Flying Games Online, Airplane Free Free, Helicopter Flight Simulation Game to Play For Kids PC, bez stahování, Flying Leap Games

Fliing Game

Let papíru je přímá, snadno přehrávatelná, zábavná hra na kontrolu letu v letu se spoustou upgradů a úspěchů, které si můžete užít. Cílem této hry je házet papírovou rovinu co nejdále, nakonec můžete říci, že jste cestovali 1000 metrů (nebo yardů), zatímco jste shromažďovali co nejvíce úspěchů a současně upgradovali papírovou rovinu. Hodíte své letadlo přes různé krajiny – létání přes různá města, země a kontinenty. Připraveni cestovat po světě papírovou letadlem? Dobře, jen se ujistěte, že se pod tlakem „nelomíte“!.

Zdarma online létající hry a simulační hry

Pro děti, dospívající a velké děti – hrajte zábavné létající hry online – hry letadla, hry vrtulníků, letové simulační hry na vašem počítači zdarma na učení4good.com. Od snadno se hra na náročnější hry.

Vyzkoušejte své bojové dovednosti a nervy ve velmi náročném stíhacím pilotním RPG: Air Warfare 3D je obtížná a intenzivní online létající a střelecká hra pro starší děti / dospívající, kde musíte vést vojenský proud pro raketu do chaotického volného rovinu vzduchu Boj o totální boj a pokuste se přežít tak dlouho, jak je to možné. Získáte co nejvíce eliminací nepřátelských letadel, kolik můžete, než dojde vaše brnění, nebo se zhroutí na zem.

Tato válečná válečná hra všech akcí vyžaduje dobré pozorovací dovednosti, koordinaci velmi rukou, ostré reakce na klávesnici a přesné střelby. Útok a obrana jsou na obloze ve stejné míře nezbytné. Musíte se vyhnout a tkaní, abyste se vyhnuli nepřátelské palbě a zároveň se umístili do dobrých útočících pozic. Úžasná 3D grafika a autentická hratelnost vytvářejí zážitek ze sedadla! Jak dlouho můžete přežít v této šílené letecké bitvě?

Poznámka: Tato hra je navržena tak, aby se hrála na notebookech a stolních počítačích, lze ji přehrávat pouze na mobilních zařízeních.

Let papíru je přímá, snadno přehrávatelná, zábavná hra na kontrolu letu v letu se spoustou upgradů a úspěchů, které si můžete užít. Cílem této hry je házet papírovou rovinu co nejdále, nakonec můžete říci, že jste cestovali 1000 metrů (nebo yardů), zatímco jste shromažďovali co nejvíce úspěchů a současně upgradovali papírovou rovinu. Hodíte své letadlo přes různé krajiny – létání přes různá města, země a kontinenty. Připraveni cestovat po světě papírovou letadlem? Dobře, jen se ujistěte, že se pod tlakem „nelomíte“!.

Tato hra rozvíjí vaši rychlost a ovládání pomocí myši. V podstatě více rychlosti odhodíte papírovou rovinu as větší kontrolou to bude mít určitě pozitivní dopad na vaši celkovou vzdálenost! Trávit čas hraním vyděláváním hotovosti a poté upgradujte papírové letadlo! Bavte se a hodně štěstí!

V papírovém letu 2 podívejte se, jak daleko můžete spustit papírový letadlo. Při letu sbírejte hvězdy a bonusy (jako je další rychlost a palivo), abyste udrželi vaše letadlo ve vzduchu co nejdéle. Sběr hvězd a dolarů znamená, že můžete ušetřit upgrady do svého letadla i do životního prostředí a udržovat vaše letadlo ve vzduchu ještě déle! Udělejte to dostatečně daleko odemkne nové arény pro vaše letadlo, kde můžete vidět, jak daleko můžete létat od jednoho hodu!

Někdy opravdu chtěl jen hrát létající hru, která je jen o létání, ale zdá se, že nenajde slušnou hru? Nebojte se, protože skutečný Free Letar Fly Flight Simulator 3D je jen hra, na kterou jste čekali. Létat na 20 úrovních při provádění řady leteckých triků a kousků, dokončování kurzů a cílů podél cesty. Toto je skutečně hra pro každého nadšence letu!

Pokud jste někdy chtěli zažít vzdušný boj ve druhé světové válce, pak je pro vás hra Air Dogs of WW2. Hra je letecký boj o nadřazenost, kde musíte eliminovat svého soupeře, abyste získali body. Jeden tým s nejvíce bodů po časovači je nad vítězstvím.

Máte pilotní dovednosti, abyste převzali kontrolu nad jedním z nejmocnějších letadel všech dob? Simulátor letu v letadle je nesmírně náročná hra na simulaci létání, kde se stanete pilotem osobního letadla 747 – velké letadlo, které se stalo slavným během 20. století a je stále v provozu dodnes a je stále v provozu. Toto obří letadlo je velmi obtížné ovládat a při létání musíte provést různé obtížné úkoly. Mezi tyto výzvy patří bezpečné přistání a procházení kontrolním bodům.

Cílem této hry je zažít život jako pilot! Tento složitý letový simulátor vyžaduje velkou trpělivost, odhodlání, dovednost – stejně jako v reálném životě (a trochu štěstí). Stabilní ruka a šikovné prsty jsou velmi důležité, protože musíte pečlivě vést svou rovinu vzduchem, strategicky nastavit nadmořskou výšku, rychlost a polohu křídla za polovině letu. Rychlé reakce jsou také zásadní pro úspěch vašich misí, protože často musíte provést ostré manévry, abyste procházeli kontrolními body. Snadnější řekl, než uděláte, když máte tak obrovské letadlo pro ovládání! Toto je skutečně konečný test pilota – jste na úkolu? Hodně štěstí pilot!

Válečné letadlo je vojenský letový simulátor, ve kterém můžete létat více než šest různých typů letadel v misích zvyšujících vlasy, které budou tlačit vaše pilotní dovednosti! Dokončení misí vydělává mince, které lze pro vaše letadlo utratit jak za nové typy letadel, tak za různé kamuflážní kůže. Vyberte si své oblíbené letadlo a zjistěte, zda můžete úspěšně proletět všemi misemi!

Letecký let vás vezme vysoko na obloze a bojuje s mraky, stejně jako vy ve druhé světové válce. Tato hra je ta, do které můžete potopit hodiny, protože je vždy jiná. Žádné dva boje pro psy nejsou nikdy stejné, takže se cítí jako nová hra pokaždé, když ji hrajete.

Budete navigovat letadlo kolem oblohy a při střílení zbraně se kroužíte různými směry a pokusíte se sundat nepřátele. Ujistěte se, že sledujete, jak rychle se vaše letadlo pohybuje, protože pokud jste dva pomalé, určitě zasáhnete překážku nebo budete sestřeleni dolů.

Ultimate Flying Car 3D je fantastická hra, kde pilotujete létající kabinu!

Nechcete si někdy přát, abyste mohli jen vzlétnout a letět kamkoli musíte jít? Splňte tuto fantazii v této hře! Zatímco vaše vozidlo může nejprve vypadat normálně, můžete aktivovat režim létání, aby téměř okamžitě vzlétli a létat vzduchem jako trysková rovina! Vyzvedněte jízdné na konkrétních místech a získejte je tam, kam musí jít, rychle,! Jste na hodinách, takže nebuďte pomalý! Dostaňte osobu do cíle, než dojde časovač, aby shromáždil tarif. Každé úspěšné jízdné poskytuje peníze, které můžete použít k odemknutí některých skvělých vozidel! Můžete také jen prozkoumat! Nepracujte, pokud se vám to necítí. Létat kolem, dělat triky a pokusit se přistát na různých oblastech obrovské mapy, aby se bavil!

Máte dovednosti stát se elitním komerčním pilotem? Pokud ano – pozornost! Máme naléhavou potřebu, aby operátor kvalifikovaného letadla létal s řadou náročných virtuálních misí v Boeing Flight Simulator 3D . Jste náš nejnovější pilot praktikantu – a my potřebujeme vaše nadšení a pomoc! Jedná se o velmi náročnou hru online pilotní SIM, kde musíte létat a přistát velký komerční proud během řady obtížných létajících úkolů v prostředí 3D simulace v reálném světě! Jako pilot a kapitán musíte pečlivě manévrovat své letadlo v nebezpečných větrných podmínkách a bezpečně přistávat na vzdálených letištích během dne, v noci, ve velmi náročném prostředí.

Tato opravdu složitá 3D létající aktivita vyžaduje hodně trpělivosti, velmi chladnou hlavu a velkou dovednost klávesnice. Musíte vyvážit své úhly přístupu a vzletu, vše, zatímco sledujete hladinu paliva! Některé z vašich letů mohou trvat déle než několik minut, ale každá sekunda je důležitá, když se pokusíte dokončit určenou misi. Připojte se v kapitánovi – vaše nová kariéra pilotování se chystá vzlétnout!

Volání všech nejlepších virtuálních pilotů. Vaše úžasné dovednosti létání a chladný temperament jsou naléhavě vyžadovány! Letový simulátor C130 Training je jednou z nejnáročnějších online simulačních her online na webu! V této hře máte legendární vojenskou válečnou roušku C130 a musíte dokončit všech 20 úrovní tréninku, abyste ukázali, že máte to, co to znamená! Se všemi ovládacími prvky přímo na dosah ruky musíte jednoduše projevit honěný létající talent a ochotu naučit se zdokonalovat své dovednosti, abyste uspěli!

Samozřejmě, že se to snadněji říká, než udělá – je nutné nejvyšší koncentrace a dovednosti k poklepání klávesnice, pokud chcete zvládnout jemné ovládací prvky letového letu této stíhací roviny. Mentálně také musíte být „v zóně“, abyste uspěli. Jedna minuta chyba a vaše letadlo může narazit na svah! Určitě je málo času na popíjení sody nebo blikání přes seznam skladeb a současně přehrávat tuto skvělou aktivitu simulátoru letu – opravdu musíte být absolutně ponořeni do úkolu po ruce. Vyzkoušeme vaše letové dovednosti!

Začněte svůj vlastní leteckou společnost a letový kurz v letadle Evo! Kupte si letadla a pošlete je na závod podél letu, vyděláte vám peníze v procesu pokaždé, když předají cílovou čáru. Použijte toto nové bohatství k nákupu letadel vyšší úrovně, která jsou rychlejší a mohou vám vydělat více peněz. Nebo si zakupte libovolná dvě letadla stejného typu a sloučte je, abyste získali a odemkli další úroveň letadel. Např. Rovina Evo zasáhne pěknou rovnováhu mezi nečinnou a evoluční hrou, což vám dává relaxační a návykový zážitek.

Převezměte roli statečného galaktického pilota v X Trench Run, když letíte zákopy nepřátelské vesmírné stanice, deaktivujte obranné věže a laserová pole. Je jen na vás, abyste oslabili obranu nepřátel, ale dejte si pozor, jakmile způsobíte dostatečné poškození, budou poslány nepřátelské stíhací letadlo, aby se s vámi vypořádaly. V této návykové hře kosmická hra a další bolts a další!

Připravte se na vzrušující, vysoce létající dobrodružství s Crazy Jetpack . Tato vzrušující hra vás přinese stoupat skrz nebe, vyhýbat se překážkám a sbírání bonusů, a to vše při připoutaném prototypu Jetpack. Když se vaše obchodní oblek potlačuje ve větru, navigujete nebezpečnou dráhu, vyhýbáte se smrtícím raketám, rotujícím laserům a obřím balvanům Spike. Otázka zní, jak daleko můžete létat?

Hraní Crazy Jetpack není jen o vzrušení z jízdy, je to také fantastický způsob, jak posílit své kognitivní a motorické dovednosti. Rychle se rozvíjející povaha a nepředvídatelné překážky hry udržují vaše reflexy a vaše rozhodovací schopnosti na místě. Jak postupujete, zjistíte, že vaše koordinace rukou očí se zlepšuje, spolu se svými schopnostmi strategického myšlení. Ať už jste příležitostný hráč nebo hardcore nadšenec, Crazy Jetpack nabízí zábavný a poutavý způsob, jak zvýšit vaši mentální obratnost.

Airplane Free Fly Simulator je velmi náročná, ale zábavná hra založená na dovednostech pro děti a dospívající, kde musíte vést letadlo různými misemi a cíli. Klíčem je zůstat klidný pod tlakem a pochopit, že budete muset procvičit, abyste zvládli ovládací prvky!

Toto rychle se rozvíjející a letící dobrodružství vyžaduje opravdu rychlé reakce, protože se musíte vyhnout a propojit se kolem četných hor a překážek, které by vám mohly způsobit potíže! Klíčem je zkouška a chyba – téměř jistě tento úkol dokončíte pouze v jednom pokusu! Máte dovednosti bez pilotních a bezchybných pilotních dovedností potřebných k tomu, aby se toto letadlo dostalo do nebe? Připojte se pevně – bude to hrbolatá jízda! Hodně štěstí tam!

Space Fighter je pohlcující a výkonná hra pro létání v prostoru, která vás plaví vesmírem, útočí na nepřátele a navigaci v nebezpečí hlubokého prostoru.

Hra vypadá skvěle a vysoce kvalitní jako něco, co byste mohli hrát na konzoli. Hra je také intenzivní a aditivní, což znamená, že budete chtít hrát znovu a znovu.

Procvičujte své pilotní dovednosti s úderem vrtulníku, jednoduchou a přímou létající hrou vrtulníku, kde musíte letět vrtulníkem a kompletní mise. Použijte dostupnou plnou palebnou sílu a užijte si pocit svobody na obloze!

Cílem této hry je úspěšně dokončit mise, které vám byly poskytnuty ve vrtulníku. Zde je zapotřebí kombinace odborného létání a kontroly. Pokud chcete vstoupit na horké sedadlo pilota, opravdu potřebujete stabilní ruku s dotykovým dotykem, chladnou hlavou v těsných situacích a dovednost, aby se velkolepé létající pohyby potřebné k tomu, aby se dostaly přes některé z intenzivních okamžiků a složité ve vzduchu vás výzvy. setkat se v této rychle se rozvíjející létající simulační aktivitě. Máte schopnost a odhodlání uspět, nebo se vaše naděje zhroutí? Popruh na kapitánovi helmy a nechme ty ty vrtule pracovat!

Kosmická loď II je hra pro střelce pro více hráčů, kde ovládáte kosmickou loď k boji proti nepřátelům v bitvě. Vyhrajte hry odstraněním a získáním bodů pro váš tým, aby zajistil vítězství. Buďte opatrní s asteroidy, mohou vás poškodit.

Letadlo Fly 3D Letové letadlo se budete cítit jako pilot letadla, jak jste si vždy představovali, že byste mohli být. Budete ovládat celý let z Liftoff do Touchdown a vše mezi tím. Jste připraveni na hladký let nebo zasáhnete nějaké turbulence?

Hra má hvězdnou grafiku a snadné ovládací prvky, které se můžete rychle naučit. Křivka učení není tak strmá, jak byste si představovali, a brzy budete létat jako absolutní odborník.

Hrajte rychle se rozvíjející, létající hru a přežijte co nejdéle, aniž byste zasáhli jakékoli předměty pohybem doleva nebo doprava. Space Jet Racing je rychlá hra založená na dovednostech založená na reakcích s 10 úrovní. Pokuste se sbírat bonusové body na cestě létáním přes obruče, abyste si mohli koupit skvělé nové vesmírné trysky! Hratelné na zařízeních iOS a Android, stejně jako na notebooku, notebooku a stolním počítači.

Tato tvrdá akční hra založená na HTML5 vyžaduje velmi ostré reflexy a předvídací dovednosti, dobrou koordinaci rukou očí, odhodlání a ochotu pro pokus a omyl, když si zvyknete na extrémně vysoké tempo hry.

Jak přehrát: Na mobilních zařízeních budete muset naklonit své zařízení vodorovně a pomocí prstů klepnout na levou nebo pravou stranu obrazovky pro navigaci, pro PC Použijte šipky na klávesnici k pohybu.

Přijďte v ovládání věže, budete mít ruce plné se všemi lety směřujícími směrem. V letišti Rush budete předpokládat stresující práci důstojníka pro kontrolu letového provozu, pověřenou životně důležitou prací při řízení příchozích příjezdů a poskytnutí příchodu pro odjezdy. Letištní spěch je hra zaměřená na plánování a management, kde budete muset spravovat příjezdy, opakovat a vzlet na 2-4 letadla najednou! Pamatujte, že vaším úkolem je udržet každého v bezpečí, nechat se stát jedna nehoda a její hra. Airport Rush nabízí tři vzrušující mapy, na které můžete hrát, každý pravděpodobně těžší než poslední.

Pokud jste někdy snili o plavbě přes čistou modrou oblohu a dosažení výšek vyšší než pták, je pro vás simulátor letounu pro vás. Je to hra, která vám umožní být vysoce létajícím pilotem horkého výstřelu a plavba nad mraky.

Hledáte to šílené zábavné křídlo It It Game? Našli jste to!

Prodejní cena $ 19.99 Prodej

Wing It: Hra extrémního vyprávění
Prodejní cena 30 $.00 Prodej

Million Doodle
Prodejní cena 30 $.00 Prodej

Jen mi řekněte, co mám dělat: party hra všech rad, které jste kdy (n) kdy potřebovali
Prodejní cena 30 $.00 Prodej

Prodejní cena 20 $.00 Prodej

Prodejní cena 10 $.00 Prodej

Jak ztratit chlapa v jednom DM, Standard Edition
Prodejní cena 30 $.00 Prodej

Expanze Mansplainer na to, jak ztratit chlapa v jednom DM
Prodejní cena 14 $.00 Prodej

Jen mi řekněte, co mám dělat: party hra všech rad, které jste kdy (n) kdy potřebovali

Jen mi řekněte, co mám dělat: party hra všech rad, které jste kdy (n) kdy potřebovali

Jen mi řekněte, co mám dělat: party hra všech rad, které jste kdy (n) kdy potřebovali

Hlavní produkt

Jen mi řekněte, co mám dělat: party hra všech rad, které jste kdy (n) kdy potřebovali

Prodejní cena 30 $.00 Prodej
Přeprava vypočtená při pokladně.

Je čas začít večírek.

Přineste si zábavu Jen mi řekni, co mám dělat, Hra ideální pro: večírky a herní noci se svými přáteli, spolupracovníky, vaše děti. nebo ten jeden příbuzný, se kterým nechcete mluvit. Místo toho tedy navrhujete hru nad prázdninovou večeří.

  • Snadno se naučí pravidla: učit se trvá jen jednu minutu!
  • Jak hrát: Soudce čte rozhodnutí, které činí, a pak ostatní hráči řeší rady od slavných komiků a argumentují, proč je jejich rada nejlepší
  • Volba soudce: Vítěz každého kola je vybrán rotujícím soudcem, který je tvůrcem rozhodnutí
  • Veselý: Vy a vaši přátelé se navzájem rozbijete

Jak hrát podrobněji:

Už jste někdy bojovali s tím, jak učinit velké, tvrdé životní rozhodnutí jako, Mám si vzít mim? Nebo bych měl skočit do jámy žraloků na YouTube.

Chápeme to. Život je plný tvrdých rozhodnutí, takže jsme do hry vložili velké otázky, jako jsou tyto, řekněte mi, co mám dělat. Každé kolo, tvůrce rozhodnutí nahlas nahlas. Ostatní hráči jim doporučují používání radských karet od slavných komiků, autorů a toho nejmoudřejšího mudrců, anonymní.

Každý hráč dostane 45 sekund (!) argumentovat proč jejich Rada je nejlepší a pak jsou uděleny s rozhodovací kartou. Vyhrajete, pokud dostanete 4, ale upřímně, je to party hra, která si vede skóre?!

  • Sdílet sdílení na Facebooku
  • Tweet tweet na Twitteru
  • Pin it pin na Pinterest