FFXIV připomíná ikonické hrozny meme s Squishable Plushie pro 2023 Fan Fest – Dexerto, Final Fantasy XIV Endwalker Players truchlící na blokované hrozny

Final Fantasy XIV Endwalker Players truchlící na blokované hrozny

Hrozny s nízkým polygonem jsou zahrnuty do tašky pro dobroty pro ty, kteří se zúčastnili akce v Las Vegas později v tomto roce. Popis Squishable Grapes umožní hráčům zmírnit stres a relaxovat po broušení ve hře.

FFXIV připomíná ikonické hrozny meme s Squishable Plushie pro 2023 Fan Fest

FFXIV Online hrozny

Square Enix

Final Fantasy XIV si připomněla své ikonické hrozny s úžasnou plushie, která byla dána těm, kteří navštěvují Fan Fest 2023.

Final Fantasy XIV je pravděpodobně jedním z největších dostupných MMO v současné době. Hit RPG z Square Enix viděl obrovský úspěch jak s jeho Shadowbringers, tak s expanzi Endwalker. DLC viděl hru ukončit svou zdlouhavou kampaň, která vznikla až do 1.0, ještě předtím, než byla hra přepracována na Realm Reborn. V současné době v záplatách Endwalkeru čeká komunita Final Fantasy XIV, jaké dobrodružství je za rohem.

Článek pokračuje po reklamě

Endwalker viděl válečníky světla zachránit svět jednou poslední čas, plavbu na cestě ke ztrátě, ohni a víře. Nejznámější součástí celé kampaně však byly snadno hrozny nalezené v jedné z nových zón. Tyto brilantní ovoce byly komunitou okamžitě vzpomíněny, protože jejich nízký polygon se stal klasikou pro hráčskou základnu.

Článek pokračuje po reklamě

Nyní tým pracující na Final Fantasy XIV se snaží vydělávat na dobře napojených hroznech tím, že je zahrnuje do tašky pro dobrotu pro Fan Fest 2023.

Článek pokračuje po reklamě

Fan Fan Fest 2023

Ffxiv rozdává ikonické squishable hrozny jako součást 2023 Fan Fest Goodie Bag

Hrozny s nízkým polygonem jsou zahrnuty do tašky pro dobroty pro ty, kteří se zúčastnili akce v Las Vegas později v tomto roce. Popis Squishable Grapes umožní hráčům zmírnit stres a relaxovat po broušení ve hře.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

„Ulehněte si jakýkoli přetrvávající stres po hodinách„ zemědělských večírků “s těmito skutečně pozoruhodnými hrozny endwalker endwalker. Pokud se někdy cítíte trochu nízkého rozlišení, jednoduše si vezměte své vrhací hrozny a pamatujte, co bylo kdysi, “uvádí web.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Bag Fan Fest Goodie Bag také zahrnuje další dobroty, jako je Grebuloff Magnet, Azem Crystal Keychain, loporrit mrkvový pero a 10. výročí PIN.

Bohužel pro ty, kteří chtějí chytit tyto dobroty a ikonické hrozny pro sebe, jsou lístky na Fan Fest omezeny pozváním, což znamená, že jste měli štěstí, pokud jste nebyli pozváni.

Final Fantasy XIV Endwalker Hráči truchlící blokované hrozny

20. prosince 2021, Ffxiv Rozloučilo se s některými fialovými blokovanými hrozny

Publikováno 22. prosince 2021
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Čtení textu

Vylijte nějaké pixelované víno pro Final Fantasy XIV EndwalkerFialové hrozny. Nejnovější aktualizace – Patch 6.01 – Vyhladil své úhlové hrany a učinil je mnohem méně blokovanými.

V náplasti 6.01 Poznámky, Square Enix poznamenal následující v části „Vyřešené problémy“:

Problém, ve kterém byl počet polygonů hroznů v labyrinthech snížen nadměrně pro zmírnění využití systémové paměti v oblasti.

* Byly upraveny tak, aby byly srovnatelné s těmi, které se nacházejí v krystaliu.

Význam? EndwalkerBlokové fialové hrozny nejsou zjevně víc.

Ve videu níže můžete vidět nové, lehce ostré fialové hrozny a porovnat s jejich dřívější iterací, přibližně 47sekundová značka.

Fanoušci byli samozřejmě smutní, když slyšeli, že fialové hrozny byly změněny, protože byly jedním z nejlepších okamžiků v Endwalker Final Fantasy XIV zahájení. Udělali tedy, co by někdo udělal: zaplatili své úctě za ztrátu s nízkou poly.

Tento krásný pocta vytvořil rezidentní génius rezidenta YouTube Alex Alex.

Ostatní na Twitteru a Reddit ctí blokované fialové hrozny s uměním fanoušků. Heck, dokonce i oficiální Final Fantasy XIV Twitter účet vzdal úctu ovocnému ostrohu.

HD-2D, jedinečný umělecký styl inspirovaný retro, vzlétl v roce 2022
Nyní je ten pravý čas na ponoření do Dragon Quest Série
Nehrál jsem Final Fantasy XVI “Správně,” a to je v pořádku

Ale dobrá zpráva! Zdá se, že Square Enix zapomněl na zelené, blokované hrozny ve vinařském portu ve východní La Noscea. To bylo potvrzeno několika uživateli Twitteru. Jsou zelené, ale blokované hrozny žijí! Tyto hrozny byly zjevně takovéto od té doby předtím Endwalker dokonce spuštěn. Legrační, že si lidé nedávno všimli FfxivBlokované hrozny!

Možná Square Enix nepraví tyto konkrétní ovoce ve tvaru diamantu. Myslím, kdo ví, že by to mohl být zvláštní typ hroznů, který se pěstuje tímto způsobem. Japonsko produkuje čtvercové a pyramidové melouny, tak proč nemůže svět svět Ffxiv pěstovat blokované hrozny? To je konec konců znovuzrození říše a ne přírodní dokument. Popírání této možnosti je trochu příliš mnoho reality Final Fantasy pro mě. Přijměte blokované ovoce, čtvercový enix. Udělej to.