Final Fantasy XIV Moonfire Faire 2022 Průvodce událostí | Techraptor, Moonfire Faire (2022) – Final Fantasy XIV online wiki – FFXIV / FF14 Online komunitní wiki a průvodce

Moonfire Faire (2022)

Moonfire Faire (2022) je sezónní akce, která se konala od 10. srpna 2022 do 26. srpna 2022.

Průvodce událostí Final Fantasy XIV Moonfire Faire 2022

Final Fantasy XIV Moonfire Faire 2022 překážková dráha

Final Fantasy XIVMoonfire Faire je zpět na další rok a přináší letní zábavu Eorzea. Existují nové úkoly a odměny, které se mají převzít. V našem Final Fantasy XIV Průvodce událostí Moonfire Faire 2022, provedeme vás všemi, co tato událost může nabídnout.

Final Fantasy XIV Moonfire Faire NPC Mayaru Moyaru

Final Fantasy XIV Moonfire Faire 2022 Quests

Letošní série úkolů Moonfire Faire Events lze zahájit rozhovorem s NPC Mayaru Moyaru v Limsa Lominsa, Horní paluby na x: 11.5, Y: 13.8. Pošle vás, abyste si užili slavnosti, které se konají na malém ostrově ve východní La Noscea. Mluvit s Haermagou vás odrazí na většinu řetězce úkolů a vyžaduje, abyste si promluvili s NPC r’fhul Tia na x: 36.3, Y: 25. Poté, zamiřte na x: 36.5, Y: 27.9 Chcete -li zobrazit další cutscene, před ukončením prvního úkolu opětovným rozhovorem s R’fhul Tia.

Další úkol, „fhul me jednou“, je kratší, než se zpočátku zdá být. Máte za úkol projít kurzem Eorzean Nimble Warrior Course – Velká překážková dráha nalezená ve východní La Noscea během akce – při rozhovoru s řadou NPCS. I když můžete kurz absolvovat v plném rozsahu (včetně nových cest naplněných bombou), tento úkol lze snadno dokončit místo toho, aby mluvili s 2 Faire Adventurers, který stál vedle kurzu. Každý z nich je označen vykřičníkem nad hlavami a umožní vám přeskočit přímo na další quest NPC. Mluvit s kurzem NPC a pak se vrátit zpět do Haermaga dokončí „Fhul Me jednou“.

Pro další výzvu se překážková dráha rozprostírá kolem, kde musíte jít na úkol. I když neexistují žádné přímé odměny za porážku celého kurzu, může to být zábavný způsob, jak strávit nějaký čas s ostatními dobrodruhy.

Final Fantasy XIV Summer Sunset Beach Cover-Up Gear

Final Fantasy XIV Moonfire Faire 2022 odměny

Dokončení „Fhul Me Once“ odemkne úspěch „vždy spolehlivý vnucový hráč“, spolu s plnou sadou letního sunset zařízení. Tato sada má jiný vzhled na základě toho, zda je nosí mužský nebo ženský charak.

Je také možné koupit letní položku bydlení za 5 000 Gil od dodavatele Moonfire Faire, což je jedinečné pro letošní akci. Předchozí odměny Moonfire Faire (většinou plavky) jsou k dispozici pouze prostřednictvím Final Fantasy XIV Internetový obchod za skutečné peníze.

Více Final Fantasy XIV Průvodci

 • Průvodci svatyní ostrova
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Gathering Guide
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Animal Guide
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Workshop Guide
  • Průvodce extrémními zkouškami a odemknutím
  • Průvodce držákem
  • Průvodce bílým mágem
  • Jak odemknout Reaper a Sage
  • Jak odemknout lovy endwalker
  • Endwalker Gear Guide pro 6.0
  • Excitatron 6000 Treasure Hunt Hunt Dungeon odemkněte příručku
  • Final Fantasy XIV Arkasodara Tribal Quest Guide
  • Final Fantasy XIV Omicron Tribal Quest Guide
  • Průvodce Elp Aether Currents
  • Průvodce garlemaldem aether
  • Průvodce labyrinthos aether proudy
  • Průvodce klisnou náplav
  • Průvodce thavnair éter proudů
  • Průvodce Ultima Thule Aether Currents

  Moonfire Faire (2022)

  Moonfire Faire Banner Art 2022.png

  Moonfire Faire (2022) je sezónní akce, která se konala od 10. srpna 2022 do 26. srpna 2022.

  Jako sféra v letním žáru, dekorace lemující ulice města a ohňostroje kvetoucí na noční obloze vytvářejí mnohem příjemnější připomenutí sezóny. Nyní je čas na útěk do Costa del Sol, kde čekají klidné vody a Moonfire Faire!

  Moonfire Faire NPC Umístění 2022.jpg

  Obsah

  Požadavky

  Průvodce

  • Hráči by měli mluvit s Mayaru Moyaru, který se nachází v horních palubách Limsa Lominsa na (X:11.5, Y:13.8) Chcete -li zahájit sezónní úkol, samozřejmě

  Úkoly

  Hledání Typ Úroveň Givery Quest Odměny
  Samozřejmě 30 Mayaru Moyaru
  Jednou mě 30 R’fhul Tia 1 Summer Sunset Bandana
  1 Summer Sunset Beach Covered
  1 letní točivé momenty zápěstí zápěstí
  1 letní bodové množství západu slunce
  1 letní sandály při západu slunce

  Odměny

  Oblečení

  Položky bydlení

  Úspěch

  název Body Úkol Odměna Náplast
  Vždy spolehlivý vnuka 10 Dokončete úkol „fhul me jednou.“ 6.1

  Prodejce

  Dialog

  Faire Crier: Cítíte, že Balmy Breeze ve vzduchu, příteli? Další krásné léto je na nás, a to znamená, že je čas oslavit Moonfire Faire! Pokud máte nějaké dotazy ohledně toho, jak nejlépe si užijete slavnosti, musíte jen říci slovo!

  Co řekneš?

  > Co je to Moonfire Faire?

  Faire Crier: Před několika lety vytvořil cech dobrodruhů Cascadiers, aby bojovali proti invazi na probouzení bombardování. Moonfire Faire byl poprvé držen, aby přilákal nové členy do věci.

  Faire Crier: Ukázalo se tak populární, že se konalo každoročně od té doby, zda se bombardovali nebo ne. Pomáhá šířit slovo o činnosti cechu a vytvářet zájem mezi potenciálními novými rekruty. Na starosti řízení je Grand Chaperone, Haermaga.

  Faire Crier: Rozhodl se, že členové cechu dobrodruhů prokáže svou odvahu a fyzickou zdatnost vůči návštěvníkům prostřednictvím řady výzev v Costa del Sol Sol.

  Faire Crier: Akce se koná, i když mluvíme, s laskavým svolením stále generového mistra Gegeruju. Vaše účast by byla nejvíce oceněna!

  Moonfire Faire (2022)

  Jako sféra v letním žáru, dekorace lemující ulice města a ohňostroje kvetoucí na noční obloze vytvářejí mnohem příjemnější připomenutí sezóny. Nyní je čas na útěk do Costa del Sol, kde čekají klidné vody a Moonfire Faire!

  Popis LODESTONE. [1]

  Připravte se na ponor! bylo 2022 vydání sezónní akce Moonfire Faire v Final Fantasy XIV.

  Obsah

  Dějiny [ ]

  Mayaru Moyaru a Haermaga odhalili, že kurz Eorzean Nimble Warrior se ten rok vrátil kvůli populární poptávce. Haermaga požádala válečníka světla, aby působil jako hlavní hvězda pro R’Fhul Tia, který nechal svůj počáteční úspěch jít do jeho hlavy. [2]

  Haermaga a Beaudefoin z FFXIV

  R’fhul Tia představuje své dva učni Warrior of Light. I když se zdá docela přesvědčen, že ve svém pokusu uspěje prostřednictvím kurzu Eorzean Nimble Warrior, Warrior of Light si uvědomí, že oba učni a R’majha se o něj obávají. Pokus R’fhul Tia skončil selháním. Po takovém pádu naléhavě potřebuje pomoc. Učňovci R’fhul Tia se neřeší slova, aby s ním vyjádřili své zklamání a brzy poté se rozloučí a R’fhul Tia nemohou pochopit, co udělal špatně. [2]

  Poté, co mluvil s válečníkem světla a Beaudefoin, R’fhul Tia konečně chápe, kde se pokazil: byl tak soustředěn na to, aby se snažil zapůsobit na své učně, že se plně nezavázal k překonání této výzvy. Aby ho inspiroval, aby udělal maximum, rozhodl se mu tentokrát ukázat kurz. Poté, co viděl Warrior of Light dokončit kurz, R’fhul Tia tolik následuje oblek a podaří se k tomu úspěšně. Když viděl, jak jeho mentor dělá maximum, pár učňů uzavřel mír s R’fhul Tia. [3]

  Recenze expertů GameSpot