FFXIV Patch 6.38 dělá mírné vylepšení PVP a Abyssos Gear, FFXIV Patch Notes – 6.38 Aktualizace odstraňuje týdenní omezení Abyssos | PCGamesn

FFXIV PATCH POZNÁMKY – 6.38 Aktualizace odstraňuje týdenní omezení Abyssos

Phantom Rush

FFXIV Patch 6.38 dělá mírné vylepšení PVP a Abyssos Gear

Ffxiv Patch 6.38 je zde a, jak byste mohli uhodnout z minikusní změny na číslo verze, není to přesně obrovský. Existuje však několik aktualizací, o nichž stojí za to mluvit, ale. Zejména ty, které se týkají rovnováhy PVP a omezení ABYSSOS. Pojďme se tedy ponořit a podívat se na nejnovější Final Fantasy Poznámky k opravě!

Pojďme nejprve předvídat změny z cesty. Stejně jako v mnoha aktualizacích před tím, oprava 6.38 Nyní usnadňuje získávání a upgrade určitého vybavení – konkrétně věci, které dostanete z Pandæmonium: Abyssos a Allagan Tomastones of Caunality. Týdenní omezení Pandæmonium: Abyssos (Savage) byla zcela odstraněna. Nemluvě o tom, že RAID skupiny nyní obdrží Dvě zaručené pokladní pokladny za úspěšný běh. Ti z vás, kteří se stále drží normálních obtíží, mohou také dostat více neosvěcených čepelí Abyssos; Z osmého kruhu již neexistují žádná omezení, kolik jich můžete získat.

A co se týče vybavení Tomastone, nyní si můžete koupit solanku měsíčního svitu z Nesvaaz uvnitř Radz-at-han (X: 10.6, Y: 10.0) Pro jednu minci Aglaia nebo Jedna mince Euphrosyne. V případě, že máte potíže s udržováním solanky, lesku, motouzu atd. Přímý, solanka pro měsíční svit je upgrade materiál používaný k posílení Zbraně Lunar Envoy do jejich konečného stavu. Což znamená „rozšířená“ odrůda.

Pohybovat se kolem převodových věcí a do skutečných změn hry … není moc o čem mluvit. Všechno se soustředí na úpravy PVP, přičemž krystalický konflikt získává zvláštní pozornost. Většina pracovních míst však obdržela (většinou velmi malé) změny rovnováhy v dovednostech PvP, které se projeví ve všech režimech.

Většinou jsou to jen změny v síle (i.E. Některé dovednosti způsobují více či méně poškození a/nebo uzdravení než předtím). Ačkoli Paladin a Warrior, dva pravidelné hrůzy Battlefieldu hráče-versus-hráče, viděli pozoruhodné Nerfs. Paladina’s „Phalanx“ dovednost (i.E. jeho limit přerušení) Nyní nyní snižuje přicházející poškození pouze o 33 procent, spíše než o 50 procent, což by mohlo způsobit, že se třída bude cítit o něco méně nezakládatelná. Mezitím byla Warrior’s „Blota“ (dovednost, která nasává nepřátele těsně před snížením rychlosti pohybu na procházení, které jste pravděpodobně předtím zabili) byla také spuštěna z pětisekundové pomalé na tři sekundové pomalé.

Na stránce oficiálních opravných poznámek můžete vidět všechny nezměny. Zde také uvidíte, že „čas, dokud se taktický krystal nezmenší z 30 na 20 sekund.„Pokud nevíte, co to znamená,„ taktický krystal “je oficiální název pro hráče krystalického užitečného zatížení, které musí při hraní CC tlačit. Snížení počátečního času o 10 sekund by mělo být zápasy trochu rychleji – zejména zvýšení míry, za kterou mohou hráči vydělat odměny.

Když už mluvíme o tom, patch 6.38 také označuje konec aktuální sezóny PVP. To se nesmí zaměňovat s PVP série, To je však Pseudo-Battle Pass exkluzivní pro PVP. Který má svůj vlastní rozvrh.

A to jsou skoro všechny velké věci! Tyto iterativní záplaty často nepřidávají moc. Jak již bylo řečeno, to jen znamená, že jsme o krok blíže k nevyhnutelnému vydání Ffxiv Patch 6.4, který určitě přidá mnohem více nového obsahu pro hráče, které si můžete užít. Do té doby zůstaňte naladěni!

FFXIV PATCH POZNÁMKY – 6.38 Aktualizace odstraňuje týdenní omezení Abyssos

Nejnovější kolo náplastí FFXIV Square Enix Odstraňte týdenní omezení z Pandæmonium: abyssos, a také přepněte pvp sféru MMORPG.

Svalový muž s vlasy z růžového zlata stojí s řetězy kolem jeho holého trupu v oblasti s obrovským oknem za ním

Publikováno: 3. dubna 2023

Se všemi očima na FFXIV 6.4, předchozí záplata Square Enix je, jak si představíte, mnohem štíhlejší než ty, které můžeme očekávat, že doprovází doprovázející Final Fantasy XIV tmavý trůn. Stále však existuje spousta aktualizací úloh PVP, stejně jako změny v Abyssos Dungeon MMORPG, takže tady je vše, co potřebujete vědět.

Zatímco novou aktualizaci lesklého tmavého trůnu je vše, o čem může každý Eorzean mluvit, FFXIV Patch 6.38 Aktualizuje celou řadu různých pracovních schopností PVP (včetně mírných Nerfů na mé milované Ninja), a také odstranit týdenní omezení na protestu.

FFXIV ABYSSOS Týdenní omezení odstraněno

Existují dvě změny v Abyssos Raid, jedna se zabývá konkrétně neozvěnou čepelí Abyssos. Ty nyní náhodně klesnou více než jednou týdně, což znamená, že je můžete obhospodařovat, aby se obchodovali s ultralehkými torestony v Radz-at-Han a Labyrinthos.

Kromě toho byl odstraněn požadavek na týdenní vstup pro pandæmonium: Abyssos (Savage) a nyní vždy obdržíte dvě pokladní pokladny s neomezenými položkami. Budete moci také skočit do jakéhokoli kruhu nájezdu na dotek tlačítka.

Infographic pro ffxiv bohy Revel Lands Treřásat Patch 6.38

FFXIV PATCH POZNÁMKY: 6.38 Aktualizace

Níže je úplný FFXIV 6.38 Poznámky k opravě (s výjimkou oprav chyb), se svolením Square Enix.

Bitevní systém

 • Týdenní omezení při přijímání neomezených čepelí Abyssos z Abyssos: Osmý kruh byl odstraněn.
 • Následující úpravy byly provedeny pandæmonium: Abyssos (Savage):
  • Nyní se vždy objeví dvě pokladní pokladny. Kromě toho bylo odstraněno týdenní omezení odměn získaných z pokladny.
  • Týdenní omezení vstupu do všech oblastí pandæmonium: Abyssos (Savage) byl odstraněn.
  • Hráči mohou nyní postupovat přímo do jakéhokoli kruhu Pandæmonium: Abyssos (Savage).

  PVP

  Paladin

  Falanga

  • Snížené poškození bylo změněno z 50% na 33%.

  Bojovník

  Blota

  • Doba trvání účinku byla zkrácena z 5 na 3 sekundy.

  Mnich

  Phantom Rush

  • Potence byla zvýšena z 10 000 na 12 000.

  Dragoun

  Shat Shatter

  • Potence byla snížena z 20 000 na 18 000.
  • Zvýšení účinnosti, když jsou cíle do 5 Yalms změněny z 30 000 na 32 000.
  • Síla bariéry byla změněna z absorbujícího poškození v celkovém počtu 25% maximálního HP, aby se absorbovala poškození ekvivalentní k uzdravení 24 000 účinnosti.

  Ninja

  Fuma Shuriken

  • Rozsah byl snížen z 25 na 20 yalmů.

  Hyosho Ranryu

  • Rozsah byl snížen z 25 na 20 yalmů.

  Goka Mekkyaku

  • Rozsah byl snížen z 25 na 20 yalmů.

  Žací stroj

  Hojná sklizeň

  • Maximální účinnost byla zvýšena z 20 000 na 24 000.

  Tanečník

  Vyléčení valčíku

  • Léčitelná síla byla zvýšena z 8 000 na 10 000.

  Černý mág

  Prasknout

  • Síla bariéry byla zvýšena z 12 000 na 16 000.

  Červený mág

  Magická bariéra

  • Doba trvání účinku byla zvětšena z 8 na 10 sekund.

  Frazzle efekt

  • Trvání se zvětšilo z 8 na 10 sekund.

  Jižní kříž

  • Léčitelná síla byla zvýšena z 6 000 na 8 000.
  • Poškození poškození se zvýšila z 6 000 na 8 000.
  • Zvýšení účinnosti léčby z bílého posunu bylo sníženo ze 100% na 50%.
  • Zvýšení účinnosti poškození z černých posunů bylo sníženo ze 100% na 50%.

  Učenec

  Adloquium Cure

  • Potence byla snížena ze 4 000 na 3 000.
  • Síla bariéry byla zvýšena ze 4 000 na 6 000.

  Astrology

  Fall Malefic

  • Zkrácení přepracování času poskytnutého dalším účinkem „zkrátí čas přepracování dvojitého obsazení“ se změnilo ze 7.5 až 10 sekund.

  Krystalický konflikt

  • Doba, než se taktický krystal nezmenší z 30 na 20 sekund.
   • Po této změně byly upraveny určité hudební skladby hrané během zápasů.
    * Nebyly provedeny žádné úpravy na trati „Festival lovu (Endwalker).“
   • Po skončení sezóny obdrží prvních 100 hráčů z každého datového centra poukázky prostřednictvím služby Moogle doručování.
   • Hráči, kteří skončí v bronzové nebo vyšší úrovni nebo vyšší, mohou požadovat odměny mluvením se sezónním čtvrtmasterem na molu Wolves ‘Den Pier (x: 4.9 let: 5.7).

   Zatímco změny jsou zde relativně malé, vysoce očekávané 6.4 Aktualizace přináší pro vaši svatyni FFXIV Island Sanctuary řádek nového obsahu, takže pokud rádi trávíte svůj čas doma mimo domov se všemi rozkošnými svatyněmi FFXIV Island, mějte oči oloupané pro více 6 6 let.4 Obsah.

   Lauren Bergin kovaná v srdci Sanctuary, Lauren má zcela zdravou posedlost Diablo 4 Villainess, Lilith. Dříve představuje editorka v Dexerto, ona plula tolik peněz do League of Legends, jako má dva univerzitní tituly. Ouch.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.