Forge Your Path v sezóně 02 Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty® Warzone ™ 2.0, spuštění 15. února, Warzone 2 Guide for Al Mazrah, DMZ a další | Gamesradar

Průvodce Warzone 2 pro Al Mazrah, DMZ a další

Pět nových zbraní, tři v Battle Pass

Forge Your Path v sezóně 02 Call of Duty ®: Modern Warfare® II a Call of Duty ® Warzone ™ 2.0, spuštění 15. února

Nový rychle se rozvíjející Warzone 2.0 Mapa na ostrově Ashika, zahájení multiplayerového hodnoceného hry v moderní Warfare® II a návrat moderního samuraje zvýrazní rychlé oživení přicházející v sezóně 02.

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 02

Forge Your Path v sezóně 02 Call of Duty ®: Modern Warfare® II a Call of Duty ® Warzone ™ 2.0, spuštění 15. února

Nový rychle se rozvíjející Warzone 2..

 • Zprávy
 • Oznámení
 • Sezóna 02

8. února 2023

podle Zaměstnanci Call of Duty

 • Vytvořit svou cestu v sezóně 02
 • Warzone 2.
 • Vítejte na ostrově Ashika
 • Režim oživení se vrací s novou mapou
 • Nová smlouva: Hledání a záchvaty (v sezoně, oživení)
 • Nová veřejná akce: Data Heist (Season, Resurgence)
 • Expanze DMZ na ostrov Ashika, nová korunní frakce
 • Aktualizace zájmů v Al Mazrah
 • Přehled moderní války II
 • Připravte se na hodnocenou hru
 • Při spuštění čtyři mapy pro multiplayer
 • Inficed, zbraň nadpisy vracející se režimy návratu
 • RAID Epizoda 2 přichází v polovině sezóny
 • Obecný přehled
 • Procházka po cestě Ronin: Spuštění události
 • Pět nových zbraní, tři v Battle Pass
 • Nové osobní vozidlo s vozidlem
 • Ronin se vrací při spuštění
 • Sony Combat Pack k dispozici (spuštěné okno)
 • Prestige: Úroveň až 450
 • Bojový záznam, aktualizace žebříčku
 • Z bojového přehledu
 • Centralizované poznámky o záplatách
 • Nové příjezdy v obchodě
 • .0

Vytvořit svou cestu v sezóně 02

Dokonce i tváří v tvář chaosu prochází moderní válečník čestnou cestou, jednou integritou, úctou, odvahou, ctí, soucitem, upřímností a loajalitou. Naučit se tyto způsoby válečníka oddělí elitní operátory od zbytku smečky, protože globální konflikt vyžaduje rychlé oživení na ostrov u Japonského pobřeží.

Připravte se na vytvoření vaší cesty a vytvořte odkaz v sezóně 02 Call of Duty®: Modern Warfare® II a Call of Duty®: Warzone ™ 2.0, nastaveno na spuštění 15. února na všech platformách. Kromě nového 2.. Očekávejte spoustu nových funkcí v obou hrách, včetně čtyř nových funkčních zbraní zdarma a návratu moderního samurajského Daniela „Ronina“ Shinoda.

Sezóna 02 z Modern Warfare® II a .0 bude spuštěno 15. února v 9:00 PT.

Warzone 2.

 • Režim oživení se vrací s novým Warzone Mapa. Ostrov Ashika vítá všechny válečníky, kteří jsou ochotni bojovat za čest a slávu, stejně jako ty, kteří mají vyškolené oko pro tajemství skrytých v očích.
 • Nová smlouva, veřejná akce a další. Uspějte odcizené vozidlo od Shadow Company Forces, proniknout do uplink stanic a pokusit se objevit všechna tajemství, která tento ostrov může držet…
 • DMZ se rozšiřuje na ostrov Ashika. Boj s mocí pokračuje v nové zóně vyloučení se spoustou nových hrozeb, kterým se má čelit, a čistou břidlicí pro všechny operátory, kteří budou mít příležitost získat novou trvalou odměnu a pašovanu.

Vítejte na ostrově Ashika

Oživení získává novou frontu: kompaktní mapa s tématem japonsky s názvem Ashika Island, který je zhruba o 30% větší než předchozí malé mapy.

Ashika Island je vyvinutá společností High Moon Studios a je staletí starou vesnicí, která je v současné době pod obklíčením Shadow Company Forces. Poté, co propadli mlhou, mohou provozovatelé procházet starodávnou ztroskotání a zříceniny, moderní byty a centrum města, rozlehlý plážový klub, rušný přístav, ekologická farma nebo opevněný hrad, který se objevuje po celém ostrově. Mohou dokonce objevit spoustu střešních cest nebo podzemní sítě vodních cest, které lze použít pro tajné manévry.

Režim oživení se vrací s novou mapou

Ostrov Ashika je perfektní velikost pro oživení, frenetický herní režim vracející se z originálu Call of Duty®: Warzone ™.

K dispozici pro všechny velikosti skupin – sóla, duosy, tria a čtyřkolky – v rámci pravidelných aktualizací seznamu skladeb po celou sezónu umožňuje oživení více respawns, pokud jeden člen týmu stále stojí.

V tomto režimu, pokud je člen skupiny vyloučen, zatímco jeden nebo více členů týmu je stále naživu, se vedle jejich jména objeví odpočítávání vedle jejich jména. Když toto odpočítávání zasáhne nulu, převedou se na DZ. Toto odpočítávání může být zkráceno vašimi squadmanti, pokud provádějí konkrétní akce ve hře, jako je odstranění nepřátel, které motivují agresivní hru. Toto odpočítávání roste déle s každým kolapsem kruhu, dokud není zakázáno několik posledních kruhů – kde všechny přesunutí, s výjimkou těch, kteří si koupili prostřednictvím nákupní stanice – zakázáni.

Poslední četa vyhraje bez ohledu na to, kolik přemístění potřebovalo, aby zůstali v zápase, takže buďte připraveni na neúnavnou bitvu.

Nová funkce: Restore Honor (spuštění, oživení)

Na ostrově Ashika je neuvěřitelnou odvahu vrátit se tam, kde jste kdysi padli v bitvě, odvaha, která si zaslouží nějaké cenné odměny.

. To uděluje malou odměnu za hotovost, stejně jako jediný Ping UAV, který označuje jak nepřátelské hrozby, tak i blízké zásobovací boxy.

Ať už je to zjistit, kdo sestřelil squadmate nebo začal hlavu při přestavbě načítání, rozhodl se obnovit čest je solidní strategií pro pokračující přežití.

Nová smlouva: Hledání a záchvaty (v sezoně, oživení)

Kromě kontraktů původně v režimech Battle Royale, jako je SafeCracker a Bounty, bude mít ostrov Ashika další smlouvu-vyhledávání a záchvaty-, aby se zabýval hotovostí a dalšími odměnami za zápas. Očekává se, že se stane v sezóně.

Hledání a záchvaty zahrnuje regeneraci odcizeného vozidla – buď SUV nebo hlídkovou loď – od Shadow Company Síly někde na ostrově. Po přijetí smlouvy je přibližné umístění vozidla odhaleno na minimapu a jako značka v Overworld.

. Očekávejte těžký odpor na cestě k této cíli, protože se říkalo, že Shadow Company mají ruce na nějaký silný hardware, připravené odpuzovat operátory, kteří se pustí na ostrov ..

Nová veřejná akce: Data Heist (Season, Resurgence)

Intel je moc, zejména během datové loupeže, nové exkluzivní veřejné akce na ostrově Ashika.

Během kolapsu druhého kruhu se kolem mapy přicházejí online tři stanice Uplink, což hráčům umožní stáhnout z nich kritický Intel. Výměnou za cenné odměny v zápasech mohou jednotky proniknout a stát poblíž stanice Uplink, aby získali tento Intel, ale budou čelit odporu bojovníků Shadow Company, kteří hlídají tyto drahé stroje.

Pokrok ke stažení lze zrychlit odstraněním těchto bojovníků, zatímco ostatní operátoři mohou zastavit pokrok prostřednictvím napadení oblasti stanice přímo nebo pomocí upgradu polního pole DDOS.

Úspěšné dokončení stahování odměny XP, hotovost a náhodný kus taktického vybavení. Squads, které navštěvují dvě nebo tři uplink stanice a úspěšně stahují jejich intel, obdrží zvýšené odměny, jako je náhodný zabiják nebo dokonce pokročilý UAV.

Sezóna 02 bude zahrnovat několik pozoruhodných změn Warzone 2.0, včetně aktualizovaného gulagu, který bude hostit 1v1 duely, změny na vesty a batohy z brnění v Battle Royale, přizpůsobitelné balíčky Perk v načtení a další.

Kromě těchto aktualizací přichází do hry také několik nových a vracejících se funkcí:

Přemístěte drony (v sezóně, oživení)

Odeslátové drony, high-tech nástupce pro balóny redeploy, které jste poprvé použili na Caldera, jsou vysoce rizikovým, vysoce odměňovým způsobem přemístění kolem ostrova Ashika, který má být nasazen během sezóny 02.

Chcete -li používat přesunudlu, jednoduše zavěsit kabel až k dronu prostřednictvím interakce. Poté, co vstoupí na místo, kde se dron vznáší na obloze, bude spuštěn operátor ve směru, kterým čelí, což jim umožní bezpečně padat na vzdálené místo. Zatímco vzestupné, operátoři se mohou otáčet kolem kabelu, aby se nejlépe postavili ke spuštění, a mohou se v kterémkoli bodě oddělit zbraně a odpojit a oddělit.

Tyto nové drony mají několik rozdílů ve srovnání s balónky na přesunu: zejména se mohou po krátké době přemístit do bezpečné oblasti, pokud jsou uvnitř kolapsu kruhu. S každým kruhovým kolapsem se přemístí pouze určitý počet dronů, přičemž všechny drony vycházejí z provize poté, co došlo k několika kolapsům kruhu.

Na druhou stranu jejich high-tech povaha z nich činí snadné cíle pro rakety a jsou příliš drahé na to, aby se operátor nahradil. Místo toho budou nové drony létat po krátké době, pokud bude k dispozici bezpečné místo, kde se umístíte.

Nový bojovník: Rusher (Season, Resurgence)

Bojovníci AI jsou zatím všichni o poškození na dálku, pokud není jinak vyprovokováno, aby se divoce houpal s zadkem jejich zbraně. Během sezóny 02 se nový typ bojovníka připojí ke svým řadám, aby splnil tuto roli boje proti extrémním těsným čtvrtí (CQB): The Rusher.

Rusher nemusí mít moc z hlediska zdraví nebo brnění, ale to, co jim chybí v obraně. Tento protivník také zabalí pistoli v případě, že je cíl nedosažitelný pro útok na blízko, stejně jako mini kouřové bomby, které se mají použít pro přemístění.

Rushers mají být sestřelení stejně rychle jako sprintu, zejména v omezených a vnitřních prostorech, kde jsou nejúčinnější. Očekávejte, že zasáhnou země běžící v režimu oživení, přičemž AI se objevuje pouze za určitých podmínek, například během dat loupeže.

Objevte tajemství ostrova Ashika

Jako předchozí menší velikost Warzone . Použijte všechny své smysly a buďte zvědaví během oživovacích zápasů a můžete jen narazit na některé legendární zásobovací boxy nebo jiné položky, které vám mohou pomoci k vítězství.

Expanze DMZ na ostrov Ashika, nová korunní frakce

Od prvních misí Al Mazrah po odhalení budovy 21 se nový zážitek z DMZ výrazně vyvinul díky rostoucí komunitě, která se zavázala budovat, že pašovanou skrýš a čtení každého posledního shromážděného kousku Intel se shromáždilo.

V sezóně 02 provozovatelé začnou znovu svou cestu novou zónou vyloučení na infiltrát: ostrov Ashika.

Jak je uvedeno v blogu Infinity Ward, Sezóna 02 uvidí DMZ zažít svůj první resetování, což umožní všem operátorům začít s čistou břidlicí a přitom si udržovat veškerý trvalý obsah, který vydělali v sezóně 01, spolu s jejich pojištěnými sloty pro zbraně.

Po resetu, nová frakce známá jako koruna, k dispozici Modern Warfare II .

Provozovatelé budou moci dokončit mise buď zpět v Al Mazrah, v budově 21, pokud mají přístup ke klíčovým kartám, nebo infiltrováním ostrova Ashika. Tato nová mapa bude ústřední pro pokračující vyprávění zážitku a další nové funkce, jako jsou šéfové úkryty, které otestují i ​​ty nejzkušenější operátory.

Nový šéf – bomba – a případ zbraní na ostrově Ashika

Ten, kdo vládne nad ostrovem Ashika, ví, jak operátoři infiltrují zónu vyloučení a bude více než připraven bránit svou doménu jakýmkoli nezbytným způsobem.

Poloha bomby je v současné době neznámá, ale operátoři ho budou moci najít někde na ostrově Ashika. Je držitelem nového případu zbraní pro sezónu 02, který obsahuje zcela nové trvalé odměny pro operátory, kteří se chlubí uvnitř i vně DMZ.

Poznámka: Případy zbraní Al Mazrah a Building 21 zůstanou stejné pro sezónu 02, takže je ujistěte, že je také chytíte, pokud jste nevytěžili všech 13 z těchto odměn.

Více informací o DMZ, včetně toho, jak přístup k budově 21, je podrobně popsáno v blogu Infinity Ward zde.

Aktualizace zájmů v Al Mazrah

Intel z Al Mazrah naznačuje, že sestupné letadlo bylo spatřeno severně od města Sa’id, s pevořemi silného černého kouře viditelného z vrcholu nad komplexem jeskyní Sattiq. Jinde se nepřátelské posily [[redigovány]], což vedlo k podzemnímu [redigovanému] mezi několika zájmovými body na severu. Potvrzujeme také zprávy o tom, že [[redigované]] je doporučeno, a připraveni pro cestující na hlavním [[redigované]] v regionu.

.

Modern Warfare II

 • . Postaveno před předchozími iteracemi, Modern Warfare II .
 • Dvě základní mapy, dvě bitevní mapy. .
 • Půl tuctu režimů. Infikovaná, zbraň a broušení, aby byly k dispozici při spuštění. Drop zóna, jedna v komoře a vše nebo nic připraveného zahájit večírek v sezóně. Také návrat hardcore.

Připravte se na hodnocenou hru

Ti, kteří tvrdí, že jsou nejlepší v Modern Warfare II Multiplayer to bude muset prokázat v hodnocené hře, nový zážitek pro více hráčů postavený ve spolupráci s Treyarchem a Call of Duty League.

Tento samostatný konkurenční režim pro více hráčů nabitý funkcemi používá pravidla schválená CDL, omezení, mapa a režimy, přičemž odměňují hráče exkluzivními položkami a viditelnými dovednostmi, které se předvádí s Pride. Procvičte si cestu přes sedm divizí dovedností – od bronzu až po iridescent – až na top 250, kde se vaše jméno zobrazí na speciálním nejlepším žebříčku Top 250. Získejte dovednosti Skins na základě vaší nejvyšší pozice pro tuto sezónu, včetně souboru pro dokončení sezóny v zlaté divizi poprvé.

. Každý začíná v žebříčku 1 a může stoupat směrem k 50 a vyhráním zápasů, aby vydělával hvězdy, přičemž každá vítězství se rovnala jedné vydělané hvězdě. Každých 5 řad bude aktualizovat ikonu pozice hráče a udělit sadu exkluzivních odměnných odměn, včetně kůže v 5. místě a 50 – spolu s dalšími odměnami.

.

Při spuštění čtyři mapy pro multiplayer

Provozovatelé jádra režimu a pozemní války se připravte na nasazení do více míst kolem Al Mazrah a Španělska v sezóně 02:

Dome (základní mapa)

Nachází se v nejvyšším bodě v Al Mazrah, kupole nese nápadní podobnost s jedním z Call of Duty®Klasické mapy.

Tato mapa malá až středně velká je postavena pro rychlý boj se třemi hlavními budovami obklopujícími centrální ulici. Jedním z nich je ikonická klenutá struktura, která má malý molo, které poskytuje neuvěřitelný výhled na většinu venkovních prostorů mapy.

.

Observatoř Zaya (mapa bitvy)

Observatoř Zaya bude k dispozici v režimech pozemní války a invaze, kde se bojová oblast rozšíří tak.

Verze bitevní mapy zahrnuje celé vědecké zařízení a sousední boky útesů. Pozorující operátoři najdou útěchu podél tras boku horských boků. . S odříznutými hlavními průchody by se pěchota měla uchýlit k navigaci v budovách zařízení, aby obešla jakékoli překážky vozidla. Neboť když nemáte jinou možnost než sprintu přes exponovanou silnici, nezapomeňte si kouřit, aby odradil jakýkoli střešní ostřelovač.

Tyto dovednosti získané z Battle Royale, DMZ a The Special Ops Mission Defender: MT. Zaya více než aplikovat na tuto mapu pozemní války.

Toto moderní letiště se nachází na jižním cípu Al Mazrah a mísí tradiční a moderní architekturu, aby hostila obchodní i volnočasové aktivity a bude k dispozici v režimech pozemní války a invaze.

Verze bitevní mapy tohoto národního prostředí se skládá z budovy asfaltu a hlavního letiště, což operátorům umožňuje uchopit ve všech známých prostorech v terminálu nebo se na střechu vzít pro výhodnější úhly. Mezitím mají ti, kteří hledají boj o vozidlo, dostatek přistávací dráhy k rychlému obcházení bitevní mapy.

Podobně jako na mapě Observatory Zaya se moc neliší mezi touto mapou bitevní mapy a bodem zájmu v Battle Royale nebo DMZ, s výjimkou hranic, aby se zápasy v této oblasti soustředily. Použijte tyto prohlídky a další triky z minulých zkušeností a budete více než připraveni k vzletu.

Muzeum Valderas (hlavní mapa)

Dalším spuštěním základní mapy na začátku sezóny 02 je muzeum Valderas, které se vracelo od té doby, co se poprvé objevila v Modern Warfare II Beta.

Modern Warfare II Multiplayer získává půl tuctu režimů, které veteráni z franšíza vědí jako některé z největších hitů za poslední dvě desetiletí. Navíc návrat hardcore:

Inficed (spuštění)

Od té doby Call of Duty®: Modern Warfare 3 (2011), tento režim je známý tím, že je infekční zábava.

Při infikovaném se musí operátoři za každou cenu vyhnout zvolenému hráči. Každý přeživší eliminován se připojil k infikovanému týmu, dokud nikdo nezůstane nebo do uplynutí pětiminutového časového období.

Skočte do tohoto herního režimu s přáteli nebo si vytvořte některé ze svých vlastních v lobby 18 osob … prostě se příliš nepřipojí k těm, kteří se mohou spojit s nakaženými řadami!

Hra zbraně (spuštění)

Jeden ze tří režimů společenských her, které se v sezóně spustily, je hraná hra celkových dovedností zbraní. Každá eliminace na dálku uděluje jinou zbraň, zatímco eliminace melee vložíte svého soupeře o jednu zbraň zpět na rotaci 18 hodinů. Předveďte svou statečnost s různými kategoriemi zbraní a poté dokončete práci vrhacím nožem, aby vyhrál.

Grind (spuštění)

Třetí režim, jehož kořeny sledují zpět Modern Warfare 3, Grind Is Kill potvrzen s přidaným zvratem: Štítky nepřátelských psů jsou stohovatelné a musí být bankovány na jednom ze dvou pevných míst.

Bankujte více značek psů najednou, abyste maximalizovali zisky bodů, ale ujistěte se, že zůstanete naživu, abyste se vyhnuli tomu, aby nepříteli dali tunu značek!

Hardcore (spuštění)

Jak již bylo dříve oznámeno, seznamu skladeb Hardcore se na začátku sezóny 02 vrátí místo seznamu skladeb úrovně 1 na začátku sezóny 02.

Počáteční hardcore seznamu skladeb bude obsahovat kombinaci tradičních režimů s klasickými pravidly veteránů franšízy, s nimiž je obeznámen, včetně sníženého zdraví, které nelze doplnit mimo Stim Shots, stejně jako omezený HUD.

Ať už si vážíte realističtějšího zážitku FPS nebo chcete, aby místo, kde zasáhlo ty longshots pro Platinum Camos, zamířte do hardcore a nezapomeňte sledovat své šest.

Drop Zone (v Season)

.

Modern Warfare 3. Derivát Hardpoint, Drop Zone posílá balíček péče dolů do okupovaných oblastí kapky každých 15 sekund.

.

Všechno nebo nic (v sezóně)

S házením nožů a pistole bez munice, můžete nahradit 20 eliminací, abyste vyhráli tento speciální režim zdarma pro všechny večírky? Každý operátor dostane další výhody počínaje vychytávačem, což umožňuje vyzvednutí munice po první eliminaci. Stejně jako jiné režimy ve společenských her, neváhejte a přiveďte skupinu nebo si v lobby vytvořte nové „přátele“.

Jeden v komoře (v sezóně)

Jak název napovídá, každý operátor dostane pistoli s jednou kulkou v komoře pro tuto variantu zdarma pro všechny. Každá eliminace uděluje další kulku a operátoři mají pouze tři respawn. .

RAID Epizoda 2 přichází v polovině sezóny

Atomgrad byl teprve začátek.

Modern Warfare II Kampaň.

.

 • Cesta sezóny Ronin. Úplné výzvy v Warzone 2.0 nebo Vydělávat odměny, včetně nové funkční zbraně.
 • . Poraďte své soupeře jako skutečný válečník s tímto novým operátorem a pět nových zbraní v sezóně, z nichž tři jsou k dispozici zdarma v Battle Pass.
 • Nové osobní vozidlo s vozidlem. Zapojte se do rychle se rozvíjejícího vodního boje s využitím nového vodního vozidla.

Procházka po cestě Ronin: Spuštění události

Po cestě válečníka povede k válečným kořistům.

Na začátku sezóny 02 představí cesta Ronin výzvy všem operátorům se sedmi výzvami, které mají být dokončeny Warzone 2.0 nebo Na základě sedmi ctností Bushido: Integrita, úcta, odvaha, čest, soucit, upřímnost a loajalita. Každá výzva přichází s odměnou za dokončení, jako je obrazovka zbraně nebo kouzlo zbraně.

Dokončit všech sedm výzev v Warzone 2.0 nebo Modern Warfare II a získejte novou funkční zbraň z kuše.

Pět nových zbraní, tři v Battle Pass

Nové výzbroje a vracející se oblíbené zvýrazňují zbraně, které mají být k dispozici v sezóně 02 při spuštění a v sezóně. Získejte tři z těchto nových zbraní během sezóny 02 Battle Pass a zbývající dva prostřednictvím sezónních výzev.

ISO Hemlock Assault Rifle – ISO Platform (Launch, Battle Pass)

Výkonná a vylepšená puška z expeditu střelných zbraní je navržena tak, aby si vzala obě 5.56 a Subsonic .300 munice BLK, poskytování bojiště v jakékoli situaci.

Jak odemknout: Zbraň zdarma v sezóně 02 Battle Pass.

KV Broadside Shotgun – Kastov Platform (Launch, Battle Pass)

KV Broadside, která přináší sílu 12 rozchodů na platformu Kastova, je nejrychlejší poloautomatickou střelnou zbraní ve třídě brokovnice ve třídě brokovnice. Ničí beztrestně cíle v blízkém dosahu.

Jak odemknout: Zbraň zdarma v sezóně 02 Battle Pass.

Dual Kodachis Melee zbraň (spuštění)

. Každý přejetí má působivý dosah a rychlejší pohyb vpřed vůči nepřátelům ve srovnání se zbraní melee nože.

Jak odemknout: Zbraň zdarma v sezóně 02 Battle Pass.

Crossbow (kategorie pušky Marksman) (okno spuštění)

Tichý a agilní, tento vysoce výkonný kuše vystřelí 20.0 ”šrouby s výjimečnou letalitou. Exkluzivní přizpůsobení, odlišné funkce a jedinečné typy munice dají tuto zbraň do vlastní třídy. Standard 20.0 ”šrouby jsou obnovitelné a jsou nezjištěny trofejními systémy.

Jak odemknout: .

.

Pamatujte: Každá nová zbraň přichází s zbrusu novou sadou Camos, aby se odemkla pro použití napříč všemi vašimi zbraněmi. Očekávejte, že do konce sezóny 02 bude k dispozici více než tucet nových Camos.

Nové osobní vozidlo s vozidlem

.

.

Ačkoli je ve srovnání s ostatními dostupnými plavidly výrazně slabý, rychlá rychlost PWC je těžkým cílem zasáhnout.

.

Daniel „Ronin“ Shinoda (spuštění)

Návrat z Call of Duty®: Modern Warfare® (2019), Ronin je bojovník bývalých specialingových sil známý pro jeho mistrovství v vícenásobných bojových stylech a nekonvenční válčení.

Jeho jméno pochází z drsného překladu „Wanderer“, který se objevil během feudální éry Japonska, když samurai neměl Mistra. Ronin, který si vyvolává svou vlastní cestu, je známý sabotér, který si může vybrat zahraniční obranné systémy a provádět zvláštní průzkum, jak žádný jiný operátor nemůže.

Z popela příměří si Ronin vzal na sebe, aby udržoval rovnováhu mezi různými frakcemi, když se jejich války rozlily do Urzikstánu a al-Mazrah. Ronin žil podle nového čestného kodexu, našel nového mistra, kterému může sloužit, který nelze poškodit: rovnováha, sama o sobě.

Sony Combat Pack k dispozici (spuštěné okno)

Předplatitelé PlayStation® Plus již mají svůj vlastní samurajský potomek připraveni čelit pokusům o ostrov Ashika. Krátce po spuštění sezóny 02 získá Hiro „Oni“ WANTANABE novou sadu zařízení – Operátor „Oni Pyroclast“, která vyhovuje cestě těch, kteří jsou ochotni se ujmout kódu Samurai.

Kromě této nové operátorské kůže obdrží předplatitelé PlayStation®plus ve své sezóně 02 Combat Pack: „Oni Carver“ SMG Blueprint, „Oni Slasher“ Assault Rifle Blueprint, „Yoroi“ zbraň, kouzlo „Crimson“, The Crimson, The Crimson, The Crimson Animovaná volací karta Oni ”, nálepka„ Golden Dragonfly “a znak„ šklebící se Oni “.

Tento bojový balíček bude k dispozici 22. února.

Prestige: Úroveň až 450

Je čas dát tyto dvojité žetony XP k dobrému použití.

. Konkrétně hráči mohou odemknout následující nové řady Prestige, které přicházejí s novou ikonou vedle jejich jména:

 • Prestige 6: Odemknuté na úrovni 300
 • Prestige 7: Odemknuté na úrovni 350
 • Prestige 8: Odemknuté na úrovni 400
 • Prestige 9: Odemknuté na úrovni 450 – Toto je maximální úroveň, kterou lze dosáhnout v sezóně 02.

Každá prestižní pozice také odemkne novou sadu výzev. .

Jak bylo uvedeno dříve, veškerý pokrok nebude na začátku každé sezóny resetován. Hráči budou i nadále hodnotit na úrovni, kterou ukončili sezónu 01, ať už to bylo před Prestige Ranks (1-55) nebo v prestižních řadách (56-250).

Bojový záznam, aktualizace žebříčku

Warzone 2.0 Bojové záznamy se objeví online jako součást sezóny 02. Statistiky přítomné v Warzone 2.0 Bojový záznam bude pouze od data aktivace vpřed a nebude zahrnovat statistiky z sezóny 01.

Navíc žebříčky Modern Warfare II .

.

Z bojového přehledu

 • ! Kromě hry získejte nejnovější poznámky o opravě Modern Warfare II a Warzone 2.0 Na webových stránkách Call of Duty.
 • Nový lup pro sezónu 02. Shop Call of Duty je doplněn-podívejte se na nejnovější vydání, která vypadají stejně svěží jako vy.
 • Vylepšit na Modern Warfare II, Získejte odměnu ..

Centralizované poznámky o záplatách

Lépe sloužit globálnímu Volání povinnosti Komunita, poznámky o patch budou také k dispozici na Central CallofDuty.web com na www.volání povinnosti.. To zahrnuje španělštinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, arabštinu, brazilské portugalské, japonské, korejské a tradiční čínštinu.

. Informace o nouzových aktualizacích budou přidány buď na existující poznámky na této platformě, nebo na buď na kanálech sociálních médií Infinity Ward Modern Warfare II a Warzone 2.0DMZ nebo Raven Software pro sociální média kanály pro Warzone 2.0 Battle Royale.

Jako vždy, můžete také zobrazit poznámky o opravách oprav.

Nové příjezdy v obchodě

Čas na nové načítání:

V obchodě Call of Duty je nyní k dispozici nové vybavení pro každý hráč Call of Duty.

Poprvé vůbec, získejte odměnu ve hře nákupem Volání povinnosti Xbox X Performance ThumbSticks – MWII, propojené zde. Tato balíček palců, vše provedené s designem pracovní skupiny 141, zahrnuje dva výškové palec pro přesnost a kontrolu na úrovni, levou vysokohodubskou tyčinku pro dramaticky plynulejší pohyb s menší silou a větší přilnavostí a pravý vysoký Rise Stick dává pro přesnost na úrovni při zaměření a rychlejším získávání cíle.

Vylepšit na Modern Warfare II, Warzone 2.0

Nákup Modern Warfare II Chcete -li získat přístup k tuně obsahu ve třech režimech, včetně schopnosti odemknout 14 exkluzivních operátorů, které mají používat v obou hrách, a také jiné způsoby, jak rychle vyrovnat dostupné 30 zbraní a více než 50 zbraní prostřednictvím multiplayeru a speciálních ops.

Modern Warfare II Majitelé také získají prémii XP při hraní Warzone 2.0 – Na konci každého zápasu obdrží majitelé další XP nad jakýmkoli XP, který mohou všichni hráči vydělat.

Navíc, jak již bylo zmíněno, ti, kteří vlastní Modern Warfare II bude mít přístup ke veškerému obsahu přicházejícímu v sezóně 02, včetně misí Crown Fraction v DMZ.

Ti, kteří chtějí ještě více výhod, by měli zvážit upgrade na vydání Vault, které uděluje čtyři další operátory – Ghost, Farah, Price a Soap jako Red Team 141 – FJX Cinder Weapon Vault, konečná verze plánu zbraně s 50+ přílohy včetně sezóny 02 Battle Pass spolu s 50 bitevními tokenovými přeskočeními a dalšími.

Aktualizované informace o značkách psů (ty jsou k dispozici pouze v resurgenčních mapách) a do tohoto blogu byla přidána maximální úroveň Prestige (450, se čtyřmi úrovními).

© 2023 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty, Call of Duty Warzone a Modern Warfare jsou ochranné známky společnosti Activision Publishing, Inc. .

Pro více informací navštivte www.volání povinnosti.com a www.Youtube.com/callOfDuty, a následovat @Activision @Volání povinnosti Na Twitteru, Instagramu a Facebooku.

Cesta k sezóně 02: Aktualizace DMZ

Do DMZ přichází nová vylučovací zóna spolu s několika dalšími důležitými změnami, ale jsou zde pojištěné sloty a trvalé odemčení, aby zůstaly, aby zůstaly. Přečtěte si více o tom, co přichází na DMZ v sezóně 02 zde.

.0

.. Od podrobností o jeho historii až po poruchy všech sedmi hlavních zajímavých bodů, připravte se na hluboký ponor na ostrově Ashika.

Průvodce Warzone 2 pro Al Mazrah, DMZ a další

Náš průvodce Warzone 2 rozebírá všechny informace, které potřebujete k tomu, abyste zůstali naživu v bitvě Royal nebo DMZ. . Od bitevního průchodu po zbraně, nakládky a další se toho hodně učí.

S Warzone 2 Season 2 na cestě bude brzy mít nějaké změny a některé nové věci se učit, takže je ten pravý čas, abyste se ujistili, že máte základy dolů. Cokoli se potřebujete zjistit o našem průvodci Warzone 2 pokrývá vše, co se potřebujete v Al Mazrah

Tady je to, co je v Battle Pass

Battle Battle Pass Warzone 2 a Modern Warfare 2 vám umožní získat řadu ocenění, když se úrovní a sbíráte body. Je to však úplně odlišné od starého systému, což vám umožní vybrat si, co odemknete a jak se pohybujete, i když. Je to skvělý nápad a ten, který vám dává mnohem větší svobodu vybrat si, co dostanete, ale pokud se cítí divně.

Nová mapa Warzone 2 Al Mazrah, je obrovské a rozmanité místo, se spoustou nového terénu a oblastí, které se lze učit. . městské oblasti, zaplavené části a říční systém protékají, takže lodě jsou tentokrát mnohem užitečnější. Zahrnuje také mapy Modern Warfare 2 a řadu verdanských vlivů, jako je lom, letiště a observatoř.

. Každý má své oblíbené, zatímco postupně měnící se meta a aktualizace budou znamenat, že věci unášejí dovnitř a ven z módy. To, co jsme sem měli.

. Ať už se jedná o záplaty nebo názory YouTuber, jména a návrhy přicházejí a odcházejí téměř denně za to, co si lidé myslí, že funguje. Vyladění zbraní Modern Warfare 2 také znamená, že po odemčení můžete hodně změnit zbraně z jejich základního nastavení.

Zde jsou některé z nejlepších zbraní ve Warzone 2:

 • Nejlepší načítání Warzone 2 M4
 • Nejlepší načítání Warzone 2 P890
 • Nejlepší načítání Warzone 2 Taq-56
 • Nejlepší Warzone 2 Vaznev 9k Load
 • Nejlepší Warzone 2 Akimbo Pistol Loadouts
 • Nejlepší Fennec 45 Warzone 2 načítání
 • Nejlepší načítání Warzone 2 RPK

Jak se objevily servery a jaké kódy chyb?

Pokud máte někdy nějaké potíže s přijetím online, můžete zkontrolovat naše průvodce Warzone 2 a Modern Warfare 2 a Warzone 2 chybové kódy. První vás bude pochutnat na jakýchkoli technických problémech. . Sledujeme a aktualizujeme, kdykoli se něco pokazí.

Warzone 2 pevnost klíče

Kolem Warzone 2 a DMZ, na které se klíče pevnosti dostanou, jsou rozptýleny obohacené budovy. Přestože vám však hra říká [‘ll potřebuje, aby otevřel dveře, nikdy neříká, kde je získat. Krátká odpověď pochází z Lucky Random Drops od AI Soldiers, nebo zakoupených z placené stanice, ale podívejte se na průvodce pro všechny informace o tom.

Jak vyhrát v DMZ

Režim Warzone 2 DMZ je bitva pro kořist založenou na misi, kde většinou bojujete s AI při hledání kořistí a cílů. Ostatní hráči jsou hrozbou, ale to je méně o tom, že to bude poslední muž, který stojí a více o tom, jak tikat vaše cíle a dostat se ven s tím, co jste vyhráli – pokud zemřete, nejen ztratíte to, co máte, ale vše, s čím jste vzali vy. Pokud máte opravdu smůlu, můžete dokonce skončit, aniž by zbývaly žádné zbraně a musíte riskovat, že se s náhodnou zbraní dostanete. Máme několik základních tipů Warzone DMZ, jak začít.

. Věci jako chemik Warzone 2 DMZ, mini šéf, který můžete vyvolat a porazit, abyste získali útočnou pušku M13B, pokud s ní můžete extrahovat.

Pokud jste opravdu dobří, můžete se pokusit vzít na budovu DMZ 21. Toto je samostatná oblast, ke které můžete přistupovat, pouze pokud bezpečně extrahujete s klíčem z Al Mazrah DMZ. Je to těžká laboratorní oblast s ještě tvrdšími šéfy, stejně jako ostatní hráči, kteří všichni soutěží o extrahování případů zbraní s vysokou hodnotou – dostatek a odemknete Warzone 2 Chimera.

Stínové zákazy

Warzone Shadow Ban je, nebo co je důležitější, pokud jste byli sami sebe, tady je to, kde to všechno vysvětlíme. Je to záhadný systém, který má společně seskupit podvádění, ale může to také ovlivnit lidi, kteří neudělali nic špatného. Celý bit „Shadow“ může také ztěžovat zjištění, zda jste byli zasaženi, takže si přečtěte, abyste se dozvěděli více.

Zde je to, co znamená všichni vojáci zabíjející řeč

Jak Warzone 2, tak režim DMZ mají vojáky AI, s nimiž se můžete při hraní setkat a bojovat. Které se mohou spojit s cíli a výzvami, takže pokud jste někdy viděli řeč Warzone 2 AQ Soldier Kills A nevím, co to znamená, zkontrolujte informace, které tam máme.

Ať už chcete dobré místo, abyste se mohli připravit, nebo najít basilisk použitý v výzvě DMX, jsou tam, kde chcete být. Existují tři k nalezení a my jsme je všichni zvýraznili na mapě, abychom vám věci usnadnili.

Klíče černého webu

. Nemluvě o tom, že také dostanete Phantom’s Call Vaznev-9K Blueprint. Jsou to však však, protože budete muset nejprve vyčistit pevnost a poté najít černou stránku, bojovat s AI a dalšími hráči na cestě. Pokud přežijete, mohlo by vás to vyhrávat na vítězství, ale musíte přežít.

Získejte Warzone 2 Nuke

opravdu Vyhrajte hru odstřelováním každého na celé mapě do Ablivionu. Pět výher v řadě Než se dokonce můžete začít snažit vyrazit.

Každé vozidlo ve Warzone 2

Zde je seznam každého vozidla ve Warzone 2:

 • ATV: Strachotní třísedadlo s malou ochranou
 • UTV: All-terénní lehký čtyřmístný.
 • Hatchback: Čtyřdveřové civilní vozidlo bez jakékoli významné ochrany.
 • SUV: All-terénní civilista 4×4 s rámcem boxy.
 • GMC .
 • : Velké průmyslové vozidlo s plošinou.
 • Světlo Helo: Světelný vrtulník s dvojitým motorem pro rychlý průchod a bojový.
 • Těžký vrtulník: Silně obrněná vrtulník.
 • .
 • Obrněná hlídková loď: Vyztužené vodní vozidlo s namontovaným .50 kulometů Cal.

Pamatujte, že můžete dojít palivo, takže budete také muset dávat pozor na čerpací stanice a plechovky s palivem.

Warzone Mobile bude sdílet postup

Datum vydání Warzone Mobile je nastaveno na 2023 a Infinity Ward slibuje, že to bude věrná konverze. Potvrzuje se, že mobilní mapa Warzone je Verdansk z původní Warzone, která bude hostit 120 hráčů. Warzone Mobile replikuje základní zážitek z Warzone, včetně finišerů, smluv, gulagů a schopnosti oživit členy týmu z Buy Stations. Warzone Mobile nebude obsahovat žádné crossplay s hráči Warzone 2 na PC a konzole, i když bude mít sdílený postup bitevního průchodu s Modern Warfare 2 a Warzone 2.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.