FFXIV Island Sanctuary Guide – odměny, makra a mapy, FFXIV Island Sanctuary Gathering Materials Guide | PCGamesn

FFXIV Island Sanctuary Gathering Materials Guide

Pořadí 5

FFXIV Island Sanctuary Guide – odměny, makra a mapy

Vizuály FFXIV Island Sanctuary ve hře

10. listopadu 2022: FFXIV 6.3 Datum vydání Livestream je zítra. Poté jsme slyšeli o dalším poklesu obsahu ostrovní svatyně.

The FFXIV Island Sanctuary Funkce se nachází jako glorifikovaná hra pro křížení zvířat na PC a PlayStation: Dvě platformy, které můžete v současné době přehrávat Square Enix’s Blooming MMORPG, Final Fantasy XIV, ON. Není to tak přesné srovnání, ale je to relativně snadný způsob, jak zprostředkovat obecnou myšlenku.

Jakmile je obsah nyní s FFXIV 6.2, přepracovali jsme stránku obecné spekulace na jeden dlouhý průvodce FFXIV Island Sanctuary. V Essens by měl odpovědět na všechny klíčové otázky a vést vás celým procesem odemknutí funkce, vysazení vašich prvních plodin, objevování širší krajiny a budování věcí až do bodu, kdy si můžete dovolit některé z odměn, které nabízí, které nabízí, které nabízí.

Na téma průvodců jsme již přišli na to, jak odemknout úchyty Mandragora, které najdete na tomto novém soukromém ostrově. Existují tři různé verze, které vás vrátí zpět do stejné částky. A pokud poskakujete do zbytku obsahu náplasti, shromáždili jsme dohromady FFXIV 6.2 Seznam umístění Quest, které vám pomohou odemknout všechny.

Jak odemknu ostrovní svatyni ve ffxiv?
FFXIV Island Sanctuary Readion Locations Map and Graf
FFXIV Island Sanctuary Animal Mood Icons vysvětleno
FFXIV Island Sanctuary Gathering Locations a Nástroje
Sítě Sanctuary FFXIV Island a čisté úrovně
FFXIV Island Sanctuary Gathering Makro
Jakou úroveň je svatyně ostrova FFXIV?
Jak se obejít ostrovní svatyni
Jak odejít a vrátit se na ostrovní svatyni
Jak mohu stavět v Sanctuary Island?
Jaké jsou odměny za ostrovní svatyně?
Jak mohu změnit hudbu v ostrovní svatyni?
Kdy dostaneme obsah nového ostrova?

Jak odemknu ostrovní svatyni ve ffxiv?

Odemčení ostrovní svatyně je jako jedna velká odměna pro každého, kdo dokončil základní expanzi Endwalker. Pokud jste nový hráč nebo někdo, kdo stále dohání, nebudete moci uvíznout v den startu.

Pokud máte to štěstí, že jste však viděli konec ságy Endwalker, jste dobré jít. Dostaňte se dolů do starého Sharlayana a měli byste vidět odemknutím na mapě od Clueless Crier. Jen hledejte moře lidí.

FFXIV Island Sanctuary Readion Locations Map and Graf

Jak obvykle je tomu s jakýmkoli hlubokým obsahem, jako je tento, komunita FFXIV tvrdě pracovala na odhalení a zdokumentování každého malého koutku a lebky. Za prvé, FFXIV Subreddit Uživatel civilizovanýpsycho vypracoval anotovanou mapu, kdy a kde vzácná stvoření se po celém ostrovním Sanctuary vynořila.

FFXIV Island Sanctuary Animal Mood Icons vysvětleno

Stejně jako u mapy umístění vzácných stvoření ostrovní svatyně, další člen komunity FFXIV se snažil založit také každý z tupých značek zvířecích nálad také.

Takže pokud jste přemýšleli, proč vás tato zvířata se symbolem blesku pronásledují, není to tak, že jsou nadšení: jsou naštvaní. Máme Kyvix2020, abychom poděkovali za to, že tam dělala špinavá práce.

FFXIV Island Sanctuary Gathering Locations a Nástroje

Podobným způsobem jako mapa vzácných tvora mapa FFXIV REDDIT (roboticananxiety) anotoval svou vlastní mapu, aby ukázal uzly shromáždění svatyně ostrova a jejich požadované nástroje.

Stojí za zmínku, že uzly jsou rozptýleny kolem ostrova, ale oblasti označené v mapě zdůrazňují jejich vyšší koncentrace. S makrami, do kterých se brzy dostaneme, budete moci napájet jejich shromáždění, pokud jste v těchto hotspotech.

Sítě Sanctuary FFXIV Island a čisté úrovně

Jednoduše řečeno, druhy stvoření ostrovní svatyně, které můžete zachytit nakonec, závisí na úrovni sítě, kterou používáte proti nim. Zde je rychlý pohled na to, jak věci fungují:

S ohledem na tyto rychlé poznámky můžete odkazovat zpět na výše uvedenou mapu vzácných druhů, abyste si vybrali vzácnější stvoření, které chcete, protože věděli, že pro tuto práci máte správnou síť.

FFXIV Island Sanctuary Gathering Makro

Něco, co udělalo kola na Twitteru, když se ostrov svatyně poprvé spustil v srpnu, bylo makro, které usnadnilo pracné shromáždění jen trochu snazší.

 • /Merror Off
 • /Targetnpc
 • /Locton
 • /ac “Duty Action i”
 • /AutoMove
 • /Micon Sprint

Vložením makra do nabídky makro a přiřazením jeho slotu/KeyBindu můžete přeměnit proces spuštění do uzlu, zacílit na jeho a shromáždit produkci na operaci jednoho tlačítka. Je to skvělé pro sledování pořadů na boku, zatímco se rozdrtíte.

Jakou úroveň je svatyně ostrova FFXIV?

Přestože budete samozřejmě muset mít postavu na maximální úrovni, abyste zasáhli quest odemknutím ostrovního ostrova, nebudete muset mít žádné třídy shromáždění nebo řemeslné třídy, abyste si to užili.

Během času na ostrově budete těžit, sekat, rybařit a řešit, ale tyto jedinečné recepty a uzly nepotřebují k použití dovedností a výbavy na vysoké úrovni. Pokud jste tedy nikdy nezvedli nástroj kromě své zbraně, budete si stále moci tento problém užít.

Jak se obejít ostrovní svatyni

Navzdory velikosti, která zavede ostrov svatyně někde mezi jeho vlastní celou zónou, se možná obáváte, že se obáváte, aniž byste se celou věc proměnili v fušku. Naštěstí o tom také vývojáři přemýšleli.

I když budete muset stavět věci, než začnete přilepit aetherytes dolů, můžete se obejít na své hoře v pohodě. Ve skutečnosti se tentokrát nebudete muset starat o aether proudy, ale vaše hora bude cestovat rychleji, než obvykle to dělá.

Dále k tomu je také snazší chodit pěšky. Sprint je na kratším cooldownu na ostrovní svatyni, takže budete moci sprintovat obsah svého srdce. Není nutný žádný peloton bard.

Jak odejít a vrátit se na ostrovní svatyni

Pokud právě odemknete úkol a rychle existují pro jiné FFXIV 6.2 obsah, pravděpodobně budete muset vědět, jak se vrátit zpět. I když můžete teleportovat z ostrovní svatyně, pokud jste odešli tak brzy, může být složité.

Dokud nenastavíte aetheryt, jediným způsobem, jak se vrátit zpět do ostrovní svatyně, je revize Baldin v Moraby Drydock v La Nocsea. Muž tě tam vzal jednou a vzhledem k pirátským dnů vůdce Limsy Lominsy a jejích lackesů je s ním, měl by tam být stále, připraven vás převést zpět.

Jak mohu stavět v Sanctuary Island?

Jakmile shromáždíte své zdroje pasením zvířat, sekáním stromů a sestavením všech kusů dohromady, budete připraveni začít budovat svůj ostrov.

Chcete -li začít, stačí se vrátit zpět na místo přistání, kde najdete věci jako nástěnku a prodejci v malém zásahu. Je to tady, kde budete moci procházet struktury, které můžete stavět se současným stavem ostrova. Stačí vybrat, co chcete umístit, a je dobré jít.

Jaké jsou odměny za ostrovní svatyně?

V překvapivém zvratu se vývojáři dokonce snažili ukázat nám obrazovku odměn na ostrovní svatyni a předvádějí, co můžeme utratit náš ostrovní specifický skrip. Ačkoli to bylo v japonštině, komunita FFXIV Reddit rychle přeložila drtivou většinu. Zde je to, co si budete moci vyzvednout v tomto prvním běhu.

 • Mount na ostrově Mandragora
 • Ostrovní cibule prince hora
 • Ostrovní vaječný rytíř
 • Pan Catears Minion
 • Blue Pixie Wings (Fashion Accessory)
 • Účes s vysokým ponytail
 • Jenomis účes
 • Adventur’s Respite Orchestrion Roll
 • Hojný ostrovní orchestrion
 • Průkopník ostrova Chocobo Barding
 • Farmářský Haybed (nábytek)
 • Kokosová šťáva (nábytek)
 • Ohňostroj
 • Hi-kordiální
 • Ruby Red Dye

Za novými úchyty, přisluhovači a dalšími sběratelskými předměty by jednou z pozoruhodných odměn by bylo Ruby Red Dye. Tenhle býval zamčený za měnou Skybuilder. To je přítomné zde by naznačovalo, že zbytek byl dále po seznamu a nabídl cestu pro ty, kteří nevyrovnávali své třídy ruky/půdy, aby získali populární barvy.

Jak mohu změnit hudbu v ostrovní svatyni?

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně trávíte bezbožné množství času na ostrovní svatyni, budete rádi, že to vypadá, že to vypadá, že budete moci hudbu změnit ručně.

Pokud jste z výchozí melodie nemocní, živý dopis ukázal, co vypadalo jako orchestr v hlavní chatě, kde vykoupíte své odměny a vyzvednete materiály. Přímo na stole byste s ním měli být schopni komunikovat a vybrat jakoukoli hudební skladbu, kterou jste odemkli, odemkli roli Orchestrion a vystřelili ji přes ostrov jako vy v panství.

Kdy dostaneme obsah nového ostrova?

Ke konci posledního živého dopisu před náplastí 6.2, vývojový tým zmínil, že obsah nového ostrova ostrovní svatyně dorazí zhruba každé dva hlavní cykly patch. To znamená, že to dorazí v 6.2, funkce bude znovu rozšířena v 6.4 – Očekává se, že dorazí v prvním čtvrtletí roku 2023.

A to je pravděpodobně o všem, co právě teď potřebujete vědět o Sanctuary Island. Samozřejmě budeme mít mnohem více otázek, na které bychom měli odpovědět, jakmile půjdeme s novou funkcí. Do té doby češete přes FFXIV 6.2 Živé dopis sami, pokud se snažíte vidět více před velkým dnem. Vraťte se sem, když to přistane, a doufejme, že už na vaše naléhavé otázky zodpovíte.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce a Final Fantasy XIV.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

FFXIV Island Sanctuary Gathering Materials Guide

FFXIV Island Sanctuary Gathering: Postava dívající se na obzor z skály

Hledat FFXIV Island Sanctuary Gathering průvodce? Vědět, jak je pro rozvoj vašeho ostrova nezbytné, včetně toho, jak shromažďovat materiály a používat, spolu s řadami, které můžete odemknout různé nástroje a materiály, vědět, jak můžete odemknout různé nástroje a materiály v. Máme také mapu se všemi místy materiálu ostrovní svatyně, takže přesně víte, kde hledat.

Shromažďovací systém zavedený s touto aktualizací jedné z nejlepších her MMO funguje poněkud odlišně od hlavní hry a je relevantní pouze tehdy, když jste ve své vlastní ostrovní svatyni, což je aktualizace, která cementuje FFXIV jako jednu z nejlepších PC her ve svém žánru. Tady je náš průvodce materiály pro shromáždění ostrovních svatyni.

Shromažďování Sanctuary FFXIV Island: Hráč shromažďuje nějaké materiály z travnaté podlahy

Jak shromažďovat a používat materiály v ostrovní svatyni

V ostrovní svatyni jsou materiály základem pro každou činnost na ostrově. Nejprve musíte vytvořit nástroje a zařízení. Jakmile jste vytvořili dílnu nebo odemkli pastviny a půdu, musíte shromáždit materiály, aby se vytvořily řemesla, jídlo pro zvířata a semena, aby se kultivovala. Některé z nich lze prodat pro Cowrie Seafarer’s Cowrie, a toto je nejzákladnější cyklus, který skončíte v ostrovní svatyni, takže vás velmi závislá na shromažďovacích materiálech.

Existují dva typy materiálů, které můžete shromáždit: ty z divočiny a další z vašich plodin a pastvin. Zatímco získání prvního typu bude vyžadovat nástroje, druhý je o zachycení/krmení vašich zvířat a naočování/zalévání plodin.

Stejně jako u většiny akcí můžete hrát na ostrově, shromažďování materiálů je jednoduchá aktivita. Nejprve si musíte vybrat režim shromažďování v indexu ostrova a poté komunikovat s jakýmkoli uzlem, který najdete v divočině, pastvinách nebo plodině. Pokaždé, když tak učiníte, získáte pouze jeden z každého možného materiálu pro tento uzel. Položky, které můžete shromažďovat, jsou určeny nástroji, které jste odemkli. Funguje to jinak s materiály, které shromažďujete z pastvin a plodin, protože počet materiálů nebo typu se nezmění na základě vašich nástrojů.

FFXIV Island Sanctuary Gathering: Nabídka pro sýpku

Ostrovní svatyně řady a odemknutí

Vzhledem k tomu, že shromažďování materiálů vyžaduje značné množství času a nemusí být pro některé hráče atraktivním nápadem, když dosáhnete 5. pozice, můžete postavit sýpku. Mít alespoň jednu sýckou postavenou na vašem ostrově vám umožní přístup k systému a posílat malé mamy, které vám zachytí materiály. Tato služba stojí nějaká Cowrieho Seafarera a dokončí se v reálném čase, aby se nestarala / všechny / materiály, které budete potřebovat. Ale je to skvělý způsob, jak udržet své zásoby a dostat ruce na nějaké vzácné materiály.

Zde je seznam řad ostrovní svatyně a jejich relevantní odemknutí pro shromažďování:

Rank 1

 • Nástroje: kamenná sekera
 • Materiály: Apple, větev, zelí, škeble, korál, ostrova, laver, log o palmovém listu, dýňový semeno, míza, kámen, réva

Rank 2

Pozice 3

 • Nástroje: Kamenné kladivo
 • Materiály: Měděná ruda, vápenec, skalní sůl

Pořadí 5

 • Nástroje: Lopata
 • Materiály: Alyssum, hlína, žralok Hammerhead, semeno pastináku, popoto seta

Rank 6

 • Nástroje: Měděná kosa, provizorní omezení
 • Materiály: Jakékoli ze středních zvířat, bavlny, konopí, cukrové třtiny

Rank 7

 • Nástroje: Bronzový koncert Isleekeech
 • Materiály: Semeno kukuřice, ostrova, ostrovní semeno, medúza, semeno cibule, ředkvičky, rajčatové semeno, semeno pšenice.

Pořadí 8

 • Nástroje: Provizorní soporické, bronzový bronzový Beakaxe Isleekee
 • Materiály: Jakékoli z velkých zvířat, železné rudy, leukogranitu, křemene.

Místa ostrovní svatyně

Zde je seznam všech materiálů, které můžete shromáždit z uzlů nalezených v divočině. Existují specifické, které najdete pouze pomocí sýckého systému (Granet Raw Island, ostrovní žralok, ostrovní stříbrná ruda, ostrovní alyssum, ostrovní smrk) a další, které si můžete koupit pouze od NPC (ostrovní semena kukuřice).

Místa pro každou položku přítomná na mapě, která leží níže, nejsou jedinými místy, kde najdete materiály, ale v každé specifikované oblasti je značné množství uzlů.

Shromažďování Sanctuary FFXIV Island Satccuary: Anotovaná mapa s 30 materiály, které najdete na ostrově

1 – ostrovní palmový list
2 – Island Vine
3 – ostrov Islewort
4 – Semena zelí ostrova
5 – Island dýňová semena
6 – ostrovní škeble
7 – ostrovní kámen
8 – Island SAP
9 – ostrovní pobočka
10 – ostrovní písek
11 – Island Laver
12 – Island Coral
13 – Island Apple
14 – Log Island
15 – Island Palm Log
16 – ostrovní plechovka
17 – ostrovní hlína
18 – Island Rock Salt
19 – ostrovní měděná ruda
20 – Ostrovní vápenec
21 – Set Island Popoto
22 – Semena ostrovního pastináku
23 – Island Hemp
24 – ostrovní medúza
25 – Island Cotton Boll
26 – ostrovní cukrová třtina
27 – ostrovní leukogranit
28 – Island Quartz
29 – Island Iron Ore
30 – ostrovní chobotnice

To je vše, co potřebujete vědět o shromažďování materiálů v ostrovní svatyni. Nyní, abyste vám pomohli ještě více, pokud jde o tvorbu dalších materiálů, možná budete chtít zkontrolovat náš průvodce na seznamu svatyně FFXIV Island, který vám pomůže najít různé typy materiálů.

Paulo Kawanishi Paulo vždy hledá čerstvou hru JRPG, knihu nebo anime hru, která ho odvrátí od svého doktora. Více jeho práce najdete do páteře a neochvějných.