Fortnite Fortbyte #77 Umístění – Nalezeno v průvodci lokalitami Taco Shop Track – Fortnite Insider, Fortnite: Fortbyte 77 Umístění – Nalezeno v obchodě s stopami Taco Shop – Dot eSports

Jak najít a odemknout FortByte 77 v obchodě s stopami ve Fortnite

Jakmile shromáždíte tento FortByte, budete o krok blíže k popadnutí všech 100 a na konci sezóny dostanete tajnou utopii kůži.

Umístění Fortnite Fortbyte #77 – Nalezeno v průvodci umístění na straně trati Taco Shop Průvodce

Je to denní doba, kdy se odemkne nová výzva Fortbyte. Od zahájení sezóny 9 Fortnite jsme měli novou výzvu každý den a dnes se neliší a dnes se neliší. Všechny výzvy FortByte, které byly odemčeny, vyžadují, aby hráči sbírali ve hře Fortbytes.

Včerejší výzvy FortByte byly Fortbyte 41 – přístupné pomocí emotikonu Tomatohead uvnitř restaurace Durrrrburger, které byly zde pokryty. Nyní byly odemčeny nové výzvy, které lze vidět níže:

  • FortByte #77 – Nalezeno v obchodě s tratící na straně trati

Zde je průvodce, jak sbírat FortByte #77:

Umístění Fortbyte #77 – Nalezeno v obchodě s tratícími stránkami

. Dnešní FortByte najdete v obchodě s tratou. Pokud nevíte, kde je toto místo na mapě, nebojte se, dostaneme vás.

Zde je přesná umístění Taco Shop na straně stopy:

Nalezeno na straně trati Taco Shop Fortbyte 77 Místo mapy

Abychom mohli sbírat FortByte 77, hráči budou muset jít do spodního patra boční trati Taco Shop, najdete Fortbyte u pultu, jak je vidět níže:

Brzy nahráváme náš průvodce na YouTube.

Jak najít a odemknout FortByte 77 v obchodě s stopami ve Fortnite

Fortnite: Battle Royale sezóna devět.

Sběratelské předměty jsou do hry přidávány denně. Hráči mají za úkol dokončit cíl odemknout další FortByte. Jeden se objeví každý den od nynějška do konce sezóny devět, aby přilákal hráče, aby si hru denně vyzvedli.

Dnes není žádná výjimka. Epic Games chce, aby se hráči znovu ponořili do mapy a dokončili misi. Tento FortByte lze „nalezen v obchodě s tratou“, který je v pouštní oblasti mapy.

https: // www..com/hodinky?v = jweeefhxxlU & funkce = youtu.

Dnes není potřeba žádné speciální emoce ani jakýkoli druh další položky. Stačí k tomu jít v obchodě a komunikovat s ním.

Jakmile shromáždíte tento FortByte, budete o krok blíže k popadnutí všech 100 a na konci sezóny dostanete tajnou utopii kůži.

Pokud to má něco společného s šancemi Nintendo a Pokémon, uvidíte mě o tom mluvit, zakrývat a pravděpodobně nespí při hraní.

Fortnite FortByte 77 Umístění: Kde najít Taco Shop na straně trati

Kde je Fortnite Fortbyte 77? Otázkou je, kde je Taco Shop na straně trati uvedený v dnešním stopách Fortbyte? Ano, to je pravda, zbrusu nový kus puzzle FortByte se dnes odemkl a tento je štěstí číslo 77. FortBytes jsou počítačové čipy rozptýlené kolem mapy Fortnite Battle Royale a zamčené za určitými výzvami a nový se každý den odemkne od začátku nové sezóny. Dnešní nás zavede na závodní trať na východní straně ostrova.

Pokud jste zmeškali některý z FortBytes, můžete se vydat na náš hlavní seznam umístění Fortnite Fortbytes, což vám poskytne praktický průvodce, jak shromažďovat každý kus, který byl dosud odemčen, doplněný pokyny, jak se tam dostat A co, pokud vůbec, speciální skříňky, které musíte přinést.

Shromáždili jsme také seznam výzev v centru města Michael Jordan, které můžete dokončit, abyste získali zpocenou zadní desku zpět bling. Protože na všech těchto výzvách můžete pracovat současně, je vždy dobré vědět, pro co střílíte, tak mluvit.

Fortnite Fortbyte 77 Umístění: Nalezeno v obchodě s stopami Taco

Máte štěstí s tímto FortByte, protože to nevyžaduje žádné speciální emoce nebo vybavení, aby se zvedla. To, co budete chtít udělat, je upustit mapovou značku na západním okraji závodní dráhy na severním konci Paradise Palms. V závislosti na cestě autobusu se můžete vydat přímo tam nebo udělat pro nedalekou megamall.

Jakmile jste na trati, najdete obchod Taco na západní straně, přímo na vnější křivce jižní poloviny závodní dráhy. Můžete vstoupit z přední části obchodu, nebo dělat to, co jsem udělal, a zamířit do zadních dveří poskakováním na terase.

Najdete Fortbyte 77 těsně uvnitř, za pultem. Opět se nemusíte starat o použití konkrétního spreje nebo emoce tentokrát, stačí zamířit a zvednout dítě nahoru.

A to je ono, našli jste Fortnite Fortbyte 77 na návštěvě Taco Shop na straně trati! Každý den se odemkne další kus hádanek, takže se podívejte, pokud se ocitnete v pásmu, kam jít dál.

Ian Boudreau A PC hráč od 80. let, Ian si užívá strategické hry, RPG a FPS klasiku jako Unreal a Quake. Je nejšťastnější velící orky v totální válce: Warhammer nebo deníky jeho cesty v temných duších. Před příchodem do PCGamesn na plný úvazek přispěl eseji a recenzemi do herního informátora, viceprezidenta, IGN, PC Gamer, Paste a dalších.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. . Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.