Fortnite Fortbyte 78: Kde najít věž Ranger s výhledem na vypuštěné jezero | PCGamesn, Fortbyte 78 | Nalezeno ve věži Ranger s výhledem na vypuštěnou polohu jezera – Gamerevolution

Fortbyte 78 | Nalezeno v Ranger Tower s výhledem na umístění vypuštěného jezera

Neexistují žádné jiné podmínky, jak získat tento kus Micro Puzzle, jako tomu bylo u Fortnite Fortbyte 82, což vyžaduje, abychom vyřešili puzzle tlakovou desku. Až budete připraveni, načtěte svou hru a přečtěte si dopředu, protože tady je místo, kde najít Fortnite Fortbyte 78.

Fortnite-Fortbyte-78-ranger-věž-od-je-header-header

Kde je Fortnite Fortbyte 78? Víme, že se skrývá ve věži Ranger s výhledem na vypuštěné jezero, takže máme alespoň nějaký nápad. Rozlehlé mapy Epic hostí bohaté množství různých typů půdy, od tepelných bazénů a poušť po zasněžené terén a zelené krajiny. Takže, co víme, je pravděpodobné, že bude v jedné z ekologičtějších oblastí hry.

To znamená, že může být snadné zmatení nad Fortnite Fortbyte 78, protože jezero, které je před tím, není úplně vyčerpané – takže se nechodte do pouště. Tento sběratel jistě není v nejjednodušších lokalitách Fortnite Fortbyte. Na druhé straně je však zjištěno, že umístění Fortnite Fortbyte 78 je naší jedinou výzvou, samozřejmě spolu s přežitím.

Neexistují žádné jiné podmínky, jak získat tento kus Micro Puzzle, jako tomu bylo u Fortnite Fortbyte 82, což vyžaduje, abychom vyřešili puzzle tlakovou desku. Až budete připraveni, načtěte svou hru a přečtěte si dopředu, protože tady je místo, kde najít Fortnite Fortbyte 78.

Když jste ve Fortniteově čekání, můžete se na tento sběratel připravit vytažením mapy. Míříme k Loot Lake, které je právě severozápadně od centra, takže se tam podívejte.

Fortnite-Fortbyte-78-ranger-věž-od-location-location

Všimnete si, že v horní části Loot Lake existují dvě struktury. Ten vlevo vyniká, protože je jasně bílá, ale budete chtít nastavit značku pro strukturu vpravo, protože to je strážce, kterou hledáme.

Když se vrhnete dovnitř, zkuste přistát na vrcholu věže, protože Fortnite Fortbyte 78 je v místnosti na vrcholu schodiště Ranger Tower.

Vhodný: Nejlepší kůži Fortnite, které vás přimějí vyniknout

A tady to máte, kde najít Fortnite Fortbyte 78. Je to jeden z nejjednodušších Fortnite Fortbytes, takže je dobré přidat do vaší sbírky dříve než později, pokud pracujete na své sezóně 8 Battle Paspas. Kromě toho zbývá jen jít a chytit to sami. Samozřejmě, pokud se uvíznete v nějaký jiný den, zkontrolujete se sem, když zveřejňujeme tyto průvodce Fortnite Fortbyte denně.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Fortbyte 78 | Nalezeno v Ranger Tower s výhledem na umístění vypuštěného jezera

Fortbyte 78

Další den znamená další nový Fortnite uvolňuje. Dnešní skrytá položka je Fortbyte 78 A může to být Nalezeno v strážce s výhledem na vypuštěné jezero. Toto je jen jeden ze 100 Fortbytes, který se během průběhu uvolní Fortnite Sezóna 9. Některé jsou poměrně snadné a jiné mohou být docela obtížné. Naštěstí je Fortbyte 78 jedním z nejjednodušších k nalezení a nemělo by to trvat dlouho! Tak, kde je věž Ranger s výhledem na umístění vypuštěného jezera?

Fortbyte 78 | Nalezeno v Ranger Tower s výhledem na umístění vypuštěného jezera

Fortbyte 78 najdete ve věži Ranger s výhledem na vypuštěné jezero. Klíčovou frází je přehlížení vypuštěného jezera, které by mělo vést hráče k Loot Lake. . Nyní, když bylo stanoveno hlavní místo, kde je umístění Ranger Tower? Budete chtít zamířit do domu Malé Dock Boat, který je na severovýchodním okraji Loot Lake. Jakmile se tam dostanete, měli byste vidět po levé straně vysokou dřevěnou věž, pokud čelíte loděni. Toto je věž Ranger.

Na obrázku níže můžete vidět věž Ranger. Fortbyte 78Zamířte směrem k věži a začněte stoupat nahoru. Jakmile dosáhnete vrcholu, uvidíte, jak tam sedí Fortbyte 78 a čeká na zvednutí. Neexistují žádné triky ani triky, takže je budete moci okamžitě prohledat a přidat je do své sbírky. Fortbyte 78Pokud jste zmeškali včerejší FortByte, zvažte zkontrolování našeho průvodce po nalezení FortByte 95. Také se objevily zvěsti o přicházejících výzvách k novému Horde Fortnite, Možná později tento týden, takže se ujistěte, že jste se podívali na naše Horde Rush Challenges Cheat Sheet a zůstat před hrou před sebou!