Final Fantasy XIV Starlight oslava 2022 Průvodce událostí | Techraptor, FFXIV Starlight oslava 2022 přidává hvězdnou steed Mount – Siliconera

FFXIV Starlight oslava 2022 přidává Hvězdné hory

Final Fantasy XIV Oslava Starlight 2022 končí 31. prosince 2022 ve 14:59 GMT.

Final Fantasy XIV Starlight oslava 2022 Průvodce událostí

Final Fantasy XIV Starlight oslava 2022 Průvodce událostí

Final Fantasy XIVOslava Starlight se letos znovu vrací a lidem Eorzea přináší slavnostní povzbuzení. Tentokrát pomůžete jednomu výzkumnému pracovníkovi objevit tajemství za magií sobů a na cestě se seznámí se známou tváří. V našem průvodci událostí Final Fantasy XIV Starlight 2022 popisujeme, jak dokončit tuto sezónní akci, spolu s odměnami, které se dostanete na cestu.

Screenshot ukazující umístění Final Fantasy XIV Starlight oslavy 2022 Quest NPC AMH Garanjy

Final Fantasy XIV Starlight Celebration 2022 – Sobní sláva

První krok Final Fantasy XIV Oslava Starlight 2022 je k dispozici ve Old Gridania v x: 10, y: 9.4. NPC AMH Garanjy bude stát na jevišti v amfiteátru Min Khetto, což vám dává quest „Sobní sláva“ úrovně 15 “. Zde se představíte Laurenssenovi, který zkoumá zvláštní typ magie vedle sobů Blitzen.

Vaším prvním úkolem je shromáždit některé děti v Gridanii, aby pomohly s výzkumem Laurenssena. 2 lze nalézt mimo průvodce Lancer, zatímco poslední je mírně na západ od trhů (Shard Aethernet Shard je nejbližší, pokud chcete rychle cestovat a ušetřit čas). Po rozhovoru se všemi 3 dětmi se vydejte na Apkallu Falls do severní části Old Gridania.

Pro závěrečnou část slávy sobů se vydejte na cech botaniků a promluvte si s Laurenssenem na mostě. Odtamtud si znovu promluvte s Laurenssenem, jakmile se přesune na východní stranu cechu botaniků.

Přítomný duch hvězdného světla

Druhá (a poslední) část oslavy Starlight 2022 může být přijata hned po dokončení slávy sobů. „Duch přítomnosti hvězdného světla“ začíná u vás pomocí emotu /uklidňujícího emotu na Laurenssen – to lze zadat do chatovacího pole nebo k dispozici prostřednictvím karty Social – Emotes). Odtud vydejte přímo dolů po cestě z průvodce botaniků a po cestě mluvíme s 3 označenými NPC.

Po rozhovoru s třetím NPC se vydejte na nakládací zónu do nové mřížky a promluvte si s Blitzenem poblíž. Odtud budete muset interagovat s slzným tot NPC na východ. Posledním krokem je jít zpět do AMH Garanjy ve staré Gridania, abyste si prohlédli finální cutscene a obdrželi svou odměnu.

Final Fantasy XIV Starlight oslava 2022 Odměna, Mount Starlight Steed

Final Fantasy XIV Oslava Starlight 2022 Odměny

První odměna je dána hned po dokončení přítomného ducha hvězdného světla – Starlight Steed Horn. Použití této položky z vašeho inventáře odemkne hory Starlight Steed Mount. Ostatní položky lze zakoupit prostřednictvím dodavatele Starlight NPC mimo Min Khetto’s Amfiteátr. To zahrnuje osvětlené venkovní vybavení stromu, které stojí 5 000 Gil.

Pokud jste ochotni pomoci Laurenssenovi další, můžete s ním také mluvit v amfiteátru Min Khetto. Každá z možností dialogu vás zavede do různých částí Gridania, když předvádíte sobní magii různým dětem. I když za ně neexistují žádné přímé odměny, setkáte se s některými známými postavami z Gridania a dále.

Final Fantasy XIV Oslava Starlight 2022 F.A.Q

Může zdarma přehrávat účty přístup k Final Fantasy XIV Akce Starlight oslavy 2022?

Ano, zdarma k přehrávání účtů má přístup k události, pokud splňují požadavek na pátrání na úrovni 15.

Jsou předchozí položky oslavy Starlight stále k dispozici?

Ano, ale pouze prostřednictvím Final Fantasy XIV Internetový obchod. To zahrnuje oslavu Starlight 2021 Wind-Up Rudy a Squirrel Emperor Minions, které byly nyní přidány do obchodu.

Kdy končí oslava Starlight 2022?

Final Fantasy XIV Oslava Starlight 2022 končí 31. prosince 2022 ve 14:59 GMT.

Více Final Fantasy XIV Průvodci

 • Průvodci svatyní ostrova
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Gathering Guide
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Animal Guide
  • Final Fantasy XIV Island Sanctuary Workshop Guide
  • Průvodce extrémními zkouškami a odemknutím
  • Průvodce držákem
  • Průvodce bílým mágem
  • Jak odemknout Reaper a Sage
  • Jak odemknout lovy endwalker
  • Endwalker Gear Guide pro 6.0
  • Excitatron 6000 Treasure Hunt Hunt Dungeon odemkněte příručku
  • Final Fantasy XIV Arkasodara Tribal Quest Guide
  • Final Fantasy XIV Omicron Tribal Quest Guide
  • Průvodce Elp Aether Currents
  • Průvodce garlemaldem aether
  • Průvodce labyrinthos aether proudy
  • Průvodce klisnou náplav
  • Průvodce thavnair éter proudů
  • Průvodce Ultima Thule Aether Currents

  FFXIV Starlight oslava 2022 přidává Hvězdné hory

  FFXIV Starlight oslava 2022 přidává Starlight Steed

  Oslava Starlight, každoroční sváteční akce, se vrátí Ffxiv 15. prosince 2022. Každý rok se lidé mohou zúčastnit, aby získali speciální předměty. Tento nebude výjimkou. Square Enix již pro ni otevřel stránku události. Potvrdil také, že letos bude jednou z nejlepších položek v hlavních položkách Ffxiv.

  Jak je obvyklé pro tuto akci, hráči budou muset projít aktivitami, aby získali dvě odměny. Zahájit aktivity oslavy Starlight 2022 Ffxiv, Musíte se setkat s Amh Garanjy. Najdete je ve staré mřížce. (Můžete se vydat na x: 10.2, Y: 9.4 setkat se.) Pokud jste alespoň na úrovni 15, můžete věci zahájit.

  FFXIV Starlight oslava 2022 přidává Starlight Steed

  Za účast existují dvě odměny. Jeden je Ffxiv Hvězdné horské hory. Pomocí Starlight Steed Horn to svolává na vaši stranu. Druhým je osvětlený strom. Toto je položka nábytku, kterou můžete umístit venku. Předměty oslav Starlight budou v sezónním obchodě. Připomínáme, že v roce 2021 byly dvě položky císařem veverky a navíjejí Rudy.

  Final Fantasy XIV je k dispozici pro PS4, PS5 a PC. Patch 6.3 se objeví v lednu 2023. The Ffxiv Oslava Starlight bude probíhat 15.-31. prosince, 2022.