Final Fantasy XIV Patch 6.2 prostoje serveru (22.-23. Srpna): Plán údržby pro rozšiřování pohřbené paměti, Final Fantasy XIV 5. června údržba

Final Fantasy XIV 5. června Údržba

Hra klesne v 23:00 PDT a očekává se, že se vrátí o čtyři hodiny později. Zde je plán údržby rozdělený podle regionu:

Final Fantasy XIV Patch 6.2 prostoje serveru (22.-23. Srpna): Plán údržby pro rozšiřování pohřbené paměti

Final Fantasy XIV brzy obdrží velkou aktualizaci, která uvidí servery po značné množství času, který bude v režimu offline. Samotná aktualizace klesne zítra 23. srpna 2022, přičemž samotné servery budou dnes dočasně sundány.

Patch 6.2 Uvidí příchod rozšířené rozšíření zakopnuté paměti, která představí zbrusu nový soubor úkolů a funkcí, na které se hráči těší již nějakou dobu.

Jsme rádi, že můžeme představit předběžné poznámky o opravě pro #FFXIV Patch 6.2!
Můžete kliknout na obrázky (pokud chcete)

Podle vývojářů, na opravu nové aktualizace, budou servery Final Fantasy XIV dočasně odebrány offline, dokud bude provedena údržba, která bude přibližně 8 hodin.

Servery pro každou z regionů budou odebrány od 22. srpna v 19:00 PDT / 22:00 EDT / 3:00 BST (23. srpna), přičemž servery se vracejí online ve 3:00 PDT / 6:00 AM EDT / 11:00 BST v úterý 23. srpna 2022.

V závislosti na tom, jak údržba pokračuje, se mohou vývojáři rozhodnout prodloužit prostoje, pokud se setká s chybou.

Co očekávat od final Fantasy XIV Patch 6.2?

Odpočívat věčný v temných hloubkách tohoto vězení.
#FFXIV Patch 6.2 dorazí v úterý 23. srpna.

Poznámky k finálovým fantazijním aktualizaci 6.2 jsou již venku a určitě se chystá být neuvěřitelně velký, s velkým množstvím nového obsahu, na které se můžete těšit.

Čisti serveru budou také výrazně delší, což vedlo k tomu, že čtvercový Enix zrušil oznámení na dobu údržby:

„Za účelem implementace Patch 6.2, Údržba se bude konat ve všech světech … Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to může způsobit, a děkujeme vám za pochopení. Služba domácího světa a cestovní systém datového centra bude pozastavena 30 minut před zahájením údržby a bude k dispozici, dokud nebude údržba ukončena.“

Final Fantasy XIV Patch 6.2 vylepšuje kroky víry a přidá k tomu další obsah jako součást rozšířené rozšíření paměti. V souladu s různými změnami, které se dostaly do dungeonů a zkoušek, bude několik úkolů ve hře revidováno v Patch 6.2.

Square Enix také poukázal na to, že i když bude existovat značný počet vylepšení kroků víry, celkové vyprávění a příběh zůstanou nedotčeny.

Nové úkoly se také dostanou do MMO a hráči budou také dovoleny navštívit nové říše, kde je možné pěstovat své vlastní plodiny, protože dobrodruzi se snaží vytvořit svůj vlastní tropický ráj.

Final Fantasy XIV 5. června Údržba

5. června, Final Fantasy XIV Servery zažijí další narušení po květnové záplatě, která do hry zavedla několik nových chyb, které dosud nebyly opraveny. Údržba serveru je pro MMO nezbytné zlo, ale naštěstí to nebude trvat příliš dlouho.

Údržba serveru 5. června ovlivní všechny světy a datová centra, což znamená, že každý region uvidí hru na nějaký čas. Blackout slouží k implementaci hotfixů do hry, která bude pravděpodobně zahrnovat známou chybu, kde provádění určitých obecných akcí, jako je používání desynthesize a opravy během bitvy. K dispozici je také další problém, který se snad bude vyřešit, což se týká mechanika Knockback v nejnovějším pokusu a jeho extrému, Voidcast Dasise.

Hra klesne v 23:00 PDT a očekává se, že se vrátí o čtyři hodiny později. Zde je plán údržby rozdělený podle regionu:

Spojené státy:

  • Pacific Time (PDT): 11:00 do 3:00
  • Centrální čas (CDT): 1:00 do 5:00
  • Východní čas (EDT): 2:00 do 6:00

Evropa:

  • Středoevropský letní čas (CEST): 8:00 – 12:00

Asie:

  • Japonský standardní čas (JST): 15:00 – 19:00

Austrálie/Nový Zéland:

  • Australský východní čas (AET): 16:00 – 20:00

Kromě jakýchkoli dalších chyb, které se ve hře nacházejí, by to mělo být poslední hráči hotfix, kteří se budou muset vypořádat až do záplaty 6.45 vydání. V současné době neexistuje žádné datum pro tuto opravu, takže Final Fantasy XIV Uživatelé budou pravděpodobně mít dlouhou dobu nepřetržité služby, dokud do hry nepřijde nový obsah.

o autorovi

Jessica začíná jako novinář Esports v roce 2018. Je to velký final Fantasy XIV blbeček, který hraje od roku 2021 a od té doby do ní vložil více než normální množství hodin. Vyučuje také žurnalistiku na Rowan University.