Firaxis potvrdila, že nová civilizační hra Sid Meier se vyvíjí | VGC, další civilizační hra oficiálně oznámená Firaxis – IGN

Další civilizační hra oficiálně oznámila Firaxis

“Mám štěstí, že pracuji s některými z nejlepších vývojářů v našem odvětví a máme v plánu převzít civilizační franšízu do vzrušujících nových výšin pro naše miliony hráčů po celém světě.“

Firaxis potvrdila, že se vyvíjí nová civilizační hra Sid Meier

Firaxis oficiálně oznámila, že další hlavní hra v jeho civilizační sérii Sid Meier se vyvíjí.

Ed Beach, vedoucí návrhář franšízy pro civilizaci VI, bude pokračovat ve své roli kreativního ředitele v nové hře.

Další vstup do série strategií založených na turn byl potvrzen společně s oznámením hlavního otřesu ve studiu 2K Games, který uvidí ředitel XCOM Jake Solomon a vedoucí studia Steve Martin opustí společnost.

Martin má být nahrazen hlavním provozním ředitelem Firaxis Heather Hazen.

“Jsem nadšený, že mám tuto příležitost pokračovat ve studiu, které se stane oznámením, že Firaxis se vyvíjí při další iteraci legendární civilizační franšízy,” řekl Hazen.

“Mám štěstí, že pracuji s některými z nejlepších vývojářů v našem odvětví a máme v plánu převzít civilizační franšízu do vzrušujících nových výšin pro naše miliony hráčů po celém světě.“

Další civilizační hra oficiálně oznámila Firaxis

Firaxis Games oficiálně oznámil, že ve studiu se vyvíjí nová civilizační hra.

Spolu s oznámením, že bývalý COO Heather Hazen bude novou hlavou studia, Firaxis nepotvrdil, zda by to byla sedmá hra v hlavní sérii nebo zda by to byl spinoff v žíle.Civilizace: Beyond Earth.

“Jsem nadšený, že mám tuto příležitost pokračovat v studiovém dědictví, počínaje oznámením, že Firaxis se vyvíjí při další iteraci legendární civilizační franšízy,” řekl Hazen.

„Mám štěstí, že mohu spolupracovat s některými z nejlepších vývojářů v našem odvětví a máme v plánu převzít civilizační franšízu do vzrušujících nových výšin pro naše miliony hráčů po celém světě. Kromě toho budeme i nadále podporovat Marvel’s Midnight Suns s obsahem po spuštění a prozkoumat nové kreativní projekty pro naše týmy.”

Fanoušci trpělivě čekali na potvrzení nového příspěvku po dobu sedmi let, po spuštění civilizace 6 v roce 2016. Studio od té doby pracuje na své další franšíze strategie premiéry v XCOM: Chimera Squad a naposledy vyzkoušela něco zcela nového s výše uvedeným Marvelem Midnight Suns.

Vzhledem k tomu, že oznámení přichází teprve nyní, bez jakékoli zmínky o datu vydání, mechanice nebo jiných podrobnostech hry, je pravděpodobné, že nová civilizace je stále pryč, ale zdánlivě to bude hlavní zaměření na hry Firaxis Games.

Studio to však bude dělat bez jedné ze svých předních osobností, jako bývalý kreativní ředitel franšízy XCOM a Marvel’s Midnight Suns Jake Solomon oznámil svůj odchod z Firaxis.

V prohlášení zveřejněném na Twitteru (výše) Solomon řekl, že má pouze pozitivní pocity pro svůj čas ve studiu a jen odcházel, aby sledoval novou vášeň.

„Po 23 nádherných letech se pohybuji od Firaxis,“ řekl. „Jsem velký snílek a splnil jsem dva celoživotní sny při výrobě XCOM (a XCOM 2 a války o vybraných) a Marvel’s Midnight Suns. Jsem nejšťastnější dítě, které kdy žilo.”

Solomon pokračoval: „Miloval jsem navrhování taktických her založených. Můj mozek je v ohni s novým snem. Čas to pronásledovat.”

Jeho odchod znamená tři vedoucí postavy za franšízou XCOM nyní všechny odešly Firaxis. Solomon jako návrhář a režisér se připojil producent Garth DeAngelis a umělecký ředitel Greg Foertsch.

Každá postava v Marvel Midnight Suns

Marvel Midnight Suns 'plně přizpůsobitelný protagonista a dítě matky démonů, lovec

Upírská vigilante, čepel Nejmocnější hrdina Země, kapitán Marvel Nejvyšší kouzelník, doktor Strange Duch pomsty, duchovní jezdec

Poznámka editora: Aktualizována tak, aby zahrnovala informace o odchodu Jake Solomona a objasnila, že Firaxis nepotvrdil, zda by to byla hlavní hra.

Ryan Dinsdale je IGN na volné noze a úřadující editor zpravodajství. Celý den bude mluvit o čarodějnici.