Final Fantasy XIV Sage Job Guide (Patch 6.4), všechny akce Sage Pracovní akce na úroveň 90 – Sage – Léčitelé | Final Fantasy XIV: Endwalker | Gamer Guides®

Final Fantasy XIV: Endwalker

. Obecně byste měli používat všechny své cooldowns, kdykoli dostanete šanci. .

.4)

Final Fantasy XIV nabízí hráčům spoustu výběru, pokud jde o to, na kterou práci a roli chtějí zaměstnávat. Na chvíli byla role léčitele nejvíce omezená, pouze dvě možnosti, dokud se třetí, Sage, přišla Endwalker Připojit se k bílému mágu a učenci.

. Pro jednoho, hráči odemknou tuto práci na úrovni 70, což je výzvou k ovládání.

. .

Jedná se o třídu, která se týká neustálého uplatňování účinků na spojence a poškození nepřátel, s jeho fascinující směsí technik z jiných pracovních míst, jako jsou Scholar’s Bariries, Dancer’s Partner System a Red Mage’s Instant Capty Skills. .

Jak odemknout práci mudrců Ffxiv

Ffxiv, Musíte zajistit, že v současné době vlastníte expanzi Endwalker pro hru. Bez této expanze nebudete moci odemknout práci. Kromě toho se ujistěte, že již máte učedníka úrovně 70 války nebo magické práce.

Kdykoli jste připraveni, zamiřte na Limsa Lominsa Lower Decks x: 9.4 Y: 12.9 A promluvte si s Sharlayan Maiden, abyste mohli zahájit Path Path Quest a odemknout tuto práci.

Úvod do Sage Ffxiv

. I když to může být ohromující, zde jsou nejzákladnější dovednosti, které musíte vždy mít na paměti, pokud si přejete uspět a naučit se základy této práce:

 • Kardia. Je to podobné uzavřené pozici tanečnice, kde ji používáte na členovi strany (nebo dokonce sami), abyste z nich učinili svého partnera. .
 • Diagnóza: Toto je vaše základní uzdravovací kouzlo, podobně jako Cure nebo Physick, které obnovuje HP cíl.
 • Eukrasia: Toto okamžité obsazení, žádná schopnost cooldownu nepoužívá žádný MP a přeměňuje dosis, diagnostiku a prognózu na upgradované verze, které obvykle mají zcela odlišné funkce.
 • : Standardní kouzlo útoku pro mudrce. Způsobí poškození 300 účinků a také uzdravuje kohokoli pod účinkem Kardion 170 léčivých účinků.
 • Egeiro.
 • Eukrasiánská prognóza: Tato dovednost úrovně 30 je zvýšenou verzí prognózy pomocí Eukrasie. Uzdraví se pro 100 účinnosti a co je důležitější, vytváří bariéru kolem všech blízkých spojenců pro 320 procent HP obnovených.
 • Panhaima. . . .

Všechny dovednosti Sage jsou užitečné, ale to jsou základem práce. Obecně byste měli používat všechny své cooldowns, kdykoli dostanete šanci. Pro všechny různé dovednosti mudrců se nezapomeňte podívat na úplného průvodce práce.

Obecně platí, že mudrc má otvírák podobný učence a tanečnici v tom, že byste se měli postarat o některé bariéry a opatření pro partnerství, než vstoupíte v boji, který trvá asi 12-15 sekund:

 • Kardia (pokud jste to již nepoužili. Téměř vždy používané v nádrži)
 • Eukrasia
 • Eukrasianská diagnóza (cílová nádrž)
 • Eukrasia
 • Eukrasian prognóza (strana)

Těsně před tahem:

 • Tinktura mysli (-3 sekundy)
 • DOSIS III (-1.5 sekund)
 • Eukrasia
 • Eukrasian DOSIS III
 • Dosic III
 • Dosic III
 • Plegma III
 • Dosic III

Grafika otvíráku šalvěje

Nyní, když jste v boji, je vaším cílem udržet tečku Eukrasian DOSIS (poškození v průběhu času) na nepřítele, aby se maximalizovala jak poškození, tak uzdravení pro váš tank. Mimo to je dosis III vaším základním kouzlem útoku, abyste získali více uzdravení pro váš tank. Chcete použít Phlegma III, když dostanete šanci na její masivní léčivé schopnosti.

Většina obecné rotace dovedností mudrců je situační a preventivní, ne reakcionáři jako někteří jiní léčitelé. .

Pokud jste v situaci s více cílem, jako je Dungeon, měli byste použít Dyskrasia II, Plegma III a pneuma, kdykoli máte šanci udržet svůj nádrž naživu.

Co dělat s eukrasií a Addersgall měřidla mudrců

Sage má dva hlavní měřiče, které práce používá, ale jeden z nich je upřímně ignorovaný. . Eukrasia trvá 30 sekund a už ji můžete vidět v seznamu strany, takže není důvod se obávat samotného rozchodu.

 • . Způsobuje to 40 poškození po dobu 30 sekund, a zároveň uzdravuje vašeho partnera Kardion.
 • Eukrasianská diagnostika: To se stává schopností hojení bariéry pro jediný cíl.
 • Eukrasiánská prognóza: Toto je vaše velmi užitečná schopnost hojení bariéry AOE v oblasti efektu.

Na druhé straně je Addersgall měřič dvojnásobným systémem. . Vyplnění rozchodu trvá celou minutu, ale nikdy byste jej neměli nechat dosáhnout tří, jinak ztrácíte svůj uzdravení a potenciál zotavení MP.

Používáte body Addersgall k používání speciálních dovedností jako Druochol, Ixochol a Taurocholle. I když nemusíte nikoho uzdravit, stojí za to použít alespoň druochol, když se chystáte mít tři body Addersgall, abyste se okamžitě dostali zpět sedm procent svého poslance. Pokud se to udělá správně, mudrc by se obvykle neměl starat o poslance.

Měřič práce Sage

Screencap od Fanbyte přes Square Enix

Druhou stranou měřidla Addersgall je doplňky, což jsou fialové značky na dně. . .

Za každou bariéru, která se po použití těchto dovedností zlomí, získáte bod doplňování. Měli byste je konzumovat, kdykoli je máte k dispozici pro Toxikon II, aby způsobili solidní poškození a uzdravili svého partnera Kardion.

Schopnosti mudrců a kdy je použít

Schopnosti mudrců jsou hlavně o vaší současné situaci. . Pokud víte, že se chystá dojít k hitům ​​v celém nájezdu, Zoe, Kerachole, Physis II, Holos a Panhaima budou vašimi nejlepšími přáteli.

Na druhou stranu, pokud jste v zoufalé situaci, kdy k zotavení potřebujete okamžité uzdravení (kterému byste se měli pokusit vyhnout, pokud je to možné), budete chtít použít dovednosti jako Druochol, Ixochol, Taurochole, Holos a Pepsis. .

Pro váš nádrž je zásadní způsobit co nejvíce škod, aby je udržel uzdravení. Dovednosti, jako je eukrasiánská diagnóza, Krasis (pro zvýšení vašich léčebných dovedností) Soteria (která zlepšuje efekty Kardia), Druochol a Haima mohou pomoci při špetce nebo pro prevenci a zotavení poškození.

Sage Jídlo, hrnce a zařízení – aktuální pro záplatu 6.4

. Většinou můžete ignorovat rychlost kouzla a zbožnost.

.. Pokud jde o lektvary, chcete použít nejnovější tinkturu mysli, která je 8. stupně v náplasti 6..

. Pro mudrci začínající v koncové hře právě teď budete chtít vytáhnout svůj šalvěj ve vysoce kvalitním diadošovi léčivého vybavení shora dolů (nebojte se ozdobné) prostřednictvím tržní desky nebo crafting.

. .

Všechny akční akce Sage na úroveň 90

. Tabulky jsou k dispozici a můžete vidět rozsah, náklady na poloměr a poslanec, stejně jako přepracované časovače a zda jsou účinky okamžité nebo na zpoždění.

Schopnosti

Akce Úroveň MP Rozsah Poloměr
Kardia . 5s 30 0 .
Lv. 20 Okamžitý 60 let 0 15 . Potence léku: 100 trvání: 15s
Soteria Lv. Okamžitý 90s 0 0 Zvyšuje účinnost léčby efektů Kardionů, které jste udělili o 50%.
Icarus Lv. 40 Okamžitý 45s 25 0 . .
. 45 1s 30 Obnoví HP Target.
Kerachole Lv. 50 0 15 . Trvání: Efekt 15s nelze naskládat taurocholem.
Ixochol . Okamžitý 30s 15 Obnovuje vlastní HP a HP všech nedalekých členů strany. Potence léčby: 400 Další účinek: Obnoví 7% maximálních nákladů MP Addersgall: 1
Zoe . 0 Zvyšuje léčivé magické účinnosti vašeho dalšího uzdravovacího kouzla o 50%.
Pepsis Lv. Okamžitý 30s 0 Obnovuje vlastní HP a HP nedalekých členů strany odstraněním eukrasiánské diagnózy a eukrasijské prognózy, které jste udělili. Potence eukrasian Diagnóza Cure: 450 Eukrasian Prognóza Cure Potence: 350 cílů, které nejsou pod účinkem eukrasiánské diagnózy nebo eukrasiánské prognózy, nebude uzdravena.
Physis II Lv. 60 Okamžitý 60 let 0 15 Postupně obnovuje vlastní HP a HP všech nedalekých členů strany. Potence léčby: 130 Délka: 15s Další účinek: Zvýšení HP obnoveno hojení akcí o 10% doba trvání: 10s
Taurochol Lv. 62 30 0 Obnovuje HP vlastní nebo cílová strana. Potence léčby: 700 Další účinek: Snižuje poškození cíle o 10% doba trvání: 15s efekt nelze naskládat keracholem.
. 70 Okamžitý 30 0 Vypracuje magickou bariéru kolem člena sebe nebo cílové strany, která absorbuje poškození ekvivalentní uzdravení 300 účinnosti. Další účinek: Granty 5 hromádek trvání haimatinonu: 15s Když je bariéra zcela absorbována, spotřebovává se hromada haimatinonu a použije se nová bariéra. . Potence Cure: 150 za zbývající zásobník haimatinonu
. Okamžitý 0 Granty 1 hromada Addersgall.
. 76 120s .
. Okamžitý 15 . . Po uplynutí doby trvání účinku se potom použije léčivý účinek.
Krasis Lv. 60 let 0 Zvyšuje regeneraci HP prostřednictvím léčivých akcí pro člena strany nebo sebe sama o 20%.

Ikona Akce Úroveň Obsazení MP Poloměr Účinek
Lv. 1 .5s .5s 25 0 . Další účinek: Obnovuje HP k cílům pod účinkem Kardion poskytnutého vyléčením Potence: 170
. 2 1. .5s . Potence léčby: 450
. 2. .
. 8s 2.5s Vzkříšení cíle do oslabeného stavu.
Plegma Lv. Okamžitý 45s . .
Eukrasia . Okamžitý 1s 0 . . . Prognóza je upgradována na eukrasiánskou prognózu.
. 30 Okamžitý 1.5s 30 . . Když je kritický HP obnoven, uděluje také diferenciální diagnózu, což je zrušení poškození rovnající se 180% množství obnoveného HP. . ※ Tuto akci nelze přiřadit k hotbar.
. 30 . 0 15 . . .
Eukrasiánská dosita Lv. Okamžitý .5s 0 V průběhu času se zabývá bezdohledně poškození. .
Lv. 46 2. 0 . Další účinek: Obnovuje HP k cílům pod účinkem Kardion poskytnutého vyléčením Potence: 170
. Okamžitý .5s .
. 1. . 400 MP .
. 72 6 5 Nabízí nedosažené poškození cíle a všechny nepřátele v okolí s účinností 490 pro prvního nepřítele a o 50% méně pro všechny zbývající nepřátele. .
. Okamžitý . 0 . .
Dosic III . . . 400 MP .
Lv. 82 45s . .
Eukrasian DOSIS III . . 400 MP 0 . Účinnost: 70 Trvání: 30. let Další účinek: Obnovuje HP k cílům pod účinkem Kardion poskytnutého vyléčením Potence: 170 ※ Tato akce nelze přiřadit k hotbaru.
. Okamžitý . Nabízí neočekávané poškození s účinností 170 všem nedalekým nepřátelům.
Toxikon II Lv. 2.5s 5 Nabízí neskrované poškození cíle a všechny nepřátele v okolí s účinností 330 pro prvního nepřítele a o 50% méně pro všechny zbývající nepřátele.
. 90 .5s 700 MP 25 Nabízí nedozorované poškození všech nepřátel v přímé linii před vámi s účinností 330 pro prvního nepřítele a o 40% méně pro všechny zbývající nepřátele. Další účinek: Obnoví vlastní HP a HP všech členů strany v okruhu 20 jalmů Potence: 600 Další účinek: Obnoví HP k cílům pod účinkem Kardion poskytnutého vyléčením Potence: 170 Tato akce nesdílí přepracovaný časovač s jakýmikoli jinými akcemi.