnosti.

  S náplastí 6.4 Přidá se následující dungeony a obdrží nějakou vizuální přepracování: Sirensong Sea, Bardam’s Mettle, Doma Castle, Castrum Abania a Ala Mhigo.

  Zbytek Stormblood aka. 4.x Dungeons budou přidány.5.

  2023 05 12 13 33 48 Obrázek na obrázku

  Úpravy úlohy PVE

  Bude Žádné hlavní generální opravy bojového systému. Pravděpodobně můžeme očekávat nějaké větší přepracování (pokud někdy přijdou), kdykoli 6.5 nebo 7.0 Rolls Around. Ale stále existují určité úpravy.

  Bude vyvinuto úsilí že poškození je vyvážené Kolem každé práce ve své příslušné roli Yoshida zmínil tanky konkrétně, protože Dark Knight je ve velmi výrazném vedení jako psaní.

  Ale napříč palubou bude poloměr několika večírků prodloužen na 30 jalmů, což znamená, že nyní pravděpodobně pokrývají celé šéfové pokoje. Což umožňuje týmu více kroutit místnost s mechanikou šíření.

  Některá pracovní místa také získají zvýšenou použitelnost určitých pracovních akcí, explicitní příklady pojmenované byly Paladin a Dragoon.

  Paladinův exeCution usmíření již nepřeruší komba a Dragoonův skok a vysoký skok Schopnosti již hráče přemístí. Což znamená, že už vaše animace nezamknou a nechají vám skočit do AOE.

  Úplný seznam změn bude samozřejmě v poznámkách o opravě 23. května.

  Aktualizace PVP

  Pokud jde o běžný PvP, můžete očekávat obvyklé. Úpravy rovnováhy na současnou meta i začátek Nová sezóna krystalických konfliktů a PVP série čtyři.

  Nový je však to, že hráči v rámci Top 100 žebříčku nebo diamantová úroveň obdrží další odměny, Jako položka, která vám umožní aplikovat zvláštní efekt na zbraně Hellhound PvP.

  Největší změny však přicházejí na frontovou linii.

  Dojde k přepracování uživatelského rozhraní, díky kterému bude výsledková tabule čitelnější, stejně jako úpravy způsobu, jakým se výplně limitního rozchodu a způsobu způsobu, jak se poškozuje poškození, a vedou měřítka.

  2023 05 12 13 48 09 Obrázek na obrázku

  Frontline bude nyní také odměnit řadu exp. Hraniční zřícenina bude prozatím vyřazena z rotace a polí slávy (Shatter) dostávají masivní přepracování.

  Rozložení mapy bude zcela změněno a Allagan Tomelith’s bude odstraněn. Hra nyní musí soutěžit pouze ničením ledových tomelithsů. Způsob, jakým jsou údaje získány, budou upraveny napříč deskou.

  Aktualizace Blue Mage (konečně dobrý obsah)

  Modrá vlna je zpět, po tom, co se cítilo jako roky čekání, Blue Mage konečně získal svou aktuální čepici úrovně 70 na 80. To znamená, že brzy budete moci přeskočit skrz obsah Shadowbringers s destruktivním glee.

  Můžete očekávat Nová kouzla a Ozubené kolo, Nové výzvy přidané do Masked Carnivale, a nové povinnosti přidané do Modrý mágový protokol.

  A doufáme, že se všichni těšíme na učení lehkého Rampartu a stanou se hrozbou společnosti. Bohužel musíte počkat do července/září, protože aktualizace Blue Mage je naplánována na zavedení s 6.45.

  Aktualizace rybolovu oceánu

  Více dobrého obsahu. Stále populární rybolov oceánu, jediný obsah, o který se všem skutečně stará, získá aktualizaci! Nyní se také budete moci vydat na rybářský výlet do Kugane. S touto aktualizací můžete také očekávat, že budou přidány nové odměny.

  2023 05 12 14 41 54 Obrázek na obrázku

  Aktualizace Sanctuary Island Sanctuary

  A zboží prostě přichází. Po přidání do 6.2, ostrovní svatyně konečně obdrží svou první aktualizaci velkého obsahu.

  6.3 přidal další dva řady a několik dalších zvířat, aby chytili a vegetariáni růst. S 6.4 Ostrovní svatyně obdrží celou novou oblast s novými věcmi otci a divočině.

  S tím samozřejmě přijďte Nové recepty na řemeslo, nové budovy na stavbu a další řady na úrovni. To vše bude samozřejmě odměněno novým kouzlem, přisluhovači a horou.

  Ale co je nejdůležitější, od 6.4 dále budete moci Umístěte až 90 venkovních zařízení kolem svatyně (část úkrytu). Při sdílení stejného vybavení jako bydlení je systém trochu odlišný.

  Místo toho, abyste umístili nábytek, vrhnete na ně kouzlo. Bude jíst zdroj, ale umožní vám umístit položky z vašeho inventáře (to je stále zamkne na vaši postavu a učiní je nedostupným pro opětovné opětovné).

  To funguje velmi podobně jako způsob, jakým funguje kouzelný komoda, Jen s položkami bydlení. Ale také můžete uložit až 120 položek ve své ostrovní svatyni, pokud máte pocit, že změní věci.

  Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že je třeba položku zaregistrovat pouze jednou, pak ji můžete umístit tak často, jak chcete. A jsou také barné.

  Různé aktualizace

  Jako obvykle, 6.4 také přináší a Snow ze vylepšení kvality života stejně jako chytré malé změny v uživatelském rozhraní.

  S náplastí 6.4 Hra zavede novou měnu Tomestone ve formě komedie Allagan Tomastones. Nahradí aktuální týdenní měnu podobnou stropem.

  Učenci budou konečně schopni Glamour jejich faerie. Místo toho, abyste si mohli vybrat mezi Selene a EOS, kteří oba nyní dělají to samé, si můžete jednoduše vybrat mezi dvěma nebo svůj důvěryhodný karbuncle.

  Dojde také ke změně Systém Gearset, Nyní bude k dispozici od okamžiku, kdy vytvoříte novou postavu, a budete moci uložit až 100 převodovek na postavu.

  Malá změna uživatelského rozhraní, Ikony úlohy se nyní zobrazí v chatu večírku vedle názvu hráče (Možnost bude přepínaná) a přehrávače přehrávače.

  Nakonec budete moci vidět, jaká je celková cena položek na tržní radě, transakční poplatky budou nyní zahrnuty do celkových cenových výpisů.

  Brýle a křídlové módní doplňky se nyní zobrazí také v boji Když se účastníte obsahu otevřeného světa, takže máte šanci se ukázat během příštího loveckého vlaku.

  Nyní také budete moci obsadit kouzlo z položek uložených na různých místech. To znamená, že můžete za běhu upravit kouzlo tím, že položky uložíte ve vaší zbrojnici, ponechání nebo kouzelným prádlem.

  A pokud jste hrdým majitelem volitelného pohlcujícího gamepacku, s 6.4 Zavádí jeho 2.0 Aktualizovat a obsahovat některá celková vylepšení způsobu, jakým hra simuluje zvuk ve 3D prostoru.

  Tím se zabalí naše shrnutí nedávného živého dopisu FFXIV. Další živý dopis bude součástí Las Vegas Fan Fest 28. července 2023.

  Pro všechno více FFXIV navštivte nás zde na estnn

  Patch 6.4

  Patchtitlecard-6-4.png

  Obsah endwalker

  Patch 6.4: Tmavý trůn je čtvrtá hlavní aktualizace obsahu zavedena pro Endwalker.

  Pozoruhodné funkce, doplňky a změny

  Nový obsah

  Změny a doplňky systému

  • Vylepšení hlavního scénáře
   • Podpora povinností pro Sirensong Sea, Bardama’s Mettle, Doma Castle, Castrum Abania a Ala Mhigo.
   • Bylo upraveno mnoho šéfů ve výše uvedených dungeonech, včetně Garula, Yol, Magitek, Magitek Hexadrone, Hypertuned Grynewaht, Magna Roader, číslo xxiv, Inferno, Magitek Scorpion, Aulus Mal Asina a Zenos Yae Galvus a.
  • Manvenville zbraně třetí etapa – Majestic Manderville zbraně (6.45)
  • Splendové nástroje DOH/DOL Čtvrté a páté fáze – krystalické nástroje Chora -Zoi a brilantní nástroje (6.45)
  • Změny frontline
   • Nový skóre a časové uživatelské rozhraní PVP
   • Pole pravidla slávy (rozbití) se změnila.
   • Pohraniční ruiny (bezpečné) dočasně uzavřeny.

  Smíšený

  Poznámka: Ne všechny zde uvedené obsah bude spuštěn ve stejný den. Tento článek je o 6.4x sezóna jako celek.

  Shrnutí hlavního příběhu (spoilery)

  Tato klíčová část článku je neúplná. Final Fantasy XIV wiki můžete pomoci rozšířením jeho .

  Square Enix oznamuje Final Fantasy XIV 6.4 Datum vydání

  Square Enix oznámil Final Fantasy XIV 6.4 datum vydání během nejnovější prezentace živého dopisu pro populární MMO. Final Fantasy XIV 6.4 spustí 23. května 2023, na všech platformách, přidávání nových hlavních scénářů, dungeony a trochu více. Nové hlavní scénáře představují „další kapitolu v příběhu Warrior of Light“ jako obvykle, i když to nevypadá, že dosud existuje náznak další expanze. Vzhledem k tomu, že producent Naoki Yoshida a jeho tým také pracovali Final Fantasy 16 To také není úplně nepřekvapivé. Patch 6.4 Will, Howeve r, Add Anabaseios, poslední splátku v sérii Pandaemonium RAID. Nový dungeon je součástí Aetherfront a nejvíce přichází podpora povinností Stormblood MSQ Dungeons Jakmile se oprava spustí. Můžete také zpochybnit nového zkušebního šéfa v Dasic Voidcast. Ten šéf je Golbez z Final Fantasy 4 , Jak byste mohli očekávat od propagačního plakátu a hudby přehrávané během živého dopisu.

  Ostrovní svatyně dostane svůj obvyklý řádek aktualizací, s dalšími předměty, plodinami a zvířaty a v Kugane se otevírá nová rybářská cesta. Tataruův velký úsilí pokračuje také. Patch 6.45 přidá nové zbraně Manderville, nové vybavení pro Blue Mage se zvýšenou čepicí na úrovni modrého mága, novými dungeony a dalšími Hildebrand Adventures. Napsal Josh Broadwell jménem GLHF [affiliaTewidget_Deal5]