FFXIV Gunbreaker Recock Guide: Jak začít jako nádrž na zbraně | PC Gamer, Final Fantasy XIV Gunbreaker Průvodce: Vše, co potřebujete vědět | PCGamesn

Průvodce práce Final Fantasy XIV Gunbreaker: Vše, co potřebujete vědět

S více než 7 lety zkušeností s podrobnými hlášeními funkcí je Stevenova posláním zaznamenávat fascinující způsoby, jak hry protínají naše životy. Ať už se jedná o kolosální ve hře ve hře v MMO, nebo s dlouhými postavami, kteří se obracejí na hry, aby je chránili před osamělostí otevřené silnice, Steven se snaží odhalit největší nevýslovné příběhy PC Gaming. Jeho láska k PC hraní začala velmi brzy. Bez peněz na utrácení strávil celý den sledováním lištu pro pokrok na 25 MB stahování Heroes of Moment a Magic 2 Demo, které pak hrál nejméně sto hodin. Bylo to dobré demo.

Jak odemknout práci Final Fantasy 14

Final Fantasy 14: Shadowbringers přidává výkonnou novou třídu tanků s názvem The Gunbreaker. Zde je návod, jak to odemknout.

Gunblades, ikonická zbraň Final Fantasy, jsou nyní k dispozici ve Final Fantasy 14: Shadowbringers – ale pouze pokud hrajete jako nový zaměstnání Gunbreaker. Tato nová třída tanků používá speciální munici k posílení jejich sekání a také přichází s některými užitečnými obrannými schopnostmi, jako je schopnost chránit členy strany před fyzickými nebo magickými útoky.

Ale kde najdete úkol odemknout zbraň? Tato příručka pomůže.

Než začnete, pochopte, že Gunbreaker vyžaduje, abyste vlastnili Final Fantasy: Shadowbringers. Chcete -li získat přístup k požadovanému úkolu. Je to proto, že samotný breakcer začíná na úrovni 60-takže se nebudete muset starat o hraní dohánění po celé úrovni z první úrovně.

Za předpokladu, že tyto požadavky splníte, odemknutí zbraně je ve skutečnosti docela jednoduché. Stačí se vydat na novou mřížku a vydejte se na souřadnice x: 11.5 y: 11.9. Tam najdete NPC s názvem Boží touk s touhou, který bude mít k dispozici úkol. Jakmile přijmete tento úkol, dostanete automaticky svůj první zbraň a oblek z brnění Gunbreaker. Odtud můžete novou třídu volně vyrovnat, jakkoli vidíte za vhodné – nezapomeňte se vrátit každých několik úrovní a vyzvednout si další kapitolu pracovní linie Job Breaker.

Pro více informací o schopnostech Gunbreaker, úkolů a všeho jiného, ​​co potřebujete vědět, podívejte se na FF14 Wiki. Video výše je také rychlým přehledem nové třídy.

Pokud chcete zjistit, kde odemknout další novou práci Shadowbringers, tanečnice, přečtěte si náš průvodce zde.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Steven Messner

S více než 7 lety zkušeností s podrobnými hlášeními funkcí je Stevenova posláním zaznamenávat fascinující způsoby, jak hry protínají naše životy. Ať už se jedná o kolosální ve hře ve hře v MMO, nebo s dlouhými postavami, kteří se obracejí na hry, aby je chránili před osamělostí otevřené silnice, Steven se snaží odhalit největší nevýslovné příběhy PC Gaming. Jeho láska k PC hraní začala velmi brzy. Bez peněz na utrácení strávil celý den sledováním lištu pro pokrok na 25 MB stahování Heroes of Moment a Magic 2 Demo, které pak hrál nejméně sto hodin. Bylo to dobré demo.

Cyberpunk 2077 Tipy: 12 věcí, které byste měli vědět pro Cyberpunk 2.0 a Phantom Liberty

Nový systém řemeslného systému Cyberpunk 2077 je tak požehnaně jednoduchý, že jsem o tom stále závratný

Průvodce práce Final Fantasy XIV Gunbreaker: Vše, co potřebujete vědět

FFXIV Gunbreaker Guide 2

Zapomeňte, jak směšný nebo nepraktický může být design zbraně – víte, že chcete ovládat Gunblade ve Final Fantasy XIV. Naštěstí se vaše nejdivočejší sny splní nyní, když byla práce FF14 Gunbreaker přidána k jednomu z nejlepších MMO v rámci Final Fantasy XIV: Shadowbringers.

Gunbreaker FFXIV je čtvrtým zaměstnáním přidaným do Final Fantasy XIV a splní roli tanku. Jeho zbraň volby bude Gunblade a bude nosit talířové brnění vedle Warrior, Paladin a Dark Knight Jobs – takže očekávejte, že s těmito lidmi sdílíte jakýkoli kořist.

Níže nabídneme přehled o práci, podíváme se na to, jak ji odemknete, a zkoumáme pracovní schopnosti FFXIV Gunbreaker, které budete mít k dispozici. Mezitím nyní máme také oficiální poznámky Final Fantasy XIV Patch, které je třeba projít, abychom vám řekli ještě více o tom, co od této obrovské nové expanze očekávat. Takže, bez dalšího povyku, tady je vše, co potřebujete vědět o Gunbreaker ve Final Fantasy XIV.

Jak odemknout práci se zbraněmi ve Final Fantasy XIV

Podle oznámení učiněných na FFXIV Fan Fest v Paříži se očekává, že budete muset jít do počátečního města Gridania, abyste odemkli práci střelce. Budete také muset mít alespoň jednoho válečného nebo magické práce na úrovni 60.

NPC v New Gridania (x: 11.5 / y: 11.9) nabídne vám úkol, tvorba zbraní, abyste mohli zahájit cestu do role. Tento první úkol vám představí základní funkce práce začínající na úrovni 60 a zároveň poskytne zbraň a vhodnou sadu brnění, takže se můžete okamžitě dostat ke střelbě a sekání. Poté odemknete řadu úkolů v úrovni na 70, přičemž poslední úkol čeká na novou úroveň omezení 80.

Průvodce FFXIV Gunbreaker

FFXIV Gunbreaker dovednosti a schopnosti

Jak byste mohli odvodit z výběru zbraně, Gunbreaker používá kombinaci lomítků meče melee-dosahu a střelby z těsné řady. Mnoho z nich jsou přímá zbraně, která budou použita k budování aggro na nepřátele, takže můžete tankovat podobným způsobem jako válečník, Paladin a Dark Knight Class. Byla přidána sekce Akce Přehled na oficiální stránce hry pro Gunbreaker, aby ukázal všechny schopnosti a aktualizace pro stávající.

Hlavním mechanikem práce je nakládat kazety do vaší Gunblade, abyste mohli uvolnit své silnější útoky. Na základě našeho času s hrou v našich dojtech FF14 Shadowbringers víme, že dokončení základního cíle nebo oblasti dovedností Effect Effect Effect One načtou jednu kazetu. Poté to můžete utratit za výbušný jediný cíl nebo oblast útoku efektu, který může být proplácen mezi vašimi dalšími útoky za další poškození prasknutí.

Thumbnail YouTube

Další použití vašich kazet je v kombo „pokračování“. Tento rychlý a zdlouhavý jediný cílový řetězec útoků začíná vypálením vaší kazety a poté každá následná rána umožňuje další útok v řetězci. Tkaním všech dohromady můžete dokončit kombo šesti-útok během několika sekund, což nejen rovná značnému poškození, ale je to také vynikající generátor aggro na začátku boje. Nemusíte ani dokončit kombo, abyste se dostali do této fáze, protože další schopnost pracovních míst FF 14 Gunbreaker vám umožňuje okamžitě načíst dvě kazety.

Gunbreaker bude mít také k dispozici výběr dovedností pro snižování poškození, které pomohou počasí počasí, které dostávají při tankování davů. Jeden z nich je zahrnut do jejich hlavního kombo: Druhý útok v řetězci poskytuje samoléčivost a dočasnou bariéru na základě poškození, které útok zaznamenal. V úhledném zvratu lze tento efekt pak sdílet s jiným členem strany.

Gunbreaker se také může pochlubit standardním snížením procentního poškození na krátkou dobu a buff, který krátce zlepšuje parry sazbu. Budete mít také přístup k velkému nouzovému tlačítku, které snižuje nepřátelské zdraví na jedno, ale také je způsobí, že je pro většinu útoků pro malé okno nepropustné pro většinu útoků. Jeho použití je podobné Holmgangu Warrior jako způsob, jak se vyhnout smrti v zoufalých situacích.

Jako nádrž bude mít Gunbreaker také přístup k celé řadě akcí rolí tanků. S tím, jak byly akce rolí přepracovány pro Shadowbringers, už si nebudete muset vybírat mezi výběrem, ale získat je, když se vyrovnáte, když se vyrovnáte nahoru. Přestože nedostatek přizpůsobení je smutná ztráta, byla existována optimalizovaná sestava, pro kterou se rozhodla pro redundantní výběr. Místo toho nyní budou všechny užitečné akce, jakmile dosáhnete potřebného požadavku na úroveň.

FFXIV Gunbreaker Lore

Představení Gunbreaker vidí, že jedna z opakujících se postav hry, Thround Crent, zaujme novou práci. Je vidět, jak sportuje novou zbraň a bílou verzi relikvie v přívěsu Shadowbringers prodloužené upoutávky, což naznačuje, že se rozhodne přepnout jako součást hlavního scénáře před uvolněním expanze.

Je pravděpodobné, že se Thancred učí, jak používat zbraň prostřednictvím Gaiuse van Baelsar, aka Shadowhunter, po svém překvapení v Patch 4.3: pod měsíčním světlem. Když se Gaius poprvé objeví v popálenině, může být vidět s holsterovanou střelkou na zádech. Buď tyto dvě postavy hrají roli v pracovních úkolech FFXIV Gunbreaker, nebo dosud neznámý jednotlivec, který je připraven učit hráče, jak používat zbraň.

James Pickard James Pickard je editorem obchodů v Techradar a napsal pro PCGamesn o Final Fantasy XIV, Divinity: Original Sin 2 a Life Is Strange. Více jejich práce najdete na Red Bull, Fandom a další.