FFXIV Patch 6.3 živý dopis 11. listopadu a vše, co víme, FFXIV 6.3 datum vydání a vše uvedené v živém dopise 75 | PCGamesn

FFXIV 6.3 datum vydání a vše uvedené v živém dopise 75

Pro ty neznámé, hluboké dungeony jsou případy s nečestnými prvky a to se skládá z několika podlaží naplněných kořistí, nepřáteli a různými překážkami. V současné době, Ffxiv má dva: Palác mrtvých a nebe. Je to jiný typ obsahu s vlastním samostatným systémem progrese a výzvami.

FFXIV Patch 6.3 živý dopis 11. listopadu a vše, co víme

Je to o té době, aby další velký živý dopis od producenta nastínil, co bude dál Final Fantasy XIV. Pravidelně naplánovaná série Livestream s režisérem a producentem Naoki Yoshidou a komunitním manažerem Toshio Murouchi pokračuje dál 11. listopadu od 3:00 a.m. Pt / 6:00 a.m. ET. Bude to první ze dvoudílného průzkumu nového obsahu v Ffxiv Patch 6.3.

Stream bude v japonštině bez živé anglické interpretace, ale prezentace prezentace bude obsahovat anglické překlady. Můžete také sledovat spolu s Ffxiv Reddit Discord Channel, kde členové komunity dělají neoficiální překlad proudu v reálném čase. Živý dopis můžete sledovat na oficiálním Ffxiv Kanály Twitch nebo YouTube.

Na základě předchozích živých dopisů, kde Yoshida poskytla podrobnosti o zbytku záplaty 6.X série, už víme o některých podrobnostech FFXIV 6.3. Níže nastíníme vše, co dosud víme.

Nový hluboký dungeon

FFXIV Deep Dungeon Endwalker Final Fantasy XIV

Začátkem tohoto roku během korejské akce Fanfestu Yoshida odhalila, že pro 6 byl naplánován nový hluboký dungeon.x Patch Cycle. V živém dopise z března, který nastínil plány vedoucí až do 7.0 a další rozšíření potvrdil, že hluboký dungeon přijde s náplastí 6.3.

Pro ty neznámé, hluboké dungeony jsou případy s nečestnými prvky a to se skládá z několika podlaží naplněných kořistí, nepřáteli a různými překážkami. V současné době, Ffxiv má dva: Palác mrtvých a nebe. Je to jiný typ obsahu s vlastním samostatným systémem progrese a výzvami.

Další aliance nálet v mýty o říši

Patch 6.1 premiéroval novou sérii 24-hráčů Alliance Raid série dabovaných mýtů o říši. První instance, Aglaia, prozkoumala hrstku dvanácti, FfxivRůzní bohové. Série Raid se ponoří do nezmapovaného území, aby obohatila tradici za kouskem Ffxiv to bylo vždy na pozadí, ale nikdy se plně rozbalovalo. Tato další instance má hodně co dodržovat, protože Aglaia má několik skvělých bitev a neuvěřitelné hudby a zanechává mnohem více otázek než odpovědí.

Podpora povinností pro zbytek MSQ Heavensward

Jeden z cílů 6.X Patch Series je přinést podporu povinnosti (aka System Trust System) na všechny FfxivStory kritické dungeony. To umožňuje hráčům přivést členy strany kontrolované AI do čtyř hráčů na dungeony místo dohazování se skutečnými hráči.

Od náplasti 6.2, Dungeons až do trezoru Nebesward MSQ byly pokryty. Patch 6.3 pokryje zbytek Nebesward MSQ Dungeons, včetně patch 3.x msq, který vede do Stormblood.

Potenciální FFXIV 6.3 změny práce

Změny práce Chie Astrologan FFXIV 6.2

Nedávné záplaty byly udržovány změny práce poměrně minimální (mimo PvP). Můžeme však očekávat větší úpravy a možná několik generálních orgánů s náplastí 6.3. V předchozích rozhovorech Yoshida zmínil, že Ffxiv Tým se snažil provést významné úpravy Astrology a Dragoun. Tyto změny měly přicházet s náplastí 6.2, ale tým potřeboval více času na zpevnění a dokončení úprav.

Více obsahu ostrovní svatyně

Ostrovní svatyně byla jedním z hlavních přírůstků s náplastí 6.2 a Ffxiv Tým má více v obchodě. Tento obsah vám umožní vybudovat svůj vlastní ostrov prostřednictvím tvorby, shromažďování, chovu hospodářských zvířat, stavět základnu, pěstování plodin a správu pracovní síly. Neexistují žádné požadavky na práci nebo sběratel a ostrov má vlastní samostatnou sadu systémů a mechaniky.

Přestože nebylo mnoho podrobností o tom, co by mohlo být ostrovní svatyni, Yoshida mi v rozhovoru řekla: „Plánujeme otevřít více oblastí, ve kterých se staví zařízení, přidávat další typy zařízení a samozřejmě se zabývat zpětnou vazbou od Naši hráči.“

Krátce na jiných ffxiv záleží

Další aktualizace obsahu, na které očekáváme Ffxiv Patch 6.3 zahrnuje nový nájezd na konečnou úroveň, více faux dutin, další pokusy a pokračování hlavního příběhu a další. Většina Ffxiv Obsah uvedený výše se o tom hovořil v březnu, takže nezapomeňte dohnat náš rozpis tohoto živého dopisu a o tom, co je pro opravu 6 napraveno.4 a 6.5. Můžete také nahlédnout náhled na záplatu 7.0 Oprava grafiky, která byla odhalena ve stejném živém dopise.

Více nedávno, patch 6.25 přišlo naživo a doručilo nějaký skvělý nový obsah. Chyťte se tím, že získáte své Manvenville Relic Weapons a provádíte své HildBribrandovy úkoly, nebo se začněte shromažďovat pro emocionální kmenové úkoly Omicron. Pokud jste to ještě nezkoušeli, dejte zbrusu novou variantu Dungeon, Sil’dihn Subterrane, výstřel.

FFXIV 6.3 datum vydání a vše uvedené v živém dopise 75

FFXIV 6.3 Datum vydání - dvě bílé vlasy v černém oblečení zírají na kameru a oslovují diváka

Nyní máme FFXIV 6.3 Datum vydání a mnohem více podrobností o tom, co lze očekávat v další expanzi pro kriticky uznávané MMORPG, se svolením Final Fantasy 14 Producent Live Letter 75. Jako vždy, herní režisér Naoki Yoshida se připojil komunitní producent Toshio Murouchi pro mutlihodinový živý proud, který nám dává podrobnější pohled na nové aliance, pátou konečnou povinnost a další hluboký dungeon.

FFXIV Patch 6.3 Datum vydání je 10. ledna 2023. Rozšíření se nazývá „Boh Revel, Lands Therble“ a my se na to dobře podíváme s laskavým přívěsem, než nám Yoshida a Murouchi dávají hluboký ponor do některých detailů, na které se můžeme těšit, až dorazí aktualizace FFXIV. Hodně z toho bylo původně odhaleno v FFXIV Live Letter 74, takže se tam podívejte, pokud chcete široce přehled o patch, ale máme pro vás spoustu konkrétnějších podrobností s laskavým svolením dnešního živého proudu.

Thumbnail YouTube

Ultimate Duty 5 je protokol Omega (Ultimate). Dorazí s náplastí 6.31 dva týdny po počátečním vydání 6.3, a budete muset dokončit ABYSSOS: Osm Circle (Savage) – jinak známý komunitou jako P8 – před pokusem o nejnovější splátku nejtěžšího režimu výzvy FFXIV. “Všechno bude Omega,” poznamenává Yoshida, “zjistíš, co to znamená. Všechno, co Omega viděl a zažil, bude na vás hodeno.„Navrhuje, aby se hráči připravovali praktikováním Omega Savage Fights, ale říká, že neočekávají vyšší obtíže než reprise Dragonsong (Ultimate), ale spíše jen jiné obtíže na základě směru a designu.

Poslední zbývající žaláři Heavensward, kteří dříve neměli podporu. Yoshi-P poznamenává, že to znamená veškerý obsah v bezplatné zkušební verzi (který, jak jste možná slyšeli, zahrnuje oceněnou expanzi nebesward) je nyní k dispozici s podporou povinností, přičemž bez ní ponechává jen Stormblood. Yoshida vtipy: „Pokud se bezplatná zkušební verze nezjistí,“ ale tým rychle objasňuje, že v současné době na to neexistují žádné plány.

Jedním z největších doplňků bude pravděpodobně změny v uživatelském rozhraní. Typy poškození se nyní zobrazí v bojovém protokolu a plovoucím textu, což usnadňuje vidět, zda jste proti fyzickému, magickému nebo jedinečnému poškození. Kromě toho, buffy a debuffy na seznamu strany nyní ukážou jejich čas, který zbývá pod nimi, i když to můžete přepínat v nabídce Nastavení, pokud zjistíte, že se vám příliš zachytí zobrazení. K dispozici je také nové nastavení barvy HUD, které vám dává krásnou modrou možnost pro vaše nabídky, pokud se znudíte ze šedého nebo krémového vzhledu. Yoshida říká, že tým doufá, že v budoucnu představí více barevných schémat.

FFXIV - Pohled na nové modré nabídky, které zobrazují nový systém stohování držáků v akci

Úpravy práce byly oznámeny během živého dopisu 74 a nyní máme další podrobnosti – i když musíme čekat na úplné poznámky k opravně, abychom získali všechna explicitní čísla. Dojde k určitým obecným úpravám použitelnosti, ale Paladin se nejvíce zaměřuje na některé významné změny ovlivňující rotaci práce. Yoshida vysvětluje, že jejich cíle zahrnují zlepšení schopnosti Paladinu způsobit prasknutí poškození, snižování jeho spoléhání na škody v průběhu časových dovedností a zlepšení použitelnosti některých jeho obranných schopností. Hlavní změny jsou uvedeny níže, i když Yoshida poznamenává, že se nejedná o úplný seznam změn:

  • Rotace byly zkráceny, aby se vyhovovaly vysoce výkonným akcím.
  • Poškození v průběhu času účinek na goring čepel a čepel odvahy byly odstraněny a jejich účinnost byla upravena.
  • Božská síla je nyní aplikována po kombacích zbraní, což umožňuje popravit se zesíleného Ducha svatého bez obsazení.
  • Účinek Holy Sheltron byl změněn, aby se snížilo poškození, čímž se v průběhu času zvyšovalo obranné schopnosti proti poškození.
  • Dříve odstraněná schopnost Bulwark byla přepracována a znovu zavedena a nabízela zvýšenou obrannou schopnost.
  • Byla také upravena užitečnost několika dalších akcí a komba.

Tým předvádí novou arénu pro krystalický konflikt, který obsahuje rizika jeviště, jako je obracející se pozemní dlaždice, které budou posílat postavy létající vysoko do vzduchu, pokud na nich stojíte příliš dlouho, a hlídají panenky ve stylu Yojimbo, které se zabývají občasnými obrovskými výbuchy poškození v kruhu kolem nich. Budou také existovat „balíčky limitních zlomů“, které můžete shromažďovat za účelem generování poplatku za omezení.

Další je 24-hráč Aliance Raid, který se nazývá Euphrosyne. Vypadá to, že je to nádherná venkovní zóna mezi obrovskými, válcovacími zlatými poli, přičemž Yoshida komentuje, že „v době, kdy každý dosáhl vrcholu kopců, budeme všichni z dechu!„Když mluvíme o testování, dodává:„ Třetí šéf byl opravdu zábavný. Pocit úspěchu během jednoho konkrétního mechanika, zejména jako černý mág [preferovaná práce Yoshi-P], byl opravdu dobrý.“

FFXIV Live Letter 75 - Tým bojuje s okřídleným stvořením v novém přesouvání gymnasion Agon Treasure Dungeon, obklopený barevným ruletou

Yoshida také zkoumá své štěstí v novém pokladu Dungeon, The Shifting Gymnasion Agon, který vypadá jako absolutní potěšení. Stejně jako jeho předchůdce Excitatron 6000, jedná se o aktivitu skupiny s vysokým oktanem, přičemž spřádací kola určují setkání, proti kterým půjdete nahoru. Bohužel, zdá se, že štěstí Yoshidy je nedostatek, i když vtipkuje: „Bylo by špatné, kdybych zde ukradl veškeré štěstí, správně?„Také předvádí nový kurz skoku víry pro fanoušky talíře zlatého talíře, poněkud nepodstatně poskakoval přes koruny a plovoucí houby a smál se, že se nechce předvést příliš dokonalé skóre, než přetrvákem vyskočí z okraje, aby ukončil segment, aby ukončil segment.

Nový hluboký dungeon, Eureka Orthos, dorazí do náplasti 6.35 a vyžaduje, aby hráči byli vstup na úroveň 81 nebo vyšší, a budete muset dříve dokončit jak Endwalker Main Quest, a dosáhnout úrovně 50 v paláci mrtvých. Můžete si vyzvednout úkol z Koh Rabntah v Mor Donah. Dostaneme to krátké demo v akci a vypadá to podobně jako minulé hluboké dungeony. Až budete postupovat po podlahách, budete si muset pečlivě vybrat cestu kolem hlídkových dravců a využívat speciální poms, abyste se dostali nejtěžšími setkáními a zvládli smrtící pasti, které leží kolem sítě místností.

Podíváme se na nový účes – odměnu od Eureka Orthos – a na některé nové hory, které budou představeny v Patch 6.3. Prvním je létající růžový slon, který Yoshi-P laskavě nazývá „pinky“ a zdá se, že je naložen různými světly a dekoracemi. Vidíme také rovinu vrtule s jednou osobou, která se zdá, že by mohlo být docela nebezpečné jezdit-Yoshida vtipy o tom, jak Warrior of Light’s Face zůstává ještě kamenitý, když se vrtule otáčí jen od jejich nosu.

FFXIV Live Letter 75 - Lallafel drží obří stvoření připomínající gorilu ve zlatém vesmírném obleku, mince létající z jejího jetpacku

Pokud chcete utratit vše, co jste uložili, jsou pro vás dva hory: Zlatá ovce a docela upřímně neuvěřitelně vyhlížející zlatý kosmická opice, která vypadá jako Winston Overwatch Reimagined jako podnikatel s příliš velkým množstvím peněz. K dispozici je také poněkud velkolepá vzducholoď, která zní, jako by mohla být k dispozici pro MGP, přičemž Yoshida poznamenává, že přichází více hor.

Zadržovatelé získají velmi užitečný nový systém zásobníku, který vám umožní rychle přenést všechny položky z vašeho inventáře, které mohou naskládat na odpovídající položky držené uchovávačem. Yoshida poznamenává, že před provedením přenosu můžete určité položky zrušit, což vám umožní držet se všeho, co si přejete, a rychle uložit všechny zbývající položky. Vtipkuje: „Přidání této funkce nám trvalo jen deset let.“

Yoshida pokračuje ve své lásce k držení tištěných obrázků, aby ukázala nové bydlení ve stylu japonského Onsen Lodge. Poznamenává, že hráči se samozřejmě budou moci dostat do onsen (v podstatě horká pramena). Porovnává některé z nových dekorací s dekorací okresu Roppongi v Tokiu, místo proslulém pro své fantastické umístění vyšší třídy.

FFXIV Live Letter 75 - Obří žena, která má na sobě zelené šaty a drží kosy mezi zlatými poli, pod krásnou modrou oblohou

Corgi Minion dříve naznačoval během 14hodinového výročí oslavy, který se objeví, spolu s ostatními, které zahrnují modré tvorby podobné Plesiosauru, malý parní stroj, kamarád LoPorrit a malý malý příteli podobný duchům založeným na automatonové mama z Nier. Tento konkrétní přisluhovač bude součástí události NIER: Reinkarnace.

Níže si můžete prohlédnout celý živý proud. Jako vždy Miuna a Iluna Minori na oficiálním serveru Discord FFXIV (odkaz Otevře pozvání v novém okně) pro jejich vynikající živé překlady proudu.

Thumbnail YouTube

Akce FFXIV Starlight oslavy 2022 v současné době probíhá, takže se brzy přeskočíte, pokud chcete dostat ruce na novou sobskou horu. Mezitím FFXIV 6.3 přináší zpět automatické demolici pro bydlení hráčů, takže se musíte pravidelně přihlásit, abyste zajistili, že je vaše bezplatná společnost pro společnost v bezpečí.Pokud jste si někdy přáli, abyste mohli navštívit Eorzea pro skutečnou, může být Mod FFXIV VR vaší nejlepší šancí udělat to jen.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.