FIFA 23 Heroes: World Cup Team 2 je živý | Earlygame, All FIFA 23 Heroes List | PCGamesn

Všechny seznam hrdinů FIFA 23

Například karta Světového poháru Park Ji-sung by mohla být založena na jeho vystoupení ve skupinovém zápase v roce 2010 proti Řecku. Ji-Sung skóroval druhý cíl hry Jižní Korea a stal se prvním asijským hráčem, který skóroval ve třech po sobě jdoucích finále Světového poháru.

FIFA 23 Heroes: Team 2 je živý tým 2

FUT hrdinové jsou způsob, jak přivést zpět bývalé klubové legendy do našich týmů. V FIFA 23 jsme dostali všechny karty hrdiny. Podívejte se na jejich základní hodnocení a na to, jak hra mění upgradované verze Světového poháru.

FIFA 23 FUT hrdinové 1

EA Sports zahrnoval nové hrdiny v FIFA 23. Zde je můžete vidět všechny. Vysvětlujeme, co hrdinové mohou udělat pro váš konečný tým a Jak vypadají verze mistrovství světa.

Fut hrdinové karty v FIFA 23

Ultimate Team Heroes jsou hráči, kteří se nedostali do hodnosti ikonických legend. Ale jsou hvězdy, které ve svých klubech nebo ligách udělaly velký dopad a jsou kultovní. nebo jednoduše spojené s jednou konkrétní událostí. Hlavním příkladem jsou Ole Gunnar Solskjaer (CL final 1999) a Diego Milito (CL final 2010).

FUT hrdinové mají jedinečný Chemie specifická pro ligu spojené s jejich příslušnými maximálními vzory. Ve FUT 23 přispívají dvěma chemickými body za příslušnou ligu – takže je můžete použít Zatlačte svou chem na maximum.

Pro každý nový FUT HERO v FIFA 23 budou existovat dvě verze jejich položky Fut Hero: základní verze a verze Světového poháru FIFA. Normální verze je slaví na klubové okamžiky, upgradovaná verze Světového poháru slaví své speciální mezinárodní okamžiky.

FIFA 23 Hero

Ikona downgrade pro Nakata a Okocha: Pouze hrdinové v FIFA 23

Ztratili jsme dva Ikony v FIFA 23, jaká škoda. Studna. ne opravdu, nebýt neúctivý. Jay-Jay Okocha byl v pořádku se svými pětihvězdičkami-ale nikdo nebyl z balení opravdu šťastný Hidetoshi Nakata. Ale oba mají nyní větší dopad jako hrdinové stejně, protože Okocha alespoň tlačí chemii Ligue 1 a nakata je hezké mít v sérii A.

Vydání hrdiny mistrovství světa

The Základní hrdinové byly v FIFA 23 hned od začátku. The Hrdinové WC Tým 1 byl k dispozici ve hře z 11. listopadu až 18. listopadu. Nyní Tým 2 našel cestu do našich balíčků. Tento bude k dispozici Od 18. listopadu do 25. listopadu. Budou dokonale odstraněny z balíčků pro nové Černý pátek Promo.

Předobjednat vydání WC Hero vydání

Každý, kdo předobjednal Edici FIFA Ultimate do 21. srpna 2022, obdrží hrdinu WC-také z 11. listopadu. Ve svém obchodě najdete balíček Hero – ale chceme být s vámi skutečný, první tým upgradovaných hrdinů FUT vypadal mnohem lépe než ten současný.

Všichni hrdinové v FIFA 23 – Upgrades mistrovství světa

Poté, co EA snížila vzácnost hrdinů svým masivním Hero Pack selhává, V našich balíčcích bude ještě několik a ještě lepší hrdinové. Podívejte se na upgradované hodnocení v naší tabulce.

Bylo by úžasné mít ještě lepší David Ginola. Ale možná uvidíme další promo kapitány hrdiny FUT sezóna.

FYI, my tučně FUT hrdinové, kteří jsou v současné době k dispozici prostřednictvím balíčků.

Všechny seznam hrdinů FIFA 23

Postavte svůj konečný tým pomocí vysoce hodnocených hrdinů FIFA 23, hráči v důchodu, kteří nedávno udělali známku svých příslušných lig.

FIFA 23 Heroes: Několik hrdinů FIFA stojící spolu včetně Jay-Jay Okocha, Landon Donovan a další

Publikováno: 28. března 2023

FIFA 23 hrdinové jsou hráči, kteří dosáhli kultovního stavu buď ve svých klubech nebo domácím národě. Hráči z dnů pryč, kteří se zcela nekvalifikují pro stav ikony, ale stále dosáhli velikosti, i když v mírně menším měřítku. Rozšířený seznam pro tento rok jde ruku v ruce s mistrovstvím světa a bude mít upgradované verze, jakmile konkurence odstartuje.

Hrdinové FIFA 23 mají tendenci obsahovat nižší statistiky ve srovnání s ikonami a nemají stejnou úroveň svobody, jakou to činí karty ikon, pokud jde o štěrbinu do týmů. Musíte spárovat hrdiny s hráči z jejich příslušné ligy nebo národa, abyste získali maximální chemii, zatímco ikony se vejdou do jakéhokoli týmu FIFA 23, aniž byste čelili omezením. Zde je seznam každého hrdiny v FIFA 23, s těmi, kteří jsou hodnoceni 87 nebo nižší dostupný v nejnovějším hrdině SBC.

Každý hráč hrdinů FIFA 23

Zde je každý fut hrdina dostupný ve hře spolu s jejich rodnou ligou, všemi hratelnými pozicemi a celkovým hodnocením.

Hráč liga Pozice Hodnocení
Morientes Laliga ST (CF) 89
Abedi Pele Ligue 1 Cam (LM, CF) 89
David Ginola Ligue 1 LM (Cam, ST, LW) 89
Jurgen Kohler Bundesliga CB 89
Rudi Voller Ligue 1 ST (CF) 89
Jean-Pierre Papin Ligue 1 ST (CF) 89
Lucio Série a CB 89
Jay-Jay Okocha Premier League Cam (RM, ST) 88
Antonio di Natale Série a ST (CF, LW) 88
Mario Gomez Bundesliga ST (CF) 88
Diego Milito Série a ST (CF) 88
Ricardo Carvalho Liga nos CB 88
Rafael Marquez Laliga CB (CDM) 88
Javier Mascherano Laliga CB (CDM) 88
Diego Forlan Laliga ST (CF, LW) 88
Joe Cole Premier League RW (RM, Cam, LW) 87
Ivan Cordoba Série a CB 87
Jorge Campos MLS GK 87
Hidetoshi Nakata Série a Cam (cm) 87
Yaya Toure Premier League CDM (CM, CAM) 87
Claudio Marchisio Série a CM (CDM, LM) 87
Tomas Brolin Série a ST (CAM, CF, RW) 87
Harry Kewell Premier League LW (LM, CAM) 87
Robbie Keane Premier League ST (CF) 86
Ole Gunnar Solskjaer Premier League ST (CF) 86
Freddie Ljungberg Premier League LM (RM, LW) 86
Aleksandr Mostovoi Laliga Cam (LM) 86
Jerzy Dudek Premier League GK 86
Sami al-Jaber MBS Pro League ST (CF) 86
Landon Donovan MLS CF (RM, CAM, ST) 86
Dirk Kuyt Eredivisie Cam (cm) 86
Capdevila Laliga LB (LWB) 86
Sidney Govou Ligue 1 ST (RM, CF) 86
Ji Sung Park Premier League LM (RM, LW) 86
Wlodzimierz Smolarek Bundesliga ST (CF, LW) 86
Lars Ricken Bundesliga Cam (RM, CF) 85
Tim Cahill Premier League ST (CM, CAM, CF) 85
Clint Dempsey MLS Cam (LW) 85
Peter Crouch Premier League ST (CF) 85
Saeed Al Owairan MBS Pro League RW (RM, Cam, ST) 85

Seznam všech karet FUT HERO potvrzený v FIFA 23

Světový pohár FIFA 23 hrdinové

Hráči měli přístup k kartám FIFA World Cup FUT od 11. listopadu, deset dní před začátkem skutečného mistrovství světa. Podobně jako u karet Icon Prime Moments, karty Světového poháru představují slavný představení na největší scéně na světě, konkrétně od hrdinů FIFA 23.

Například karta Světového poháru Park Ji-sung by mohla být založena na jeho vystoupení ve skupinovém zápase v roce 2010 proti Řecku. Ji-Sung skóroval druhý cíl hry Jižní Korea a stal se prvním asijským hráčem, který skóroval ve třech po sobě jdoucích finále Světového poháru.

FIFA 23 Marvel Heroes

EA spolupracovala s Marvelem, aby vydala jedinečné obálky komiksů pro každého z hrdinů FIFA 23. Každý hrdina přichází s vlastním jménem a kostýmem superhrdiny. Krycí umění Landona Donovana obsahuje kostým podobný kapitánovi Ameriku spolu s „Brave“ jako jeho přezdívku, zatímco Yaya Toure je zobrazen mimo stadion Etihad v bronzovém kostýmu se zelenými akcenty-dostal jméno „Citadel“.

Spolupráce se také rozšiřuje na herní TIFOS, soupravy a další příslušenství stadionu v FIFA 23, aby předvedla svou pýchu pro jednoho z vašich hrdinů. Marvel vydá komiksovou knihu s omezenou edicí, která obsahuje umění pro všechny hrdiny FIFA 23, spolu s písemnými životopisy od spisovatelů Marvel.

Dostupnost FIFA 23 hrdinů

FIFA 23 hrdinové jsou k dispozici v Ultimate Team od spuštění. V FIFA 22 bylo několik typů karet Heroes, takže očekáváme, že uvidíme různé verze těchto karet, jak postupuje FIFA 23. Karty kapitána FUT HERO v FIFA 22 byly propuštěny pozdě do fotbalové sezóny, což každému hrdinu poskytlo 90+ hodnocenou kartu, která odpovídá současné úrovni hry.

FIFA 23 Fantasy Fut Heroes

Nejnovější dávka karet Heroes je zde, což dává nevyužitým kartám dobře vydělanou energii, aby byly použitelné v současné meta. Bohužel ne každý hráč obdržel fantasy fut kartu.

Zde jsou karty FIFA 23 Fantasy Fut Heroes:

To je vše, co potřebujete vědět o hrdinech FIFA 23. Pokud chcete spárovat hrdinu s jiným, současným hráčem prvotřídního třídy, měli byste se podívat na průvodce hodnocení FIFA 23. Pro nejlepší šanci na získání fut hrdiny v balení máme řešení pro po celém světě a první XI SBC, které obě nabízejí vzácné odměny po dokončení.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.