FFXIV: Jak získat Gaia S Attire – Prima Games, Gaia (Final Fantasy XIV) | Final Fantasy Wiki | Fandom

Gaia (Final Fantasy XIV)

Gaia se probudila a dorazila do Mord Souq, spolu s Tharcred, když nesl veškerá svá zavazadla, z Eulmore. Tvrdila, že tam vyrostla, a přesto ji ani jediná duše neznala, ani si nepamatovala nic na poznámku. Odtlačí jakékoli spojení s večírkem válečníka mimo snahu otlačit na Eden, kde doufala, že objeví více o sobě a temnotě, která ji vlastnila. Poté, co se odrazila sama, byla zjištěna, že Gaia má skvělou, ale nekontrolovatelnou temnou magii, která k ní promluvila, a odhalila, že to byl hlas, který ji pojmenoval, Gaia zapomněla na své vlastní.

FFXIV: Jak získat Gaia’s Attire

FFXIV je plná jedinečné módy pro hráče, které mohou lovit. Procházka hlavním městem jako Limsa Lominsa nebo Radz-At-Han s novým glamem je skutečná koncová hra Final Fantasy XIV. Nějaké vybavení je mnohem těžší získat než jiné, ale naštěstí jsme tu, abychom zajistili, že najdete všechny módní kousky, které vaše srdce touhy. Zde je návod, jak získat oděv Gaia ve ffxiv.

FFXIV: Jak získat Gaia’s Attire

Gaia, hlavní postava série Eden Raid, vzala hráčskou základnu bouří, když byla představena v cyklu Shadowbringers po Patch. Sportuje černé šaty s připojenými rukávy, vysokými punčochami a botami. Tento oděv si můžete koupit za skutečné peníze v obchodě FFXIV.

Oblečení Gaia stojí 12 $ v obchodě. Než si však zakoupíte, existuje několik důležitých poznámek.

Za prvé, když vybavíte Gaiaho oděv, zabere to hrudník, paže, nohy a nohy. To znamená, že nemůžete smíchat a odpovídat kousky oblečení s jinými módy ve hře. Před nákupem tedy vězte, že jej můžete nosit pouze jako celá sada; Každý kus není individuální.

Gaia’s oděv také není obarvitelný. Takže se budete muset držet s kusem oblečení.

Pokud jste s těmito dvěma výše uvedenými poznámkami v pořádku, zakupte si oděv Gaia a prožijte svůj sen o tom, že jste Gaia v FFXIV.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat Gaia’s Attire ve ffxiv. Další tipy, triky a průvodce se ujistěte, že se podívejte na prima hry. Máme spoustu užitečných průvodců na všech nových záplatách 6.3 Obsah, například jak získat Phaethon Mount ve Final Fantasy XIV.

o autorovi

Jesse Vitelli

Jesse miluje většinu her, ale opravdu miluje hry, které může hrát společně s přáteli a rodinou. To obvykle znamená pozdní noci v Destiny 2 nebo FFXIV. Můžete ho také najít přemýšlení o jeho neustále se rozšiřujícím nevyřízeném her, které nebude hrát a bude neustále dehydratován. Nekontaktujte ho.

Gaia (Final Fantasy XIV)

(ガイア, Gaia ? )
Alternativní jména: voidwalker (ヴォイドウォーカー, voidawōkā ? ), Oracle of Darkness (闇 の 巫女, Yami no Miko ? , Lit. Maiden of Darkness), Loghrif (アシエン ・ アログリフ, Ashien Arogurifu ? , Lit. Ascian Aloghrif)

Biografické informace

Domov

Stáří

Fyzický popis

Závod

Rod

Barva vlasů

Barva očí

Podrobnosti o hře

Typ

Zbraň

  • Edengrace Greatsword
  • Hyposkhesphyra

Informace o scénách

Návrhář

Tetsuya Nomura
Hiroyuki Nagamine (Oracle of Darkness) [1]

Japonský hlasový herec

Anglický hlasový herec

Gaia je postava ne hráče v Final Fantasy XIV. Objeví se v Final Fantasy XIV: Shadowbringers Expanze jako relevantní postava pro děj Eden Raids.

Obsah

Dějiny [ ]

FFXIV LOGRIF UNMASKED

Ve svém minulém životě to byla Ascian, který nesl titul „Loghrif“. Ona a její ochránce, Mitron, byli původně pověřeni zabráněním záplavě světla na prvním. Přestože byl Loghrif téměř úspěšný v zničení prvního ve světle, byl zabit krátce před povodněmi a o století později byl reinkarnován jako dívka narozená v Eulmore. Hlas nakonec kontaktoval její telepaticky, později odhalil, že je to nezpůsobilý Mitron, který vymazal většinu svých vzpomínek a zároveň ji za úkol osvobodit od své formy Sin Eater, Edena.

Gaia oznámila její přítomnost krátce po Ryne reaktivované Eden. Válečník ji porazil a ona ztratila vědomí, jakmile Mitronova držela na jejím zmidnutí. Thancred Waters ji vzala do vazby Scions, aby s ní promluvila, jakmile znovu získala vědomí.

Gaia se probudila a dorazila do Mord Souq, spolu s Tharcred, když nesl veškerá svá zavazadla, z Eulmore. Tvrdila, že tam vyrostla, a přesto ji ani jediná duše neznala, ani si nepamatovala nic na poznámku. Odtlačí jakékoli spojení s večírkem válečníka mimo snahu otlačit na Eden, kde doufala, že objeví více o sobě a temnotě, která ji vlastnila. Poté, co se odrazila sama, byla zjištěna, že Gaia má skvělou, ale nekontrolovatelnou temnou magii, která k ní promluvila, a odhalila, že to byl hlas, který ji pojmenoval, Gaia zapomněla na své vlastní.

Gaia a Ryne z ffxiv

Strana válečníka obnovila éterické prvky k prázdným, ale jejich diskuse o Edenu skončily frustrující Gaií a vedly ji k pochodu pryč. Ryne se s ní pokusila spojit, touží po příteli její vlastní věk, ale Gaia ji zavřela. Tma v ní nakonec projevila a svolala hříšného jedlíka, že ji válečník světla chránil před. Když byla Gaia uvězněna v prázdnotě své mysli. Po probuzení nebyla Ryneova úleva z jejího zotavení nevítaná a Gaia pomalu začala se stranou více spolupracovat. Když Ryne ztratila kontrolu nad Shivskými schopnostmi ve snaze obnovit prvek ledu na prázdné, holubice ho zachránila, aby ji zachránila. Poté se začala správně spřátelit s Rynem, dokonce s ní nedbale trávit čas od prázdného.

Poté, co se Scions vrátil ke zdroji po porážce Elidibuse, Gaia a Ryne se přiblížili. Plánovali pořádání festivalu v krystariu, aby oslavili první obnovení. Oni a válečník se zkontrolovali na prázdnině, jen aby zjistili, že zeleně vyschla krystalickou zaostřením na světlo. Gaia navrhla pomocí temnoty k vyvážení světla. Gaia a Ryne kombinovaly své síly s vzpomínkami na válečníka a vytvořily verzi Cloud of Darkness, jejíž porážka posunula zaměření do duhového schématu. V tu chvíli Mitron, ten, kdo tuto myšlenku implantoval do Gaiovy hlavy, získal sílu, aby se promítl od Edenu. Mitron se formálně představil, zatímco odhalil, že se stal Edenem, když byl zasažen Ardbertovou čepelí světla.

Když Gaia požadovala, proč ji Mitron použil, jak tvrdil, že se znají, pozval ji, aby vstoupila do Edenu a naučila se jejich skutečný vztah. Jakmile Gaia a Ryne dorazili, Mitron použil éter k vytvoření fax Shadowkeeper, který Ardbert a jeho kamarádi už dávno porazili, aby si vzpomněli vzpomínky jako Loghrif. Když to selhalo, Mitron uplatňoval svou sílu vzbudit Gaiinu okolní temnotu, aby odhalil její identitu, když Loghrif reinkarnoval. Přinutil fúzi, aby je proměnil v Ascian Prime, s Gaia odolávající v přítomnosti jejích přátel, i když fúze obnovila její vzpomínky na minulý život. Mitron se rozhodl zcela vymazat Gaiaovy vzpomínky, aby neztratil Loghrif, který měl v úmyslu nechat Eden absorbovat Gaia. Použil Aether k transformaci své Ascian Prime formy na Edenův slib, jen aby byl zabit, zatímco uvolnil v bezvědomí Gaii zpět do prázdného.

Když se ji Ryne a válečník pokusili oživit, Gaia byla ve své mysli, kde měla poslední rozhovor s umírajícím mitronem, jehož duše byla osvobozena od Edenu, aby byla znovuzrozen. Slíbila, že se znovu setkají a chtěla zaznamenat své vzpomínky do deníku pro budoucí generace. Gaia znovu získala vědomí poté, co si vzpomněla na Ryne, a viděla prázdné plně obnovené do jeho přirozeného stavu. Se svými vzpomínkami na Ryne a ostatní se pomalu vracejí, Gaia se rozhodla nedívat se do své minulé identity, než ji Mitron našel, a místo toho se soustředit na budoucnost a pomáhat druhým.

Recenze expertů GameSpot